Νέα

Ο νεαρός γαμιάς

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Γκομενομαγνήτης
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Έφτασα στο σπίτι της Μαρίας και χτύπησα το κουδούνι. Περίμενα να μου ανοίξει την πόρτα γυμνή και να ξαναδώ  εκείνες τις σκληρές, καστανές ρώγες από τα γυμνά της βυζάκια καθώς και την ωραία, περιποιημένη της μουνάρα που θα έσταζε από ηδονή για μένα. Ο πούτσος μου ήταν σε ετοιμότητα.
Προς μεγάλη μου απογοήτευση, την πόρτα άνοιξε η μάνα της, η κυρα-Εύα. Εδώ να πούμε ότι είναι μια καστανομάλλα 40ρα, πιο γκομενάρα από την Δήμητρα, με ωραίες μπουτάρες αλλά από μπρος επίπεδη (κατά μάνα κατά κύρη)
Είναι η παντρεμένη γυναίκα που σίγουρα θα ήθελες να γαμήσεις απο μπρος και απο πίσω.
-Γεια σου Νίκο, πως από εδώ;
-Εε την Μαρία ήθελα....πήγα να δικαιολογηθώ
-Αα η Μαρία βγήκε για κάτι ψώνια! Θα έρθει όπου να’ναι! Μπες μέσα να περιμένεις!
Είχα την εντύπωση ότι κοίταζε κάπως επίμονα προς τα κάτω μου, τον μισοκαυλωμένο πούτσο μου. Αλλά μάλλον ιδέα μου θα ήταν....

Μπαίνω μέσα και κάθομαι στο σαλόνι, ήταν μόνη της.
Κάθεται και εκείνη ακριβώς δίπλα μου ανεβάζοντας μου την ήδη ανεβασμένη λίμπιντο.
Έριξα λίγες ματιές στα μπούντια της (φόραγε καλσόν), τι το ήθελα!
Καύλωσα τόσο που το παντελόνι μου έγινε μίνι αντίσκηνο, είχα φροντίσει και να πάω χωρίς εσώρουχο! Κάθησα σταυροπόδι μπας και το κρύψω!

-Νίκο, θα ήθελα να σε ρωτήσω!
Ο τόνος ήταν πολύ αυστηρός και κάπως τα έχασα!

Βγάζει από την τσέπη της ένα κινητό! Κοιτάζω και βλέπω ότι είναι το κινητό της Μαρίας!
-Έστειλες στην κόρη μου αυτό;
Στην οθόνη ήταν η φώτο του πούτσου μου.
Εγώ τα έχω ψιλοχαμένα και δεν ξέρω αν πρέπει να απαντήσω ή όχι....Γνέφω καταφατικά!

-Μην νιώθεις ντροπή! Ξέρω ότι γαμάς την κόρη μου! Μου έχει πει για εσένα και για τα ... προσόντα σου! Οι μάνες και οι κόρες τα λένε όλα μεταξύ τους!
Εγώ όπως καταλαβαίνετε έχω πάθει ένα ψιλοσοκ και σκέφτομαι να τσιμπηθώ να δω αν ονειρεύομαι!

-Θα ήθελα να ξέρω αν στα αλήθεια αυτή η φώτο είναι δική σου!

Γνέφω καταφατικά μην μπορώντας να φανταστώ ποια θα είναι η συνέχεια!  Φοβόμουν άλλωστε μην τυχόν εμφανίζονταν ξαφνικά ο άντρας της και με έσπαγε στις ανάποδες!

- Θέλω να κάνουμε μια συμφωνία....μου λέει σε ήπιο τόνο
Κοιτάζω μη θέλοντας να βρω τον μπελά μου!

-Σαν σωστή μάνα θέλω να ξέρω αν ο γκόμενος της κόρης μου την ικανοποιεί καλά στο κρεβάτι! Θέλω να δω πόσο μεγάλο πούτσο έχεις και αν πληρεί τα προσόντα για την κόρη μου! Αν ο πούτσος σου είναι πράγματι τόσο μεγάλος και χοντρός όσο ο πούτσος της φωτογραφίας τότε δεν θα πω τίποτα σε κανέναν!

Αυτό σίγουρα δεν ήταν πρόβλημα για εμένα αλλά ένιωθα ένα ψιλοσόκ! Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα δεν φανταζόμουν ότι η κυρα-Εύα προς χάριν της  οποίας είχα ρίξει τόσες μαλακίες θα ήθελε να δει τον πούτσο μου!
Σηκώνομαι από τον καναπέ και κατεβάζω το παντελόνι μου, ο γυμνός πούτσος μου μένει όρθιος σαν ακόντιο μπροστά στα μάτια της!

Η κυρα-Εύα βάζει το χέρι της στο στόμα της σοκαρισμένη από το θέαμα!

-Αυτό είναι απίστευτο!
Λέει και τον πιάνει με δύναμη!
-Αχχ! Φωνάζω εγώ αιφνιδιασμένος
Όχι απλά τον έπιανε αλλά τον έπαιζε κιόλας πάνω κάτω σαν να ήταν μοχλός!

- Η κόρη μου είναι πολύ τυχερή που γαμιέται μαζί σου Νίκο! Με τέτοιον πούτσο σίγουρα θα αναστενάζει! Ευτυχώς δεν ήταν άτυχη σαν εμένα!

Σκέφτομαι να σπάσω και εγώ από μεριά μου τον πάγο!
-Είναι λοιπόν αρκετά μεγάλος;
-Αστειεύεσαι; Φίδι ολόκληρο!
 
OP
OP
Γκομενομαγνήτης
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Από το πολύ παίξε-παίξε ο πούτσος έχυσε λίγες σταγόνες σπέρμα! Η μιλφάρα γειτόνισσα μου δεν έχασε χρόνο και έβαλε τον πούτσο μου μέσα στο βαμμένο με κόκκινο κραγιόν στόμα της! Ήταν γαμάτο, το στόμα της ήταν ζεστό και σκέτη απόλαυση! Με την γλώσσα της μου έγλυφε τον πουτσοκέφαλο βγάζοντας ήχους ηδονής ενώ με τα χέρια της μου τσίμπαγε τους όρχεις!
Στην συνέχεια άρχισε να βάζει και να ξαναβγάζει τον πουτσοκέφαλο μου στο στόμα της ενώ που και που μου έγλυφε τα αρχίδια! Τι μου τα έγλυφε δηλαδή, μου τα ρούφαγε δυνατά...Ούτε πουτάνα δεν θα έκανε τέτοια επαγγελματική πίπα!
-Μμμ ο πούτσος σου έχει ωραία γεύση, Νικολάκη...Είναι τόσο αλμυρός!

Σηκώνεται επάνω, με πιάνει από τον λαιμό και μου δίνει ένα γλωσσόφιλο! Εγω φυσικά ανταπέδωσα και την χούφτωσα! Με τον ένα χέρι έπιανε κώλο, με τον άλλο έπιανε μπούστο! Εκείνη εξακολουθούσε να ακουμπά τον πούτσο μου! Έγλυφε ο ένας την γλώσσα του άλλου και αναπνέαμε ο ένας τον άλλον! Την είχα στριμώξει σε μια γωνία του σπιτιού και της έβγαλα την μπλούζα! Δεν φορούσε σουτιέν και έτσι οι σκληρές, σκούρες πια ρώγες από τα βυζιά της ήταν μπροστά μου
Πιπίλησα τα βυζιά της και εκείνη έβγαλε ένα δυο αναστεναγμούς
-Σου αρέσει αυτό; της λέω
-Αχχ το κάνεις τόσο ωραία!
Μετά από κάνα πεντάλεπτο που χαμουρευόμασταν μου λέει:
- Θέλω να δω πόσο καλά γαμάς την κόρη μου, Νίκο μου! Δείξε μου τι γκόμενος είσαι!
Βγάζει το παντελόνι της και μου πετάει το μαύρο στρινγκ της στα μούτρα!
Το μύρισα γεμάτος ηδονή, ειχε μια υπέροχη μυρωδιά μουνίλας επάνω του!
Βγάζω και εγώ την μπλούζα και μένω εντελώς γυμνός φορώντας στα γρήγορα ένα προφυλακτικό!

Η μιλφάρα βλέποντας με ολόγυμνο φαίνεται καύλωσε ακόμη περισσότερο και ξάπλωσε στον μεγάλο καναπέ παίζοντας με το μουνί της! Το οποίο μουνί είχε φροντίσει να ξυρίσει αφήνοντας μόνο λίγο ηβικό επάνω του!
Ορμάω επάνω της σαν ταύρος και της χώνω τον πούτσο μου μέσα στο μουνί της!
-Αχχ!! φώναξε σαν να πόνεσε
Μάλλον της το έχωσα πολύ βαθιά και χτύπησε μήτρα!
-Αχχ! Αχχ! Συνέχισε! Αχχ!! Τελείωσε με!!

Αρχίζω να την γαμάω όσο πιο γρήγορα μπορούσα, ο πούτσος μπαινόβγαινε σαν μεγάλο ξίφος! Το μουνί ήταν πολύ υγρό και όχι πολύ στενό και έτσι  δεν είχα πρόβλημα να την γαμήσω!

Την γαμούσα για κανά τέταρτο ώσπου ένιωσα ότι θα έχυνα!
-Θέλω να μου πάρεις πίπα! της λέω σαν να ήμουν αφέντης της

-Πάλι; Εντάξει!
Σηκώνομαι εγώ και εκείνη κάθεται στα γόνατα! Καλή και υπάκουη σκύλα!
Της βάζω τον πούτσο μου μέσα στην στοματάρα της ενώ της τράβαγα τα μαλλιά!
-Μμμ, ωραία γεύση έχει! Αλλά εγώ θέλω να γευτώ τον ωραίο σου πούτσο!
Βγάζω λοιπόν το “σκουφάκι” και την διατάζω: - Πίπωνε τώρα!

Αμέσως άρχισε να το γλύφει σαν να έγλυφε παγωτό, τόση πείνα είχε! Όσο μου έκανε τσιμπούκι έτριβε το μουνί της!

-Και να σκεφτείς ότι ήρθα εδώ για να γαμήσω απλώς την κόρη σου...της λέω πάνω που είμαι έτοιμος να χύσω
-Μμμ, ξέχνα αυτή την μικρή σκύλα! Ούτε που ξέρει πως να χειριστεί έναν τέτοιον γεροδεμένο πούτσο!

Τελικά μετά από λίγες στιγμές έχυσα και έβγαλα μπόλικο σπέρμα! Έχυνα για κάπου δέκα δεύτερα! Το στόμα και το πρόσωπο της Εύας γέμισε με το σπέρμα μου!
Μην θέλοντας εκείνη να πάει χαμένο άρχισε και αυτό να το γλύφει με τα δάχτυλα της!

-Καλύτερα να φύγεις γιατί σε λίγο θα επιστρέψει ο άντρας μου!

Βάζω τα ρούχα μου και φεύγω! Από τότε φροντίζω κάθε εβδομάδα τουλάχιστον μια φορά να γαμάω την Μαρία στο σχολείο και την Εύα στο σπίτι της όταν είμαστε μόνοι!
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Προτείνω στον Αντισθένη να προσθέσει εικονίδιο φίδι!Θα έχει τρομερή επιτυχία!  :heavymetalbig:
 

master_joda

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2017
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Κάτι τέτοια γράφει και η Δημουλίδου και βγάζει φράγκα μήπως να το σκεφτείς και εσύ τύπε?
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
τύπε αν δεν έγραφες ότι η καθηγήτρια δήμητρα αλλά και η μάνα της μαρίας φοράνε κόκκινο κραγιόν θα τα πίστευα όλα τα άλλα. 
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
Ο τύπος πρέπει να είναι στον στρατό ναι να τον έχει βαρέσει η αγαμία στον εγεφαλο και ποσταρι ιστοριούλες από κανένα site
 
OP
OP
Γκομενομαγνήτης
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Πρέπει να πηγαίνει το copy-paste σύννεφο!

Άκη, όταν ο πούτσος κάποιου είναι μεγάλος

όλες οι γκόμενες τον κοιτάνε στον καβάλο

Το ζω όπου και αν πάω και τύχει δίπλα μου να βρίσκεται έστω μία γκόμενα

Ώρες ώρες σκέφτομαι ότι πιο πολλές φορές έχω γαμήσει στην ζωή μου παρά από όσες έχω πάει τουαλέτα :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Άκη, όταν ο πούτσος κάποιου είναι μεγάλος

όλες οι γκόμενες τον κοιτάνε στον καβάλο

Το ζω όπου και αν πάω και τύχει δίπλα μου να βρίσκεται έστω μία γκόμενα

Ώρες ώρες σκέφτομαι ότι πιο πολλές φορές έχω γαμήσει στην ζωή μου παρά από όσες έχω πάει τουαλέτα :S
δηλαδη δεν εχεις παει ποτε για κατουρημα  και σιμο τυπε :think: :S :S :S
 

Bi-polar Bear

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Δε ξέρω αν βάρεσες στη μήτρα της, εγώ όμως βάρεσα 2-3 φορές το κεφάλι μου στο γραφείο με τις μαλακίες που γραφεις. Ντάξει ρε παιδιά, έχετε δει πολλές ταινίες και είχατε πολλές φαντασιώσεις, το ότι πάτε να τα πασάρετε και για αληθινά με ξεπερνάει....
 
OP
OP
Γκομενομαγνήτης
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Δε ξέρω αν βάρεσες στη μήτρα της, εγώ όμως βάρεσα 2-3 φορές το κεφάλι μου στο γραφείο με τις μαλακίες που γραφεις. Ντάξει ρε παιδιά, έχετε δει πολλές ταινίες και είχατε πολλές φαντασιώσεις, το ότι πάτε να τα πασάρετε και για αληθινά με ξεπερνάει....

" Η γυναίκα μουλωχτά, ψάχνει πούτσα και λεφτά"

Άμα ένας άντρας είναι τουλάχιστον πουτσαράς του κάθονται όλες οι γκόμενες, ορκίζομαι ότι το ζω όπου πάω

Μια φορά κάτι κορίτσια γύρω στα 20 κόντεψαν να με βιάσουν σε κάτι δημόσιες τουαλέτες


 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
" Η γυναίκα μουλωχτά, ψάχνει πούτσα και λεφτά"

Άμα ένας άντρας είναι τουλάχιστον πουτσαράς του κάθονται όλες οι γκόμενες, ορκίζομαι ότι το ζω όπου πάω

Μια φορά κάτι κορίτσια γύρω στα 20 κόντεψαν να με βιάσουν σε κάτι δημόσιες τουαλέτες
αφου ειπες δεν πας για κατουρημα τυπε :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom