Νέα

Αστείες ιστορίες στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ποια ειναι και την εβγαλες φορα παρτιδα στο σαιτ; καμια παλια που εκδικεισαι; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η δικια μου θα ελεγα αν ηταν..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μια φωτο που πετυχα στο ιντερνετ,πουτανακι θα ειναι κ  αυτο γιατι ηταν σε ερασιτεχνικα βιντεακια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η δικια μου θα ελεγα αν ηταν..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μια φωτο που πετυχα στο ιντερνετ,πουτανακι θα ειναι κ  αυτο γιατι ηταν σε ερασιτεχνικα βιντεακια
καλα δεν το συζητω τρελο τσιμπουκι...champions league...λες να χουμε προβλημα με διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



:d-spam:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
καλα δεν το συζητω τρελο τσιμπουκι...champions league...λες να χουμε προβλημα με διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



:d-spam:
γιατι να εχουμε προβλημα?σε site ηταν φατσα καρτα με το που μπαινεις.....δεν παιζει προβλημα
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6



Αν και αριανος, γουσταρω μπουρδελοτσαρκα με παοκι ναουμε και ασλαμα! Ρε παιδια η Τατιανα που λεει ο Ασλαμας που δουλευει?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=2_f4oPgU5qk&feature=PlayList&p=A9CE6E77A2AE190D&playnext=1&playnext_from=PL&index=50[/video] [/video]

αυτον λες ναουμε;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σκεφτηκα πολυ να γραψω μια κριτικη αλλα επειδη αγαπαω το σαιτ και τα παιδια που το βλεπουν και δεν θελω να παρασυρω και κανεναν ανιδεο της καταστασεως θα τα παραθεσω εδω...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κριτικη
Γραφτηκε από τον gl.
Ημερομηνια επισκεψης 3/8/2009
Ονομα μπουρδελου  τανταλου 14
Ονομα κοπελας :το γνωστο,χωρις συστασεις..
Τιτλος η ντ….. με ξεκολιασε….

Βραδι αργα σημερα μονος και μη εχοντας που να γαμησω στην αθηνα,ειπα να δωκημασο κι αυτην την κοπαιλα που ολι  γραφετε..δι ακτινιζομαι λοιπον θεσσαλονικη και να μαι εξω από το μπουρδελακι..μου ανοιγει η ιδια η κοπελα την οποια περασα για την τσατσα…γερασμενη,κοντοχοντρη,κοκκινομαλλα μην κοιτατε που οι αλλοι την ειδαν ξανθια τα φωτα θα φταιγαν.στο ένα χερι κραταγε ένα βαλιτσακι με αγνοστο περηεχομενω και στο άλλο χερι ειχε αιματα..θα περασεις μου λεει; Και εγω λεω ναι εκστασιασμενος από το θεαμα..απο το ένα δωματιο εβγαινε ενας συναγωνιστης που κραταγε λιγο περιεργα τον κωλο του ενώ από το άλλο ενας γερακος με γρατζουνιες και αιματα ένα βημα πριν την λιποθυμια…τον πρωσπερναο αδυαφορα καθοτι είναι συνηθες το θεαμα στα μπουρδελα και μπαινω…παροτι φτωχος σε βαθμο να μην μπορω να πληροσο  ουτε το κινητο και αγραματος οπος πιθανως εχετε καταλαβει ηδη πηρα το προγραμμα των 150 ευρο που εχει από όλα στο μενου.ξεντυνομαι ως το βρακι και ξαπλωνω….σημειωτεον φορουσα κλασικο σλιπ μινερβα και το ζηλεψε λιγο όπως παρακατω θα φανει…μετα από λιγο ερχεται η ντ….με  βλεπει ετσι ξαπλα και μου λεει με τετοιο kinky  εσωρουχο σιγουρα θα θες κατι πιο σπεσιαλ..το βγαζω,το φοραει αυτή και μου περναει την καποτα ,μου γλειφει λιγο τον πουτσο,ισα να πονω μονο και μετα μου λεει ελα στα τεσσερα…βγαζει έναν δονητη 30 ποντους με το συμπαθιο και μου τον καρφωνει…ετσι με ξεκωλιασε η ντ……χωρις να το θελω….όταν της ειπα σε καποια στιγμη να με αφησει να την γαμησω κι εγω αφου πλιροσα τωσα λεφτα μου λεει προσεχε μην παθεις τα ιδια με τον προηγουμενο κι ετσι εκατσα φρονιμα…δεν εχυσα μην της λερωσω και τα σεντονια και σηκοθηκα να φυγω…στον προθαλαμο ειχαν μαζευτει ηδη καποια παιδια ενας κρατουσε κι ένα στρινγκ στο χερι μαλιστα…και τον ορεχτηκα λιγο προς στιγμην μετα από την συγκλονιστικη μου νεα εμπειρια…αλλα δεν ειπα κατι και βγηκα να την παιξω με την ησυχια μου εξω στον τοιχο παρακιμενου κτιριου και να κλαψω τα 150 μου ευρω….υπεροχη εμπειρια με την ντ…που συντομα λεω να επαναλαβω για να μπω επιτελους στους τοπ 50 αξιολογητες και να προμοταρω την πουτανα μου που δουλευει δυο στενα παρακατω…ΥΓ γυριζοντας επειδη ειχα ξεχασει κατι ψωνια από σουπερ μαρκετ  διαπιστωσα με λυπη ότι μου χαν φαει μαζι πουτανα και τσατσα κατι κρουασαν που χα αγορασει αλλα τα υπολοιπα ηταν στην θεση τους ευτυχως και τις ευχαριστω γιαυτο γιατι ειμαι και ξεχασιαρης….και θα με σκοτωνε η γυναικα-συναδελφος της ντ…..….στο σπιτι ,ΥΓ2 η ντ…. μου ειπε στο δωματιο ότι κανει βραδια γιατι το πρωι είναι σε σχολη Η/Υ και προσπαθει να παρει το ecdl μαζι με την τσατσα ,ενώ το αφεντικο το πηρε ηδη,γιαυτο μην την παρεξηγειτε αν είναι λιγο κουρασμενη…..καλο βολι συναγωνιστες
Αυτά ειχα να μοιραστω μαζι σας για αποψε και χαιρετισμους στους κλωνους μας….
 

Επισκέπτης
φανταστικη σου κριτικη ειναι αυτο χυστη μου ετσι?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
φανταστικη σου κριτικη ειναι αυτο χυστη μου ετσι?
αμα δεις τι παιζει στην μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης τελευταιες μερες με μουφα κριτικες για μια συγκεκριμενη και κανεις τον κοπο να τις διαβασεις θα καταλαβεις γιατι την εγραψα ετσι ακριβως...συν το τι θαψιμο πεφτει για αλλα κοριτσια....ειπα να την ανεβασω κανονικα αλλα λυπηθηκα καναν ασχετο,την ιδια την κοπελα και δεν ηθελα να χω προβληματα με το σαιτ να πουν οτι γραφω μαλακιες σε κανονικη κριτικη,οπως δυστυχως κανουν πολλοι....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αν και ειμαι κατα της μασημενης τροφης για ολους τους φιλους αθηναιους που απο περιεργεια μπηκαν και διαβασαν δειτε αυτα τα λινκ για να καταλαβετε




 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.286
Πόντοι
10.647
          ΑΞΙΟΣ ! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
γεια σου ρε φιλε,ευχαριστω μονο οι αλλες με τα κοριτσια μας τα καλα που εγραψα ηταν αληθινες,ευτυχως προλαβα να φαω κατι...που λεγαμε.η κριτικη ,σου αφιερωνεται εξαιρετικα και σε ολα τα παιδια της μπουρδελοκαταστασης...  :)
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Κριτικη
Γραφτηκε από τον gl.
Ημερομηνια επισκεψης 3/8/2009
Ονομα μπουρδελου  τανταλου 14
Ονομα κοπελας :το γνωστο,χωρις συστασεις..
Τιτλος η ντ….. με ξεκολιασε….

Βραδι αργα σημερα μονος και μη εχοντας που να γαμησω στην αθηνα,ειπα να δωκημασο κι αυτην την κοπαιλα που ολι  γραφετε..δι ακτινιζομαι λοιπον θεσσαλονικη και να μαι εξω από το μπουρδελακι..μου ανοιγει η ιδια η κοπελα την οποια περασα για την τσατσα…γερασμενη,κοντοχοντρη,κοκκινομαλλα μην κοιτατε που οι αλλοι την ειδαν ξανθια τα φωτα θα φταιγαν.στο ένα χερι κραταγε ένα βαλιτσακι με αγνοστο περηεχομενω και στο άλλο χερι ειχε αιματα..θα περασεις μου λεει; Και εγω λεω ναι εκστασιασμενος από το θεαμα..απο το ένα δωματιο εβγαινε ενας συναγωνιστης που κραταγε λιγο περιεργα τον κωλο του ενώ από το άλλο ενας γερακος με γρατζουνιες και αιματα ένα βημα πριν την λιποθυμια…τον πρωσπερναο αδυαφορα καθοτι είναι συνηθες το θεαμα στα μπουρδελα και μπαινω…παροτι φτωχος σε βαθμο να μην μπορω να πληροσο  ουτε το κινητο και αγραματος οπος πιθανως εχετε καταλαβει ηδη πηρα το προγραμμα των 150 ευρο που εχει από όλα στο μενου.ξεντυνομαι ως το βρακι και ξαπλωνω….σημειωτεον φορουσα κλασικο σλιπ μινερβα και το ζηλεψε λιγο όπως παρακατω θα φανει…μετα από λιγο ερχεται η ντ….με  βλεπει ετσι ξαπλα και μου λεει με τετοιο kinky  εσωρουχο σιγουρα θα θες κατι πιο σπεσιαλ..το βγαζω,το φοραει αυτή και μου περναει την καποτα ,μου γλειφει λιγο τον πουτσο,ισα να πονω μονο και μετα μου λεει ελα στα τεσσερα…βγαζει έναν δονητη 30 ποντους με το συμπαθιο και μου τον καρφωνει…ετσι με ξεκωλιασε η ντ……χωρις να το θελω….όταν της ειπα σε καποια στιγμη να με αφησει να την γαμησω κι εγω αφου πλιροσα τωσα λεφτα μου λεει προσεχε μην παθεις τα ιδια με τον προηγουμενο κι ετσι εκατσα φρονιμα…δεν εχυσα μην της λερωσω και τα σεντονια και σηκοθηκα να φυγω…στον προθαλαμο ειχαν μαζευτει ηδη καποια παιδια ενας κρατουσε κι ένα στρινγκ στο χερι μαλιστα…και τον ορεχτηκα λιγο προς στιγμην μετα από την συγκλονιστικη μου νεα εμπειρια…αλλα δεν ειπα κατι και βγηκα να την παιξω με την ησυχια μου εξω στον τοιχο παρακιμενου κτιριου και να κλαψω τα 150 μου ευρω….υπεροχη εμπειρια με την ντ…που συντομα λεω να επαναλαβω για να μπω επιτελους στους τοπ 50 αξιολογητες και να προμοταρω την πουτανα μου που δουλευει δυο στενα παρακατω…ΥΓ γυριζοντας επειδη ειχα ξεχασει κατι ψωνια από σουπερ μαρκετ  διαπιστωσα με λυπη ότι μου χαν φαει μαζι πουτανα και τσατσα κατι κρουασαν που χα αγορασει αλλα τα υπολοιπα ηταν στην θεση τους ευτυχως και τις ευχαριστω γιαυτο γιατι ειμαι και ξεχασιαρης….και θα με σκοτωνε η γυναικα-συναδελφος της ντ…..….στο σπιτι ,ΥΓ2 η ντ…. μου ειπε στο δωματιο ότι κανει βραδια γιατι το πρωι είναι σε σχολη Η/Υ και προσπαθει να παρει το ecdl μαζι με την τσατσα ,ενώ το αφεντικο το πηρε ηδη,γιαυτο μην την παρεξηγειτε αν είναι λιγο κουρασμενη…..καλο βολι συναγωνιστες
Αυτά ειχα να μοιραστω μαζι σας για αποψε και χαιρετισμους στους κλωνους μας….
gl φοβερο το κοματι αλλα σαν ταινια τρομου μοιαζει! :2funny:
:thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ελα μις κλωνος που λεει και ο γαμαικανος,δεν αναφερομαι σε σενα βρε ειναι πολυ κλωνοι...εδω στην μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης κλωνοι κανονικοι με  παραλλαγμενα νικνειμς που βγαζουν κριτικες για ανυπαρκτες κοπελες και φανταστικα υπεροχα ή απαισια γαμησια που καναν...μην αγχωνεσαι εσυ με το ακουσμα της λεξης γιατι θα παιζει πολυ απο δω και μπρος....
 

Επισκέπτης
ελα μις κλωνος που λεει και ο γαμαικανος,δεν αναφερομαι σε σενα βρε ειναι πολυ κλωνοι...εδω στην μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης κλωνοι κανονικοι με  παραλλαγμενα νικνειμς που βγαζουν κριτικες για ανυπαρκτες κοπελες και φανταστικα υπεροχα ή απαισια γαμησια που καναν...μην αγχωνεσαι εσυ με το ακουσμα της λεξης γιατι θα παιζει πολυ απο δω και μπρος....

ουφ... είπα κι εγω....
Παντως σε συγχαιρω γιατι πραγματικα κανεις δουλεια εδω μεσα!!!
Και αποχωρω για τα γυναικεια θρεντς.......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αμα δεις τι παιζει στην μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης τελευταιες μερες με μουφα κριτικες για μια συγκεκριμενη και κανεις τον κοπο να τις διαβασεις θα καταλαβεις γιατι την εγραψα ετσι ακριβως...
θελω να επικεντρωθειτε στις λεπτομερειες οσοι διαβασετε,οχι στο στορι μονο... :2funny: :2funny: :2funny: εκει ειναι το ζουμι
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
για δες που υπαρχει και νικ κλωνος :2funny: :2funny: :2funny:
κοπελια μην παρεξηγιεσαι ειναι τελειος ασχετο με σενα το ολο θεμα,απλα εδω στην θεσσαλονικη μπαινουν μερικοι με ονοματα κλωνους τα οποια μοιαζουν με τα δικα μας και παραποιουν τις κριτικες των μπουρδελων γραφοντας διαφορες ψευτικες ιστοριες.
αμα διαβασεις το θεμα μπουρδελο-κατασταση θεσσαλονικης στις τελευταιες σελιδες θα καταλαβεις ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom