Νέα

Αργεντινή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
34
Πόντοι
0
Παιδιά η Αργεντινή θέλει τρόπο και όχι κόπο. Ένα από τα πιο όμορφα μέρη που έχει η Αργεντινή λέγεται Ροζάριο. Το Ροζάριο είναι το Παρίσι της Νότιας Αμερικής. Σε αυτή την πολύ όμορφή πόλη οι ναυτικοί της Ελλάδας έχουν χτίσει σπίτια ολόκληρα. Για αυτό το λόγο υπάρχουν κάποια μαγαζιά τα οποία συχνάζουν ναυτικοί και ένα από αυτά απευθύνεται σε Έλληνες ναυτικούς. Εκεί αν βρεις ένα ταρίφα και του πεις θέλω να με πας στο Ελληνικό μαγαζί θα δείτε τις πιο όμορφες γυναίκες της Αργεντινής. Κάποιες από αυτές μιλάνε και Ελληνικά. Ω ναι μιλάνε και Ελληνικά... Μπορείτε λοιπόν να πάτε να πάρετε τη τέλεια γυναίκα και όχι μόνο να περάσετε το βράδυ σας, αλλά να πάτε μετά και ταξίδι στο buenos aires και να σας ξεναγήσει σε όλα τα μέρη. Μπορείτε να τη παντρευτείτε αν θέλετε κιόλας. Δεν θα σας πει όχι και αυτή θα θέλει να έρθει στην Ελλάδα. Τι κερδίζετε με αυτή τη γυναίκα, δεν πρόκειται να σας κλέψουν ποτέ, δεν πρόκειται να σας ενοχλήσει κανείς ποτέ, θα μάθετε τα μέρη που θα γυρίσετε και θα κάνετε γαμώ τις ζωές. Θα μου πεις από φράγκα τι γίνεται; Θα σας κοστίσει πολύ λιγότερα φράγκα να κάνετε αυτό, από το να γυρνάτε αριστερά και δεξιά γαμόντας ξεπεσμένες κατηγορίες Δ εθνικής και όχι μόνο αυτό στη θέση σας θα της έλεγα να σου πω κάτι, έχω πχ 1000 ευρώ για 5 ημέρες αυτά είναι φρόντισε να περάσουμε με αυτά και θα τις τα έδινα στα χέρια. Αν σας γουστάρει και είστε καλοί μαζί της θα σας πει με 1000 ευρώ μπορούμε να περάσουμε 15 ημέρες. Τώρα από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει ότι γουστάρει. Α! και μία παρατήρηση. Αν τυχόν γίνει ένα τέτοιο μπλέξιμο ούτε ξενοκοιτάς ούτε ξενογαμάς, σε έσφαξε είναι ικανή να σου πετάξει ξυραφάκι. Είναι ανόητο να πηγαίνει κάποιος Αργεντινή και να  μην πηγαίνει στο Ροζάριο. Το Μπουένος Αιρες είναι ένα αρχίδι μπροστά του!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Παιδιά η Αργεντινή θέλει τρόπο και όχι κόπο. Ένα από τα πιο όμορφα μέρη που έχει η Αργεντινή λέγεται Ροζάριο. Το Ροζάριο είναι το Παρίσι της Νότιας Αμερικής. Σε αυτή την πολύ όμορφή πόλη οι ναυτικοί της Ελλάδας έχουν χτίσει σπίτια ολόκληρα. Για αυτό το λόγο υπάρχουν κάποια μαγαζιά τα οποία συχνάζουν ναυτικοί και ένα από αυτά απευθύνεται σε Έλληνες ναυτικούς. Εκεί αν βρεις ένα ταρίφα και του πεις θέλω να με πας στο Ελληνικό μαγαζί θα δείτε τις πιο όμορφες γυναίκες της Αργεντινής. Κάποιες από αυτές μιλάνε και Ελληνικά. Ω ναι μιλάνε και Ελληνικά... Μπορείτε λοιπόν να πάτε να πάρετε τη τέλεια γυναίκα και όχι μόνο να περάσετε το βράδυ σας, αλλά να πάτε μετά και ταξίδι στο buenos aires και να σας ξεναγήσει σε όλα τα μέρη. Μπορείτε να τη παντρευτείτε αν θέλετε κιόλας. Δεν θα σας πει όχι και αυτή θα θέλει να έρθει στην Ελλάδα. Τι κερδίζετε με αυτή τη γυναίκα, δεν πρόκειται να σας κλέψουν ποτέ, δεν πρόκειται να σας ενοχλήσει κανείς ποτέ, θα μάθετε τα μέρη που θα γυρίσετε και θα κάνετε γαμώ τις ζωές. Θα μου πεις από φράγκα τι γίνεται; Θα σας κοστίσει πολύ λιγότερα φράγκα να κάνετε αυτό, από το να γυρνάτε αριστερά και δεξιά γαμόντας ξεπεσμένες κατηγορίες Δ εθνικής και όχι μόνο αυτό στη θέση σας θα της έλεγα να σου πω κάτι, έχω πχ 1000 ευρώ για 5 ημέρες αυτά είναι φρόντισε να περάσουμε με αυτά και θα τις τα έδινα στα χέρια. Αν σας γουστάρει και είστε καλοί μαζί της θα σας πει με 1000 ευρώ μπορούμε να περάσουμε 15 ημέρες. Τώρα από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει ότι γουστάρει. Α! και μία παρατήρηση. Αν τυχόν γίνει ένα τέτοιο μπλέξιμο ούτε ξενοκοιτάς ούτε ξενογαμάς, σε έσφαξε είναι ικανή να σου πετάξει ξυραφάκι. Είναι ανόητο να πηγαίνει κάποιος Αργεντινή και να  μην πηγαίνει στο Ροζάριο. Το Μπουένος Αιρες είναι ένα αρχίδι μπροστά του!
Συγγνώμη αυτό εκεί συμβαίνει τώρα?ή μιλάς γιά τη δεκαετία του '80?  :think: Γιατι όσες γνωστες Αργεντίνες έχω δεν είδα καμία να ειναι ξετρελαμένη να ερθει στην Ελλάδα!
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
34
Πόντοι
0
Τελευταία φορά που ήμουν Αργεντινή ήταν το 2005.Άλλαξε τόσο πολύ τα τελευταία 10 χρόνια; Τι να πω....
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Συγγνώμη αυτό εκεί συμβαίνει τώρα?ή μιλάς γιά τη δεκαετία του '80?  :think: Γιατι όσες γνωστες Αργεντίνες έχω δεν είδα καμία να ειναι ξετρελαμένη να ερθει στην Ελλάδα!
Εισητήριο είναι περι τα 550-650 από Μαδρίτη με Aerolineas Argentinas που είναι εταιρία 5 αστέρων!!! Το καλό είναι πως εκεί με λίγα λεφτά θα είμαστε βασιλιάδες! Θα χαλάμε δολλάρια στη Μαυρη Αγορά και θα ζούμε σαν Βασιλιάδες με όλες τις ανέσεις!! Και όλα ποιοτηκότατα! Όχι Ταυλάνδες και Αγ Δομίνικους.. που λένε οι πιρφοροι της Πολωνίας..

Ελπίζω εδώ να έχει πιο σοβαρά άτομα που ταξιδεύουν και όχι ψεύτες και ΠΙΡΦΟΡΟΥΣ.. :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εισητήριο είναι περι τα 550-650 από Μαδρίτη με Aerolineas Argentinas που είναι εταιρία 5 αστέρων!!! Το καλό είναι πως εκεί με λίγα λεφτά θα είμαστε βασιλιάδες! Θα χαλάμε δολλάρια στη Μαυρη Αγορά και θα ζούμε σαν Βασιλιάδες με όλες τις ανέσεις!! Και όλα ποιοτηκότατα! Όχι Ταυλάνδες και Αγ Δομίνικους.. που λένε οι πιρφοροι της Πολωνίας..

Ελπίζω εδώ να έχει πιο σοβαρά άτομα που ταξιδεύουν και όχι ψεύτες και ΠΙΡΦΟΡΟΥΣ.. :2funny:
Μετ'επιστροφής?ή μόνο πήγαινε?Και πόσο κάνει το εισητήριο Αθήνα-Μαδρίτη?
  Εισαι σιγουρος για τη μαύρη αγορά?και τη φτήνια?ειναι πιθανον αυτό να ηταν κάποτε γιατι οι Λατινοαμερικάνοι φίλοι μου (Χιλιανοί) μου λένε οτι έχει ακριβήνει η Αργεντινή και το  :knockinb: ειναι δύσκολο γιατι οι Αργεντίνες ειναι πολυ πουριτανές.
 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
Δημητρη ετσι ακριβως όπως στα ειπανε οι φιλοι σου είναι τα πραγματα στην Αργεντινα, μην ακους μαλακιες από παιδακια που δεν εχουν ιδεα από αργεντινα, ισως το πιο ακριβο μερος στην λατινικη αμερικη  με τις πιο δυσκολες γκομενες, αντε εσυ να κανεις  dolar blue να σου δωσουνε χαρτοπετσέτες πλαστες να γελαμε μετα με την μαλακια σου ξερολα ελληναρα βλακακο.Χωρις ισπανικα δεν εχεις καμμια τυχη να γαμησεις αργεντινα όχι σε b.aires η sto rosario  να πας αλλα ακομα και στην  tierra de fuego.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μετ'επιστροφής?ή μόνο πήγαινε?Και πόσο κάνει το εισητήριο Αθήνα-Μαδρίτη?
   Εισαι σιγουρος για τη μαύρη αγορά?και τη φτήνια?ειναι πιθανον αυτό να ηταν κάποτε γιατι οι Λατινοαμερικάνοι φίλοι μου (Χιλιανοί) μου λένε οτι έχει ακριβήνει η Αργεντινή και το  :knockinb: ειναι δύσκολο γιατι οι Αργεντίνες ειναι πολυ πουριτανές.
Μετ' επιστροφής!! Πέρσι πήγα.. Δεν έχει γράψει κάποιος άλλος! Πρόσφατα δεν έχει πάει κανένας... Ο άλλος έλεγε για 37 χρόνια πρίν που δεν είχα καν γεννηθεί... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Δημητρη ετσι ακριβως όπως στα ειπανε οι φιλοι σου είναι τα πραγματα στην Αργεντινα, μην ακους μαλακιες από παιδακια που δεν εχουν ιδεα από αργεντινα, ισως το πιο ακριβο μερος στην λατινικη αμερικη  με τις πιο δυσκολες γκομενες, αντε εσυ να κανεις  dolar blue να σου δωσουνε χαρτοπετσέτες πλαστες να γελαμε μετα με την μαλακια σου ξερολα ελληναρα βλακακο.Χωρις ισπανικα δεν εχεις καμμια τυχη να γαμησεις αργεντινα όχι σε b.aires η sto rosario  να πας αλλα ακομα και στην  tierra de fuego.
Τελικά πιρφόροι υπάρχουν παντού στο σάιτ!!! :2funny: :headbang: :helpplea:

 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΒΛΑΚΑΚΟ ΕΛΛΗΝΑΡΑ ΧΡΕΩΚΟΠΗΜΕΝΕ ΕΥΡΩΛΙΓΟΥΡΗ!!!!!

 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Το μερος θεωρω οτι ειναι ακυρο δεν προσφερεται..οι γκομενες σαν τις ισπανιδες ειναι, θες παρα πολυ χρημα  και ακριβα εισητηρια και φυσικα ισπανικα φουλ...δεν το συνιστω με τιποτε για σεξοτουρισμο πουτανες καμακι
Ακομη και η βραζιλια στο ριο εχει χαλασει..ισως στο ναταλ να ειναι καλα..αλλα πανακριβα και εκει..

Για μενα 1000 φορες να πατε κουβα με πιο λιγα λεφτα...θα γαματε απιθανα μωρα...απιθανες παραλιες...λατιν παρτυς παντου ,πουρα -ρουμια κ φοβερο mood...τα εχω γραψει στο θρεντ αβανας

Εγω εκτος απο κουβα που εχω παει στην λατινικη αμερικη θα πηγαινα μονο κολομβια ,βενεζουελα κ στο εξωτικο νησι της ισλας μαργαριτας...δεν συγκρινονται τα μουνια με της αργεντινης...no value for money για μενα
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μιά χαρά πέσος δίνανε στη Florida str..Άντε βοηθά λίγο το κόσμο...
Και μια χαρά έκατσε Αργεντίνα σε 3 βράδια έξω!!!!
 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
fidelio  η βλακεια του παιδιου είναι ανικητη,δεν καταλαβαινει λεμε, τι να πεις για ανθρωπο που πιστευει ότι ο κοσμος ξεκινησε να υπαρχει από τοτε που γεννηθηκε αυτος, του φανηκαν πολλα τα 37 χρονια που ζω στην λατινα του βλακακου. για  isla de margaritas, cuba cartagena santa marta medellin αλλα και santo domingo  μια χαρα τα λες, ο βλακακος όμως θελει να πληρωσει ακριβα για να μαθει, επειδή ισως σταθηκε μια φορα τυχερος στην αργεντινα νομιζει ότι μπορει κάθε φορα να είναι ετσι,ρε τι βιντεο του εβαλα τι σιτε του στειλα εκει αυτος , μοιαζει με οσους τους δειχνον το φεγγαρι και κοιτανε το δαχτυλο.αλλη φορα όταν κατεβεις βενεζουελα να πας και σε ένα μερος στο isla de margaritas που λεγετε juan el griego  αλλα και στην μεριντα και από εκει να περασεις κουκουτα κολομβια .

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
fidelio  η βλακεια του παιδιου είναι ανικητη,δεν καταλαβαινει λεμε, τι να πεις για ανθρωπο που πιστευει ότι ο κοσμος ξεκινησε να υπαρχει από τοτε που γεννηθηκε αυτος, του φανηκαν πολλα τα 37 χρονια που ζω στην λατινα του βλακακου. για  isla de margaritas, cuba cartagena santa marta medellin αλλα και santo domingo  μια χαρα τα λες, ο βλακακος όμως θελει να πληρωσει ακριβα για να μαθει, επειδή ισως σταθηκε μια φορα τυχερος στην αργεντινα νομιζει ότι μπορει κάθε φορα να είναι ετσι,ρε τι βιντεο του εβαλα τι σιτε του στειλα εκει αυτος , μοιαζει με οσους τους δειχνον το φεγγαρι και κοιτανε το δαχτυλο.αλλη φορα όταν κατεβεις βενεζουελα να πας και σε ένα μερος στο isla de margaritas που λεγετε juan el griego  αλλα και στην μεριντα και από εκει να περασεις κουκουτα κολομβια .

Είσαι για τρελό κράξιμο ...Νομίζω πως τα γράφεις από κανένα Ελληνικό παίζοντας τάβλι χωρίς ίχνος γυναίκας γύρο ... :2funny:
Τι μου θυμίζει.. τι μου θυμίζει... :idiot:
Αυτό που καταλαβαίνω είναι πως κι εδώ υπάρχουν οι μεγάλοι γαμιάδες της Αργεντινής...
Έγινε χαβούζα κι εδώ...

 
Εγγρ.
8 Δεκ 2013
Μηνύματα
228
Like
2
Πόντοι
1
fidelio  η βλακεια του παιδιου είναι ανικητη,δεν καταλαβαινει λεμε, τι να πεις για ανθρωπο που πιστευει ότι ο κοσμος ξεκινησε να υπαρχει από τοτε που γεννηθηκε αυτος, του φανηκαν πολλα τα 37 χρονια που ζω στην λατινα του βλακακου.
φίλε raul ...το παιδάκι είναι χαζό εκ γενετής...έχει κάψει φλάντζα προ πολλού :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
φίλε raul ...το παιδάκι είναι χαζό εκ γενετής...έχει κάψει φλάντζα προ πολλού :2funny:
Τι έχεις να προσφέρεις τύπε στο θέμα ?Τουλάχιστον ο Raul έστω και εριστικός και αρνητικά προκατειλημμένος απέναντί μου κάτι λέει για Αργεντινή ...

Και σας το έχω ξαναπεί πριν χρόνια στις κλωνομαχίες...οι πρεσβύτεροι σεβαστείτε την ηλικία σας..Με το να απαξιώνετε αβάσιμα γίνεστε όλο και πιο απεχθείς ..
 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
Βρε παιδι μου στα σοβαρα πιστευεις ότι είμαι αρνητικα προκατειλημενος μαζι σου? ουτε κατά διανοια συμβαινει αυτό να το βγαλεις αμεσως από το μυαλο σου και επειδή στα σιγουρα θα είμαι καμμια 25 χρονια πιο μεγαλος και γνωριζω ολες τις χωρες στην λατινα προσπαθω κα σε βοηθησω για να μην παθεις καμμια σοβαρη ζημια, η αργεντινα και ειδικα το  b.aires  δεν είναι παιξε γελασε, θες να πας πανε αλλα προσεχε και ειδικα στην αλλαγη χρηματων γιατι ακομα και μεταξυ τους όταν αλλαζουν τους φωρτονουνε πλαστα πεσος.δεν κανει για σεξοτουρισμο η χωρα αυτή, για απλο τουρισμο είναι μια χαρα αν λαβεις φυσικα υπ οψιν τις διαφορετικες εποχές με ελλαδα και την πολύ υψηλη εγκληματικοτητα. πανε  isla de margarita venezuela,  καμμια  cuba, santo domingo  και θα με θθμηθεις, εγω οσα γραφω στα γραφω για καλο αν δεν εχεις ελληνα γνωστο αργεντινη η αν δεν ξερεις καλα ισπανικα σε παρακαλω ξεχνα την αργεντινα αυτές τις εποχές, κουβα οποιος σε πειραξει θα τον ξεχασει η μανα του , είναι απολυτα  ασφαλης η χωρα και γαμας στο τσακ μπαμ οποια κανεις κεφι ακομα και αν εισαι 150 χρονωνε,αν θες για κουβα πες μου ποτε θα πας να πεταχτω αβανα από παναμα να γυρισουμε παρεα μιας και από οσο καταλαβα δεν γνωρίζεις ισπανικα. Δες εδώ ένα βιντεο από  b.aires  με ταξιτζή που προσπαθει να εξαπατησει δημοσιογραφο με ψευτικο χαρτονόμισμα των 100 πεσος


 
 

el gato volador

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
104
Like
4
Πόντοι
1
ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΔΕΙς ΜΙΑ ΔΙΑΣΗΜΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΣΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΑ, ΒΙΚΗ ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗ, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΚΩΛΑΡΑΚΙ ,to video  είναι τραβηγμενο φετος στην punta del este uruguay 



 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Βρε παιδι μου στα σοβαρα πιστευεις ότι είμαι αρνητικα προκατειλημενος μαζι σου? ουτε κατά διανοια συμβαινει αυτό να το βγαλεις αμεσως από το μυαλο σου και επειδή στα σιγουρα θα είμαι καμμια 25 χρονια πιο μεγαλος και γνωριζω ολες τις χωρες στην λατινα προσπαθω κα σε βοηθησω για να μην παθεις καμμια σοβαρη ζημια, η αργεντινα και ειδικα το  b.aires  δεν είναι παιξε γελασε, θες να πας πανε αλλα προσεχε και ειδικα στην αλλαγη χρηματων γιατι ακομα και μεταξυ τους όταν αλλαζουν τους φωρτονουνε πλαστα πεσος.δεν κανει για σεξοτουρισμο η χωρα αυτή, για απλο τουρισμο είναι μια χαρα αν λαβεις φυσικα υπ οψιν τις διαφορετικες εποχές με ελλαδα και την πολύ υψηλη εγκληματικοτητα. πανε  isla de margarita venezuela,  καμμια  cuba, santo domingo  και θα με θθμηθεις, εγω οσα γραφω στα γραφω για καλο αν δεν εχεις ελληνα γνωστο αργεντινη η αν δεν ξερεις καλα ισπανικα σε παρακαλω ξεχνα την αργεντινα αυτές τις εποχές, κουβα οποιος σε πειραξει θα τον ξεχασει η μανα του , είναι απολυτα  ασφαλης η χωρα και γαμας στο τσακ μπαμ οποια κανεις κεφι ακομα και αν εισαι 150 χρονωνε,αν θες για κουβα πες μου ποτε θα πας να πεταχτω αβανα από παναμα να γυρισουμε παρεα μιας και από οσο καταλαβα δεν γνωρίζεις ισπανικα. Δες εδώ ένα βιντεο από  b.aires  με ταξιτζή που προσπαθει να εξαπατησει δημοσιογραφο με ψευτικο χαρτονόμισμα των 100 πεσος


 
Γειά σου φίλε Ραούλ... Δεν υπήρχε κανένας λόγος για την επιθετική γλώσσα εκατέρωθεν! Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Δείχνει πως είχα την τύχη του πρωτάρη στην Αργεντινή! Όλα εκείνες τις 4 μέρες μου πήγαν καλά! Δεν ένιωσα την παραμικρή απειλή ούτε καν στραβό βλέμμα στο Μπουένος Άιρες, με τα λεφτά στη Florida όλα καλά και κρίμα που δεν είχα πολύ Cash ! Όσο για την Αργεντίνα μια χαρά η κοπελίτσα σε όλα με συνεννόησή με νοήματα!!
Πιστευω πως με εξιτάρει τόσο πολύ η ιδέα της Αργεντινής που αντιστρέφω την ψυχολογία και μου βγαίνουν όλα καλά!!!

Φέτος η σεζόν πάει καλά και θα μου χρειαστούν καλές διακοπές τον δικό μας χειμώνα !! Οπώτε θα σου γράψω όταν πλησιάζει ο καιρός!!
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom