Νέα

Ασιάτισες στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 324
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
γαλιλεο πως τη κονεδιασες μαν? αν θες πες
γιατι ειναι σπανιες οι βιετναμεζες
εγω μενω Κυπρο. Την ειδα στο Facebook και μιλάγαμε αρκετο καιρο, πηγα σε άλλη πολη-η κυπρος είναι μικρη σε αποσταση- και την γνωρισα. πηγαμε καμια δυο φορες για ποτακι ηρεμα ωραια της εδειξα στα ισα ότι μαρεσε πολύ-βαζει ισα με 40000 κυπριες κατω και ψηλη κοπελα 1.70-για βιετναμεζα είναι γιγαντας :) -  της εδειξα από την αρχη ότι είναι ωραια ότι μαρεσει, την πηρα μια δυο φορες στο σπιτι γνωρισε την μικρη και απεκτησε μια οικειοτητα μαζι της, και αρχισα να την επισκέπτομαι 2-3 φορες την εβδομαδα στην πολη της. -από λεμεσο-λευκωσια- και εμενα το βραδυ κοντα της και εφευγα το πρωι. Τους τελευταίους 3 μηνες μενουμε μαζι μετακομισε λεμεσο και όλα μια χαρα. θελουνε αγαπη όμως. Πολλη αγαπη και σεβασμο και σου δινουνε τα παντα.
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Αργοτερα ρωτησα για το ποιον της από καποια κονε που ειχα-εμαθα ότι είναι μια κρυα κοπελα αν και προσχαρη και πολλα αλλα, σιγα σιγα μου ανοιξε την καρδια της μου ειπε τον λογο που ητανε τοσο κρυα με τους ανδρες -υπεστη βιασμο 17 ετων και εμεινε εγκυος- και όταν την ρωτησα ''Γιατι μαζι μου και όχι με καποιον πιο ομορφο αφου μαθαινω ότι σε περιτρυγιριζουν πολλοι με καφετεριες με αυτοκινητάρες και λοιπα και εσυ βγαινεις μαζι μου γιατι? Και τι μου απανταει? ''Γιατι εσυ με εκανες να ξυπνησω από τον σεξουαλικο ληθαργο που ζουσα τα τελευταια 13 χρονια, που δεν ειχα οργασμο ποτε σχεδόν. Εσυ με βλέπεις σαν γυανικα, οι αλλοι σαν Βιετναμεζα. Εκει δεν ειπα τιποτα. Τι να πεις. Ενιωσα μικρος αδύναμος τιποτα... Είναι όμως ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ  μια γυναικα φωτια, όταν με το που την γνωρισα ειτε πηδουσα κομοδινο ειτε αυτή, ηατνε ένα και το αυτό. με υπομονη και αγαπη και κατανοηση τωρα με βαζει αυτή από κατω...Δεν θελω να πω περισσοτερα. αγαπη θελουν...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αργοτερα ρωτησα για το ποιον της από καποια κονε που ειχα-εμαθα ότι είναι μια κρυα κοπελα αν και προσχαρη και πολλα αλλα, σιγα σιγα μου ανοιξε την καρδια της μου ειπε τον λογο που ητανε τοσο κρυα με τους ανδρες -υπεστη βιασμο 17 ετων και εμεινε εγκυος- και όταν την ρωτησα ''Γιατι μαζι μου και όχι με καποιον πιο ομορφο αφου μαθαινω ότι σε περιτρυγιριζουν πολλοι με καφετεριες με αυτοκινητάρες και λοιπα και εσυ βγαινεις μαζι μου γιατι? Και τι μου απανταει? ''Γιατι εσυ με εκανες να ξυπνησω από τον σεξουαλικο ληθαργο που ζουσα τα τελευταια 13 χρονια, που δεν ειχα οργασμο ποτε σχεδόν. Εσυ με βλέπεις σαν γυανικα, οι αλλοι σαν Βιετναμεζα. Εκει δεν ειπα τιποτα. Τι να πεις. Ενιωσα μικρος αδύναμος τιποτα... Είναι όμως ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ  μια γυναικα φωτια, όταν με το που την γνωρισα ειτε πηδουσα κομοδινο ειτε αυτή, ηατνε ένα και το αυτό. με υπομονη και αγαπη και κατανοηση τωρα με βαζει αυτή από κατω...Δεν θελω να πω περισσοτερα. αγαπη θελουν...
αρα ερχομαστε σε αυτα που ελεγα και εγω.οτι το χρημα ειναι μεν δυνατος παραγοντας αλλα δεν ειναι ειναι τα παντα.ειδικα στις ασιατισες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αργοτερα ρωτησα για το ποιον της από καποια κονε που ειχα-εμαθα ότι είναι μια κρυα κοπελα αν και προσχαρη και πολλα αλλα, σιγα σιγα μου ανοιξε την καρδια της μου ειπε τον λογο που ητανε τοσο κρυα με τους ανδρες -υπεστη βιασμο 17 ετων και εμεινε εγκυος- και όταν την ρωτησα ''Γιατι μαζι μου και όχι με καποιον πιο ομορφο αφου μαθαινω ότι σε περιτρυγιριζουν πολλοι με καφετεριες με αυτοκινητάρες και λοιπα και εσυ βγαινεις μαζι μου γιατι? Και τι μου απανταει? ''Γιατι εσυ με εκανες να ξυπνησω από τον σεξουαλικο ληθαργο που ζουσα τα τελευταια 13 χρονια, που δεν ειχα οργασμο ποτε σχεδόν. Εσυ με βλέπεις σαν γυανικα, οι αλλοι σαν Βιετναμεζα. Εκει δεν ειπα τιποτα. Τι να πεις. Ενιωσα μικρος αδύναμος τιποτα... Είναι όμως ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ  μια γυναικα φωτια, όταν με το που την γνωρισα ειτε πηδουσα κομοδινο ειτε αυτή, ηατνε ένα και το αυτό. με υπομονη και αγαπη και κατανοηση τωρα με βαζει αυτή από κατω...Δεν θελω να πω περισσοτερα. αγαπη θελουν...
Το γαμησες τωρα ρε μαν. :2funny:
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Το γαμησες τωρα ρε μαν. :2funny:
μαστερ εγω λεω τη δικη μου ιστορια. ουτε πιο λιγο ουτε πιο πολύ. οποιος θελει πιστευει,οποιος θελει όχι.Αλλα οποιος με διαβαζει από πριν, ξερει ότι δεν λεω μαλακιες αν δεν γνωριζω κατι. μιλαω για την δικη μου...Και δεν είμαι κανενας πρωταρης. εχω παει με πανέμορφες γυναικες. απλα αυτή με εκανε μονογαμικο με  τον τροπο της, κατι που πριν δεν πιστευα ότι θα μπορουσε να μου συμβει επειδή λατρευω το σεξ...
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Και τι ειναι ρε μαλακα οι γυναικες,τσιουαουα;Ακου να τις πηγαινετε μια φορα την βδομαδα βολτα. :2funny: :2funny:

Εσυ φαει ελληνιδες, που αμα δεν βγει δυο-τρεις φορες τη βδομαδα στην παραλιακη, θεωρει οτι την εχεις εγκλειστη! Ή να σου πιπιλανε τα αυτια που η αλλη ελλεεινιδα κολητη, παει διακοπες, ενω εσυ δεν μπορεις να τις πας.(λογω κρισης)
Στα τσακιδια ολες οι ψωνισμενες!

 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
λεω οτι σε σχεσει με αλλες δεν παραπονιουνται αμα τις αφησεις διχως βολτα.το αφηνουν πανω σου ποτε θα τις πας χωρις να κανουν φασαρια

Μπραβο, αυτο ειναι σωστη συμπεριφορα και ανωτεροτητα.
Οχι απαιτησεις απο το καθε ελληνικο πιρπιτσόλι.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Μπραβο ρε galileo34, ενδιαφερουσα ιστορια.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
οι κινεζοι ειναι κλειστο κυκλωμα, και οι ελευθερες κινεζες ελαχιστες, ταυλανδεζες να ειναι 400 ατομα σε ολη την ελλαδα ολες παντρεμενες με ελληνες, αρα σου μενουν οι φιλλιπινεζες που ειναι καμια 50 αρια χιλιαδες νομιζω, στους αμπελοκηπους υπαρχουν ασιατικα σουπερμαρκετ που πανε και κυριως τη κυριακη γιατι οι περισσοτερες ειναι εσωτερικες, πηγαινε να ψωνισεις νουντλς και πιασε κουβεντα  :grin:

Ειναι ανοιχτα τα ασιατικα σουπερμαρκετ την Κυριακη;

Γενικα παντως, εμεις μπορει να λεμε τα καλα που εχουν οι ασιατισες, αλλα θα θελα να ξερω κατα ποσο γενικοτερα εχουν ΄περαση' σαν γυναικες.
Πιστευω να δεχονται λιγοτερα βελη απο λιγουρια-ελληνες.

Και θα θελα να ξερω πως 'μενουν' νομιμα στην ελλαδα.
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Μπραβο ρε galileo34, ενδιαφερουσα ιστορια.
Πραγματικη όμως. Ουτε ένα α δεν προσθεσα από οσα συνέβησαν. Απλα οι γυναικες αυτές είναι καθρεφτης. Ότι τους δειξεις θα σου δειξουν, και ακομα 100% παραπανω, ειτε από την κακη ειτε από την καλη μερια. αναλογα τι θα τους δειξεις. Τις σεβεσαι, θα σε εχουνε πασα. Δεν τις σεβεσαι, εκει θα τιμωρηθείς. Ετσι είναι. Απλα τα πραγματα.
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Ειναι ανοιχτα τα ασιατικα σουπερμαρκετ την Κυριακη;

Γενικα παντως, εμεις μπορει να λεμε τα καλα που εχουν οι ασιατισες, αλλα θα θελα να ξερω κατα ποσο γενικοτερα εχουν ΄περαση' σαν γυναικες.
Πιστευω να δεχονται λιγοτερα βελη απο λιγουρια-ελληνες.

Και θα θελα να ξερω πως 'μενουν' νομιμα στην ελλαδα.
για την ακριβεια ειναι μινι μαρκετ και ναι,μενουν ανοιχτα εως αργα το βραδυ και τις Κυριακες επισης!
εχουν παρα πολλα χρονια στην Ελλαδα και φανταζομαι οτι εχουν κανονικα χαρτια.ξερω Φιλιππινεζους που γεννηθηκαν εδω και τωρα εχουν δικα τους παιδια!
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
ανοιχτα ειναι .
Τραβα στο Salamat
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
για την ακριβεια ειναι μινι μαρκετ και ναι,μενουν ανοιχτα εως αργα το βραδυ και τις Κυριακες επισης!
εχουν παρα πολλα χρονια στην Ελλαδα και φανταζομαι οτι εχουν κανονικα χαρτια.ξερω Φιλιππινεζους που γεννηθηκαν εδω και τωρα εχουν δικα τους παιδια!

Εχει καλη περατζάδα λες σε αυτα τα μινι μαρκετ?
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Να υποθεσω οτι οι εν ελλαδι ασιατισες (οχι εσκορτουδες-αλλα next door -οι απλες καθημερινες ασιατισες)    δεν εχουν χρονο/κινητα/συνδεσεις/τροπο για δικτυκα προφιλ σε καμια σελιδα;
Ρεαλιστικος τροπος γνωριμιας ειναι μονο τα σουπερ μαρκετ των αμπελοκηπων;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ντυσου κινεζος και τραβα στην αθηνα να κανεις καμακι.Σαν τον βουτσα που ειχε βαφτει αραπης καποτε.
αντε αγορι μου μπας και βρεις γκομενα επιτελους να ησυχασουμε και εμεις.
chinese-clothing-for-men.jpg
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
οι κινεζοι ειναι κλειστο κυκλωμα, και οι ελευθερες κινεζες ελαχιστες, ταυλανδεζες να ειναι 400 ατομα σε ολη την ελλαδα ολες παντρεμενες με ελληνες, αρα σου μενουν οι φιλλιπινεζες που ειναι καμια 50 αρια χιλιαδες νομιζω, στους αμπελοκηπους υπαρχουν ασιατικα σουπερμαρκετ που πανε και κυριως τη κυριακη γιατι οι περισσοτερες ειναι εσωτερικες, πηγαινε να ψωνισεις νουντλς και πιασε κουβεντα  :grin:

Στα σουπερ μαρκετ των αμπελοκηπων συχναζουν περισσοτερες τα σαββατοκυριακα και λιγοτερες τις καθημερινές;
Ειναι γενικά ανοικτές σε προσέγγιση ή οχι;
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Οι κινεζούλες πωλήτριες στα κινέζικα καταστήματα, είναι απλά πωλήτριες ή γκόμενες του κάθε κινέζου μαγαζάτορα;

Είναι προσιτές ή σε σχέση με άλλες δύστυχες που είναι πλανόδιες, αυτές το παίζουν ότι είναι κάποιες;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.861
Κριτικές
1
Like
32.651
Πόντοι
6.256
Οι κινεζούλες πωλήτριες στα κινέζικα καταστήματα, είναι απλά πωλήτριες ή γκόμενες του κάθε κινέζου μαγαζάτορα;

Είναι προσιτές ή σε σχέση με άλλες δύστυχες που είναι πλανόδιες, αυτές το παίζουν ότι είναι κάποιες;
Οι κινεζες ειναι μονο με κινεζους, ξεχνα αυτα που ξερεις με ρωσιδες και αλλα αλλοδαπα,
Αν την πεσεις σε κινεζα το πιθανοτερο να φας ξυλο απο μυριαδες κινεζους που θα ξεφυτρωσουν απο παντου,
Για Ασιατικο κρεας ενας ειναι ο δρομος, διαβατηριο αεροπορικο και βουρ στον πατσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom