Νέα

Άννα η Σέρβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 883
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
πολυ ανδροπρεπη προσωπο ομως  :S

ειναι η ιδια με την μαρια την ψηλη?
ανδροπρεπες ΜΑΡΙΕ..
Υ.Γ αμα μαθει η παπαρηγα ποσο αγραμματος εισαι,θα αυτοκτονησουν ομαδικα στον περισσο..
τυπε αρχισανε παλι τα ιδια
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ανδροπρεπες ΜΑΡΙΕ..
Υ.Γ αμα μαθει η παπαρηγα ποσο αγραμματος εισαι,θα αυτοκτονησουν ομαδικα στον περισσο..

οταν ερθει η ωρα θα σου ζητησουμε οδηγιες τοσες αποπειρες θα εχεις κανει [κριμα που εισαι τοσο ανικανος]


αντε γεια παππου
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τραβα και κατεβα τον Ομαλο !!!
 

Συνημμένα

  • Picture 315.jpg
    Picture 315.jpg
    140,7 KB · Εμφανίσεις: 44

St Theodore

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
29
Like
0
Πόντοι
10
Συναγωνιστές!!!
    Κριτική για την εν λόγω κυρία βρήκα μέχρι και τέλος Δεκεμβρίου. Τα στούντιο στα οποία την έχουν φωτό, ως μάχημο στέλεχος δεν την έχουν στο πρόγραμμα τις τελευταίες βδομάδες. Ξέρει κανείς που μπορώ να την βρω αυτόν τον καιρο?
THANXXX !!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ψαξε σερβια προς το παρον τυπε, αμα εχεις τοσες καβλες για την κυρια
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Παραθέτω διάλογο από το θρεντ "Κασσανδρας 4" ανάμεσα σε θαυμαστή της Αννας της Σέρβας και την κυρία Λίτσα:

Θαυμαστής: "Ποτε με το καλο θα ερθει το σουπερ φωτομοντελο Αννα η Σερβα. Ξερει κανενας τιποτε"
Κυρία Λίτσα: "Καλημερα.Η Αννα μαλλον σταματησε και δεν νομιζω να την ξαναδουμε εκτος αν αλλαξει γνωμη".

Βλέπετε συνάδελφοι ότι τα πράγματα είναι σοβαρά. Κάτι πρέπει να κάνουμε, κάπως πρέπει να κινηθούμε ώστε η Αννα τουλάχιστον να ξανασκεφτεί την απόφασή της.

Σκέφτομαι να αρχίσουμε συλλογή υπογραφών σε υπόμνημα με κεντρικό αίτημα "Αννα γύρνα στο λαό σου". Αν συμφωνείτε μπορώ να ετοιμάσω εγώ ένα τέτοιο υπόμνημα και όποιος θέλει να το υπογράψει στέλνοντας μου pm. Οταν μαζευτούν αρκετές υπογραφές (πιστεύω θα μαζευτούν εκατοντάδες αν όχι χιλιάδες) εγώ ή κάποιος άλλος θα δώσει το κείμενο στην κυρία Λίτσα για να το προωθήσει στην Αννα. Τι λέτε;
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εχω την εντύπωση με βάση τα λεγόμενα της απο την τελευταία μας συνεύρεση θα έκανε ολιγοήμερες διακοπές στο κοπαονικ(χειμερινό θέρετρο στη Σερβία) και στη συνέχεια θα πήγαινε στο νοβισαντ (μια γαμάτη πόλη 80 χλμ απο βελιγράδι).
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Εχω την εντύπωση με βάση τα λεγόμενα της απο την τελευταία μας συνεύρεση θα έκανε ολιγοήμερες διακοπές στο κοπαονικ(χειμερινό θέρετρο στη Σερβία) και στη συνέχεια θα πήγαινε στο νοβισαντ (μια γαμάτη πόλη 80 χλμ απο βελιγράδι).

Κοίτα, εγώ την είχα πάρει για τελευταία φορά γύρω στις 15/12 (δεν θυμάμαι ακριβή ημερομηνία). Μού είχε πει ότι θα έκανε κάποιες διακοπές στην πατρίδα της και ότι δεν θα ήταν στο "πόστο" της αμέσως μετά το νέο έτος αλλά λίγο πιο μετά. Μού είπε ότι το είχε ανάγκη γιατί ήταν κουρασμένη. Συμφώνησα μαζί της, ανταλλάξαμε ευχές για "καλά Χριστούγεννα και Καλή Πρωτοχρονιά" και φεύγοντας μού είπε "θα σε δω κατά τις 15/1 ή λίγο μετά". Δεν μού είχε πει ότι θα σταμάταγε...
 

St Theodore

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
29
Like
0
Πόντοι
10
ΟΚ. Από ότι κατάλαβα λοιπόν... πιθανόν η Άννα να αποφάσισε να νοικοκυρευτεί. Έχω διαβασει παιάνες στο site  και ευελπιστούσα να την συναντήσω. Anyway ... αν ακούσετε κάτι για επιστροφή, πείτε καμιά κουβέντα. ΤΗΑΝΧΧΧ
 

St Theodore

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
8
Κριτικές
29
Like
0
Πόντοι
10
Απολύτος καμία. Εκτός αν ο συνάδελφος είναι ιδιοκτήτης του καταστήματος και θέλει να μας καλέσει σε μία Κριτική Βραδυά με Guest star την Άννα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom