Νέα

Άννα η Σέρβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 883
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καμία σχέση....παντρεύεται έλληνα...τον 1antonioni...

αυτή είναι η κοπέλα που έλεγε τις προάλλες ότι την φίλησε στο...μέτωπο!!! :grin: :grin: :grin:

την έριξε φορώντας καπαρντίνα,γυαλί και με σκοτεινό βλέμμα...
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    29,4 KB · Εμφανίσεις: 66

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
παντως σερβα που να παντρευτει αλβανο δεν γεννηθηκε ακομα...τουλαχιστον ζωντανη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

ρε μαν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  πρεπει να γινει ξεχωριστό thread για αυτην την ιστορια το αφηνω πανω σου μαστορα  :2funny:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
παιδια ξερω το γραφειο του γιατρου τησ δυστηχωσ

MHN τους το χαλάς μωρέ κι εσύ!! Αφού πέρασαν καλά τα παιδιά ότι και νά 'ναι ΔΕΝ έχει σημασία...

Μου αρέσει όμως που ΟΛΟΙ ήταν σίγουροι πως ΔΕΝ!!

Λοιπόν εγώ έχω πάρει (εν επιγνώσει μου) τρεις χειρουργημένες. Προφανώς την στιγμή της επαφής δεν δινόταν καταταλάβεις τίποτα (αν και της δουλειάς είμαι)!
Την μία από της "κοπέλες" αυτές την συνάντησα πολλές φορές, αναπτύξαμε μια φιλία και λέγαμε διάφορα. Μου έλεγε λοιπόν πως την τελευταία φορά που είχε πάει για τις απαραίτητες εξετάσεις ο γιατρός (που ΔΕΝ γαμούσε τη στιγμή εκείνη, αλλά εξέταζε!!) κοίταζε και ξανακοίταζε τον "κόλπο" της έκπληκτος, μέχρι που αναγκάστηκε να του πει Η ΙΔΙΑ τί και πως για να μην ψάχνει άδικα ο άνθρωπος.

Κατά τα άλλα όλοι οι "ειδικοί" του σάιτ έχουν εκφράσει γνώμη και με σιγουριά μάλιστα!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kαλημερα Doc ειδικε !!! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • IMG_5942.JPG
    IMG_5942.JPG
    85 KB · Εμφανίσεις: 56

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Συνάδελφοι η συζήτηση αυτή έχει ξαναγίνει. Και οι δύο "πλευρές" φαίνεται ότι εμμένουν στις θέσεις τους. ΟΚ, no problem! Δεν μπορώ να μπω μέσα στο μυαλό σας και να σάς κάνω να αλλάξετε γνώμη για το οποιαδήποτε ζήτημα (ακόμα κι αν πιστεύετε ότι η Γη είναι επίπεδη). Επιτρέψτε όμως και σε μάς να θεωρούμε ότι η Αννα ήταν από τις καλύτερες (αν όχι η καλυτερη) περίπτωση γυναίκας στην Αθηναϊκή studio scene.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
το θεμα πρεπει να λυθει τυποι μου
δεν μπορουνε να λεγονται τετοια πραγματα
η κοπελα σε λιγο παντρευεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom