Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Twindragon

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα.Απο το 1997 εως το 2000 ειχε δουλεψει μια Βερονικα (το πραγματικο της ονομα)στο μαγαζι απεναντι απο Διδυμου 27.Μερικους μηνες δουλεψε και στο 27.Αυτο τωρα ειναι κλειστο.Αν μιλαμε για την ιδια ειναι μετριου αναστηματος κοντο καστανο μαλλι σχετικα ομορφο προσωπο λεπτη μεση και ανοικτους γοφους εκανε το τελειο πισοκολητο.Επισης δουλεψε στο 2002 στην Φερων τωρα δεν υπαρχει το μαγαζι.Εχει σταματησει το 2002.Επειδη την ηξερα καλα ειχε ερθει και σπιτι μου 2 φορες.

Όχι ρε τύπε την Βερόνικα από Διδύμου 8Β. Μεταξύ  Milf-Gilf ειναι, αν δείς τις κριτικές δούλευε μέχρι τον Δεκέμβριο του 2018. Είχα και το κινητό της γιατί είχα κολλήσει μαζί της όποτε την πήρα βγαίνει κάποιο πιτσιρίκι και μου λέει λάθος αριθμός..

Ευχαριστώ πάντως..
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
Καλησπέρα! Όποιος μπορέσει να με βοηθήσει στη συγκεκριμένη αναζήτηση, θα του χρωστάω πραγματικά πολύ μεγάλη χάρη! Και δεν το λέω έτσι, πιστεύω ότι στάνταρ μπορώ με κάποιον αντίστοιχο τρόπο να φανώ χρήσιμος. Λοιπόν, στο θέμα μας. Ψάχνω την κοπέλα που δούλευε ως Βικτώρια στο Athens Diva

H ίδια κοπέλα έχει δουλέψει ως Mary στο Athens Girls Network


Επίσης, παλαιότερα έχει δουλέψει στο your Angels ως Vicky αλλά και ως Τζοάνα 19χρονο πινίνι περί το 2013 στο γραφείο τότε athens golden angels (ωραίες εποχές τότε...). Παραθέτω σχετικές φωτογραφίες.

Ευχαριστώ μάγκες

Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • vicky-yourangels.jpg
    vicky-yourangels.jpg
    34 KB · Εμφανίσεις: 16
  • joanna-AGA.jpg
    joanna-AGA.jpg
    44,4 KB · Εμφανίσεις: 57

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
Με τη μεγάλη κάπως μύτη για όποιον ξέρει.. Ο ορισμός της καύλας κατ εμέ
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
Καλησπέρα! Όποιος μπορέσει να με βοηθήσει στη συγκεκριμένη αναζήτηση, θα του χρωστάω πραγματικά πολύ μεγάλη χάρη! Και δεν το λέω έτσι, πιστεύω ότι στάνταρ μπορώ με κάποιον αντίστοιχο τρόπο να φανώ χρήσιμος. Λοιπόν, στο θέμα μας. Ψάχνω την κοπέλα που δούλευε ως Βικτώρια στο Athens Diva

H ίδια κοπέλα έχει δουλέψει ως Mary στο Athens Girls Network


Επίσης, παλαιότερα έχει δουλέψει στο your Angels ως Vicky αλλά και ως Τζοάνα 19χρονο πινίνι περί το 2013 στο γραφείο τότε athens golden angels (ωραίες εποχές τότε...). Παραθέτω σχετικές φωτογραφίες.

Ευχαριστώ μάγκες

Ευχαριστώ

Α, και αρκετά τατού, πόδι χαμηλά και μέση στο πλάι
 

tsoulou77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
11
Like
179
Πόντοι
290
Η μπαρμπορα που ειναι πλεον?Δεν ξερω κατα ποσο ειναι χαμενη αλλα εγω οποτε εχω περασει δεν την βρισκω.Ηταν Βεργας 6 στο ημιυπογειο,μετα πηγε στο διπλανο που ανεβαινεις τα σκαλια.Ειναι κανα μηνας που εχω επισκευτει 3-4 φορες τα συγκεκριμενα σπιτια και δεν την βρισκω ή ειναι κλειστα.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
ευκολο αλλα και δυσκολο!Αντιστροφη αναζητηση.Μιλαμε για κοπελα που εργαζεται τωρα,αλλα λογω σωματοδομης,ειμαι σιγουρος οτι εργαζοταν παλια στο βουνο,και δεν μπορω να θυμηθω πως λεγοτανε.Τωρα δουλευει σα Δαναη,στη βουρβαχη.Αυτον τον κωλο με τις ποδαρες,ειμαι 1000% σιγουρος,οτι τον ειχα παρει παλια στο βουνο.Οι ειδικοτεροι ας μας δωσουν τα φωτα τους!!!
σαν αναστασια
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
Σας ευχαριστω ολους! Τι ειναι το βουνο;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.446
Πόντοι
7.415
θυμαται κανας μερακλης την αφροδιτη που δουλευε κηφισου 30?ελληνιδα,μελαχρινο νταρντανομωρο,βυζαρα κωλαρα.οι παλιοι πελατες στο στουντιο εκεινο,σιγουρα ξερουν ποια λεω.
λοιπον την εχω χασει τελειως,δεν ξερω καν αν κανει αυτη τη δουλεια ακομα.ξερει κανεις που ειναι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: sotka

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.870
Πόντοι
5.195
θυμαται κανας μερακλης την αφροδιτη που δουλευε κηφισου 30?ελληνιδα,μελαχρινο νταρντανομωρο,βυζαρα κωλαρα.οι παλιοι πελατες στο στουντιο εκεινο,σιγουρα ξερουν ποια λεω.
λοιπον την εχω χασει τελειως,δεν ξερω καν αν κανει αυτη τη δουλεια ακομα.ξερει κανεις που ειναι?
Έχει σταματήσει εδώ και κάτι χρόνια. Το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι μόλις είχε φτιάξει το κάτω χώρο του στούντιο, με θεματικά δωμάτια, μπαρ κλουβιά κλπ. Και είχε ρίξει ένα σκασμό λεφτά. Και μετά από λίγο καιρό σταμάτησε. Την μια φορά που την είχα πάρει ήταν πολύ καλή.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.446
Πόντοι
7.415
Έχει σταματήσει εδώ και κάτι χρόνια. Το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι μόλις είχε φτιάξει το κάτω χώρο του στούντιο, με θεματικά δωμάτια, μπαρ κλουβιά κλπ. Και είχε ρίξει ένα σκασμό λεφτά. Και μετά από λίγο καιρό σταμάτησε. Την μια φορά που την είχα πάρει ήταν πολύ καλή.

κριμα ρε φιλε και ειχα μια ελπιδα οτι καπου θα βρεθει.δε πειραζει,ευχαριστω παντως!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ψάχνω τις ακόλουθες κοπέλες:
1. Άντζελα, από Μεγ. Αλεξάνδρου 22 το πάνω, μελαχρινή γεματούλα.
2. Ειρήνη από Κολοκυνθούς 38, Ρωσίδα ξανθιά μιλφ.
3. Γωγώ, από Δεληγιώργη, παλιότερα Κολωνού 27 υπόγειο, Ρουμάνα μελαχρινή ομορφούλα.
4. Κλεοπάτρα, ρωσίδα BBW, πρόσφατα Τροφωνίου.
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
ο πλεον ειδικος συναγωνιστης!Βρισκει τα παντα!Οι νεωτεροι να ακουτε τον ανθρωπο! :respect:
Επανερχομαι φιλε, και αφου σε ευχαριστησω και παλι για τη βοηθεια, μπορεις να με βοηθησεις τι εννοουσες με το βουνο που ειπες; τι ειναι το βουνο;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Η μπαρμπορα που ειναι πλεον?Δεν ξερω κατα ποσο ειναι χαμενη αλλα εγω οποτε εχω περασει δεν την βρισκω.Ηταν Βεργας 6 στο ημιυπογειο,μετα πηγε στο διπλανο που ανεβαινεις τα σκαλια.Ειναι κανα μηνας που εχω επισκευτει 3-4 φορες τα συγκεκριμενα σπιτια και δεν την βρισκω ή ειναι κλειστα.

Εκτός από Βέργας κοίταξες και στο πάνω σπίτι στο 13 της Τροφωνίου που δούλευε το απόγευμα; Σ' αυτό που είναι η Μπέτυ στην πρωινή βάρδια λέω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
θυμαται κανας μερακλης την αφροδιτη που δουλευε κηφισου 30?ελληνιδα,μελαχρινο νταρντανομωρο,βυζαρα κωλαρα.οι παλιοι πελατες στο στουντιο εκεινο,σιγουρα ξερουν ποια λεω.
λοιπον την εχω χασει τελειως,δεν ξερω καν αν κανει αυτη τη δουλεια ακομα.ξερει κανεις που ειναι?

Έχει σταματήσει εδώ και κάτι χρόνια. Το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι μόλις είχε φτιάξει το κάτω χώρο του στούντιο, με θεματικά δωμάτια, μπαρ κλουβιά κλπ. Και είχε ρίξει ένα σκασμό λεφτά. Και μετά από λίγο καιρό σταμάτησε. Την μια φορά που την είχα πάρει ήταν πολύ καλή.

Ξεχνιέται η Αφροδίτη που δήλωνε μάλιστα Πειραιώτισσα; Σιλικονάτη η βυζάρα βέβαια αλλά γενικά τούμπανο, άψογη επαγγελματίας αν και σου έβγαζε πως ό,τι κάνει το κάνει διεκπεραιωτικά, δε "δινόταν"... Όντως έχει σταματήσει και το περίεργο μάλιστα είναι αυτό που αναφέρει ο φίλος, ότι είχε ρίξει πολύ χρήμα στο ισόγειο του 30 για να το εξειδικεύσει για αυταρχικά και μετά από λίγο σταμάτησε, έχει πάψει καιρό τώρα και οποιαδήποτε δραστηριότητά της στα επαγγελματικά προφίλ της στο Facebook. Ποιος ξέρει...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Ψάχνω τις ακόλουθες κοπέλες:
1. Άντζελα, από Μεγ. Αλεξάνδρου 22 το πάνω, μελαχρινή γεματούλα.
2. Ειρήνη από Κολοκυνθούς 38, Ρωσίδα ξανθιά μιλφ.
3. Γωγώ, από Δεληγιώργη, παλιότερα Κολωνού 27 υπόγειο, Ρουμάνα μελαχρινή ομορφούλα.
4. Κλεοπάτρα, Ρωσίδα BBW, πρόσφατα Τροφωνίου.

Τώρα ειλικρινά σου έλειψε η Κλεοπάτρα; Καλοπροαίρετα ρωτάω γιατί δεν περίμενα ότι θα συναντούσα και άνθρωπο που θα έσκαγε για την απουσία της
 

tsoulou77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
11
Like
179
Πόντοι
290
Εκτός από Βέργας κοίταξες και στο πάνω σπίτι στο 13 της Τροφωνίου που δούλευε το απόγευμα; Σ' αυτό που είναι η Μπέτυ στην πρωινή βάρδια λέω
Τελευταια φορα που την ειχα πετυχει στην βεργας μου ειχε πει οτι σταματησε απο Τροφωνιου.Οι ωρες που περναω ειναι μετα τις 18.00, εκτος και αν δουλευει πρωινη βαρδια.Παντως στην Βεργας καποιες μερες ειναι κλειστο.Η κριση φαινεται τους εχει χτυπησει.Γενικοτερα οποτε εχω κανει καμια βολτα εκει γυρω βλεπεις μετρια πραγματα οσο αναφορα την εμφανιση.
 

tsoulou77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
11
Like
179
Πόντοι
290
Τώρα ειλικρινά σου έλειψε η Κλεοπάτρα; Καλοπροαίρετα ρωτάω γιατί δεν περίμενα ότι θα συναντούσα και άνθρωπο που θα έσκαγε για την απουσία της
Θα συμφωνησω με τον φιλο,μια φορα ειχα παει μαζι της και δεν.....μου κανει εντυπωση που καποιος την αναζηταει.Ισως πριν καποια χρονια να ηταν καλυτερη και να εχει μεινει στον αλλον η καλη αναμνηση,δεν ξερω.
Οπως επισης και για την βυζαρου την τζουλια,αν δεν κανω λαθος ειναι μια κοντη,χοντρη και ασχημη...βυζοτορπιλες δεν λεω αλλα δε νομιζω να εφτανα στο σημειο να την ψαξω.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.567
Πόντοι
17.336
Κάποιος φίλος μου είχε πει ότι στο Κολωνού 30 είχε δει την καυλουσκα Νικη έψαξα πήγα δύο φορές δεν την έχω πετύχει μήπως κάποιος φίλος συναγωνιστής έχει κάποια ιδέα που βρίσκεται;;; Νομίζω ότι στα μεγαλομιλαφακια στο Μεταξουργείο ήταν τουλάχιστον σε υπηρεσίες στις πέντε καλύτερες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Τελευταια φορα που την ειχα πετυχει στην βεργας μου ειχε πει οτι σταματησε απο Τροφωνιου.Οι ωρες που περναω ειναι μετα τις 18.00, εκτος και αν δουλευει πρωινη βαρδια.Παντως στην Βεργας καποιες μερες ειναι κλειστο.Η κριση φαινεται τους εχει χτυπησει.Γενικοτερα οποτε εχω κανει καμια βολτα εκει γυρω βλεπεις μετρια πραγματα οσο αναφορα την εμφανιση.

Στη Βέργας δεν πας για αν βρεις εμφάνιση από τις κοπέλες αλλά άλλα πράγματα ;)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Στη Βέργας δεν πας για αν βρεις εμφάνιση από τις κοπέλες αλλά άλλα πράγματα ;)
και όμως στο βέργας υπαρχη μια κοπέλα που την λένε μπελά και είναι ωραίο μουνακι  μοντελε !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom