Νέα

Ασιάτισες στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 324
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Περιμενα μεγαλυτερη συμμετοχη σε αυτο το θεμα.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
...τα ειχα με ένα φιλιππινι πριν 10 χρονια ,κάθε κυριακη εβαζε τα καλα της και πηγαινε σε μια αυτοσχεδια εκκλησια από τις πολλες που εχουν εδώ στη γειτονια ,ασε τυπε τις ξερω καλα ,αν θες να κανεις οικογενια είναι οι καλυτερες ,εργατικες και νοικοκυρες ,αλλα για περιπέτειες δεν είναι ,διαφωνεις σε κατι απ'αυτα...?
Διαφωνω εγω...
κολλητος μου τραβιεται με φιλιππινεζα εδω και ενα χρονο,αυτη εχει 2 παιδια στις φιλιππινες και σκυλογαμιεται μαζι του εδω...χωρισμενη ειναι βεβαια.
αυτος της εχει ξηγηθει να μην ψαχνει για παραπανω και συνεχιζει το πραγμα ετσι...
μου χει γνωρισει και 2 φιλες της,με την μια πηγα να παιξω αλλα επειδη αυτες ειναι ως επι το πλειστον μεσα στα σπιτια και βγαινουν μια φορα τη βδομαδα σπαστηκα και το αφησα γιατι ολο τωτρα θα βρεθουμε και τωρα και βαρεθηκα...
κριμα γιατι ηταν και δυνατο και με καυλαντιζε αλλα εγω δεν εχω υπομονη σε αυτα...
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Διαφωνω εγω...
κολλητος μου τραβιεται με φιλιππινεζα εδω και ενα χρονο,αυτη εχει 2 παιδια στις φιλιππινες και σκυλογαμιεται μαζι του εδω...χωρισμενη ειναι βεβαια.
αυτος της εχει ξηγηθει να μην ψαχνει για παραπανω και συνεχιζει το πραγμα ετσι...
μου χει γνωρισει και 2 φιλες της,με την μια πηγα να παιξω αλλα επειδη αυτες ειναι ως επι το πλειστον μεσα στα σπιτια και βγαινουν μια φορα τη βδομαδα σπαστηκα και το αφησα γιατι ολο τωτρα θα βρεθουμε και τωρα και βαρεθηκα...
κριμα γιατι ηταν και δυνατο και με καυλαντιζε αλλα εγω δεν εχω υπομονη σε αυτα...
φιλαρακο ο φιλοσ σου την πηδαει, ή είναι κλασσικος ελληναρας που πηδαει γκομενες και θελει το κατοικιδιο για σπιτι? το λεω επειδή δεν υπαρχει καλυτερη συζυγος μητερα σκλαβα σαν τις ασιατισσες. απλα απορω με οσα γραφεις. αμα δεν την πηδας την γυναικα θα σου πηδηχτει. απλο...
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
...τα ειχα με ένα φιλιππινι πριν 10 χρονια ,κάθε κυριακη εβαζε τα καλα της και πηγαινε σε μια αυτοσχεδια εκκλησια από τις πολλες που εχουν εδώ στη γειτονια ,ασε τυπε τις ξερω καλα ,αν θες να κανεις οικογενια είναι οι καλυτερες ,εργατικες και νοικοκυρες ,αλλα για περιπέτειες δεν είναι ,διαφωνεις σε κατι απ'αυτα...?
Φιλε, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ γυναικες σαν τις ΑΣΙΑΤΙΣΣΕΣ ΚΑΙ κυριως Βιετναμέζες φιλιππινεζες. σκλαβες, υποτακτικες, περιποιητικες, μανες, νοικουρες τα παντα. γυναικες για μια ζωη. και δεν σου λενε όχι στο σεξ. εισαι ο ανδρας τους , δοκιμάζεις τα παντα μαζι τους. τους αρεσει. αστο μην το ψάχνεις. Δεν συγκρινονται με καμια άλλη χωρα...
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Καλα τα λετε, αλλα στην ελλαδα πως μπορει να δικτυωθει κανεις μαζι τους; Ειτε ηλεκτρονικα είτε με φυσική παρουσια;

Φυσικα, ειναι ρισκο οσες ειναι ελλαδα, και μαλιστα για πολλα χρονια.
Οπως λεμε και σε αλλο θεμα για σχεσεις με αλλοδαπες, οι ξενες που ερχονται ελλαδα, αν δεν προσεξει κανεις τις παρεες κλπ, ελληνοποιουνται, και πολλες φορες γινοντας ιδιες και χειροτερες με τις ελληνιδες.
Αν πχ καποιες μενουν εδω πολλα χρονια, ή γεννηθηκαν εδω και εζησαν εδω ολα τα χρονια κλπ, δεν ξερω ποσο καλυτερες θα ειναι τελικα απο τις ελεεινές ελλεεινιδες.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Κανεις δεν ξερει;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ελα ρε cool11 καυλιαρη δεν εχεις αφησει αλλοδαπο μουνι αγαμητο,τα φαγες ολα ρε μπαγασα.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Φιλε, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ γυναικες σαν τις ΑΣΙΑΤΙΣΣΕΣ ΚΑΙ κυριως Βιετναμέζες φιλιππινεζες. σκλαβες, υποτακτικες, περιποιητικες, μανες, νοικουρες τα παντα. γυναικες για μια ζωη. και δεν σου λενε όχι στο σεξ. εισαι ο ανδρας τους , δοκιμάζεις τα παντα μαζι τους. τους αρεσει. αστο μην το ψάχνεις. Δεν συγκρινονται με καμια άλλη χωρα...
οντως ετσι ειναι 100% για σπιτι δουλεια και οικογενεια αλλα υπαρχει ενα μεγαλο αλλα....ειναι λιγο τρελαμενες βαρετες στ σεξ και φωνακλουδες
τα βαζεις σε ενα ζυγο και αποφασιζεις...ρε μλκ παρτε το αποφαση για σεξ ουκρονομολδαβεζες και για οικογενεια ασιατισες και βραζιλιανες τεσπα.
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Κανεις δεν ξερει;
οι κινεζοι ειναι κλειστο κυκλωμα, και οι ελευθερες κινεζες ελαχιστες, ταυλανδεζες να ειναι 400 ατομα σε ολη την ελλαδα ολες παντρεμενες με ελληνες, αρα σου μενουν οι φιλλιπινεζες που ειναι καμια 50 αρια χιλιαδες νομιζω, στους αμπελοκηπους υπαρχουν ασιατικα σουπερμαρκετ που πανε και κυριως τη κυριακη γιατι οι περισσοτερες ειναι εσωτερικες, πηγαινε να ψωνισεις νουντλς και πιασε κουβεντα  :grin:
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
δε ξερω ατομο παντως ελληνα η ξενο (και ξερω αρκετους) που να παντρευτηκε ασιατισα και να χωρισε
χωρις να ηταν δικη του υπαιτιοτητα (την κερατωνε μπροστα στα ματια της, επινε, τζογαρε)
οι γυναικες ειναι εγγυηση
ομορφη ασιατισα συζηγος ειναι οτι καλυτερο
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλες οι ασιατισες.αλλα οπως ολες οι γυναικες.για να μεινουν σωστες δεν πρεπει να κανουν παρεα με ελληνιδες.προτινω να τις πηγαινετε μια βολτα την εβδομαδα.τις υπολοιπες μερες δεν εχουν προβλημα να τις περνανε στο σπιτι.ειναι γυναικες που το μονο που ζητανε απο τον αντρα ειναι να ειναι καλος μαζι τους και να μην τις βαραει.επισης δεχονται πολυ ευκολα την απιστια γιατι κατανοουν τις αναγκες του αντρα.οποτε δεν θα εχετε κανενα προβλημα ακομα και να φερνετε τις γκομενες στο σπιτι.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
δε ξερω ατομο παντως ελληνα η ξενο (και ξερω αρκετους) που να παντρευτηκε ασιατισα και να χωρισε
χωρις να ηταν δικη του υπαιτιοτητα (την κερατωνε μπροστα στα ματια της, επινε, τζογαρε)
οι γυναικες ειναι εγγυηση
ομορφη ασιατισα συζηγος ειναι οτι καλυτερο
Ειναι πιστες λενε τυπε
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
νταξει ρε παιδες ειναι καραντυ οι ασιατισες απλα ειναι και που θα πεσεις
θελει προσοχη το θεμα παντως γενικα καλα τα λετε ετσι ειναι τα πραγματα
ειναι καλα κοματια τα ασιατοκοριτσα πιστες νοικοκυρες κλπ
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Αντε να πω και εγω τη γνωμη μου, με βιετναμεζα. ΟΣΕΣ βιετναμεζες γνωρισα, η μια ητανε καλυετρη από την άλλη. Τωρα είμαι με μια ψηλη Βιετναμεζα-σπανιο-, Βυζι ωραιο αρκετα μεγαλο για βιετναμεζα, κωλο βραζιλιανικο και προσωπο ωραιο. Πολύ ωραια κοπελα. Με λατρευει και εμενα και την κορη μου- η μανα της πεθανε-. Λατρευει την δικη μου την κορη σαν δικη της, και το πρωι στο κρεβατι μου φερνει πρωινο. Στο σεξ επιπλέον δεν μου λεει ποτε όχι. Ετσι είναι. αλλα θελουνε σεβασμο και με το μαλακο. αγαπη μονο και σεβασμο, αγκαλιτσες μωρο μου και τετοια. μετα γινονται λιωμα για σενα. Δεν υπαρχουν καλυτερες από τις βιετναμεζες...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλες οι ασιατισες.αλλα οπως ολες οι γυναικες.για να μεινουν σωστες δεν πρεπει να κανουν παρεα με ελληνιδες.προτινω να τις πηγαινετε μια βολτα την εβδομαδα.τις υπολοιπες μερες δεν εχουν προβλημα να τις περνανε στο σπιτι.ειναι γυναικες που το μονο που ζητανε απο τον αντρα ειναι να ειναι καλος μαζι τους και να μην τις βαραει.επισης δεχονται πολυ ευκολα την απιστια γιατι κατανοουν τις αναγκες του αντρα.οποτε δεν θα εχετε κανενα προβλημα ακομα και να φερνετε τις γκομενες στο σπιτι.
Και τι ειναι ρε μαλακα οι γυναικες,τσιουαουα;Ακου να τις πηγαινετε μια φορα την βδομαδα βολτα. :2funny: :2funny:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
γαλιλεο πως τη κονεδιασες μαν? αν θες πες
γιατι ειναι σπανιες οι βιετναμεζες
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Και τι ειναι ρε μαλακα οι γυναικες,τσιουαουα;Ακου να τις πηγαινετε μια φορα την βδομαδα βολτα. :2funny: :2funny:
λεω οτι σε σχεσει με αλλες δεν παραπονιουνται αμα τις αφησεις διχως βολτα.το αφηνουν πανω σου ποτε θα τις πας χωρις να κανουν φασαρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom