Νέα

Ασιάτισες στην Ελλάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 324
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.739
Πόντοι
6.186
χαμός από Φιλιππινεζες κ Κινεζες , έπαθα πλάκα! Περίμενα παραγγελία στο mailos κ έρχεται δίπλα μου ένα Φιλιππινεζακι 25 χρονών φωτιά έπαθα πλάκα, εννοείτε πως έπιασα συζήτηση πήγαμε για καφέ ,ανταλλάξαμε social κ σε λίγο θα βγούμε για ποτό. Αρχίστε μεσημέρι καταδρομικές στο mall είδα πολύ αξιόλογα κομμάτια
 

Ray932

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2022
Μηνύματα
6
Like
9
Πόντοι
0
Τα τελευταία χρόνια σε πολλά σημεία της χώρας μας βλέπω διάσπαρτους ασιάτες-ασιάτισες, διαφόρων εθνοτήτων.
Όμως όπως είναι λογικό, δεν έχω εντοπίσει και δεν εχω σταμπάρει συγκεκριμένα σημεία ή τρόπους που να μπορεί κανεις να πει ότι υπάρχει ένας σχετικά αξιόλογος πληθυσμός από αυτές.
Εχω δει αρκέτες κοντά στην πλατεία Κοτζιά, λόγω κινέζικων μαγαζιών ίσως, αλλά και σε κινέζικα καταστήματα σε όλη την ελλάδα.
Βέβαια, πιθανώς όταν βλεπεις έναν κινέζο και μια κινεζα σε ενα μαγαζι, δεν αποκλειεται να ειναι και η γκόμενά του.

Γενικά πως μπορεί κανεις να δικτυωθεί με ασιάτισες στην ελλάδα, που έχουν έρθει ως μετανάστριες, και είτε δουλεύουν κάπου-κάπως, είτε οχι, αλλα σε καθε περιπτωση μιλω για νορμαλ κοπελες και οχι εσκορτουδες ή πουτάνες;

Αν ξέρει κανεις συγκεκριμενα μερη που μαζευονται αρκετες ας πει. Ή αν ξερει καποιος κάποιον άλλο τροπο να βρει κανεις κανονικες ασιατισες κοπελες στην ελλαδα ας πει.
Απλό:Πανε σένα Kfc η' σ'ενα McDonald's σαββατο απογευμα η' Κυριακη μεσημερι και θα βρεις αφθονες τετοιες εκει.Και Φιλιππινεζες που ειναι μερικες πιο ομορφες κι απο Κινεζες.
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
842
Κριτικές
5
Like
4.795
Πόντοι
726
Καμία καλή πρόταση για μέρος για γνωριμία με ασιατακια εδώ στην Αθήνα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom