Νέα

Αυτοκίνητο: ποιό έχουμε; Ποιό θέλουμε; Πώς θα το κάνουμε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
[youtube=425,350]9DXCbvNlX5o&feature=related[/youtube]
[youtube=425,350]dGHwOoBj-Fc&feature=related[/youtube]
το δικο μου ειναι ακριβως σαν το 1ο.ασπρο :dancing:
ακους φιλε νεοκληηηηηηη? :grin:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
και το λιονταρακι με φιλτρο-προγραμμα βεβαια.(το δικο μου ειναι μαμα ακομα)
[youtube=425,350]jYwJhE4P9a4&feature=related[/youtube] :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
άμα οδηγήσω και φερράρι τουρμπίσια θα κλειστώ σε μοναστήρι. Η μόνη μου επίσκεψη θα είναι ο Δημήτριος...........
να παρεις ενα φιλαρακι σου...κ να πας μια βολτα απο Ιταλια...δεν λεω τιποτα αλλο...
φανταζομαι οτι θα παθεις/νιωσεις...οτι ενιωσα κι εγω...μετα μαλλον θα ξεχασεις τους γερμανους γενικα...;) (οπως τους ξεχασα κι εγω...ασχετο αν τους λησμονω)!

Ξαπλα....κ φυγαμε.... :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair:

URL]]
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.742
Πόντοι
22.915
Απλα μεγαλωσαμε. Οικογενεια ειχαμε και πριν.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εγω παντως ποτε μου δεν θα τολμουσα να πουλησω το αυτοκινητο μου....εστω και αν αγοραζα αλλο (Εστω και αν εκανα οικογενια).
Το ΜΑΝΤΑ (το πρωτο μου αυτοκινητο) το εχω σε γκαραζ και δεν το κουναω.(Ειναι πλεον συναισθηματικη η αξια του), την 850 ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ!!! και την ταπεινη 320 απλα την εχω για την Ελλαδα.
 

jpower

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλαρακια .Εγω πριν λιγες μερες πηρα 1 peugeot 106 rallye ,αλλα ο ερωτας ειναι ενας SUBARU IMPREZA WRX STI ΚΟΡΥΦΗ,α το οδιγησεις μια φορα κολλας .
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Καλησπερα φιλαρακια .Εγω πριν λιγες μερες πηρα 1 peugeot 106 rallye ,αλλα ο ερωτας ειναι ενας SUBARU IMPREZA WRX STI ΚΟΡΥΦΗ,α το οδιγησεις μια φορα κολλας .

Χεχε σκρουντζ κ άλλος πονεμένος.

Μπροστά σ αυτό όμως
mitsubishi-evo-x-01.jpg

το impreza δεν...
 

Επισκέπτης
Audi TT το πουλαω για να παρω Boxter

παρε Ζ4 Μ...μακραν μπροστα απ'την καλυτερη boxter....
επισης,αν χτυπας την καλη boxter,δλδ την S,κοιτα κ την cayman...(παλι καλυτερη απ'την boxter)!!!

αν το βασικο σου κριτηριο ειναι η εξωτερικη εμφανιση...ξεχνα τα παραπανω...

*sorry για το συμβουλευτικο...απλα με πιανει κατι οταν ακουω/διαβαζω για boxter σαν πρωην κατοχος...
 

Επισκέπτης
Θεε μου, κόκκινο το πήρες??
Το μπλέ οτι έλεγε  :grin:
Φιλαρακι το κοκκινακι του παει αρκετα....;) (μου ειπαν οτι ειναι κ το επισημο του χρωμα...xaxa)!!

τι να κλα ρε παικταρά το σουμπαρού μπροστά στα 3 γιαπωνέζικα διαμάντια.........
ετσιιιιιιιιιιιιιιιι......+1 κ απο μενα...
 
OP
OP
V

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
παρε Ζ4 Μ...μακραν μπροστα απ'την καλυτερη boxter....
επισης,αν χτυπας την καλη boxter,δλδ την S,κοιτα κ την cayman...(παλι καλυτερη απ'την boxter)!!!

αν το βασικο σου κριτηριο ειναι η εξωτερικη εμφανιση...ξεχνα τα παραπανω...

*sorry για το συμβουλευτικο...απλα με πιανει κατι οταν ακουω/διαβαζω για boxter σαν πρωην κατοχος...
αδερφε η cayman τα σπαει αλλα ξεφευγει δικιο εχεις καλα κανεις, για πες για μποξτερ παει καλα;
 

Επισκέπτης
αδερφε η cayman τα σπαει αλλα ξεφευγει δικιο εχεις καλα κανεις, για πες για μποξτερ παει καλα;
απ'οτι καταλαβαινω θα παρεις την απλη boxter...δλδ στα 70.000 αν δεν κανω λαθος...

εγω θα σου πω ενα μονο,ειχα boxter s....σε ευθεια...με περασε slk 350...(γι'αυτο μολις διελυσα το πρωτο...πηρα το 2ο...xaxaxa)...παντως ενιωσα μεγαλη ντροπη...+ οτι εχασα κ 500€...:(

γνωμη μου ειναι να μεινεις μακρυα απ'την boxter...κ πολυ περισσοτερο απ'την απλη...εκτος κι αν νομιζεις οτι θα σε προσεχουν περισσοτερο απ'οτι με to TT...καλυτερα να παρεις το νεο ΤΤ...παρα boxter...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom