Νέα

Αστείες ιστορίες στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 157
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
δεν ξερω αν ειναι τοσο αστειο αλλα θα το μοιραστω μαζι σας...το 2005 ημουν τελευταια χρονια θεσ/κη σαν φοιτητης κ γυρνωντας απο το τει ειπα να ριξω ενα στον βαρδαρη...κινουμενος στην οδος σαπφους,μπηκα σε ενα απο τα διδυμα κ ακριβως απο πισω μου μπαινει κ δευτερος συναγωνιστης...με το που με βλεπει η τσατσα μου λεει: παλικαρι απογορευεται η εισοδος σε ανηλικους!!!εσυ ( εννοωντας τον αλλο) μπορεις να περασεις να την δεις την κοπελα...τις λεω δεν ειμαι ανηλικος ειμαι 26 χρονων!!κ μου λεει αντε φυγε απο δω εμενα θα κοροιδεψεις που ειμαι τοσα χρονια στην πιατσα,χα,χα...βεβαια τοτε δεν ηταν τοσο αστειο,θυμαμαι τα πηρα στο κρανιο κ εφυγα ( τελικα πηγα σε αλλο )...
κ κατι ακομη,το 2007 ειχα σπασει το χερι μου ( το ειχα στον γυψο)κ ειχα παει κατω στην προμηθεως ( το τελευταιο)να ριξω ενα..εκει βρισκοταν ενας γνωστος πουστης τσατσος κ ειχε φαγωθει να ερθει να με βοηθησει να γδυθω μεσα στο δωματιο εξαιτιας του σπασμενου χεριου....μαλιστα μου ειχε πει χαρακτηριστικα << μη φοβασαι μονο να σε βοηθησω να βγαλεις το παντελονι σου θελω...>> τι να πει κανεις... :jerking: :jerking:

Το ιδιο με την ηλικια μας ειχε τυχει με ενα φιλαρακι πριν κανα 2 χρονια που ημουν 18 και αυτος στα 20.Του λεω εγω αντε παμε να φυγουμε λεει αυτος στην τσατσα οχι εχουμε ταυτοτητες.Και βγαζει δειχνει την ηλικια του.Λεει ενταξει παιδια θα ερθει η κοπελα να την δειτε.Και τις απανταει δεσ την μονη σου  :2funny: :2funny: .Πεθαναμε στο γελιο μετα.

Οι τσατσοπουστρες ποσοι ειναι στην πιατσα εγω θυμαμαι αυτον στης Κωλλετη και στο Ερως ηταν ενα διαστημα .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ε αυτον λεω κι εγω....
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Ειχε παει ο φιλος μου για την Εφη και βγηκε αλλη λεει θα παω μια βολτα και αν δεν βρω τιποτα καλυτερο ...και λεει ο πουστης ο τσατσος....εδω θα ειμαστε ΚΟΥΚΛΕ ΜΟΥ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ειχε παει ο φιλος μου για την Εφη και βγηκε αλλη λεει θα παω μια βολτα και αν δεν βρω τιποτα καλυτερο ...και λεει ο πουστης ο τσατσος....εδω θα ειμαστε ΚΟΥΚΛΕ ΜΟΥ  :2funny: :2funny: :2funny:
οταν περιμενα  στο σαλονι για το αγαπημενο μου εφακι εβλεπε μια σειρα νιντζα πως την λεγανε στο σκαι που πηδανε στις λασπες...κατι ηλιθιοι γιαπωνεζοι πριν κανα χρονο και βαλε...και με ρωταγε αν μ αρεσει;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
επισης την ιδια περιοδο και πιο πριν ημουν συχνα εκει για την αλλη την μοντελα την αφροδιτη μια ψηλη που εκανε φοβερα γαμησια η πουτανα...που πηγε μετα ερως16..τοτε ειχα δωσει θυμαμαι 50αρι για περισσοτερο χρονο και η αφροδιτη με ρωτησε μεσα τι πληρωσα γιατι μου λεει ο συγκεκριμενος της εκανε νερα και ετρωγε τα εξτρα...που διναν οι συναγωνιστες για καλυτερη περιποιηση...τσατσοπουστρα κανονικη...
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
επισης την ιδια περιοδο και πιο πριν ημουν συχνα εκει για την αλλη την μοντελα την αφροδιτη μια ψηλη που εκανε φοβερα γαμησια η πουτανα...που πηγε μετα ερως16..τοτε ειχα δωσει θυμαμαι 50αρι για περισσοτερο χρονο και η αφροδιτη με ρωτησε μεσα τι πληρωσα γιατι μου λεει ο συγκεκριμενος της εκανε νερα και ετρωγε τα εξτρα...που διναν οι συναγωνιστες για καλυτερη περιποιηση...τσατσοπουστρα κανονικη...

τι περιμενεις τσατσοπουστρος και καλος γινεται......
βεβαια εχουν φαει και αυτη την φρικη τους αλλα επιλογες τους ειναι.

ειχε ψωμι παντος ο συγκεκριμενος και τον εχω πετυχει και βαρδαρη να περιμενει να πιασει βαρδια σε ενα απο τα αθλια εκει σπιτια

υ.γ αντιβαρδαρικος φουλ :grin: :grin: :grin:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Για να ψωνιζει μετα κανεναν να του την παταει  :2funny:

Θυμαμαι βαρδαρη ενα σκηνικο οπου βρηκα 2 γνωστους μεσα σε μπουρδελο.Το αστειο ειναι οτι δεν τους ηξερα και παρα πολυ καλα και δεν ειχαμε ανοιξει μπουρδελοσυζητηση ποτε ωστε να γνωριζουμε οτι ειμαστε ολοι συναγωνιστες.Τους βλεπω στο σαλονι αρχιζουμε χαιρετουρες χτυπηματα στην πλατη γελια, η τσατσα να εχει μεινει.Τους λεω παιδια ο Κ...τι κανει τον βλεπετε.Και εκεινη την στιγμη που το λεω μολις βγαινει ο Κ... απο το δωματιο !  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εχω πετυχει και βαρδαρη να περιμενει να πιασει βαρδια σε ενα απο τα αθλια εκει σπιτια

υ.γ αντιβαρδαρικος φουλ :grin: :grin: :grin:
κι εγω σε γενικες γραμμες...μια δυο εξαιρεσεις κανω απο αβαρια λογω φιλιας απο παλια..για κοπελες που ηταν και σε στουντια..
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
κι εγω σε γενικες γραμμες...μια δυο εξαιρεσεις κανω απο αβαρια λογω φιλιας απο παλια..για κοπελες που ηταν και σε στουντια..

κοιτα το μονο που αξιζει αλλα θελει προσοχη ειναι οι φασεις που περιγραφουμε
οι τριτοκοσμικες με τα εκει σπιτια!
!!
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ελα φιλε,που ειναι ο alfi?διακοπες κανει?

εχω χασει τα ιχνη του το τελευταιο διμηνο..,μαλλον σε καμοια ξαπλωστρα θα ειναι και θα χαζευει κωλους!!!!

θα επιστρεψει δρυμητερος ομως φανταζομαι και θα βγουμε παγανα συντομα ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
εχω χασει τα ιχνη του το τελευταιο διμηνο..,μαλλον σε καμοια ξαπλωστρα θα ειναι και θα χαζευει κωλους!!!!

θα επιστρεψει δρυμητερος ομως φανταζομαι και θα βγουμε παγανα συντομα ;)
αντε να δουμε....εγω πρωτη μερα μετα απο διακοπες κ εκανα βολτα μιαμισαωρη....
οχι πως δεν περασα καλα στις διακοπες αλλα μου ελειψε αυτη η αισθηση
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αντε να δουμε....εγω πρωτη μερα μετα απο διακοπες κ εκανα βολτα μιαμισαωρη....
οχι πως δεν περασα καλα στις διακοπες αλλα μου ελειψε αυτη η αισθηση
εγω εχω να βγω βολτα κανα διμηνο....ελεος...αλλα εχω αλλες προκλησεις να αντιμετοπισω...


χαχαχχαααα

εγω διακοπες ακομα δεν πηγα προς τα τελη του καλοκαιριου θα εκδραμω ησυχα και ωραια.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
κατι ασχετο,η φωτο στο αβαταρ μου φαινεται σε εσας?
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αυτην εχω αλλα δεν μπορω να την δω ρε πουστη μου

δεν ειναι τιποτα ρε θολωσες απο την ζεστη πιες ενα χυμο ανανα να ξανανιωσει το σπερμα σου και βουρ στο πατσα συναγωνιστη!!!!!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom