Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Δεν εχει κανεις ιδεα ρε μυστες που ειναι η πατριτσια απο την αλυσιδα της Πειραως??σταματησε? :think:
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Μια Βαλεντίνα που δουλευε πριν τρια χρόνια Διδύμου και μετά Πιπίνου και άλλα σπίτια καστανοξανθη τριανταρα με γαλαζοπρασινα ματια, ξέρει κανείς έχει γυρίσει, δουλεύει κάπου;
κι εγώ την έψαχνα μάλλον σταμάτησε και πήγε στην Κέρκυρα έχει 2-3 χρόνια τώρα αν δεν κάνω λάθος
 
  • Like
Αντιδράσεις: Besito

Besito

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
0
κι εγώ την έψαχνα μάλλον σταμάτησε και πήγε στην Κέρκυρα έχει 2-3 χρόνια τώρα αν δεν κάνω λάθος

Ναι, είχα μάθει ότι πήγε Κέρκυρα, αλλά δεν περίμενα αυτός που την πήγε να την σπιτώσει μόνιμα.

Ωραίο μουνί, σεληνιαζόταν με το γλειφομούνι, αλλά έπινε τον κώλο της.
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.774
Πόντοι
366
Καλησπερα στην πιο καβλωμενη παρεα της χωρας. Εδω και αρκετο καιρο - κανα χρονο - πηγαινα στο μπουρδελο Φυλης 109Β και ηταν μια ρωσσιδα 30αρα μελαχρινη με το ονομα Καρινα

Γνωριζει καποιος κατι?

Ευχαριστω!
 

Skipper!

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
81
Μια Βαλεντίνα που δουλευε πριν τρια χρόνια Διδύμου και μετά Πιπίνου και άλλα σπίτια καστανοξανθη τριανταρα με γαλαζοπρασινα ματια, ξέρει κανείς έχει γυρίσει, δουλεύει κάπου;

Έχει γυρίσει Αθήνα και δουλεύει μέσω mamba....... την δοκίμασα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Besito

johnrap

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν δουλεύει σε κάνα μπουρδελο η Συλβια η βουλγαρα που ήταν παλιά στο Διδυμου 18β και στο Αλκιβιάδου 16?
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
Η Συλβια κανει πιατσα στα κτελ στον κιφησο.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
Θέλω να ρωτήσω: Πλ Λαυρίου (πλησίον Ομόνοιας ήταν μια ΞΑΝΘΙΑ βαμμένη Αλβανέζα με βυζάρες κωλάρα (όχι η γνωστή Αλβανιδοκωλάρα η μελαχροινή) ονόματι Αννα. Ξέρει κανένας κάτι? Αν ναι pls ένα pm!
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Μια μπιανκα/ανκα που ήταν στο μεταξουργειο ξανθιά με καρέ μαλλί, πολύ όμορφη για Μεταξουργείο, ξέρετε τι απέγινε? Ιάσωνος 37 δούλευε, και κάποιες φορές μεγάλου Αλεξάνδρου
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
Καλημερα συναγωνιστες ξερει κανεις τι απεγινε η Μαργαριτα απο Ιασωνος 2α πρωινη βαρδια τροφαντουλα ρωσιδα ξανθια μιλφαρα γυρω στα 45? πηγαινα παλια μαζι της και ξαφνικα εξαφανιστηκε δεν ρωτησα τις τσατσαδες γιατι θα με φλομονανε στο ψεμα αμα ξερτε κατι διαφωτηστε με πλιζ.
 

bourdelo

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2006
Μηνύματα
600
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
6
Καλησπέρα και από μένα. Γνωρίζει κανεις που βρίσκεται η Λούνα από στούντιο Κάρολαιν  ( κατεχακη) και Μελαντιας;
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπερα  ψαχνω την Ελενα απο Αγκυρας 12 Α , ειχε δουλεψη  και Ελλης 3 και  Ρεμουνδου 21Α  .
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.219
Κριτικές
498
Like
63.128
Πόντοι
40.362
Μια μπιανκα/ανκα που ήταν στο μεταξουργειο ξανθιά με καρέ μαλλί, πολύ όμορφη για Μεταξουργείο, ξέρετε τι απέγινε? Ιάσωνος 37 δούλευε, και κάποιες φορές μεγάλου Αλεξάνδρου

ηταν παντρεμενη οταν δουλευε, απλα σταματησε, την εχω δει προσφατα μετρο λαρισης
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
ηταν παντρεμενη οταν δουλευε, απλα σταματησε, την εχω δει προσφατα μετρο λαρισης
ευχαριστώ για την πληροφορία, κάτι μου είχε πει ότι έχει παιδί και ότι υπάρχει πίεση να σταματήσει, ήταν για Μεταξουργείο εμφάνιση πολύ μπροστά, νόμιζα είχε επιστρέφει πατρίδα, το ότι κάθεται εδώ μου κινεί υποψίες, μπορεί να της αρέσει έδω, η δεν ξερω τι άλλο, ίσως ξαναρχίσει κάποια στιγμή? Πάντως είχε σύστημα,δουλευε 1 μήνα, σταμάταγε 3, δούλευε 2 εβδομάδες, σταμάταγε 1 μηνα
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
363
Like
383
Πόντοι
21
Καλημερα συναγωνιστες ξερει κανεις τι απεγινε η Μαργαριτα απο Ιασωνος 2α πρωινη βαρδια τροφαντουλα ρωσιδα ξανθια μιλφαρα γυρω στα 45? πηγαινα παλια μαζι της και ξαφνικα εξαφανιστηκε δεν ρωτησα τις τσατσαδες γιατι θα με φλομονανε στο ψεμα αμα ξερτε κατι διαφωτηστε με πλιζ.
Η Μαργαρίτα τα τελευταία 3 - 4 χρόνια εξαφανίζεται για μερικούς μήνες και επανεμφανίζεται. Έχω την εντύπωση ότι μοιράζει τον χρόνο της μετάξύ της χώρας της και Ελλάδας. Την περιμένω και εγώ να επιστρέψει.Ρώτησα την τσατσα πριν μία εβδομάδα και μου είπε ότι δεν ξέρει ποτε θα επιστρέψει. Η ίδια τσατσά κάποτε με είχε ενημερώσει για την επιστροφή της και όντως επέστρεψε. Οπότε θέλω να πιστεύω ότι πραγματικά δεν ήξερε να μου πει. Μόνο μία μικρή διόρθωση αν μου επιτρέπεις. Η Μαργαρίρα είναι γκράνικαι όχι μιλφ. Κατά την γνώμη μου κάτω από 60 ετών δεν είναι. Καλά για 45 ούτε για αστείο. Πάντως για τους λάτρεις των γκράνι και τσάμπι την συστήνω ανεπιφύλακτα. 
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Θέλω να ρωτήσω: Πλ Λαυρίου (πλησίον Ομόνοιας ήταν μια ΞΑΝΘΙΑ βαμμένη Αλβανέζα με βυζάρες κωλάρα (όχι η γνωστή Αλβανιδοκωλάρα η μελαχροινή) ονόματι Αννα. Ξέρει κανένας κάτι? Αν ναι pls ένα pm!

Ρε συ αν εννοούμε την ίδια έχει χαθεί πάρα πολύ καιρό! Και δεν ήταν Αλβανίδα αλλά Ρουμάνα
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
εχω χασει ενα απο τα στανταρακια μου τη Πατριτσια απο πειραιως 193,λ αθηνων κτλπ,εχω ξαναρωτησει δεν εχει απαντησει κανεις....δεν ειναι ευκολο στη κατηγορια λατινα να βρεις τιμια με μολις 50 ευρω επιλογη
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
εχω χασει ενα απο τα στανταρακια μου τη Πατριτσια απο πειραιως 193,λ αθηνων κτλπ,εχω ξαναρωτησει δεν εχει απαντησει κανεις....δεν ειναι ευκολο στη κατηγορια λατινα να βρεις τιμια με μολις 50 ευρω επιλογη

Εξαιρετικη. Κορυφαια στουντιοκοπελα. Υπομονη ....ισως ....μεχρι να επιστρεψει.
Μαλλον δεν ξερει κανεις
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Καλησπέρα και από μένα. Γνωρίζει κανεις που βρίσκεται η Λούνα από στούντιο Κάρολαιν  ( κατεχακη) και Μελαντιας;

Τυπε μια Λούνα εχει στην αλυσίδα Αθηνών 204/Ισμήνης μάλλον αυτή είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom