Νέα

Αυτοκίνητο: ποιό έχουμε; Ποιό θέλουμε; Πώς θα το κάνουμε;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
εχω ενα jeep wrangler καινουριο πριν 2 μηνες το πηρα,συνεπως δεν εχω διαθεση να αλλαξω αμαξι ακομα...
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Νεοκλη μαζι σου για την Integrale,και ασε τους αλλους να κουρευονται με τα γερμανικα τσαγια.

Τελος παντων Focus 1.6 υπαρχει στο σπιτι αλλα το αμαξι που θα γουσταρα θα ηταν μια ALFA 75 3.0 V6 :rockon: :rockon: :rockon:.Εφηβικος ερωτας οι 75,και ας ειχαμε εδω μονο τις μικρες 1600 τοτε,αντε και καμμια 1800.

Άντε να τις βρείς αυθεντικές τις ιταλίδες...
 

Επισκέπτης
[youtube=425,350]X-6SguDEwIg&feature=related[/youtube]


[youtube=425,350]P9sj1Rg2u0A&feature=related[/youtube]

Στην μπαντα Γερμαναραδες...

 

Επισκέπτης
Άντε να τις βρείς αυθεντικές τις ιταλίδες...

Η αληθεια ειναι οτι η FIAT ΚΑΤΑΓΑΜΗΣΕ την Lancia που εχει ως μπροσταρη πλεον το Barbiecar Ypsilon...

Και απλως γαμησε την ALFA που δεν εχει πισωκινητο μοντελο στην γκαμα της,πεταξε τον original V6 και χρησιμοποιει πλεον αμερικανικο τριλιτρο,και ετοιμαζεται για την μεγιστη ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ...Τζιποειδης ALFA...

(H 8C ειναι supercar,οποτε ουσιαστικα δεν εχει υπαρχει πλεον πισωκινητη ALFA ευρειας παραγωγης)
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Δυστυχώς η Fiat μοίρασε λάθος ρόλους πάνω στο πανικό της να σωθεί από την οικονομική καταστροφή. Για το τζιποειδές τι να πω, το εγχείρημα της πορσε ήταν απόλυτα επιτυχημένο κ κάτι τέτοιο είναι η καλύτερη αφορμή για να βγει στην παραγωγή.
Τα βιντεάκια ήταν όλα τα λεφτά κ ανάθεμα αν θα ξαναδούμε παρόμοια οχήματα στο μέλλον από τους ιταλούς :(.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δυστυχώς η Fiat μοίρασε λάθος ρόλους πάνω στο πανικό της να σωθεί από την οικονομική καταστροφή. Για το τζιποειδές τι να πω, το εγχείρημα της πορσε ήταν απόλυτα επιτυχημένο κ κάτι τέτοιο είναι η καλύτερη αφορμή για να βγει στην παραγωγή.
Τα βιντεάκια ήταν όλα τα λεφτά κ ανάθεμα αν θα ξαναδούμε παρόμοια οχήματα στο μέλλον από τους ιταλούς :(.
Ευτυχώς που πρόλαβα και καπάρωσα ένα Сoupe 20V πεντακύλινδρο turbo plus κατακόκκινο τελευταίας κοπής (κωδικός χρώματος Rosso Ferrari  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:) στο γκαράζ.... Το καλύτερο μοτέρ που φόρεσε ποτέ έβερ Ιταλίδα του λαού......
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
εχω ενα polo g40 mod92 :P και ενα leon cupra 08.σε κανα εξαμηνο θα εχω και 106 rallye 16v γιατι καποια μουνια μου το κλεψανε :tickedoff:.και θα ηθελα να αποκτησω οτι ειναι γρηγορο ακριβο και γαμιστερο :grin: :grin: :grin: :grin:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ευτυχώς που πρόλαβα και καπάρωσα ένα Сoupe 20V πεντακύλινδρο turbo plus κατακόκκινο τελευταίας κοπής (κωδικός χρώματος Rosso Ferrari  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:) στο γκαράζ.... Το καλύτερο μοτέρ που φόρεσε ποτέ έβερ Ιταλίδα του λαού......

Το Fiat Coupe εννοείς???? Πολύ καλό αλλά αδικημένο.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Κατι για Impreza σε θυμάμαι εσένα :think:, γιατί ξέπεσες σε λεον κ polo(μπλιαχ)??
το πολο το χα ρε.το sti το βαλανε οι μαλακες 55 χιλιαρικα.τα μετρησα τα ξαναμετρησα αλλα δε μου βγαινανε οποτε συμβιβαστηκα με τα 240 του leon :rolleyes:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το Fiat Coupe εννοείς???? Πολύ καλό αλλά αδικημένο.
μια τουρμπινίτσα μεγάααααλη, ένα πρόγραμμα ψαγμένο, ντάουνπάιπ, ελεύθερη εξάτμιση, μπλοκέ διαφορικό και Μ3 μάζεψε τον κώλο σου απ τα δέντρα.... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :booty:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
μια τουρμπινίτσα μεγάααααλη, ένα πρόγραμμα ψαγμένο, ντάουνπάιπ, ελεύθερη εξάτμιση, μπλοκέ διαφορικό και Μ3 μάζεψε τον κώλο σου απ τα δέντρα.... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :booty:
οντως ισχυει αυτο αλλα θες καθε βδομαδα λαστιχα μετα
 

Επισκέπτης
Ευτυχώς που πρόλαβα και καπάρωσα ένα Сoupe 20V πεντακύλινδρο turbo plus κατακόκκινο τελευταίας κοπής (κωδικός χρώματος Rosso Ferrari  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:) στο γκαράζ.... Το καλύτερο μοτέρ που φόρεσε ποτέ έβερ Ιταλίδα του λαού......
Rosso Ferrari για το FIAT Coupe αφου συναρμολογουνταν στο Maranello...Πολυ καλο πραγματικα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom