Νέα

Αστείες ιστορίες στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
φιλε michel_k ενταξει η κλωνος παρακολουθει τι γραφω γιατι μιλουσαμε και σε αλλα θρεντ,δεν πειραζει...το θεμα εχει φαση γενικα αν οσοι ξενοι προς την μπουρδελοκατασταση κατσουν λιγο και ασχοληθουν να διαβασουν τα λινκ που εδωσα...τωρα φιλε απο βδομαδα ειμαστε νομιζω οι επομενοι στοχοι για κλωνοποιηση... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παντως ο karaman 7 εγραψε σημερα....(κυριολεκτικα και μεταφορικα)και μου δωσε και μια ιδεα...ακολουθει ανακοινωση στο επομενο ποστ...
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
gl εγω πηγα στις συγκεκριμενες κριτικες και εκανα αναφορα κανε και εσυ το ιδιο αμα σβυστουν θα αρχησει να λυνετε το προβλημα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
προς ολους τους συναδελφους μπουρδελιαρηδες θεσσαλονικεις:
ανακοινωνεται οτι λογω θερους και επειδη παιζουν πολλες διπλοβαρδιες και για οικονομικους λογους κυριως καποιες μερες χρεη πουτανας σε καποια μπουρδελα θα κανει η τσατσα (με το ιδιο δυστυχως ονομα με την κοπελα,για να διατηρειται η συνεχεια των μαγαζιων και η πιστη τηρηση των προγραμματων)οσοι φιλοι των gilf προσελθετε και δεν θα χασετε.για τυχον παρεξηγησεις σχετικα με τα εμφανισιακα χαρακτηριστικα των κοριτσιων που γνωριζετε απο το θρεντ δεν φερομε καμια ευθυνη.προσοχη στις κριτικες σας.μην ειστε τοσο αυστηροι με τις τσατσαδες.εχουν χρονια να δουλεψουν...

                                                      εκ της διευθυνσεως του σωματειου ιδιοκτητων μπουρδελων
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
gl εγω πηγα στις συγκεκριμενες κριτικες και εκανα αναφορα κανε και εσυ το ιδιο αμα σβυστουν θα αρχησει να λυνετε το προβλημα
οχι ρε ασε τους μακακες να συνεχισουν, να χουμε και κατι να γελαμε καλοκαιριατικα...οριστε δωσαμε και νεα πνοη στο θρεντακι αστειες ιστοριες  που βεβαια τωρα αναφερεται σε αστειες κριτικες....αν θελετε ανοιγουμε κι αλλο θρεντακι γελοιες κριτικες απο θεσσαλονικη να μην σπαμαρουμε και την μπουρδελοκατασταση...αν σας αρεσε η κριτικη μου θα γραψω κι αλλη χιουμοριστικη συντομα αρκει να εχω εμπνευση απο τους κλωνους...παντως αυτοι δεν βλεπω να σταματανε οποτε θα επανελθω κι εγω...
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
στην επομενη αναφορα κλωνου για επισκεψη σε μπουρδελο θα λεει "πηγα στο αθλιο αυτο μερος και εφυγα με την πουτσα στην τσεπη..πεθαινα απο αιμοραγια αλλα με εσωσε το προφυλακτικο που την κρατουσε στην θεση της...."
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
λες ο τυπος να επανελθει με ποιο καυτη κριτικη? :2funny:
 

harrypotter

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
περσυ το καλοκαιρι σε ενα απο τα δυο διδυμα μπαινουμε μεσα με την παρεα μου κ μπαινει ο ενας στο δωματιο.Καθως περιμενουμε μπαινει μεσα κ μια αλλη παρεα 30ρηδες ηταν ολοι τους.τους λεει η τσατσα τα προγραμματα κ περιμενουν τα παιδια...εκει στο ξαφνικο λοιπον κοιταει ενας απο αυτους ενα καθρεπτη που ειχε εκει κ λεει
ρε μαγκες τετοιο καθρπτη μου φερε η γυναικα στο σπιτι κ γον πληρωσα κ καμια 300αρια ευρω..ε αυτο ηταν πεθαναμε ολοι στο γελιο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
οχι ρε αντμινιστρειτορς με αυτο που κανατε να σβησετε τις κριτικες μου χαλασατε το θεμα,γαμωτο,τωρα δεν βγαζει νοημα....τετοια κομματια συλλεκτικης αξιας δεν πρεπει να βγαινουν απο τα μπουρδελα....και δεν τα χα κανει και save εγω να τα παραθεσω εδω...οχι ρε ειμαι εξαγριωμενος μαζι σας...θα μεινει μονο η δικη μου χιουμοριστικη με το ξεκολιασμα και η ιστορια θα σβηστει για τις αλλες γελοιες κριτικες που με ενεπνευσαν... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:μονο απο προφορικες διηγησεις θα τις θυμομαστε...αν ακουει ή διαβαζει κανεις να μου τις στειλει με πμ αν τις αποθηκευσε καπου και θα τις χειριστω αναλογα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
λες ο τυπος να επανελθει με ποιο καυτη κριτικη? :2funny:
στανταρ οπως λεει κι ο συναδελφος τον κοβω να αιμορραγει ακατασχετα απο αγριο τσιμπουκι...πουτανες-βαμπιρ στην πολη μας... αλλα τωρα που εφυγε η κριτικη για την σαρα οσοι γυρισουν απο διακοπες δεν θα βγαζουν νοημα ρε πουστη για το τι μιλαμε...οποιος την εχει κρατησει εστω και administrator please pm να την παραθεσω εδω στα αστεια να μην χαθει τετοιο τεμαχιο...ο νταβας που την εγραψε αν ακουει σε παρακαλω στειλτην και καθε μερα στην δικια σου θα πηγαινω για εναν μηνα....
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
gl εγω πηγα στις συγκεκριμενες κριτικες και εκανα αναφορα κανε και εσυ το ιδιο αμα σβυστουν θα αρχησει να λυνετε το προβλημα
Και πολυ καλα εκανες...
Μολις επραξα το ιδιο...

Βρε τρελέ gl μην πωρώνεσαι... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τι λες παιδι μου τετοιο γελιο που εχω ριξει αυτες τις μερες μαζι με κατι πουτσες στην αθηνα...εχω κερδισει 10 χρονια ζωης...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κριτικη
Γραφτηκε από τον gl.
Ημερομηνια επισκεψης 3/8/2009
Ονομα μπουρδελου  τανταλου 14
Ονομα κοπελας :το γνωστο,χωρις συστασεις..
Τιτλος η ντ….. με ξεκολιασε….

Βραδι αργα σημερα μονος και μη εχοντας που να γαμησω στην αθηνα,ειπα να δωκημασο κι αυτην την κοπαιλα που ολι  γραφετε..δι ακτινιζομαι λοιπον θεσσαλονικη και να μαι εξω από το μπουρδελακι..μου ανοιγει η ιδια η κοπελα την οποια περασα για την τσατσα…γερασμενη,κοντοχοντρη,κοκκινομαλλα μην κοιτατε που οι αλλοι την ειδαν ξανθια τα φωτα θα φταιγαν.στο ένα χερι κραταγε ένα βαλιτσακι με αγνοστο περηεχομενω και στο άλλο χερι ειχε αιματα..θα περασεις μου λεει; Και εγω λεω ναι εκστασιασμενος από το θεαμα..απο το ένα δωματιο εβγαινε ενας συναγωνιστης που κραταγε λιγο περιεργα τον κωλο του ενώ από το άλλο ενας γερακος με γρατζουνιες και αιματα ένα βημα πριν την λιποθυμια…τον πρωσπερναο αδυαφορα καθοτι είναι συνηθες το θεαμα στα μπουρδελα και μπαινω…παροτι φτωχος σε βαθμο να μην μπορω να πληροσο  ουτε το κινητο και αγραματος οπος πιθανως εχετε καταλαβει ηδη πηρα το προγραμμα των 150 ευρο που εχει από όλα στο μενου.ξεντυνομαι ως το βρακι και ξαπλωνω….σημειωτεον φορουσα κλασικο σλιπ μινερβα και το ζηλεψε λιγο όπως παρακατω θα φανει…μετα από λιγο ερχεται η ντ….με  βλεπει ετσι ξαπλα και μου λεει με τετοιο kinky  εσωρουχο σιγουρα θα θες κατι πιο σπεσιαλ..το βγαζω,το φοραει αυτή και μου περναει την καποτα ,μου γλειφει λιγο τον πουτσο,ισα να πονω μονο και μετα μου λεει ελα στα τεσσερα…βγαζει έναν δονητη 30 ποντους με το συμπαθιο και μου τον καρφωνει…ετσι με ξεκωλιασε η ντ……χωρις να το θελω….όταν της ειπα σε καποια στιγμη να με αφησει να την γαμησω κι εγω αφου πλιροσα τωσα λεφτα μου λεει προσεχε μην παθεις τα ιδια με τον προηγουμενο κι ετσι εκατσα φρονιμα…δεν εχυσα μην της λερωσω και τα σεντονια και σηκοθηκα να φυγω…στον προθαλαμο ειχαν μαζευτει ηδη καποια παιδια ενας κρατουσε κι ένα στρινγκ στο χερι μαλιστα…και τον ορεχτηκα λιγο προς στιγμην μετα από την συγκλονιστικη μου νεα εμπειρια…αλλα δεν ειπα κατι και βγηκα να την παιξω με την ησυχια μου εξω στον τοιχο παρακιμενου κτιριου και να κλαψω τα 150 μου ευρω….υπεροχη εμπειρια με την ντ…που συντομα λεω να επαναλαβω για να μπω επιτελους στους τοπ 50 αξιολογητες και να προμοταρω την πουτανα μου που δουλευει δυο στενα παρακατω…ΥΓ γυριζοντας επειδη ειχα ξεχασει κατι ψωνια από σουπερ μαρκετ  διαπιστωσα με λυπη ότι μου χαν φαει μαζι πουτανα και τσατσα κατι κρουασαν που χα αγορασει αλλα τα υπολοιπα ηταν στην θεση τους ευτυχως και τις ευχαριστω γιαυτο γιατι ειμαι και ξεχασιαρης….και θα με σκοτωνε η γυναικα-συναδελφος της ντ…..….στο σπιτι ,ΥΓ2 η ντ…. μου ειπε στο δωματιο ότι κανει βραδια γιατι το πρωι είναι σε σχολη Η/Υ και προσπαθει να παρει το ecdl μαζι με την τσατσα ,ενώ το αφεντικο το πηρε ηδη,γιαυτο μην την παρεξηγειτε αν είναι λιγο κουρασμενη…..καλο βολι συναγωνιστες
Αυτά ειχα να μοιραστω μαζι σας για αποψε και χαιρετισμους στους κλωνους μας….4 στους 11 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Ευχαριστώ πολύ τη Ντιάνα και την υπηρεσία, Τρίτη 28 Ιούλ 2009, στις 20:54
Γράφτηκε από τον jonsalonika  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - 


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ντιάνα) 
Συνολική βαθμολογία  7.7
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Πέρασα τυχαία από το συγκεκριμένο μπουρδελο μεσάνυχτα μόλις έκλισα το μαγαζί.Τελειώνοντας η τσατσα,λέγοντας τα προγράμματα,εμφανίζετε μπροστά μου ένας άγγελος ψλη ξανθιά με κατή πεταχτές ρόγες.Ένας λόγος παραπάνω που αποφάσισα να μπω ήταν το φιλικό χαμόγελο της που σε τραβά σαν μαγνήτης.Πήρα το πρόγραμμα τον 80 ευρώ και τελικά μπήκα.Άρχισε πρώτα με χάιδεμα σιγά σιγά και μόλις ψιλοκαύλωσα άρχιζε την πίπα.Αδέλφια,ούτε η γυναίκα μου δεν μου έχει κάνει τέτοια πίπα !!Το ρούφαγε σιγά και το έβαζε όλο μέσα.. Χούφτωνα παντού ελεύθερα χαϊδεύοντας το απαλό και γυαλιστερό δέρμα της.Φόραγε και ένα άρωμα πολύ καυλιάρικο που σου φτιάχνε τέλειος την διάθεση.Τελικά έχυσα μόνο με πίπα και δεν πρόλαβα να κάνω τα άλλα.Παντός,χαλάλη της!! Η μολδαβεζα είναι ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΗΑΣ σε αυτό που κάνει και πολύ καυλιάρα.Αυτό που θέλω να επισημάνω εδώ είναι η εντιμότητα της καθώς ξέχασα την τσάντα μου στο δωμάτιο με 1000+ ευρώ μέσα και έφυγα ενώ το θυμήθηκα όταν είχα πλέον φτάσει στη Νεάπολης.Τρελαμένος γυρίζω πίσω.Είχα ήδη αρχίσει να κλαίω τα λεφτά μου.Όταν γύρισα η τσάντα μου παραδόθηκε πίσω άθικτη και μάλιστα μη ανοιγμένη καν... Ευχαριστώ πολύ την Ντιάνα επίσης και την υπηρεσία για την εντιμότητα...!!Θα σε επισκεφτώ ξανά πρασινοματα γεια να δοκιμάζω και τα άλλα.. .. που δεν προλάβαμε
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
Όνομα κοπέλας: Ντιάνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 27.07.2009

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;      Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

8 στους 16 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Μολδαβέζα = Μοναδική πίπα, Σάββατο 25 Ιούλ 2009, στις 19:55
Γράφτηκε από τον xaris_BMW  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ντιάνα) 
Συνολική βαθμολογία  7.7
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Αποφάσισα να ξαναεπισκεφτώ την μολδαβεζα την Ντιάνα σκάφτοντας την αξέχαστη πίπα που μου έκανε την τελευταία φορά που πήγα μαζί της.Μπαίνω κατά της 22:10,την πετέχια επάνω στην αλλαγή.Την περιμένω στο δωμάτιο μέχρι που εμφανίστηκε μπροστά μου. Μου έκανε φοβερή εντύπωση ότι με θυμήθηκε.Με χαιρέτησε χαμογελώντας και ξεκινήσαμε...... Δεν έχω να προσθέσω κατή παραπάνω από ότι έγραψα την προηγούμενη φορά.Η κοπέλα είναι διαμάντι, όλα τα λεφτά !!!
Μολδαβέζα = Μοναδική πίπα!!!!!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
Όνομα κοπέλας: Ντιάνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.07.2009

Σας βοήθησε αυτή η κριτική;      Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

2 στους 10 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


H Ντιάνα με ξέσκισε..!!, Παρασκευή 24 Ιούλ 2009, στις 12:53
Γράφτηκε από τον kalhtexni-music  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - 


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ντιάνα) 
Συνολική βαθμολογία  7.5
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Κορίτσια,ενα έχω να σας πω..,η Ντιανα με ξέσκισε!! Εφόσον είχα ακούσει από έναν φιλαράκι μου ότι δεν έχει κόλλημα με τούς “besexual”,σκέφτηκα να την επισκεφτώ.Πήγα σήμερα πρωί κατά της 04:00,η μοναξιά στο σπίτι μου με έπνιγε. Έτσι αποφάσισα να πάω. Πράγματι εμφανίστηκε το ζουζουνακι μου που από το χαμόγελο της ένιωσα ότι θα περάσω καλά. Η Ντιανα ήταν πολύ φιλική και άνετη και με ώθησε να ξεπεράσω τον αχός που είχα. Πήρα ένα πρόγραμμα τον 70 ευρώ αφού συνεννοήθηκα μαζί της. Η ξανθούλα δεν ήθελε πολύ να καταλάβει τη έψαχνα γιατί μόλις είδε και το στριγκάκι μου όταν ξάπλωσα, ξεκίνησε μονή της ... Ομόλογο ότι το ζήλεψε το στρινγ μου γιατί πράγματι είναι πολύ σέξι. Δεν άργησε πολύ να νιώθω τα δάκτυλα της μέσα μου και με το αλο χέρι να πεζή το πουλάκι μου... .Ακόμα και τώρα που το περιγραφώ νιώθω την ξεχωριστή βραδιά που πέρασα μαζί της γεια αυτά τα λίγα λεπτά....... Η μολδαβεζα είναι απίστευτη φιλότιμη και χαμογελαστή πράγμα που σε κάνει να νιώθεις ότι γνωριζόμαστε από καιρό και ομολογώ ήτανε η πρώτη φορά έκτες που την είδα.Πριν φηγό μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη φόρα θα μου κάνει κατή αλο ποιο φοβερό από την φαντασία της. Μην χάνετε τον χρόνο σάς φιλενάδεςJ γυρεύοντας μαλακες. Το άρωμα της μυρίζω ακόμα και καβλονω ,και δεν μου το ίππε αφού την ρώτησα και όλας γαμωτό μου. Οκ, δεν την μαλώνω γιατί θα είναι το κολλητό μου ζουζουνακι .Θα σου έρθω σύντομα γλυκιά μου και θέλω πολύ να δω αυτά που μου υποσχέθηκες........
Επισκέφτηκα τον εν λόγω χώρο επειδή είχα ακούσει γεια την Σάρα και είπα να την δοκιμάζω. στην είσοδο έβγαινε ένας ηλικιωμένος γεμάτος στα αίματα και αμέσως ενδιαφέρθηκα αλλά με πρόλαβε η υπηρεσία και μου λέει ότι γλίστρησε.... Μπαίνω μέσα και περιμένω μόνος μου στο σαλόνι. μία μυρουδιά μπόχας μου βουλώνει την μύτη. αφού άκουσα την υπηρεσία να μου λέει τα προγράμματα, εμφανίζετε η Σάρα. τι να πω... αλλά περίμενα.... ένας στήθος κρεμαστό και ένα πρόσωπο πολύ γερασμένο. κάτι τελείως διαφορετικό από ότι είχα ακούσει! συμβαίνει να μην μετράει εμφανισιακά η κοπέλα, αλλά στης υπηρεσίες της να είναι τελεία και γεια αυτό αποφάσισα να την δοκιμάζω .δίνω τα διόδια 40ευρώ και μπαίνω. εκτός από ένα -γεια- δεν άκουσα τίποτα άλλο. αρχίζει να μου βάλει άμεσος το προφυλακτικό και να ξεκινά την πίπα .πονούσα πολύ και της το λέω, αφού δεν ένιωθα αυτό γεια το οποίο ήρθα. τις το ξανάλεω και μου απαντά ότι- κάτσε καλά μην πάθεις ότι έπαθε ο προηγούμενος.- εκεί κοκάλωσα και αυτό που σκέφτηκα ήταν να τελειώνω και να φηγό χωρείς γυρισμό. άκρος αντί επαγγελματικό και επικίνδυνο η υπηρεσίες που προσφέρουν. έφυγα χωρείς να χύνω παρόλο που προσπάθησε να με φτιάξη λήγω αφού της ζήτησα να μου βάλει λίγο το δάκτυλο μπας και χύσω, αλλά ματαία. έφυγα χωρείς να χύσω και πολύ θυμωμένος με όσα είδα
ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΣΤΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΑΒΑ ΠΟΛΛΑ ΠΜ  το εργο ολοκληρωνεται σημερα ετσι με την παραθεση ολων των κριτικων και της δικιας μου μαιμους...πρωτης πρωτης...κρινετε μονοι σας..... σσ την τελευταια δεν θα την βρειτε πλεον διαγραφηκε απο τους αντμιν...αλλα επρεπε να υπαρχει εδω στα αστεια οπου και ανηκε εξαρχης...
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Περίοδος 96-97 πρώτη χρονιά που ξεκίνησα να κάνω τσάρκες (15 χρονών αλλά έδειχνα μεγαλύτερος και δεν έτρωγα πόρτες).
Πάμε με ένα φιλαράκι βράδυ για τσάρκα Βαρδάρι και κάνουμε τους κύκλους μας. Όποτε σε μια δόση μπαίνουμε σε ένα χαμηλά στην προμηθέως, που είναι τώρα το 14 ή το 16. Ανοίγουμε την πόρτα και βλέπουμε σκοτάδι μέσα και το μόνο φως που υπήρχε ήταν από μία σόμπα στο σαλόνι και ένα φως στο βάθος. Λέμε με τον φίλο μου τι διάολο κλείσανε πάμε να φύγουμε. Και με το που κάνουμε μεταβολή ακούμε μια γερασμένη φωνή <καλέ περιμένετε που πάτε>> η κάτι τέτοιο. Γυρνάμε και βλέπουμε μια γριά με μία ρόμπα και μας λέει << Εγώ είμαι η κοπέλα παιδιά 4 χιλιάρικα είναι και άμα θέλετε μαζί να σας πάρω θα σας κάνω καλύτερη τιμή ελάτε μέσα να τα συζητήσουμε, δείτε και λίγο βυζάκι!!!>> και εκεί ανοίγει την ρόμπα και μας πιάνει μια αηδία και όπου φύγει φύγει...άτακτη υποχώρηση χεχε. Η γρια πρέπει να ήταν πάνω από 70...μην πω 80! :headbang:
Και εκεί που βγαίνουμε πανικόβλητοι έξω (αυτό το θυμάμαι αυτολεξεί και δεν παίζει να το ξεχάσω ποτέ!)μας λέει <<άμα δείτε την brigite bardo φωνάξτε με και εμένα να έρθω να την δώ>>... :rockon:

Όπως καταλαβαίνετε αυτή η ατάκα μας έχει μείνει slogan με το συγκεκριμένο φιλαράκι ακόμα και σήμερα  :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.097
Πόντοι
8.535
Περίοδος 96-97 πρώτη χρονιά που ξεκίνησα να κάνω τσάρκες (15 χρονών αλλά έδειχνα μεγαλύτερος και δεν έτρωγα πόρτες).
Πάμε με ένα φιλαράκι βράδυ για τσάρκα Βαρδάρι και κάνουμε τους κύκλους μας. Όποτε σε μια δόση μπαίνουμε σε ένα χαμηλά στην προμηθέως, που είναι τώρα το 14 ή το 16. Ανοίγουμε την πόρτα και βλέπουμε σκοτάδι μέσα και το μόνο φως που υπήρχε ήταν από μία σόμπα στο σαλόνι και ένα φως στο βάθος. Λέμε με τον φίλο μου τι διάολο κλείσανε πάμε να φύγουμε. Και με το που κάνουμε μεταβολή ακούμε μια γερασμένη φωνή <καλέ περιμένετε που πάτε>> η κάτι τέτοιο. Γυρνάμε και βλέπουμε μια γριά με μία ρόμπα και μας λέει << Εγώ είμαι η κοπέλα παιδιά 4 χιλιάρικα είναι και άμα θέλετε μαζί να σας πάρω θα σας κάνω καλύτερη τιμή ελάτε μέσα να τα συζητήσουμε, δείτε και λίγο βυζάκι!!!>> και εκεί ανοίγει την ρόμπα και μας πιάνει μια αηδία και όπου φύγει φύγει...άτακτη υποχώρηση χεχε. Η γρια πρέπει να ήταν πάνω από 70...μην πω 80! :headbang:
Και εκεί που βγαίνουμε πανικόβλητοι έξω (αυτό το θυμάμαι αυτολεξεί και δεν παίζει να το ξεχάσω ποτέ!)μας λέει <<άμα δείτε την brigite bardo φωνάξτε με και εμένα να έρθω να την δώ>>... :rockon:

Όπως καταλαβαίνετε αυτή η ατάκα μας έχει μείνει slogan με το συγκεκριμένο φιλαράκι ακόμα και σήμερα   :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
ωραιος...μου τυχε κ μενα καποτε με γρια τανα,μου πε χαρακτηριστικα το γνωστο σλογκαν η γρια κοτα εχει το ζουμι.... :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Ενα πρωινο στην Κωλετη ο γνωστος μπραβος με τα στρογγυλα μαυρα γυαλια  :sunglasses: ειχε βγαλει μια μικρη ξυριστικη μηχανη και ενα καθρεφτακι και ξυριζοταν -παντα καθισμενος στην καρεκλα- στον ισκιο απο το δεντρο. :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Ενα πρωινο στην Κωλετη ο γνωστος μπραβος με τα στρογγυλα μαυρα γυαλια  :sunglasses: ειχε βγαλει μια μικρη ξυριστικη μηχανη και ενα καθρεφτακι και ξυριζοταν -παντα καθισμενος στην καρεκλα- στον ισκιο απο το δεντρο. :2funny: :2funny:
αυτος ειναι απ'αλλο παραμυθι
δεν υπαρχει ο τυπος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Ενα πρωινο στην Κωλετη ο γνωστος μπραβος με τα στρογγυλα μαυρα γυαλια  :sunglasses: ειχε βγαλει μια μικρη ξυριστικη μηχανη και ενα καθρεφτακι και ξυριζοταν -παντα καθισμενος στην καρεκλα- στον ισκιο απο το δεντρο. :2funny: :2funny:
Ο ιδιος σημερα σε ιδιο στυλ, με το γυαλι και τα μουτρα κατεβασμενα να βλεπουν την κοιλαρα, κοιμοταν καθιστος.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Δυο περιστατικα με τη γυφτισσα σχιζοφρενη τσατσα που δουλευει συνηθως βραδυα στο ανορθογραφο.

1.)
Καθοταν στην καρεκλα και τραγουδαγε τα τελειωμενα σκυλαδικα που παιζει στο μπουρδελο οποτε σε μια φαση γυρναω και την ρωταω αν κανει τπτ προγραμματα η κοπελα.Πριν ολοκληρωσω αυτο που ελεγα γυρναει αποτομα προς εμενα και μου σκαει ενα ρεψιμο στη μαπα "ΓΚΡΑΑΑΑΡ"  :2funny: :2funny:

2.)
Ενα βραδυ δουλευε στο Ερως στον Βαρδαρη.Μετα που εκλεισε το μπουρδελο αυτη ειχε παραμεινει εξω απο την πορτα και ουρλιαζε προς τον κοσμο που εκανε τσαρκα.." ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ,ΕΔΩ" "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΣΑΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ...ΑΚΟΥΤΕΕΕΕΕ "
Μετα απο λιγο ηρθε ενας φυλακας και την πηρε σηκωτη.Οπως τους εβλεπα να χανονται στα βαθη της Σαπφους ακουγοταν για πολυ ωρα οι κραυγες της τσατσας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παρακμη εντελως ρε φιλε....αυτος ο βαρδαρης νυχτα γιαυτο δεν θελει να δουλεψει κανα καλο κοριτσι βραδινο.. :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom