Νέα

Αστείες ιστορίες στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
XAXAXAXAXA  :2funny: :2funny: Kαλοοοοοοο  ;)

Η επομενη ιστορια (ξανα)ερχεται απο την πορνοτραπεζα της Ξεκωλετη  :grin:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ειμαστε στο σαλονι σε ενα σπιτι 2-3 ατομα
στο Βαρδαρη δε θυμαμαι σε ποιο σπιτι εχει μερικα
χρονακια και περιμενουμε την κοπελα.
Η τσατσα καθεται και αυτη παραδιπλα, δε μιλαει
κανεις.
Ειναι ενας τυπος που συνεχεια βηχει και φυσαει τη μυτη
του. Βγαζει μυξομαντηλα απο τις τσεπες ξαναφυσαει
τη μυτη του, ο τυπος ηταν χαλια.
Σε καποια φαση τα παιρνει στο κρανιο η τσατσα
σηκονετε πανω και τον αρχιζει στα μπινελικια.
Δεν πας να ξαπλωσεις του φωναζει... δεν μπορεις να
κρατησεις τις μυξες σου θες και να γαμησεις τρομαρα σου αρρωστιαρη
Του λεει φυγε απο δω θα μας κολησεις κι εμας τιποτα.
Εχουμε γαμηθει ολοο μεσα στο γελιο και ο τυπος
σηκωνεται βιαστηκα για να φυγει στο δρομο για την
εξοδο τον πεφταν τα μυξομαντηλα ενα χαλι ο τυπος.
Αυτο απο μενα αν θυμηθω κατι αλλο θα ξαναγραψω.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Ενα βραδυ στο Κωλετομαγαζο ξεσκιζομουν με τη Σαρα για 30 λεπτα περιπου.Ολα ειχαν μπλοκαρει,το σπερμα,η ανασα δεν υπηρχε τελος.Ειχα γινει χαλια απο τον ιδρωτα και ειχα κανει επισης τη Σαρα και το δωματιο χαλια.Οποτε η Σαρα εφυγε νευριασμενη και κατακοκκινη.
Καθομουν ορθιος και κοιτουσα προς την πορτα για να ηρεμησω οποτε τη βλεπω να ανοιγει και δειλα δειλα να μπαινει η τσατσα-μανταμ με το κοντο ασπρο μαλι κρατωντας ενα ποτηρι νερο.
Ερχεται μεσα και λεει "Εισαι καλα αγορι μου?Πιες λιγο νερο,νομισα επαθες καρδιακο" και με πιεσε να ξαπλωσω για λιγο :2funny: :2funny:
Απορουσα πως δε ντρεποταν που ημουν γυμνος,μετα εμαθα πως παλιοτερα ηταν κι αυτη του επαγγελματος :2funny:
Την Σάρα που τώρα δουλεύει Μαντζάρου?
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ειμαστε στο σαλονι σε ενα σπιτι 2-3 ατομα
στο Βαρδαρη δε θυμαμαι σε ποιο σπιτι εχει μερικα
χρονακια και περιμενουμε την κοπελα.
Η τσατσα καθεται και αυτη παραδιπλα, δε μιλαει
κανεις.
Ειναι ενας τυπος που συνεχεια βηχει και φυσαει τη μυτη
του. Βγαζει μυξομαντηλα απο τις τσεπες ξαναφυσαει
τη μυτη του, ο τυπος ηταν χαλια.
Σε καποια φαση τα παιρνει στο κρανιο η τσατσα
σηκονετε πανω και τον αρχιζει στα μπινελικια.
Δεν πας να ξαπλωσεις του φωναζει... δεν μπορεις να
κρατησεις τις μυξες σου θες και να γαμησεις τρομαρα σου αρρωστιαρη
Του λεει φυγε απο δω θα μας κολησεις κι εμας τιποτα.
Εχουμε γαμηθει ολοο μεσα στο γελιο και ο τυπος
σηκωνεται βιαστηκα για να φυγει στο δρομο για την
εξοδο τον πεφταν τα μυξομαντηλα ενα χαλι ο τυπος.
Αυτο απο μενα αν θυμηθω κατι αλλο θα ξαναγραψω.
καλοοοοοοοοοοοοοο  :thumbsup: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Μπορει να ειμεστα χρονια πισω απο αλλες χωρες σε οτι εχει
να κανει με υπυρεσιες πουτανες,σπιτια και εξυπηρετηση
κτλ. αλλα αυτος ο χαβαλες δεν υπαρχει πουθενα αλλου.
Εχουν συμβει απιστευτα σκηνικα μα πολυ γελιο..
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
Ήμουνα με ένα φίλο στην Ταντάλου,σ'αυτό με τις πράσινες λαμαρίνες και η τάνα είχε πρόγραμμα και θα αργούσε να βγεί.Δίπλα μας καθόντουσαν 2 τύποι κι ο ένας είχε στρογγυλοκάτσει άπλας στο ντιβάνι,σε μιά φάση ρωτάει τον άλλον 'περιμένουμε ή τουμπέκα;' και λέει ο άλλος 'πάμε ρε μλκ,ντιβάνι έχει και η γιαγιά σου η Παρθένα' και την κάνανε,εμάς μας έπιασε ένα νευρικό γέλιο και με το ζόρι κρατιόμασταν,γελάσαμε κυρίως με τον αυθορμητισμό και τον τρόπο που το πε
:2funny: :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Για να επαναφερουμε κι αυτο το θρεντακι που ειναι 2 χρονια τωρα στασιμο.

3 σκηνικα.

1.)Βραδυ Προμηθεως 11 ενας τυπος,μπορει και 200 κιλα,σπαμαρει την τσατσα αφου ειδε την κοπελα.Ρωτουσε διαφορα για τα προγραμματα και γελουσε.Οποτε του λεει η τσατσα "Εσυ δε μπορεις να σηκωθεις ρε,θες να γαμησεις κιολας?? Σηκω φυγε"  :2funny:

2.)Βραδυ παλι στο ανορθογραφο βλεπει ενας την κοπελα και λεει δε θα περασω,τον ρωταει η τσατσα γιατι και της λεει δε μου αρεσουν τα εσωρουχα που φοραει  :2funny: .Οποτε καθως εφευγε του λεει η τσατσα :
"Αγορι μου αν ηταν η μαλακια κεντημα θα ειχες κανει την προικα σου"  :2funny:

3.)Βραδυ στη Μιρελα.Περιμενω να τελειωσει ο συναγωνιστης οποτε την πεφτει η αστυνομια.Η τσατσα με το ζορι προλαβαινει να κλεισει την πορτα και το φως.Μενουμε κλειδωμενοι στο ρδελο και μπαινουμε ενας ενας με τη σειρα στη Μιρελα για να περασει η ωρα.Η τσατσα σπαμαρει συνεχως μεσα στο αγχος οποτε ενας πελατης λεει πως θελει να φυγει.Οποτε γινεται το απιστευτο σκηνικο η Μιρελα να μιλαει απο το παραθυρο στους φυλακες,η τσατσα να ειναι ετοιμη να ανοιξει την πορτα και ο τυπος ετοιμος να κανει την ηρωικη εξοδο.Αφου βγηκε η ενδοσυνενοηση και αφου γελουσαμε ολοι σαν μαλακες η τσατσα ανοιγει την πορτα και ο τυπος εξαφανιζεται σαν spetsnaz.Οπως εκλεισε αποτομα ομως την πορτα η τσατσα κλεινουνε και οι 2 πορτες και αυτη εγκλωβιζεται στον χωρο αναμεσα απο την εισοδο και τα σκαλια.Ακουγεται μια κραυγη απογνωσης "ΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙ,ΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ"  :2funny:.Εγω με τη Μιρελα ειχαμε λιωσει στο γελιο οποτε παω και της ανοιγω και μπαινει η τσατσα στα ορια νευρικου κλωνισμου και λεει "Ειδες αγορι μου που μας εφτασε η κριση"  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ειχαμε τετοιο θεμα ,  :think: μπορει και να εχω ξαναγραψει αλλα το ειχα ξεχασει

Αρκετες μικρες ιστοριουλες και ατακες της στιγμης εχουν ακουστει , ωστοσο δε μου ερχετε κατι τωρα
Η ποιο κωμικοτραγικη μου στιμγη παντως νομιζω ηταν αυτη ...

Ατιθασα νιατα  :P
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Ειχαμε τετοιο θεμα ,  :think: μπορει και να εχω ξαναγραψει αλλα το ειχα ξεχασει

Αρκετες μικρες ιστοριουλες και ατακες της στιγμης εχουν ακουστει , ωστοσο δε μου ερχετε κατι τωρα
Η ποιο κωμικοτραγικη μου στιμγη παντως νομιζω ηταν αυτη ...

Ατιθασα νιατα  :P

... κλαίω από τα γέλια λέμεεεεεεεεεεεεεεεεε ...  :2funny: :2funny: :2funny: ... δεν το είχα διαβάσει μέχρι σήμερα ...  :2funny: :2funny: :2funny:

... και όχι τίποτε άλλο ... είχα μια παρόμοια "εμπειρία" κι εγώ στο ίδιο μαγαζί ...

Έχοντας προσέξει το dvd στο ένα δωμάτιο και μη φτιαχνόμενος από τις τσόντες ... και ψάχνοντας για ποιο gfe καταστάσεις με μια συγκεκριμένη κορασίδα, έχω μαζί μου ένα cd που γνωρίζω ότι γουστάρει η κορασίδα και φτιάχνει και όμορφη κατάσταση μιας και μου αρέσει και μένα. Μπαίνω στο δωμάτιο, σταματάω την τσόντα και βάζω το cd. Ξεντύνομαι και μπαίνω για ντούζ ... όταν ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει αλαφιασμένη η κυρία υποδοχής ... τα χασα ... και αρχίζω τα  :tickedoff: ... τα χάνει και αυτή και μου λέει ... αγόρι μου συγνώμη (πλέον από την πίσω μεριά της πόρτας) αλλά σταμάτησε η τσόντα και μπήκε μουσική ... κάποιος δεν έγραψε καλά το dvd της τσόντας  :grin: :grin: :grin: ... οπότε της λέω να φύγει και θα το βάλω εγώ από την αρχή ... και βγαίνω και το αλλάζω πάλι στα γρήγορα ...
... μετά που ήρθε η κορασίδα της αποκάλυψα την όλη φάση και γελούσαμε ώρα ...
 

O 6os Νανος

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Τα περιστατικα που θα περιγραψω εχουν συμβει παλιοτερα δε θυμαμαι που το καθετι ομως περασε καιρος...

Λοιπον, χαχαχα...

1) Μπαινω σε στουντιο καθομαι στο σαλονι ειναι και 2 τυπαδες διπλα μου βλεπαμε τηλεοραση ειδησεις, αδιαφορα, ρωταει η τσατσα μια παλιογρια 80 χρονων τον ενα τυπα να σπασει ο παγος:

-Φοιτηται ειστε? απαντανε αυτοι "ΝΑΙ" φοιτητες ειμαστε,
-Ξαναρωταει που?
Απαντηση, Γιατι θελεις σημειωσεις ??

-εκλαιγα απτα γελια και με κραζε η τσατσα λεγοντας, κερατα γελας ε? βρε κερατα!!

χαχαχα τα σκεφτομαι και κλαιω!!

-------------------------

2) Μπαινω σε μπουρδελο και ενω περιμενω στον καλτ σαπιοκαναπε του διαδρομο-σαλονιου σκαει μυτη τυπας 35αρης εκει τον εκοψα, και ρωταει την νταρντανα τσατσογριεντζω,

-Κωλαρακι μωρο μου ποσο??
χαχαχαχα μαλακες κλαιω,

Απαντηση: "Βρε παρε δρομο μη σε σηκωσω τωραα!!"

περασε την τσατσα για την κοπελα που δουλευει!!! ααχαχα!! τραγικοι ρε πουστη...χαχα!!


-->>Αμα θυμηθω θα γραψω και αλλα!! πολυ καλο θρεντ !! χαχα!!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Επαναφορα του thread μετα απο αλλη μια διετη παυση.

Νυχτερινη τσαρκα με τον μποτομυστη και οπως μπαινουμε στο Ανδ. Γεωργιου 19 η γνωστη τσατσα απο το αλουμινατο διαπληκτιζεται με Υποψηφιο Πελατη.

Τσ - 30 ευρω εχει το απλο, 40 χαλαρα, 50 ...
Υ.Π - "i don't understand greek, english please" 
Τσ - Γιατι με κοροιδευεις ρε παιδι μου? Τετοια ωρα ηρθες να μου κανεις πλακα?
Υ.Π - "...hmm i don't understand"
Blast - "Να κανω την πορνομεταφραση? Δεν καταλαβαινει ελληνικα"
Τσ - "ΟΧΙΙΙ πλακα μου κανει μια χαρα καταλαβαινει"
Υ.Π - "hmm arggh hmm can someone explain..."
Blast - "Ας κανουμε μια προσπαθεια τουλαχιστον"
Tσ - "ΟΧΧΙΙΙΙ"

Οποτε εκει ο τυπος γυρναει να φυγει και...
Τσ - "ΓΕΙΑ ΣΟΥ"
Υ.Π -  (γεματος χαρα) "GEIAAAA SOYYYY"
Τσ - "Ε ΝΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ(!!!)"  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελικα ο τυπος ηταν Ελβετος και εψαχνε μεγαλα βυζια, σαν καλος πορνορεπορτερ τον καθοδηγησα σε βυζικη ηδονη.

 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Επαναφορα του thread μετα απο αλλη μια διετη παυση.

Νυχτερινη τσαρκα με τον μποτομυστη και οπως μπαινουμε στο Ανδ. Γεωργιου 19 η γνωστη τσατσα απο το αλουμινατο διαπληκτιζεται με Υποψηφιο Πελατη.

Τσ - 30 ευρω εχει το απλο, 40 χαλαρα, 50 ...
Υ.Π - "i don't understand greek, english please" 
Τσ - Γιατι με κοροιδευεις ρε παιδι μου? Τετοια ωρα ηρθες να μου κανεις πλακα?
Υ.Π - "...hmm i don't understand"
Blast - "Να κανω την πορνομεταφραση? Δεν καταλαβαινει ελληνικα"
Τσ - "ΟΧΙΙΙ πλακα μου κανει μια χαρα καταλαβαινει"
Υ.Π - "hmm arggh hmm can someone explain..."
Blast - "Ας κανουμε μια προσπαθεια τουλαχιστον"
Tσ - "ΟΧΧΙΙΙΙ"

Οποτε εκει ο τυπος γυρναει να φυγει και...
Τσ - "ΓΕΙΑ ΣΟΥ"
Υ.Π -  (γεματος χαρα) "GEIAAAA SOYYYY"
Τσ - "Ε ΝΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ(!!!)"  :2funny: :2funny: :2funny:

Τελικα ο τυπος ηταν Ελβετος και εψαχνε μεγαλα βυζια, σαν καλος πορνορεπορτερ τον καθοδηγησα σε βυζικη ηδονη.

Σωστός :grin:

Η συγκεκριμένη τσατσά παίζει να είναι η πιο εξοργιστική απ΄όλες.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
:2funny: :2funny: :2funny:
Πρωινη τσαρκα την περασμενη Κυριακη κατά τις 12.30.Θα σταθω σε ένα περιστατικο εξαισιο.
Οι δρομοι ηταν κλειστοι γιατι ειχε μαραθωνιο και τα σπιτακια ηταν σκετη ερημια.Παω στο las vegas και στην μικρη πρασια που εχει αναμεσα στα δυο σπιτακια,καθεται στο παγκακι ο Τσατσος μαζι μ ένα φιλαρακι του κι εχουν ανοιξει στη μεση δυο ταπερ με ψαρια ,λιγο ψωμι και εχουν κι ένα ουζακι και τσιμπανε και τα τσουζουν.Στο απέναντι παγκακι καθονται οι κοπελες από τα σπιτακια,και οι τρεις μαζι,και καπνιζουν.Φορανε ρομπες μισάνοιχτες κι από μεσα τα ρουχα της δουλειας.
Λεω, καλημέρα στην παρεα,μου λεει ο τσατσος,ο οποιος ηταν ψιλοφτιαγμενος ,αυτες είναι οι κουκλες μας,μου απαριθμεί με λεπτομερειες μασουλώντας όλα τα προγράμματα και μετα μου λεει , αν παρεις φουλ πρόγραμμα περιλαμβανει και σαρδελλιτσα κρυα.Ρωταω,"ξεροσφυρι?"Λεει,μπες εσυ και θα σε κερασουμε κι ένα ουζακι.Πεταγεται μια από τις τρεις απ το άλλο παγκακι."Θα σε ταισουμε,θα σε ποτισουμε,θα μας πηδηξεις κι ολας,τι άλλο θες βρε κουκλε για να περασεις??Γελασαμε ολοι,εκατσα λιγο ακομη αλλα τελικα δεν περασα....
  :2funny: :2funny: :2funny:
 

argyropelekanos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
541
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
26
δε ξερω αμα σας εχει τυχει πριν δεκα χρονια ενω ειμουν σε στουντιο στην νικηφορου ουρανου
κατα τις 2-3 το βραδυ ειμαστε παρεα με τα ξαδερφια μου εχουμε μπει μεσα στο δωματιο κ περιμενουμε περναει κανα δεκαλεπτο τιποτα καποια στιγμη ακουγεται ενας κ λεει παιδες συγνωμη για την καθυστερηση εναν ελεγχο κανουμε σε λιγο θα εχουμε τελιωσει
αφου εγινε οτι εγινε μας λεει η τσατσα φευγωντας εμεις οτι εσκασε μυτη αστυνομια κ υγειονομικο για ελεγχο γιαυτο κ υπηρχε καθυστερηση
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
14
Like
1.471
Πόντοι
496
Πριν κανένα μήνα...μπαίνω σε στούντιο κ είναι μέσα κάτι πιτσιρικάδες, 16 εως18, λέει η τσα2 πόσο χρονών είστε, λένε κ οι τρεις 18. Ταυτότητες λέει έχετε. Όχι απαντούν. Κ λέει αυτή... Στο αεροπλάνο κ στο μπου..Λο πάντα με ταυτότητα πας.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
532
Πόντοι
306
Πριν κανένα μήνα...μπαίνω σε στούντιο κ είναι μέσα κάτι πιτσιρικάδες, 16 εως18, λέει η τσα2 πόσο χρονών είστε, λένε κ οι τρεις 18. Ταυτότητες λέει έχετε. Όχι απαντούν. Κ λέει αυτή... Στο αεροπλάνο κ στο μπου..Λο πάντα με ταυτότητα πας.
διδακτικο
 

ΦΑΛΑΠΕΡΔΑ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
341
Like
589
Πόντοι
81
Βιλα ερωτικα απο τις τελευταιες επισκεψεις πριν το λοκ νταουν. Εχαχνα κατι σε μιλφ ,σαββατο μεσημερι.παρολα αυτα ειχς αρκετη ουρα και εκατσα να περιμενω.
Μπαινει μεσα ενας τυπος,κυριολεκτικα γαργανδουας.ματια βοδινά ,αφτια λες και του τα τραβουσαν με σχοινια μολις γεννηθηκε και μαλλι αχτενιστο. Μολις τον βλεπει η αυστηρη τσατσα λεει ενα μαλιστα...της λεει ε? Απο 30ξεκιναμε του λεει μπλα μπλα ...κλπ.
Ελληνιδα ειναι?

Οχι του απανταει

Ομορφη ειναι ρωταει αυτος?

Τον κοιταει...λεει η καλυτερη θα περασεις ομορφα περασε

Ενταξει λεει τα λεφτα τα εχει η γυναικα και φευγει.
Το κρατησα αλλα δεν εδοσα σημασια γιατι εκανα ζεσταμα με κατι τσοντες να περναει η ωρα.σε λιγα λεπτα βλεπω και την τανα η οποια δεν μου αρεσε και εφυγα...

Μολις βγηκα ο τυπος ηταν στο αμαξι και μεσα οταν ηταν οντος μια γυναικα με ενα μωρο,του εδινε τα χρηματα απο το παραθυρο και του ελεγε λιγο λιγο ε! Ακους?λιγο λιγο..ναι ναι της ελεγε εκείνος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom