Νέα

Από Δράμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dextermarineee

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο το Studio Love παω στην Δραμα να κανω εκει την μπουρδελοτσαρκα !
ο καιρος μουντος στην Δραμα , στις Σερρες που ειμουν πριν ειχε πολυ καλη μερα ηλιο ειχαν οι Σερραιοι  :cheesy:


Απο παρκινκ εβρισκες παντου με παραξενεψε αλλες φορες ειχε εστω 3 αμαξια ...

Παπαργυρη 14 : Η ομορφη Σαρα , μια αποτυχημενη καταθεση ,  καταθεσα γιατι δεν ειχα αλλη επιλογη ειχα και τις καυλες μου !
Ελληνιδα ή  Σαρα ελεγα , επαιζα κορωνα γραμμα με την σκεψη μου ,  γαμα  :knockinb:την Σαρα την εχω ξαναγαμησει.
Σκετη αποτυχια , ... αλλα οχι να με βγει με τοσο χαλι συμπεριφορα  :S !

Η τσατσα εδω με ενημερωσε οτι Θα ρθει την Κυριακη 19/02/2012  η Ελληνιδα  ή  η Ρουμανα που δουλεψαν πριν λιγο καιρο και η Τατιαννα θα ερθει και αυτη  , καθε βδομαδα θα τις αλλαζει για να εχουν ολες δουλεια ετσι με ειπε !

Παπαργυρη 16 :Κλειστον ! ????  :S Πηγα για φωτο και να δοκιμασω την καινουργια Μολδαβεζα ,το βρηκα κλειστο ,  Ο Γιαννης ουτε στο τηλ. απανταει τι επαθε ?  :dunno:

Κηφησιας 14 : Κλειστον !
Στερεας Ελλαδος 4 :   New Girl ===> Η Εμμυλια Ελληνιδα μελαχρινη 1,60-1,65 υψος με μεγαλα τιτς  :tits2: και χοντροκωλη ! Με υποδεχτηκε η Τσατσα Μπουμπου ! Με λει εφυγε η Νατασσα εχουμε καλο κοριτσι , με βγαινει στην υποδοχη διχως εσωρουχο απο πανω και αρχιζει η τσατσα Μπουμπου  να με λει , κανει ολες τις στασεις ελευθερα πιασιματα πισωκολιτο. Την ρωτησα 2 φορες μετα  κανα γουστο βγαζει ? και με ξαναρχιζει τα ιδια σαν κασετοφωνο REC.PLAY τα περνω και γω στο κρανιο τις λεω θα κανω μια βολτα και θα το σκεφτω !

Τζαμπα η Βενζινη τα πηρα γενικως για την ολη εικονα που ειδα στην Δραμα και την εκανα για Βουλγαρια  , στην γειτονα χωρα περασα καλα απο  :knockinb:

Φίλε kouklakis ομολογώ δεν το περιμένα να πέσει τόσο πολύ η Δράμα, τελικά τα πάντα κάνουν κύκλο.  Γεια την ώρα απ' ότι κατάλαβα αξίζει μόνο η Τσέχα στο Studio Love.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Φίλε kouklakis ομολογώ δεν το περιμένα να πέσει τόσο πολύ η Δράμα, τελικά τα πάντα κάνουν κύκλο.  Γεια την ώρα απ' ότι κατάλαβα αξίζει μόνο η Τσέχα στο Studio Love.
αξιζει για την ωρα ,  :thumbsup: :cool2:αλλα τι επαθε η Τσεχα {Στελλα}  το κοριτσι το Σαββατο απογευμα κουρασμενη ηταν ?  ,  :dunno: την ειπε κατι ο πελατης και βγηκε με κατι μουτρα και εγω δεν περιμενα επειδη ειχε και αλλον μεσα  , επειτα συνεοηθηκα απο την προηγουμενη εβδομαδα με τον Γιαννη να παω στην καινουργια Μολδαβεζα και να ανεβαζα και φωτο ακομα περιμενω να με απαντηση με sms  να δω τι συμβαινει γιατι το κλεισε το μαγαζι αλλα μεχρι τωρα τιπς  :S
 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
kouklakis η Σάρα από την περιγραφή σου κατάλαβα πως πρέπει να είναι αυτή που ήταν στο στουντιο Roze στη Καβάλα. Και δω τα ίδια έκανε!
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Χρονομετρο στο γαμησι με κοκκινη λαμπα δεν παμε καλα..
στην επομενη φαση θα ειναι να βαλουν 3,2,1 με μεγαφωνο :think:
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Το χάσαμε το κορμί πατριωτ .......
Αγάπησα και πονεσα ...
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
ν α τ α σ α
Τελευταία φορά που πήγα ..περίπου δυο βδομάδες πριν φύγει ,
Καρφώθηκε πάνω μου και αφού τελείωσε μου λέει....
Δεν κατάλαβες ότι έxυσα ?
Και αφού με αγκάλιασε με ευχαρίστησε.
..........................................
Και όπως έγραψε εδώ κάποιος ....
Μερικές γενουνται γυναίκες.....
Ας είναι καλά.......
.......................
Κι έτσι έχασα δυο αγάπες τελευταία ..........
I will always love you.....


 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Να δώσω κι εγώ συγχαρητήρια στον kouklakis για την φοβερή δουλεια που κάνει....
Συναγωνιστες τι προτείνετε για να σβησω τους πόνους μου.?
Όλο τραγούδια θυμάμαι ........
Ο έρωτας με έρωτα περνάει .......
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
kouklakis η Σάρα από την περιγραφή σου κατάλαβα πως πρέπει να είναι αυτή που ήταν στο στουντιο Roze στη Καβάλα. Και δω τα ίδια έκανε!
αυτη ειναι φιλε Siggi δυστυχως , αφου θα φευγε την Κυριακη 19/02/2012  απο οτι με ειπε και αυτη και η Τσατσα . Να παει που αλλου ,  στο Στουντιο Rose Καβαλα !
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Το χάσαμε το κορμί πατριωτ .......
Αγάπησα και πονεσα ...
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
ν α τ α σ α
Τελευταία φορά που πήγα ..περίπου δυο βδομάδες πριν φύγει ,
Καρφώθηκε πάνω μου και αφού τελείωσε μου λέει....
Δεν κατάλαβες ότι έxυσα ?
Και αφού με αγκάλιασε με ευχαρίστησε.
..........................................
Και όπως έγραψε εδώ κάποιος ....
Μερικές γενουνται γυναίκες.....
Ας είναι καλά.......
.......................
Κι έτσι έχασα δυο αγάπες τελευταία ..........
I will always love you.....
Το χασαμε το κορμι την Νατασσα  :'( :'( :'( :smitten: :smitten: :smitten:
Ας μας μεινη μονο αυτο το λουλουδι που βλεπετε πιο κατω  :kissass: :smitten:
 

Συνημμένα

  • PB270040.JPG
    PB270040.JPG
    69,1 KB · Εμφανίσεις: 28

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Να δώσω κι εγώ συγχαρητήρια στον kouklakis για την φοβερή δουλεια που κάνει....
Συναγωνιστες τι προτείνετε για να σβησω τους πόνους μου.?
Όλο τραγούδια θυμάμαι ........
Ο έρωτας με έρωτα περνάει .......
Να σε καλα φιλε not-kos !
Προτεινω να κανεις υπομονη μεχρι να  ερθει κανα Ρωσιδακι και μας σβησει τους πονους μας  :grin:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε κουκλακις δεν πειραζη με της παλιο που..........
ακου το τραγουδακι ''να βρουνε τετοιον αντρα και αλλες γυρευανε''

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Συναδελφοι και φιλοι πως θα μαθουμε τι γινετε με το Παπαργυρη 16 , ξανα - ανοιξε το μαγαζι  :think:, ποια κοπελα εφερε ?  τι εγινε με την Μολδαβεζα ? Μην μασατε ρωτηστε τον αν τον δειτε τον ιδιοκτητη .
Γινετε να παει καποιος  να δει , δεν ειναι υποχρεωτικα να γαμησετε , πειτε του μια δικαιολογια , αν  μπορειτε σημερα ή αυριο ή μεθαυριο  και  να του  δωσει οποιος παει  τα χαιρετισματα  μου στον ιδιοκτητη και να του πει να επικοινωνησει μαζι μου γιατι ακομα απαντηση δεν πηρα  :S !thx !
Να ξερω να προγραματισω τι θα κανω το 3μερο που μας ερχεται  :)
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Να σε καλα φιλε not-kos !
Προτεινω να κανεις υπομονη μεχρι να  ερθει κανα Ρωσιδακι και μας σβησει τους πονους μας  :grin:

not-kos ξέρω ότι ταξιδεύεις για την καλή μπάλα! Οπως έχω πει στον κουκλακις υπάρχει η Ειρήνη στο 1ο δεξιά στο Ανάχωμα στην Κομοτηνή. Δεν φτάνει την Νατάσσα αλλά ήδη τη 2η φορά βγάλαμε κάποια γούστα. Ειναι πιο ψηλή απο την Νατασσα και καλύτερο σώμα και καλύτερο βυζί λίγο στο σοσιαλ υστερεί. Το τελευταίο το χειρίζεσαι μιας και εισαι εμπειρος, τα γούστα τώρα είναι θέμα πόσες φορές και αν έχει πολύ πελατεία κλπ. Στη 2η φορά είχα ξεσκούφωτο μπούκι, καλαμπαλικινγκ, και στο τέλος αφού έχυνα και βγήκα γύρισε και με πίπωσε  (με καπότα) μέχρι να πω ήμαρτον
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
not-kos ξέρω ότι ταξιδεύεις για την καλή μπάλα! Οπως έχω πει στον κουκλακις υπάρχει η Ειρήνη στο 1ο δεξιά στο Ανάχωμα στην Κομοτηνή. Δεν φτάνει την Νατάσσα αλλά ήδη τη 2η φορά βγάλαμε κάποια γούστα. Ειναι πιο ψηλή απο την Νατασσα και καλύτερο σώμα και καλύτερο βυζί λίγο στο σοσιαλ υστερεί. Το τελευταίο το χειρίζεσαι μιας και εισαι εμπειρος, τα γούστα τώρα είναι θέμα πόσες φορές και αν έχει πολύ πελατεία κλπ. Στη 2η φορά είχα ξεσκούφωτο μπούκι, καλαμπαλικινγκ, και στο τέλος αφού έχυνα και βγήκα γύρισε και με πίπωσε  (με καπότα) μέχρι να πω ήμαρτον
Εσυ φιλε vicepresident καλα μας τα ειπες για την Ειρηνη  :smitten: της Κομοτηνης .
Το θεμα ειναι να βολεψει εμενα να ρθω και προς τα κει να βουλωσουμε πολλες τρυπες για το σαιτ  :rockon:
Ο χιονιας , οι πλημμυρες τι λει εκει ? πως ειναι οι  καιρικες συνθηκες ?
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ενημερωση μεσω τηλ.
images


Παπαργυρη 16 : Κλειστον εως 06.03.2012 απο 07.03.2012 θα ανοιξει με καινουργια κοπελα
Studio Love 7ο χλμ Δραμας-Καβαλας : Η Στέλλα η Τσεχα
***************************************************************************************************
Παπαργυρη 14: Η Αλεξία η Ελληνίδα  , ή , Η Arianna Ρουμανα  , απο οτι με ειχε πει η Τσατσα το προηγουμενο ΣΚ !
και οι δυο αυτες βαριουνται να βγουν στην υποδοχη , ποσο μαλλον να σας περιποιηθουνε μεσα  :S

Κηφησιας 14 :Μαλλον ακομη κλειστον !
Στερεας Ελλαδος 4  : Η Εμμυλια η Ελληνιδα , δεν την δοκιμασα ,  μονο απλο κανει , τετοιες χωρις γουστα  βρισκουμε με το τσουβαλι να  :knockinb:


Η Σαρα πηγε στην Καβαλα  στο Studio Rose Προσοχη να μην πατε τζαμπα και φατε καμια  φολα  ;)

Συνολικη εικονα  της Δραμας (3)   :S , Προς το παρον αξιζει μονο μια η Στελλα η Τσεχα απο το Studio Love !

Υ.Γ.
Δεν προβλεπεται να κατεβω Δραμα για μονο μια Στελλα να καψω βενζινη τζαμπα !
Οσοι πατε  τσαρκα καλα  :knockinb: να περασατε και  καλο 3μερο !



 

Siggi

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
kouklakis είσαι τέλειος!!! ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση!
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Κανενα νεο εχουμε αλανια απο Δραμα?
Μπηκε ο μηνας και δεν ειδαμε φως ακομα?
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Κανενα νεο εχουμε αλανια απο Δραμα?
Μπηκε ο μηνας και δεν ειδαμε φως ακομα?
Ακομα δεν αναψε το πρασινο φως  για την Δραμα ...
Φως , αυτο τον μηνα απο τις  12/03/2012  (εξαρταται απο τον Δημο Δραμας) .... οταν θα ρθει η καινουργια στο Παπαργυρη 16 !


Οι αλλες απο το  διπλα πανε και ερχονται     Παπαργυρη 14 <-> Στουντιο Ροσε (Καβαλα)
Απο τα αλλα δεν εχω νεοτερα . Οποτε μια απο τα ιδια  :S
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Γυρω στις οκτω ( 20,00 )το βραδυ  Σαββατου 10/03/2012  εφτασα στην Δραμα .

Παπαργυρη 14: New Girl . Η Νικολ απο Ουκρανια ,  μελαχρινη  22 ετων , 1,65 μ. με μεγαλα τιτς  :tits2: ! Καταθεσα με 40 ευρω .
Καινουργιο Φρουτο με αναμικτα κεφια , περισσοτερα στην κριτικη μου που θα ακολουθησει.

Παπαργυρη 16: Κλειστον , απο εβδομαδα ελπιζουμε να ανοιξει
Κηφησιας  14: Κλειστον
Στερεας Ελλαδος  4 :
Η Ελληνιδα H  Εμμυλια , Η Τσατσα μπουμπου  καλος χαρακτηρας  γυναικα  , παλι ομως  με το ιδιο παραμυθι Rec. Play τι αλλο  να με πει να με  πειση  να  :fuck2: την Ελληνιδα. Το μονο που προσθεσε κανει τα τρελα της δεν το διευκρινησε τι τρελες  κανει..απλα ετσι το πεταξε να με πιασει ψαρι  :grin:
Μεσα ηταν ο Μπος τον ξερω αλλα δεν βγηκε να με τα πει καταμουτρα , αυτα που ζητουσε την ταριφα . Αφου βλεπω την Εμμυλια μπαινει ξανα στο καθιστικο  και τις λει ο Μπος αμα ειναι για 20 λεπτα πες του να σε δωσει 90 ευρω .
Καραφλιασα , ειπα την τσατσα οτι θα ξαναπερασω , σιγα μην πηγαινα καταρχην παιζαν χαρτια και τρωγαν πατατακια απο την αναδουλεια τους , τον ελειπαν και τον Μπος τα 90 ευρω φαινετε με περασε για τοσο αλευρομενο , απατατε . Αμα δεν αλλαξει κοπελα και  :bigdick: βλεπω να το κλεινει και το πανω στην Βιλλα , οι μονες που το κρατουσαν η Νατασσα και η Ραφαελλα . Αυτη δεν κανει ουτε για 5 ευρω να την γαμας  :knockinb:


Studio Love 7ο χλμ Δραμας-Καβαλας : Κλειστον .  Ειχε ενα σημειωμα  ανοιχτα απο τις 13.03.2012

Επομενος σταθμος Καβαλα  Studio Rose
 




 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Studio Love 7ο χλμ Δραμας-Καβαλας : Κλειστον  . Ειχε ενα σημειωμα ανοιχτα απο τις 13.03.2012

Πριν λιγο με ενημερωσε  ο ιδιοκτητης
Δεν θα ανοιξει ουτε αυριο 13/03/2012  που γραφε στο σημειωμα  που ειδα ,  συναδελφοι ολη την εβδομαδα θα ειναι κλειστα δεν εχει κοπελα το μαγαζι  :S
μεχρι να φερει κοπελα  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom