Νέα

Αργεντινή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.654
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
Για αυτό το λέω!

Επειδή ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μου απάντησε!
Εγώ θυμάμαι πόσα μέλη να σου δίνουν τιμές, προγράμματα και διευθύνσεις.
Γιατί είσαι αχάριστος και δεν εκτιμάς την προσπάθεια τόσων ατόμων να σε προετοιμάσουν για το ταξίδι;
Και τελικά τι έκανες μετά από τόσες ερωτήσεις; Πήγες κάπου ή τσάμπα το μελάνι;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.684
Κριτικές
178
Like
39.162
Πόντοι
21.896
Για αυτό το λέω!

Επειδή ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μου απάντησε!
Απάντησα πιο πανω ένα ποστ
Μaipu street είναι τα μασατζίδικα κ έβαλα κ το χάρτη καθώς κ της σελίδα του νήματος που πρόσφατα σνοιξα
 

Pasidis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες όλοι προσπαθούμε για το καλύτερο τν μελών Π είμαστε εδώ μέσα. Μν τρελένεστε. Να δώσουμε και να πάρουμε πληροφορίες θελουμε. Λοιπόν επειδή είμαι για Κανα μήνα στν Αργεντινή και το έψαξα το πραμα υπάρχουν 3 επιλογές.
Ν.1 Cocodrilo στιπτιτζαδικο με 50 γκόμενες μέσα που πίνεις ποταρες ακούς μουσικαρες και γαμας με 10.000πεσος δλδ 25€
Ν.2 έξω στους δρόμους υπάρχουν κολλημένα χαρτάκια στους κάδους σε ταμπέλες στα οποία έχουν το τηλ τα κορίτσια. Περνεις τηλ και επιτόπου κλείνεις ραντεβού σ λένε Π είναι και πας. Σου λένε οδό κ τα συναφή. Αλλααα δεν ξες τι θα πετύχεις μπορεί να είναι αστέρι μπορεί να είναι και γορδιτα.δλδ χοντρουλα.
Ν.3 Πας κλαμπαρα ΚΙΚΑ στο Παλέρμο βγάζεις ένα εισιτήριο για τα vip παίρνεις σαμπάνιες οι οποίες ξεκινάν από 20€ και φτάνουν μέχρι 500€ και παιδιά αλήθεια γαμας τα καλύτερα μουνια τις Αργεντινής σου έρχονται μόνα τους στο τραπέζι. Χθες με ένα 100€ έκανα χαβαλέ με 10 γκομενακια και έφυγα με τα 5 για χοτελ και ούτε έξτρα φραγκο. Αυτά. Και μν τρελένεστε χαλαρααααα.. καλά να περνάμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom