Νέα

Άρης ο Ένας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Όλα αυτά που λες είναι σωστά, αλλά αυτό που σου έθιξα εγώ είναι άλλο : Γιατί πρέπει να γίνεται τέτοιος χαμός σε κάθε παιχνίδι στο Χαριλάου??
Ναι, οι ΑΕΚτζήδες πέρσι έκαναν απίστευτα πράγματα, ειδική η ελληνική ναυσιπλοϊα νομίζω θα τους θυμάται για πολύ καιρό. Και τιμωρήθηκαν. Και ο Ντέμης έχει έρθει σε ευθεία κόντρα με τους οπαδούς, σε σημείο που να δίνει στη δημοσιότητα ονόματα και φωτογραφίες ακριβώς για να αποτάξει από πάνω του αυτό το πράγμα.

Και πάλι, γιατί πρέπει να αντιδρούν οι Αρειανοί έτσι? (και οι ΠΑΟΚτζήδες , έτσι, μην ξεχνιόμαστε). Δηλαδή ρε παιδιά κάτι ομαδούλες επιπέδου Λειβαδιά, Καλαμαριά , Εργοτέλης , Καλλιθέα κτλ. , που δεν τους δίνονται πέναλντι, που αντιμετωπίζουν διαιτητές με εντεταλμένη αποστολή κτλ.  τί πρέπει να κάνουν?

Ο καθένας βρίσκει στο δρόμο του αυτά που έχει κάνει. Δεν είναι τυχαίο πλέον πως στην Ελλάδα ο κόσμος χωρίζεται σε Ολυμπιακούς και αντι-Ολυμπιακούς. Να ναι καλά ο Κασκαντέρ = Κρόκους.
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
Αντί να κάθεστε και να κλαιτε για την μοίρα σας και το κακό που σας κάνουν οι άλλοι για κάτσε τε ρε παλικάρια να υπολογίσετε πόσα ευρώπουλα έχετε πληρώσει σε πρόστιμα και πόσα παιγνίδια έγιναν σε άδειο γήπεδο (αρα μηδέν λεφτα στο ταμειο). Αυτα να σκέφτεστε όταν κάνετε φασαρία και πλακώνεστε. και όχι τους χαμουτζήδες αθηναιους.
 

Επισκέπτης
κοιταξε να δεις,ο αρης και ο παοκ εχουν πολυ κοσμο!!και οταν εχεις κοσμο ειναι λογικο να αντιδρα ετσι,οταν αδικειται τοσο πολυ!!οι αλλες ομαδες δυστυχως δεν εχουν κοσμο και ετσι γινονται παιχνιδακι των μεγαλων!δυστυχως!!ομως πρεπει να αναρωτηθεις γιατι τα κανουν και οι γαυροι,οι βαζελοι,τα χανουμια!σου ειπα,οτι περυσι οσες φορες γιναν επεισοδια συνηθως πρωταγωνιστες ηταν οι γαυροι!!εδω απειλουσαν να κλεισουν το λιμανι πριν μερικα χρονια οταν υπηρχε ο κινδυνος να τιμωρουθουν σχετικα σκληρα για επεισοδια!!και αυτοι δεν εχουν δικαιωμα να μιλανε για αδικιες εις βαρος τους!τοσα χρονια κανανε το ποδοσφαορο μαγαζακι τους!
 

WALKER

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
κοψτε την μπουγατσα και ξεκινήστε το κλάμα.ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ...
 

Συνημμένα

  • ULTRA OLYMPIAKOS.jpg
    ULTRA OLYMPIAKOS.jpg
    64,2 KB · Εμφανίσεις: 61

Επισκέπτης
στον φιλο γαυρο 2 πραγματα εχω να πω!!πρωτον στην πατρα πηγατε να κανετε μαγκες και την πληρωσατε!!δευτερον,την επομενη φορα που θα ανεβειτε πανω να πειτε στον τσουκαλα να μην παρακαλει τον οδηγο του λεωφορειου να σας παρει απο εκει  χωρις να περασετε μεσα απο την πολη !!!  :cheesy:
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Καλά επειδή αρχίζουμε να παρεκτρεπόμαστε πάλι, warhol απλά μην δίνεις σημασία. Όλοι έχουν να πουν κάτι σε κάποιον. Το να προκαλέσεις είναι εύκολο.
Γι αυτό γάμα το ρε φίλε
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
Η βια δεν οδηγει πουθενα, ούτε μας κάνει καλύτερους. Τα άδεια γήπεδα δεν γεμίζουν με φασαρίες οκ? δειτε την Λυών που έφτασε και που μεινανε ΟΛΕΣ οι "μεγάλες" ελληνικές "ομάδες".
 

Επισκέπτης
απλα δεν μου αρεσει στο γηπεδο να υπαρχουν κουκουλοφοροι με κρανη και ροπαλα!!δεν τιμαει κανεναν αυτο!!για αυτο απαντησα στον φιλο ολυμπιακο!!και δεν το ξανακανω!
 

Επισκέπτης
αλλη μια φωτογραφια !!!!!
 

Συνημμένα

  • photo7b.jpg
    photo7b.jpg
    31,2 KB · Εμφανίσεις: 44

Επισκέπτης
οι επομενες ειναι για τους αρειανους απο την αθηνα!απο το αρχειο μου!!
 

Συνημμένα

  • photo15c.jpg
    photo15c.jpg
    46,5 KB · Εμφανίσεις: 46

Επισκέπτης
!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • photo3.jpg
    photo3.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 53

Επισκέπτης
και αλλη!!
 

Συνημμένα

  • photo7.jpg
    photo7.jpg
    82,5 KB · Εμφανίσεις: 39

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Μάγκες έχω πάψει εδώ και χρόνια να είμαι μάχιμος α΄γραμμής (ΠΑΝΑΘΑ!!!!!!!), όμως όποτε ανεβαίναμε Θεσσσαλονίκη με τα πούλμαν, με τους οπαδούς  και του Άρη και του ΠΑΟΚ (τις γριές τις ψάχνουμε ακόμα) πίναμε καμμιά μπύρα και κάνα καφέ και τα λέγαμε. Το ίδιο και στην Αθήνα.

Γιατί να μη γίνεται και τώρα έτσι. Καλύτερα δεν είναι?

Άσε που μας συμφέρει γιατί ο ΒΟΡΡΑΣ κατοικείται από ΘΕΕΣ!

Δεν μιλάω για γάβρους βέβαια...
Μιλάω για ανθρώπους.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Μάγκες έχω πάψει εδώ και χρόνια να είμαι μάχιμος α΄γραμμής (ΠΑΝΑΘΑ!!!!!!!), όμως όποτε ανεβαίναμε Θεσσσαλονίκη με τα πούλμαν, με τους οπαδούς  και του Άρη και του ΠΑΟΚ (τις γριές τις ψάχνουμε ακόμα) πίναμε καμμιά μπύρα και κάνα καφέ και τα λέγαμε. Το ίδιο και στην Αθήνα.

Γιατί να μη γίνεται και τώρα έτσι. Καλύτερα δεν είναι?

Άσε που μας συμφέρει γιατί ο ΒΟΡΡΑΣ κατοικείται από ΘΕΕΣ!

Δεν μιλάω για γάβρους βέβαια...
Μιλάω για ανθρώπους.

xexe +1 that's what I am talking about
 

Επισκέπτης
για τον απλουστατο λογο οτι τα παοκια εχουν τα ιδια μυαλα με τους γαυρους!!ο γαυρος της θεσσαλονικης ειναι!!  ???!οταν στο φαιναλ 4 της ευρωλιγκα που εγινε στην θεσσαλονικοι οι αρειανοι δεν πειραξανε κανενα βαζελο!οι δε παοκτζηδες τους σπασανε τα αυτοκινητα!!
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
"Δεν μιλάω για γάβρους βέβαια... Μιλάω για ανθρώπους."
Φιλαράκι πόσο χρονών είσαι?
 

Επισκέπτης
καλα δεν νομιζω να το εννοουσε ο συναδελφος αυτο το σχολιο!!
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
προσωπικά πιστευω ότι το σχόλιο ηθελημένο ή όχι είναι απαράδεκτο. μάλλον το παλικάρι δεν καταλαβαίνει ότι η μπάλα είναι ΠΑΙΓΝΙΔΙ. κια ότι όπως αυτός έχει μια οικογένεια που τον περιμένει να γυρίσει, έχει οικογένεια και ο γαυρος ή ο παοκτζης ή ο αρειανός ή ο αεκτζης κλπ. κάτι τέτοια άτομα κυκλοφορούν και με εκαναν εμένα και φαντάζομαι και πολλούς άλλους να κόψουμε την μπάλα.
 

Επισκέπτης
δηλαδη ρε σαβαλας αν ανεβαζα βιντεακι με τον τσουκαλα θα εβγαινε κατι??απλα θα εδειχνε ποσο γελοιος ειναι!!η φωτογραφια που εβαλες ηταν ακυρη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom