Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
warhol εσύ μιλάς για τίτλους. εγώ σου μιλάω οτι οι εφημερίδες σας διαχωρίζουν απο μόνες τους αθηνα - θεσσαλονίκη.
έχω ακούσει αθλητικά νέα σε ραδιόφωνο και δεν το πίστευα.
ρεπορταζ παοκ, αρη, ηρακλη σε ποδοσφαιρο κ στο καπάκι τα νέα παοκ, αρη, ηρακλη στο μπάσκετ και το δελτίο τέλος.
χεστην την αθήνα, αλλά ούτε καν Ξάνθη πχ.?
το χάπι απο τις κωλοφυλάδες το τρώμε όλοι μας πάνω-κάτω. και στα πολιτικά και στα αθλητικά. απλά θεσσαλονίκη το τρώτε παραπάνω. και δεν λέω ότι είστε μαλάκες, απλά έτσι είναι.
τσιμπάτε και σας βγαίνει μέσα στο γήπεδο.
εμείς οι χαμουτζίδες δεν δικαιούμαστε να μιλάμε γιατί έχουμε πιάσει τα πόστα. ωραία. καθαρίστε τα λαμόγια απο τις ομάδες σας (όχι οταν η κατασταση φτάσει στο αμην) κλείστε λίγο τα αυτιά στους δημοσιογράφους που σας καυλώνουν να τα σπάτε και μετά το ξανασυζητάμε.
το οτι κάθεσε και αναφέρεις οι γαύροι αυτό οι βάζελοι το άλλο εμείς αυτό, είναι η μεγαλύτερη απόδειξη το πόσο προκατάληψη έχεις γιατί αυτά σου γράφουν.
Μιας και ανέφερες τις κασέτες του ολυμπιακός και αιγάλεω να κερδίζουν...
1) Οι εκπομπές με τις κασέτες ήταν 3 κατα σειρά, μια για ολυμπιακό μια για αεκ μια για παο. (φυσικά μόνο τον γαύρο θυμάσαι).
2) εκείνη την περίοδο οι "αντικειμενικοί" τα είχαν καταφέρει να βάλουν στα μαχαίρια παοκ και γαύρο. έφερνε διπλό ο παναθηναικός? όλη η τούμπα χειροκροτούσε "μπραβο τους, μας πήραν δίκαια, όχι σαν τους κωλόγαυρους"
στο καπάκι βγαίνει ο τριανταφυλόπουλος βγάζει κασέτα με παράγοντα, που ζητάει να γεμίσει το κοράκι κίτρινες τους αμυντικούς του παοκ ώστε να μην έχουν δικαίωμα συμμετοχής σε αγώνα παοκ-παο.
φυσικά μετά το παραμύθι άλλαξε, απο εκεί που βρίζατε την παράγκα του κόκκαλη ξαναγύρισατε στο κλασικό "αθηνα γαμημένη..."
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Καλα καλα, κοληματα με ομαδες. Λες κι εχετε δει ποτε σοβαρο ποδοσφαιρο στην Ελλαδα.

Ειχε πλακα παντως ενα βραδυ που ψαχνα να δω αγωνα Champions League ΠΑΟ σε καφετερια/μπαρ κλπ στην Θεσσαλονικη. Που πας ρε Καραμητρο ?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
προσωπικά πιστευω ότι το σχόλιο ηθελημένο ή όχι είναι απαράδεκτο. μάλλον το παλικάρι δεν καταλαβαίνει ότι η μπάλα είναι ΠΑΙΓΝΙΔΙ. κια ότι όπως αυτός έχει μια οικογένεια που τον περιμένει να γυρίσει, έχει οικογένεια και ο γαυρος ή ο παοκτζης ή ο αρειανός ή ο αεκτζης κλπ. κάτι τέτοια άτομα κυκλοφορούν και με εκαναν εμένα και φαντάζομαι και πολλούς άλλους να κόψουμε την μπάλα.

Γράφεις (και μιλάς υποθέτω) σαν άνθρωπος σωστός, άρα γάβρος δεν είσαι και ότι είπα σαφώς δεν αφορά εσένα και τους οπαδούς του ΟΣΦΠ που σκέφτονται έτσι. Αφορά τους γάβρους που επί του γνωστού βραδύγλωσσιακού (α, ρε Μαλβίνα!!) καθεστώτος χτυπούσαν εμάς και τους συνδέσμους μας και η αστυνομία έκανε το κορόιδο (Είναι αλήθεια ότι τα μηχανάκια σταμάτησαν να κάνουν επελάσεις? Είναι αλήθεια ότι ο επί Ριζούπολης αττικάρχης κ. Τσιρώνης είναι τώρα υπεύθυνος ασφαλειας της ΠΑΕ ΟΣΦΠ)?

Σε αυτούς αναφέρομαι και δε θα διστάσω να χρακτηρίσω μη άνθρωπο τον οποιοδήποτε έχει την ίδια συμπεριφορά, γάβρο,  Παναθηναϊκό ή ο,τιδήποτε άλλο!
 

Επισκέπτης
για κατσε τωρα γιατι εισαι λαθος!!οι εφημεριδες στην αθηνα λενε τιποτα για αρη ,παοκ και ηρακλη?πολυ λιγα!!τα δε καναλια αστο,ουτε με σφαιρες δεν αναφερονται!!επιπλεον υπαρχουν εφηριδες που ειναι αποκλειστικα για παναθηναικους,ολυμπιακους,αεκτζηδες!και μαλιστα σας πορωνουν!!πως μετα να μην αντιδρουν πανω ετσι??καλως η κακως ο ολυμπιακος τα τελευταια χρονια κανει οτι θελει στο ποδοσφαιρο!!πιο παλια ηταν ο βαρδινογιαννης!!λετε για πορεια στην ευρωπη!!πως να την κανετε αφου δεν υπαρχει ανταγωνισμος στην ελλαδα!γιατι παρακαλω η ξανθη τα τελευταια χρονια δεν παιζει πολυ καλο ποδοσφαιρο?για να μην χτυπαει το πρωταθλημα?γιατι δηλαδη οταν βλεπω αθλητικα στην τηλεοραση να ακουω συνεχεια για ολυμπιακο,παναθηναικο και αεκ?επρεπε να ειχαμε εισαγγελεις οπως στην ιταλια!!!αυτη θα ηταν η καλυτερη μεταγραφη που θα μπορουσαμε να κανουμε!!αλλα που?δεν βολευει ορισμενους!!
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
Φιλαράκο γαύρος είμαι και μάλιστα άρρωστος. Και ο κολλητός μου ξάδερφος είναι βάζελος και το φιλαράκι μου είναι καρντάση από θεσ/νικη παοκάκι. Πωρωμένοι και οι 3 και το δούλεμα πάει σύννεφο. Γήπεδο έχω να πάω 10 χρόνια και αιτία είναι όλα αυτά που λες και εσύ. Αν ζεις και λειτουργείς στην λογική μου έκανες σου έκανα θα μου ξανακάνεις θα σου ξανακάνω σε λίγο καιρό θα δούμε ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ. Για να μην δω το δικό μου ή των κολλητών μου έκοψα το γήπεδο. Και όπως πρέπει να κάνει κάθε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ άνθρωπος. Μέχρι να καθαρίσει το αίσχος των γηπέδων. Πως? Έκανες μαλακία ? Μέσα στο κελί το 13. Και μέσα βαθιά για κανένα 6μηνο. Και μετά κάθε ΣΚ ή όποτε έχει παιγνίδι να πηγαίνεις στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου να κάθεσαι στο κλουβάκι να περιμένεις να τελειώσει το παιγνίδι. ΑΠΛΑ και όμορφα. Όπως ΑΓΓΛΙΑ
 

metallica1

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
στολλεν
 

Συνημμένα

  • stollen.jpg
    stollen.jpg
    57,5 KB · Εμφανίσεις: 71

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
φίλε μου το αν έχει μια εφημερίδα 7 σελίδες με ομάδες του ποκ και μόνο 1 για ομάδες θεσσαλονίκης μαζί σου.
το να έχεις όμως δελτίο ειδήσεων και να μην αναφέρεσαι για ομάδες πέρα απο διόδια στα μάλγαρα υπάρχει μεγάλη διαφορά.
για τον ανταγωνισμό μαζί σου επίσης. δες όμως το κράξιμο που ρίχνουν οι αθηναικές στους προέδρους τους και το δικό σας.
και σου ξαναθυμίζω, όχι όταν φτάσει η κατασταση στο αμήν.
ρώτα αεκτζήδες επί εποχή Ζ, ρώτα γαύρους επι σαλιαρέλη κλπ κλπ.
όλοι μας γουστάρουμε να έχουμε δικαιολογία οτι τα κοράκια μας αδίκησαν, αλλά κοιτάμε και την καμπούρα μας.
θεσσαλονίκη το μόνο που βλέπω είναι να ασχολούνται πως σφύριξε το κοράκι τα υπόλοιπα έρχονται δεύτερα.
και μακάρι να είχαμε εισαγγελείς όπως ιταλία ναι, μακάρι όμως να σκεφτόμασταν έτσι και σαν οπαδοί.
και η ρεάλ θα πάρει σφυρίγματα και η μπάρτσα και η γιουβέντους, μην μιλήσω για αγγλία αλλά δεν θα πάρουν το πλαστικο καρεκλάκι να σου ανοίξουν το κεφάλι.
αλλά όπως είπες "που, δεν βολεύει ορισμένους"
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Φιλαράκο γαύρος είμαι και μάλιστα άρρωστος. Και ο κολλητός μου ξάδερφος είναι βάζελος και το φιλαράκι μου είναι καρντάση από θεσ/νικη παοκάκι. Πωρωμένοι και οι 3 και το δούλεμα πάει σύννεφο. Γήπεδο έχω να πάω 10 χρόνια και αιτία είναι όλα αυτά που λες και εσύ. Αν ζεις και λειτουργείς στην λογική μου έκανες σου έκανα θα μου ξανακάνεις θα σου ξανακάνω σε λίγο καιρό θα δούμε ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ. Για να μην δω το δικό μου ή των κολλητών μου έκοψα το γήπεδο. Και όπως πρέπει να κάνει κάθε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ άνθρωπος. Μέχρι να καθαρίσει το αίσχος των γηπέδων. Πως? Έκανες μαλακία ? Μέσα στο κελί το 13. Και μέσα βαθιά για κανένα 6μηνο. Και μετά κάθε ΣΚ ή όποτε έχει παιγνίδι να πηγαίνεις στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου να κάθεσαι στο κλουβάκι να περιμένεις να τελειώσει το παιγνίδι. ΑΠΛΑ και όμορφα. Όπως ΑΓΓΛΙΑ
+1
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
ARIS KAI MIN TIN PSAXNEIS SE LEO
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Καταρχήν το ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ έχουν δικό τους κρατικό κανάλι που το πληρώνουμε ΟΛΟΙ...ΕΤ3 ... ΡΕ ΟΥΣΤ
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
ela re giati ta alla as poume einai ok?? to star i et1 i net einai poly antikeimenika
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
για κατσε τωρα γιατι εισαι λαθος!!οι εφημεριδες στην αθηνα λενε τιποτα για αρη ,παοκ και ηρακλη?πολυ λιγα!!τα δε καναλια αστο,ουτε με σφαιρες δεν αναφερονται!!επιπλεον υπαρχουν εφηριδες που ειναι αποκλειστικα για παναθηναικους,ολυμπιακους,αεκτζηδες!και μαλιστα σας πορωνουν!!πως μετα να μην αντιδρουν πανω ετσι??καλως η κακως ο ολυμπιακος τα τελευταια χρονια κανει οτι θελει στο ποδοσφαιρο!!πιο παλια ηταν ο βαρδινογιαννης!!λετε για πορεια στην ευρωπη!!πως να την κανετε αφου δεν υπαρχει ανταγωνισμος στην ελλαδα!γιατι παρακαλω η ξανθη τα τελευταια χρονια δεν παιζει πολυ καλο ποδοσφαιρο?για να μην χτυπαει το πρωταθλημα?γιατι δηλαδη οταν βλεπω αθλητικα στην τηλεοραση να ακουω συνεχεια για ολυμπιακο,παναθηναικο και αεκ?επρεπε να ειχαμε εισαγγελεις οπως στην ιταλια!!!αυτη θα ηταν η καλυτερη μεταγραφη που θα μπορουσαμε να κανουμε!!αλλα που?δεν βολευει ορισμενους!!

Να' σαι καλά ρε γουώρχολ, μου θύμισες την 4ετία που σπούδαζα θεσσαλονικη με αυτά που γράφεις και με χαρά μου διαπιστώνω ότι στους φανατικούς οπαδούς΄του Άρη δεν έχει αλλάξει τίποτα: Συνομοσιωλογία, μιζέρια, κλαψομούνιασμα "για όλα φταίει η Αθήνα" κτλ...Καταλαβαίνω βέβαια ότι το γεγονός ότι υποβιβαστήκατε 2 φορές σε 10 χρόνια αφήνει ανεξίτηλα τα σημάδια του αλλά περίμενα και λίγη αυτοκριτική ρε γαμώτο....Ο Άρης υποβιβάστηκε μία φορά επειδή η διοίκησή του ξέχασε τα δελτία ή κάτι τέτοιο και την άλλη επειδή οι οπαδοί άνευ λόγου και αιτίας μπούκαραν στον αγωνιστικό χώρο και ενώ ο Άρης προηγούνταν...Θα ήθελα να πιστέψω και εγώ ότι το κατάντημα του Άρη οφειλόταν σε δάκτυλο των Αθηνών αλλά τί είχαν να φοβηθούν οι Αθηναϊκές ομάδες από μια ομάδα επιπέδου Ακράτητου και βγάλε; Ή πότε έπαιξε τα τελευταία χρόνια τόσο καλή μπάλα ο Άρης και τον έκοψαν τα συμφέροντα;
Ή μήπως φταίει η ανεπαρκής προβολή του από τον τύπο που λες για το αγωνιστικό του κατάντημα; Ξέρεις πολλά εθνικής εμβέλειας μέσα να ασχολούνται με ομάδες Β' εθνικής ή νεοφώτιστες; Γιατί μην νομίζεις ότι είστε τίποτα περισσότερο για όλους πλην των όχι και τόσο πολλών οπαδών σας...
Κοιτάξτε να ξεπεράσετε την Ξάνθη και την Καλαμαριά, που παίζουν μπάλα και δεν βασίζονται στο ότι έιναι ή 2η ομάδα της 2ης μεγαλύρερης πόλης της Ελλαδας και άρα αξιωματικά και 2η πιο σημαντική ομάδα της χώρας (λογική από τον πλανήτη Άρη...) , αναγνωρίστειτε ότι έχετε από τις πλέον ευνοικές αντιμετωπίσεις από το Δημόσιο (αρ. 44, παραγαφές χρεών κτλ) γιατί όχι Β, Δ έθνική έπρεπε να παίζετε και μόλις χάσετε πρωτάθλημα την τελευταία αγωνιστική από φάλτσο σφύριγμα ναι, τότε μιλήστε για κατεστημένα και συνομωσίες...

P.S. Βάζελος είμαι και παρόλο που κάποια από τα παραπάνω πάνε για τον ΜπαογΚ, ωστόσο αναγνωρίζω και το λαό του και το ότι έχει πάρει τίτλους στην πρόσφατη ιστορία...
P.P.S. Χαμουτζήδες..α, ρε φίλε΄να' σαι καλά. αυτά έλεγε ο σουβλατζής της γειτονιάς μου στη Θεσσαλονικη και μου χάριζε άθφονο γέλιο (και τα καλύτερα σουβλάκια στο σύμπαν, εκεί ναι, η Β. Ελλάδα είναι πολύ μπροστά)
P.P.P.S. Θεωρώ τη Σαλόνικα μια πολύ όμορφη πόλη, με μεγάλες δυνατότες σε όλους τους τομείς, με αξιόλογους και ζεστους κατοίκους και πανέμορφες γκόμενες...Οι λίγοι φανατικοί που γνώρισα δεν άλλαξαν και ούτε πρόκειται να αλλάξουν την εντύπωση μου αυτή..Το λέω διότι κάποιοι ανόητοι ερμηνεύουν κάθε επίθεση στις ομάδες της Θεσσαλονίκης ως επίθεση σε όλη τη Β. Ελλάδα...
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
επιδει μιλαμε για  μπουρδελα  βαλαμε και τον αρη στην κουβεντα μας



 

Επισκέπτης
καταρχην επειδη δηλωνεις βαζελος και μενω πλεον αθηνα εχω να σου πω καποια πραγματα!!αν υπερχε δικαιοσυνη στην ελλαδα οπως στην ιταλια θα ειχατε πεσει κατηγορια προ πολλου οπως και πολλες αλλες ομαδες!!μιλας εσεις που κλαιγεστε σαν παναθηναικοι επειδη τα τελευταια χρονια μονιμως παιρνεται την δευτερη θεση!!σας αποκαλει κοτες ο κοκκαλης και δεν αντιδραει ο προεδρος σας!!παιζεται απαραδεκτη μπαλα και το ξερετε και παρολα αυτα βγαινεται 2η παντα τα τελευταια χρονια!δεν το καταλαβα παιξατε μηπως καλυτερη μπαλα απο την ξανθη?ο παοκ μεγαλε μονιμως σπρωχνεται!λαμπρο παραδειγμα το οτι οι τραπεζες ανοιξαν κυριακη για να παρει δανειο!!αυτη ειναι η ομαδα που τοσο θαυμαζεις!!αλλα ετσι εμαθες ελει κατω!!το πως θα πληρωσετε και θα αναριχηθειτε!!εγω μπορει να επεσα β εθνικη αλλα μαγαζακι κανενος δεν εγινε!!ουρε μα ςβριζει κανενας προεδρος και δεν αντιδραει κανεις!!αντε λοιπον κοιταξτε πως ΔΕΝ θα χανετΕ απο τον ιωνικο και τα λεμε!!εδω στη ιταλια και στην αγγλια ο πρωτος φτυνει αιμα για να κερδησει τον τελευταιο στην βαθμολογια!!και φυσικα εμενα δεν εμπαινε κανενας προεδρος με οπλο μεσα στον αγωνιστικο χωρο,ουτε δερνανε διαιτητες!!στην δικη που εγινε για το ματς με τον ηρακλη,ολοι οι ποδοσφαιριστες του ηρακλη αλλαξαν λεγομενα και λεγαν οτι οσοι μπηκαν τους προστατεψαν!!αληθεια ποσες ομαδες πλην των τριων του ποκ πηραν πρωταθλημα?ο ηρακλης με χατζηπαναγη για τι δεν πηρε?ας μην μιλάτε λοιπον για αδικιες γιατι εσεις φταιτε που εφτασε εκει το ελληνικο ποδοφαιρο!και βεβαια κοιτα και το μπασκετ για να μηνξεχνιομαστε!!μηπως εκει ο παοκ ειναι ανωτερος απο εμας?δεν νομιζω!!!απλα τα λαμογια μεταξυ τους  συμπαθιουνται!!προκειμενου να κερδισετε ενα πρωταθλημα η κυπελλο προτιμαται να τα κερδιζεται εκτος αγωνιστικων χωρων!!αυτη τη νοοτροπια εχετε!!εμενα σαν αρειανο δεν μου κανει!!ΥΓ.ουρε σκοτωσαμε κανεναν οπαδο οπως ειχε γινει στο ματς λαρισα παοκ!!ουτε βριζαμε την ελλαδα και μετα ζηταγαμε τη βοηθεια του πρωθυπουργου!!και ουτε στελναμε σε προπονητης μας σφαιρες και απειλουσαμε την οικογενεια του και παιζαμε ξυλο μαζι του στα αεροδρομια!!
 

Επισκέπτης
οταν φωναζετε για τον κοκκαλη και την διατησια ομως τοτε ειναι ολα καλα!!!!τοτε ειστε αδικημενοι που η παραγκα του ολυμπιακου παιρνει τα πρωταθληματα!!τοσο κλαμα δεν το ριχνει καμια ομαδα!!!!στην αθηνα μονιμως παραπονιεστε για τον γαυρο και την διαιτησια!!αμαν πια!!παραδεχτειτε επιτελους οτι σας νοιαζει πως να παρετε τη θεση του κοκκαλη !!ολη η ελλαδα πλεον ξερει οτι οι 3 ομαδες του ποκ  κινουν τα νηματα εκτος των γηπεδων!!και οταν τα λεμε μας λετε κομπλεξικους!!εσεις δηλαδη τι ειστε?ας αναλαβουμε ολοι τις ευθυνες μας!εμεις καναμε επεισοδια και πεσαμε!ξεχασαμε τα δελτια και ξαναπεσαμε!!εσεις τι τιμωρια εχετε φαει?ο ολυμπιακος ?βγηκαν καποιες κασετες στον τριανταφυλοπουλο και δεν παθαν τιποτα οι ομαδες σας!!αακουστηκε τιποτα για τον αρη τοτε?οχι!!αυτα ειναι τα χαλια μας!!και παρ ολα αυτα εσεις χαιρεστε!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια......
 

Συνημμένα

  • cup12.jpg
    cup12.jpg
    27,5 KB · Εμφανίσεις: 38
  • cup05.jpg
    cup05.jpg
    19,5 KB · Εμφανίσεις: 38
  • cup04.jpg
    cup04.jpg
    18,3 KB · Εμφανίσεις: 41
  • cup01.jpg
    cup01.jpg
    33 KB · Εμφανίσεις: 49

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αυτή τη παπαριά οτι για τα χάλια του ποδοσφαίρου φταίνε οι μεγάλες ομάδες ποτέ δεν την κατάλαβα. μπορείς να πεις πρακτικα και όχι με θεωρία πως ακριβώς?
καταρχάς συγκρίνεις λάθος πράγματα. μιλάς για αγγλία. η τελευταία ομάδα που φτύνει αίμα να την κερδίσει η πρώτη, είδες ποτέ το μπάτζετ που έχει?
στον άρη είχατε τον μαυρογενίδη, γιατί τον πουλήσατε? ας τον κρατάγατε, να πάρετε και άλλους 5-6 παιχταράδες να χτυπάτε πρωτάθλημα. το κάνατε? οχι.
οι επαρχιακές ομάδες ακολουθούν την πολιτική αυτή χρόνια τώρα. θυμίσου την Καλαμάτα. πόσους παίχτες έβγαζε και τους μοσχοπουλούσε. αυτό τους ενδιαφέρει.
δεν μπορείς να είσαι πρόεδρος με λογική μανάβη.
βάζεις 5 να πάρεις 8 και σταδιακά κάνεις απόσβεση όχι βάζεις 3 να πάρεις 10 και μόλις τα τσεπώσεις παίρνεις τον πούλο.
βγήκε κανένας κόκκαλης, βαρδινογιάννης να τους πει "όχι ρε πούστη μην κάνεις επενδύσεις"?
Βρείτε έναν πρόεδρο να κάνει επένδυση, ηρεμήστε λίγο γιατί αν με την πρώτη ορμάτε μέσα σαν τα κατσίκια και να θέλει κάποιος δεν θα σας αναλάβει, και όταν φτάσετε στο σημείο να φερετε παιχταράδες που μέχρι πριν λίγα χρόνια τους βλέπαμε στο nova μετά βγείτε και παραπονεθείτε.
Σταματήστε να βλέπετε φαντάσματα και ίντριγκες, μόνοι σας βγάζετε τα μάτια σας και η μόνη σας χαρά θα παραμείνει να ποστάρετε φωτό απο την μια στις τόσες νίκες που κάνατε επί αθηναϊκής ομάδας.
 

BradPitas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ ΣΕ ΜΙΛΑΩ.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ.

ΥΓ: Φέτος θα έχει καλό πρωτάθλημα. Ελπίζω στον ΑΡΗ να δούμε θέαμα ανάλογο με αυτό της πρώτης αγωνιστικής αλλά με πολλά γκολ. Πάμε για διπλό στο Αιγάλεω.

Vamos ARIS
 

Επισκέπτης
πες τωρα εναν παιχτη γνωστο και ποδοσφαιρικης αξιας σε μια ομαδα της αγγλιας που ειναι στις τελευταιες θεσεις της βαθμολογιας!!σιγα μην ξερεις!!κοιτα στην αγγλια με τα στανταρ που εχουν εκει τη διοαφορα μπατζετ που υπαρχει στις ομαδες!ο αρης φιλαρακο γενικα δεν πουλαει παιχτες σαν τον παοκ!!μονο αν εχει σοβαρα οικονομικα προβληματα!!για αυτο τοτε φιλε οι δε βαζελοι μην γκρινιαζετε που εχετε καταντησει πελατης του γαυρου τα τελευταια 10 χρονια  και οι δε γαυροι να μην αισθανεστε ασχημα που τρωτε 5αρες στην ευρωπη και δεν κανετε πορεια οπως θελετε!!!εσας σας αρεσει οπως παιζουν οι ομαδες σας?ρε ξυπνατε!!!!!!!!χαλια  παιζεται απλα εχετε την αβαντα μονιμως και το ξερετε!!και γενικα για εσας μονο το ποδοσφαιρο μεττρεαει!!πανηγυριζετε για την εθνικη στο μπασκετ και τωρα παλι ποδοσφαιρο ε?οταν τα λεω εγω!!και μπορει ρε μεγαλε στο ποδοσφαιρο να ειμαι χαλια τα τελευταια χρονια αλλα στο μπασκετ σας εκανα ανθρωπου και ο αρης σας εμαθε αυτο το αθλημα!Ο ΑΡΗΣ!!!!ΥΓ.αυτα που συμβαινουν στο ποδοσφαιρο αντι να τα κατακρινετε τα ενθαρυνετε!!οι αγωνες παιζονται μεσα στους αγωνιστικους χωρους οχι εξω!!!το ξερετε καλα και εσεις οι ιδιοι τι συμβαινει αλλα σας βολευει !!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom