Νέα

Αυτοκίνητο: ποιό έχουμε; Ποιό θέλουμε; Πώς θα το κάνουμε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.736
Πόντοι
22.915
Εγω παντως ποτε μου δεν θα τολμουσα να πουλησω το αυτοκινητο μου....εστω και αν αγοραζα αλλο (Εστω και αν εκανα οικογενια).
Το ΜΑΝΤΑ (το πρωτο μου αυτοκινητο) το εχω σε γκαραζ και δεν το κουναω.(Ειναι πλεον συναισθηματικη η αξια του), την 850 ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ!!! και την ταπεινη 320 απλα την εχω για την Ελλαδα.
Στο γκαραζ αναπαυεται η πρωτη μου αγαπη, Ενα 128 Rally 1300. Αυτο με τα στρογγυλα φωτα πισω.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Καλησπερα φιλαρακια .Εγω πριν λιγες μερες πηρα 1 peugeot 106 rallye ,αλλα ο ερωτας ειναι ενας SUBARU IMPREZA WRX STI ΚΟΡΥΦΗ,α το οδιγησεις μια φορα κολλας .
ρε κλωνος μου εισαι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εγω θελω το ιπταμενο ντολοριαν που ηταν στο επιστροφη στο μελλον
γιατι απο παρκινγκ στο κεντρο τρωμε πακετο
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
εχω 320 αλλα Θ Ε Λ Ω Μ3!!!!!!!!!!!!
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
μια τουρμπινίτσα μεγάααααλη, ένα πρόγραμμα ψαγμένο, ντάουνπάιπ, ελεύθερη εξάτμιση, μπλοκέ διαφορικό και Μ3 μάζεψε τον κώλο σου απ τα δέντρα.... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :booty:
Το Fiat Coupe εννοείς???? Πολύ καλό αλλά αδικημένο.

Τι να σου πω...Το πήρα ακριβώς πριν δέκα χρόνια. Και το σιχάθηκε η ψυχή μου. Εκτός και αν ειχα πάρει ελαττωματικό αυτοκίνητο, τι να πω... Το έδωσα και μετά πήρα μία Celica TS η οποία μπορεί να ήταν πιο πίσω αλλά ήταν και ο ορισμός της αξιοπιστίας. Την πούλησα όμως για SUV. Μου λείπει η σελικούλα μου...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
ομορφο...πολυ ομορφο...

κατι για ελλαντα φιλε ??? τιποτα γνωστο (ημ/νια,τιμη) ???

Δεν έχω ιδέα. Βγήκε μόνο σε 1960 κομμάτια οπότε φαντάζομαι δεν θα βρωμίσει ο τόπος όπως με τις άλλες αν και στο εξωτερικό βρίσκεις ήδη μεταχειρισμένα με κάτω απο 70Κ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τι να σου πω...Το πήρα ακριβώς πριν δέκα χρόνια. Και το σιχάθηκε η ψυχή μου. Εκτός και αν ειχα πάρει ελαττωματικό αυτοκίνητο, τι να πω... Το έδωσα και μετά πήρα μία Celica TS η οποία μπορεί να ήταν πιο πίσω αλλά ήταν και ο ορισμός της αξιοπιστίας. Την πούλησα όμως για SUV. Μου λείπει η σελικούλα μου...

οι μυστήριε γκόμενες φιλαράκο είναι δύστροπες... Δεν  μπορεί να τις κυκλοφορείς χωρίς τη γκρίνια τους... Βέβαια υπάρχουν και οι φιλιππινιάρες που δε διαμαρτύρονται ποτές αλλά μοιάζουν όλες αναμεταξύ τους.... Τεσπα... Γούστα είναι αυτά.....
Είδα και τα μερσεντικά την τελευταία δεκαετία πόσο αξιόπιστα είναι.....
 

Επισκέπτης
Τι να σου πω...Το πήρα ακριβώς πριν δέκα χρόνια. Και το σιχάθηκε η ψυχή μου. Εκτός και αν ειχα πάρει ελαττωματικό αυτοκίνητο, τι να πω... Το έδωσα και μετά πήρα μία Celica TS η οποία μπορεί να ήταν πιο πίσω αλλά ήταν και ο ορισμός της αξιοπιστίας. Την πούλησα όμως για SUV. Μου λείπει η σελικούλα μου...

1.Οι Ιταλιδες...ειναι περιεργες...ακομη κ δυστροπες που λεει κ ο περσονας...

2.Το Сelica...ωραιο...παρε να θυμηθεις τα παλια...

[youtube=425,350]EAi6D9FPgaM[/youtube]
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
:rockon:εχω ενα χοντα 1.6 σενταν 2005 και θελω να παρω το ρχ-8 τι λετε?
το ερωτημα ειναι κοσμο η το απλο?  :helpplea:
 

Επισκέπτης
Είδα και τα μερσεντικά την τελευταία δεκαετία πόσο αξιόπιστα είναι.....
Εγω παντως δυσαρεστημενος δεν ημουν...μαλλον το αμαξι ηταν δυσαρεστημενο απο μενα...που του επινα το αιμα καθε φορα που με αγκαλιαζε το καθισμα....:) :) :)...ειλικρινα...το ειχα 2 κ κατι χρονια....στα 55.000 χιλιομετρα δεν εβγαλε ουτε ενα προβλημα...παρολο που το ξεσκιζα...(βαλε κ τα ταξιδια εξωτερικο για τις πινακιδες)!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
πολυ ακριβο το σελικα για αυτα που προσφερε.θυμαμαι ειχε 35 χιλ τοτε.με τιποτα δεν αξιζε τα λεφτα του για μενα
 

Επισκέπτης
:rockon:εχω ενα χοντα 1.6 σενταν 2005 και θελω να παρω το ρχ-8 τι λετε?
το ερωτημα ειναι κοσμο η το απλο?  :helpplea:
παρε κανα MX5 που ειναι πιο μουρατο κ κυριλλε αν θελεις mazda...τι να το κανεις το RX ?
αν γουσταρεις πραγματικα RX...ψαξε για το 7...που πραγματικα γαμουσε σε ολα του!!!
 

Επισκέπτης
δεν συντηρειται το rx7 ομως.
γουαι ??? τι εννοεις ?

***παντα ηθελα να το αποκτησω το γαμημενο...κ παντα εβρισκα τον πατερα μου μπροστα μου... >:( >:( >:( >:(

URL]]
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγω παντως δυσαρεστημενος δεν ημουν...μαλλον το αμαξι ηταν δυσαρεστημενο απο μενα...που του επινα το αιμα καθε φορα που με αγκαλιαζε το καθισμα....:) :) :)...ειλικρινα...το ειχα 2 κ κατι χρονια....στα 55.000 χιλιομετρα δεν εβγαλε ουτε ενα προβλημα...παρολο που το ξεσκιζα...(βαλε κ τα ταξιδια εξωτερικο για τις πινακιδες)!
του κουτιού η σλκ έβγαλε μέσα σε έξι μήνες δύο φορές πρόβλημα στο γυροσκόπιο του τιμονιού............Μπας και φταίγαν οι ελληνικές πινακίδες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom