Νέα

Αυτοκίνητο: ποιό έχουμε; Ποιό θέλουμε; Πώς θα το κάνουμε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εγω ενα τετοιο Rosso ηθελα...αλλα η πουτανα η κοινωνια με εριξε χαμηλα.... :tooth: :tooth: :tooth:

URL]]
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
εγω ενα τετοιο Rosso ηθελα...αλλα η πουτανα η κοινωνια με εριξε χαμηλα.... :tooth: :tooth: :tooth:

http://[URL unfurl="true"]www.auto-power-girl.com/photo-gallery/novitec-ferrari-599-gtb-fiorano/novitec-rosso-ferrari-599-gtb-fiorano-2008-8.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
θεέ μου  :2funny: φοβερο μοτερ και πανγρηγορη αλλα θεωρω την 430 πολυ πιο ομορφη και κομψη
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ενα τυπα με rx8 που νομιζε οτι με περναγε πριν 3 4 μερες τον εφτιαξα παντως :grin: :grin: :grin:
καλά του έκανες του παπάρα... Την επόμενη φορά πες του να κατέβει να βάλει και λαδάκι στο ντεπόζιτο μην του μείνει το βάνκελ στο χέρι...... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω ενα τετοιο Rosso ηθελα...αλλα η πουτανα η κοινωνια με εριξε χαμηλα.... :tooth: :tooth: :tooth:

http://[URL unfurl="true"]www.auto-power-girl.com/photo-gallery/novitec-ferrari-599-gtb-fiorano/novitec-rosso-ferrari-599-gtb-fiorano-2008-8.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
εσύ τώρα εμφανίστηκες για να μας ευλογήσεις ή να μας κολάσεις ρε ?????
Καλα κάνω εγώ και είμαι άθεος.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αυτο που εχω εγω...(ενα νισσαν αλμερα,μη παει το μυαλο σας αλλου)...ειναι πολυ ομορφοτερο.... :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
εσύ φύγε κι έλα άλ(λη)μέρα γιατί μας κάβλωσες πάλι βραδιάτικα....
 

Επισκέπτης
εσύ τώρα εμφανίστηκες για να μας ευλογήσεις ή να μας κολάσεις ρε ?????
Καλα κάνω εγώ και είμαι άθεος.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
καλα κανεις κ εισαι μεχρι τωρα αθεος...ελπιζω οταν θα ριχνουμε γκαζιες με το φιλαρακι τον Σκρουτζ με το παρακατω χρεπι...εσυ απλα να πιστεψεις σιωπηρα....

URL]]
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
θεέ μου  :2funny: φοβερο μοτερ και πανγρηγορη αλλα θεωρω την 430 πολυ πιο ομορφη και κομψη
εχω οδηγήσει 430... Πολύ βαρύ πλαίσιο..... Η 360 είναι μακράν η πιο χρηστική και καθημερινή φερράρι που μπορείς να έχεις. Η 430 γεροντοφέρνει... τρεις και ξήντα είσαι κάβλα τελεία και παύλα.....
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Η εσύ μας δουλεύεις ή ο τύπος με το rx8 ήταν άμπαλος του κερατά
για κανε μια διαιρεση τα 150(113 μαμα και το εχω κανει και +40 τουλαχιστον) αλογα με 800 κιλα που εχει το πολο μου και μετα κανε το ιδιο με τα ψοφαλογα του μαζντα και ελα πες μου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η εσύ μας δουλεύεις ή ο τύπος με το rx8 ήταν άμπαλος του κερατά
όχι ρε... αυτός είναι απλά παλαβός..... Αμα δεις καμμιά μέρα στο ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ της Βάρης Κορωπίου να προσευχεται ένα πόλο θα ξέρεις ποιός είναι........

Στείλε βίντεο τσιγγούνη να πάει ο νεο - κλί για μι -ζα - μπλί.....  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
καλα κανεις κ εισαι μεχρι τωρα αθεος...ελπιζω οταν θα ριχνουμε γκαζιες με το φιλαρακι τον Σκρουτζ με το παρακατω χρεπι...εσυ απλα να πιστεψεις σιωπηρα....

http://[URL unfurl="true"]www.2dayblog.com/images/6-novitec-ferrari-f430.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
πότεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?να ερθω τωρα? ;D
 

Επισκέπτης
εχω οδηγήσει 430... Πολύ βαρύ πλαίσιο..... Η 360 είναι μακράν η πιο χρηστική και καθημερινή φερράρι που μπορείς να έχεις. Η 430 γεροντοφέρνει... τρεις και ξήντα είσαι κάβλα τελεία και παύλα.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα κανεις κ εισαι μεχρι τωρα αθεος...ελπιζω οταν θα ριχνουμε γκαζιες με το φιλαρακι τον Σκρουτζ με το παρακατω χρεπι...εσυ απλα να πιστεψεις σιωπηρα....

http://[URL unfurl="true"]www.2dayblog.com/images/6-novitec-ferrari-f430.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
εμένα με έχει ακουμπήσει το χέρι του Θεού ρε.......... 0:) 0:) 0:) 0:) :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
όχι ρε... αυτός είναι απλά παλαβός..... Αμα δεις καμμιά μέρα στο ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ της Βάρης Κορωπίου να προσευχεται ένα πόλο θα ξέρεις ποιός είναι........

Στείλε βίντεο τσιγγούνη να πάει ο νεο - κλί για μι -ζα - μπλί.....  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
με το βυζολαγνο την ιδια μερα περασα ραλι με φπε οποτε αν δεν πειθεται ο φιλος νεοκλης εχει και μαρτυρα.αν εχει και κανενα φιλο με ρουχουδακι ακομα καλυτερα...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
άμα οδηγήσω και φερράρι τουρμπίσια θα κλειστώ σε μοναστήρι. Η μόνη μου επίσκεψη θα είναι ο Δημήτριος...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom