Νέα

Αργεντινή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16

Πολύ καλό site, και παλιό επίσης. Και απ' ότι φαίνεται αν το ψάξεις λίγο, υπάρχουν εξαιρετικά τεμάχια, και για κάθε γούστο.

Μειονεκτήματα της υπόθεσης "Αργεντινή":

1) Είναι πολύ μακριά το μέρος. Αν βρεθεί κανείς εκεί για άλλο λόγο καλά θα περάσει, αλλά για εισαγωγή εδώ, ή για "επί τούτου" επίσκεψη, μόνο τα εισητήρια θα σε τσακίσουν.

2) Οι περισσότερες γκόμενες δε μιλάνε αγγλικά. Ισπανικά είναι η κυρίαρχη γλώσσα.


Λέτε τώρα που και η δικιά μας χώρα μπαίνει για τα καλά στην οικονομική κρίση (η Αργεντινή έχει λουστεί τα ίδια πριν 7-8 χρόνια) να αρχίσουν και οι δικές μας γυναίκες να κάνουν αυτή τη δουλειά διεθνώς?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26



Λέτε τώρα που και η δικιά μας χώρα μπαίνει για τα καλά στην οικονομική κρίση (η Αργεντινή έχει λουστεί τα ίδια πριν 7-8 χρόνια) να αρχίσουν και οι δικές μας γυναίκες να κάνουν αυτή τη δουλειά διεθνώς?
[/quote]

εκατο τα εκατο ,ηδη υπαρχουν πολλα δειγματα και σε κανα χρονο θα ειμαστε το ιδιο απλα ακομα η ταριφεσ αν και κατεβηκαν ειναι ακομ ψηλα
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
πληθωρικές.... όχι του γούστου μου...
 

optionakias

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα ένα ταξιδάκι στην Παταγωνία και μιας και πέρασα από το Μπουένος Άϊρες είπα να μπω σε κανά μπουρδελάκι.
Πήγα λοιπόν νωρίς το απόγευμα στο Cielo Private που θεωρείται το καλύτερο. Ιδού λοιπόν οι εντυπώσεις:
Καταρχήν βρίσκεται σε καλή περιοχή, στην οδό Larrea αριθμός 1072. Αφού ανέβεις τη σκάλα και περάσεις τις πόρτες ασφαλείας σε υποδέχεται ένας καλοκάγαθος φουσκωτός που σε οδηγεί σ' ένα περιποιημένο σαλονάκι.
Κατόπιν κάνει την εμφάνιση της η τσατσά φορώντας ένα baby doll. :o
Στην αρχή νόμισα πως ήταν πουτανίτσα. Με χαιρέτησε και αφού με πλησίασε σε απόσταση αναπνοής μου έτεινε το μάγουλο για να το κάνω μάκια.
Μετά τον αρχικό αιφνιδιασμό μου και αφού βεβαίως την ασπάστηκα, άρχισε να μου εξηγεί τους κανόνες του παιχνιδιού.
Εδώ να σημειώσω οτι δεν σκαμπάζω από ισπανικά. Γνωρίζω καμμιά τρακοσαριά λέξεις και λίγες φράσεις. Επειδή όμως ήμουν και υποψιασμένος καθότι είχα ρίξει μια γρήγορη ματιά στο σχετικό thread του isg, δεν είχα πρόβλημα στην συνεννόηση.
Αφού βγήκε από το σαλόνι η τσατσά άρχισαν να έρχονται ένα ένα τα κορίτσια για να συστηθούν. Ήρθαν όλα κοντά μου για να τα φιλήσω, γεγονός που μου επέτρεψε να έχω μια πληρέστερη εικόνα.
Συνολικά ήταν γύρω στα 7-8 και θα έλεγα πως για τα γούστα μου ήταν όλες γαμήσιμες.
Μετά ξανάρθε η τσατσά, της είπα πως επιλέγω την Ximena και της έδωσα τα 400 πέσος για δράση μιας ώρας (1€=5,5 πεσος). Υπήρχε και η επιλογή της ακάποτης πίπας με μικρή επιβάρυνση αλλά αντιπαρήλθα την προσφορά καθώς προτιμώ το ασφαλές σεξ.
Στη συνέχεια ήρθε να με παραλάβει η κοπελίτσα για να με οδηγήσει στο δωμάτιο. Ο χώρος ήταν αρκετά καλός, μακράν καλύτερος από οποιοδήποτε ελληνικό στούντιο έχω επισκεφθεί.
Μέσα στο δωμάτιο η Χιμένα ήταν αρκετά θερμή και ξεκίνησε με φιλιά στο στόμα. Είχε διάθεση για γλωσσόφιλα αλλά είπαμε, είμαι οπαδός του ασφαλούς σεξ. Μετά το ντούζ αρχίσαμε να κυλιόμαστε στο κρεβάτι. Το μουνί το φύλαγε λίγο με το χέρι αλλά δεν είχα και καμμιά όρεξη να κάνω γλυφομούνι. Το γεγονός οτι ήταν όμορφη συν η στενή επαφή, με είχαν κάνει τούρμπο από την πρώτη στιγμή.
Στο κυρίως πιάτο τώρα, ήταν πρόθυμη να με ακολουθήσει σε όλες τις στάσεις, κουνιότανε καλά, δεν δυστροπούσε όταν έκανα διάλειμμα για να ηρεμήσω λίγο και να επανέλθω δριμύτερος. Προφανώς στάθηκα τυχερός με την επιλογή.
Όταν τελείωσα έμενε ακόμα πολύς χρόνος για ένα δεύτερο γύρο όμως δεν το επιδίωξα ούτε εκείνη άλλωστε μου το πρότεινε. Αντίθετα κούρνιασε πάνω μου και μείναμε έτσι ξαπλωμένοι σαν ερωτευμένο ζευγαράκι ακούγοντας την απαλή μουσική μέχρι που χτύπησε το τηλέφωνο για την λήξη του χρόνου.
Στη συνέχεια γρήγορο ντουζ και δρόμο με ένα αποχαιρετιστήριο φιλί.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Oνειρο ζωής μάγκες μου, να πάω κανα ταξίδι στην Αργεντινή.

Ειχα και έναν θείο εκει κάτω που με ειχε καλέσει, αλλά μας αφησε χρόνους (και καμία δυστηχώς λιρίτσα. τεσπα)

Πολλοι μιλάνε ιταλικα (όπως και στην Ορογουάη) και οι γυναίκες ειναι πολύ καβλερες.

 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
όποιος θέλει λατινοαμερικάνες όλων των ειδών και δεν τυχαίνει να έχει προκανονισμένο ταξίδι για νότια αμερική, ας δοκιμάσει την ισπανία. ναι μεν οι τιμές είναι πιο ψηλές, αλλά τα αεροπορικά όχι. το μπουένος αιρες είναι 13 ώρες από τη φρανκφούρτη. η ισπανία είναι γεμάτη πορνοκλάμπ από άκρη εις άκρη.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36

Γειά σας συναγωνιστές !!!

Έχει πάει κάποιος πρόσφατα Αργεντινή;

Σε περίπου 20 μέρες πάω Μπουένος Άιρες!
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο τουριστικό θέρετρο κοντά στο Μπουένος Άιρες που να είναι καλά...
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ενα φιλαρακι τραβηχτηκε κατω μονιμα πριν μια βδομαδα. Ακομη δεν εχω νεα του αλλα υγρασια κ ζεστη πολυ, φτηνο κοστος ζωης σε ενοικια κ φαγητο. προς το παρον αυτα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ανώμαλη Πόλη το Μπουένος Άιρες για καμάκι...
Δεν είμαι τύπος των μπουρδέλων και μετά απο μια βραδιά στο Palermo ξενέρωσα πολύ με τις Αργεντίνες!
Δεν είναι καθόλου θερμές γυναίκες στη συμπεριφορά και λίγες είναι άνω του μετρίου...Χάλια ντύσιμο και μίζερη διάθεση!Κάτι μεταξί Ελλεηνίδων και πουριτανών Ισπανίδων!
Απο αύριο το ρίχνουμε για κάποιες μέρες στη κουλτούρα και τα αξιοθέατα γιατι τζάμπα μουνί μόνο στη Βραζιλία!
Μεγάλο ερωτηματικό ο επόμενος σταθμός η Ουρουγουάη!
Αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι για Αργεντινή και μπει " γκόλ" στις καθυστερήσεις θα του είμαι ευγνώμων....
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ανώμαλη Πόλη το Μπουένος Άιρες για καμάκι...
Δεν είμαι τύπος των μπουρδέλων και μετά απο μια βραδιά στο Palermo ξενέρωσα πολύ με τις Αργεντίνες!
Δεν είναι καθόλου θερμές γυναίκες στη συμπεριφορά και λίγες είναι άνω του μετρίου...Χάλια ντύσιμο και μίζερη διάθεση!Κάτι μεταξί Ελλεηνίδων και πουριτανών Ισπανίδων!
Απο αύριο το ρίχνουμε για κάποιες μέρες στη κουλτούρα και τα αξιοθέατα γιατι τζάμπα μουνί μόνο στη Βραζιλία!
Μεγάλο ερωτηματικό ο επόμενος σταθμός η Ουρουγουάη!
Αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι για Αργεντινή και μπει " γκόλ" στις καθυστερήσεις θα του είμαι ευγνώμων....

Αδερφε μολις εστειλα μηνυμα στο φιλαρακι μου που ειναι buenos aires.οταν μου απαντησει θα σου πω εδω.
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Ανώμαλη Πόλη το Μπουένος Άιρες για καμάκι...
Δεν είμαι τύπος των μπουρδέλων και μετά απο μια βραδιά στο Palermo ξενέρωσα πολύ με τις Αργεντίνες!
Δεν είναι καθόλου θερμές γυναίκες στη συμπεριφορά και λίγες είναι άνω του μετρίου...Χάλια ντύσιμο και μίζερη διάθεση!Κάτι μεταξί Ελλεηνίδων και πουριτανών Ισπανίδων!
Απο αύριο το ρίχνουμε για κάποιες μέρες στη κουλτούρα και τα αξιοθέατα γιατι τζάμπα μουνί μόνο στη Βραζιλία!
Μεγάλο ερωτηματικό ο επόμενος σταθμός η Ουρουγουάη!
Αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι για Αργεντινή και μπει " γκόλ" στις καθυστερήσεις θα του είμαι ευγνώμων....
Οι Αργεντίνες είναι γνωστό ότι είναι από τις πιο σνομπ και ψευτοχαζογκόμενες της Λατινικής Αμερικής. Νομίζω θα έχεις καλύτερη τύχη στο υπόλοιπο τουρ σου... που αλλού θα πας;
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Στην Λεωφορο 5ης Μαιου αν θυμαμαι καλα το ονομα της (ειναι η Λεωφορος με τις 18 λωριδες κυκλοφοριας) υπαρχει μια καφετερια με το ονομα exedra εκει μετα τις 5 το απογευμα συχναζουν παρα πολλα μωρα καμμια 25αρια καθε φορα η μια ωραιοτερη απο την αλλη τις οπιες μπορεις να παρεις για ενα δυωρο με 200 πεσος ( 50 ευρω) αν το παζαρεψεις και λιγο καταιβενειςακομα περισσοτερο πηγα προσφατα και περασα υπεροχα!!!!!!!!!!!!!
Ευχαριστω πολύ palias4!Dthanos έτσι είναι!Ουρουγουάη και buzios στη συνέχεια!
Πέραςα από το exedra 2-3 φορές και δεν είδα τίποτα μέσα εκτός απο μια νορμάλ καφετέρια και εςτιατόριο!Το σχόλιο αν και παλιό πρέπει να είναι παραμύθι του τύπου διότι ψάχνωντάς το στα ξένα σάιτ όλοι μιλάνε για μαγαζί exedra σε δεύτερο όροφο με σιδερένια είσοδο και πορτιέρη!Δεν προκείται να μπω στη διαδικασία να το ψάξω περισσότερο!
Σήμερα κανόνησα να βγώ με ένα πιτσιρίκι πολύ ωραίο που γνώρισα στα Starbucks αλλά δίνω λίγες ελπίδες να μου κάτσει!Μάλλον πιο πολύ  θέλει να πει πως βγήκε με Ευρωπαίο!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ανώμαλη Πόλη το Μπουένος Άιρες για καμάκι...
Δεν είμαι τύπος των μπουρδέλων και μετά απο μια βραδιά στο Palermo ξενέρωσα πολύ με τις Αργεντίνες!
Δεν είναι καθόλου θερμές γυναίκες στη συμπεριφορά και λίγες είναι άνω του μετρίου...Χάλια ντύσιμο και μίζερη διάθεση!Κάτι μεταξί Ελλεηνίδων και πουριτανών Ισπανίδων!
Απο αύριο το ρίχνουμε για κάποιες μέρες στη κουλτούρα και τα αξιοθέατα γιατι τζάμπα μουνί μόνο στη Βραζιλία!
Μεγάλο ερωτηματικό ο επόμενος σταθμός η Ουρουγουάη!
Αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι για Αργεντινή και μπει " γκόλ" στις καθυστερήσεις θα του είμαι ευγνώμων....
Χωρίς να ακυρώνονται πολύ τα παραπάνω έκανα σεφτέ! :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν είναι Πάντος Οτι γούςταρε ξένο ή ΕλληναΑυτό που μέτρησε ήταν το χαλαρό καμάκι γιατί οι Αργεντίνοι είναι πολύ άτσαλοι όταν την πέφτουν!
 

Και κάτι άλλο που είναι ανεπίτρεπτο να μην το έχει αναφέρει κάποιος έστω και σε τρείς σελίδες του θρέντ!!!
Το πέσος έχει 2 τιμές!Είναι η επίσημη ισοτιμία και είναι και μια δεύτερη της μαύρης αγοράς!Αυτή της μαύρης αγοράς είναι πολύ καλύτερη!Στο κέντρο σε έναν εμπορικό δρόμο σαν το Μοναδτηράκι(Florida) είναι γεμάτο κράχτες που δίνουν πολύ καλύτερες τιμές απο τράπεζες και ΑΤΜ!!!!!
Εμείς Δυστηχώς τα πολλά τα πήραμε με την επίσημη...
Τουλάχιστον ελπίζω το πόστ μου να βοηθήσει τους επόμενους...
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Isabel, 878, Frank, Esperando.
αυτα τα μαγαζια προτεινε, πρεπει να ειναι κοντα στο Palermo. Απο τεταρτη βραδυ κ μετα λεει εχει κινηση.
ενημερωσε με αν εχει πει μλκ να τον αρχισω στα μπινελικια.καλο το αργεντινικο???
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Isabel, 878, Frank, Esperando.
αυτα τα μαγαζια προτεινε, πρεπει να ειναι κοντα στο Palermo. Απο τεταρτη βραδυ κ μετα λεει εχει κινηση.
ενημερωσε με αν εχει πει μλκ να τον αρχισω στα μπινελικια.καλο το αργεντινικο???
Το μαγαζί που παίξαμε εμείς λέγετε Brujas Madagaskar στο Παλέρμο !!!Νομίζω είναι η καλύτερη επιλογή στο Μπουένος Άιρες!Απο εκει μάλιστα φόρτωσα χτες! :rockon:
Η Αργεντίνα πολύ καλή εμφανισιακά καθαρή αλλά πολυ ξενέρωτο γαμήσι απο πλευράς της!....
Με πήγε σπίτι της  που ήταν τραγωδία απο άποψη φτώχειας ...Αλλά δεν δείχνουν να περνάνε άσχημα...
Ο θεός και η ψηχή τους δηλαδή!Γιατί έχει και Αργεντίνους που κάνουν πολύ καλύτερη ζωή απο έναν μέσο Ευρωπαίο...!
Αυτά προς το παρόν ...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Isabel, 878, Frank, Esperando.
αυτα τα μαγαζια προτεινε, πρεπει να ειναι κοντα στο Palermo. Απο τεταρτη βραδυ κ μετα λεει εχει κινηση.
ενημερωσε με αν εχει πει μλκ να τον αρχισω στα μπινελικια.καλο το αργεντινικο???
Εσύ είσαι καλό παιδί αλλά ο φίλος σου είναι πολύ μαλάκας και πάρταλος!Δεν μας έδωσε την σημαντικότερη πληροφορία ως αλληλεγγύη στους πατριώτες του πορνό-τουρίστες !
Αν μας έλεγε απο την αρχή να πάρουμε μετρητά και να τα ανταλάξουμε στη μαύρη αγορά θα γλυτώναμε πολλά λεφτά.....
Θα θέλαμε επίσης να τον συναντήσουμε και να βγαίναμε έξω να τα κάνουμε πουτάνα!Τώρα απλά βρίζουμε σε κάθε συναλλαγή όποιον ήξερε και δεν μίλαγε!
Μια Αργεντίνα που την ξέραμε από Ελλάδα χτες μας το σφύριξε και σώσαμε λίγο την κατάσταση
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Χώρα άκυρη η Ουρουγουάη...Ούτε ωραία γκομενάκια στο δρόμο και πανάκριβα τα πάντα χωρίς να υπάρχει ποιότητα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom