Νέα

Αλεξανδρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pyrinikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Επίσης, όταν κάποιος δεν ξέρει καλύτερα να μη μιλάει.

Από το συγκεκριμένο φροντιστήριο, εγώ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ είχα μια εξάμηνη περιπέτεια με μια ελεύθερη 30αρα και φίλος παντρεμένος είχε συνέχεια καμάκι από 30αρα+ με παιδιά.

Και ΠΟΛΛΟΙ τις ξέρουν. Αν δεν ξέρει κάποιος καλύτερα να μην αμφισβητεί, ειδικά όταν ο λόγος είναι ότι ο ίδιος αγνοεί.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Μπορεί φίλε η δικιά σας περιπέτεια να ήταν απλά τυχέα κ όχι ο κανόνας.¨ετσι οπως το παρουσίασες αρχικά εσύ όλοι εδω μέσα κατάλαβαν οτι σε αυτό το φροντιστήριο όποιος ενήλικας πήγαινε για ξένες γλώσσες πηδούσε κ τις καθηγήτριες.Αν ήταν έτσι πες μας ποιό είναι να πάμε να γραφτούμε όλοι.Έχω άδικο ρε παιδιά για πείτε κ εσείς?
 

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
ξέρετε κάποιο??εγώ ξέρω ένα,΄μπορεί να μπεί στην λίστα του σάιτ ??
είναι και μπουρδέλο και στριπτιζάδικο
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
ξέρετε κάποιο??εγώ ξέρω ένα,΄μπορεί να μπεί στην λίστα του σάιτ ??
είναι και μπουρδέλο και στριπτιζάδικο

και μπουρδέλο και στριπτιτζάδικο; Αν είναι και καλό στο επίπεδό του κάτι τέτοιο θα ήταν περιζήτητο σε άλλες πόλεις
 

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
νομίζω δεν έχω πάει μου τα λένε οι φίλοι μου έγώ σε χωριό μένω
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Αίσχος και πάλι Αίσχος. Μια από της χειρότερες πόλεις της Ελληνικής επικράτειας στο θέμα του αγοραίου έρωτα. Με ανοιχτά τα σύνορα με τη βουλγαρία, με τόσες κοπέλες εκ Ρωσίας τίποτα το ενδιαφέρον. Από την άλλη, μια πόλη με τόσο πολύ στρατό δεν νοείται να είναι τόσο πίσω στο θέμα με τα κόκκινα σπιτάκια. 2 υπάρχουν όλο και όλο και τα δύο απαράδεκτα. Στο ένα μια μαύρη που το παίζει καυλογκόμενα αλλά είναι μούφα εντελώς και στο άλλο δεν ξέρω γιατί πολύ απλά είναι πολλές φορές κλειστό!!!
Κάτι πρέπει να γίνει.
Τα κωλόμπαρα που υπάρχουν μια από τα ίδια. τίποτα το ενδιαφέρον....
Όσο για τις φοιτήτριες στην πόλη ? Τίποτα και αυτές ...
Ξέρει κανένας τίποτα άλλο ?
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Δεν θα το πιστέψεις... όχι μονο ζει, αλλα..................
Α Ν Α Κ Α Ι Ν Ι Σ Τ Η Κ Ε !!! Σοβαρά μιλάω, δεν κάνω πλάκα !!!
 

deltadelta

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Κάτι ακούγεται για την επαναλειτουργεία της "Φαντασίας" στο Πρωτοκκλήσι με πολύ σπέσιαλ παρουσίες.Ξέρει κανείς περισσότερα?
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
καποτε ειχε ωραια μωρακια..τωρα δεν ξερω τιποτα!!
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
καμια βιζιτα παιζει στην αλεξανδρουπολη?
 

kav74

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας είμαι νέο μέλος.Όντως η Αλεξ/πολη είναι νεκρή από ότι ξέρω το μόνο σπίτι που υπάρχει είναι στα γύφτικα ή (μαχαλάς) από πληροφορίες που έχω (όχι σίγουρες) φέρνει μέτριες. Diamont κωλόμπαρο όταν άνοιξε είχε πολύ καλό πράγμα αλλά όσο περνάει ο καιρός χαλάει. Τελευταία φορά πριν 3 μήνες περίπου μου κά8ησε βουλγάρα με αξύρηστα πόδια και ξενέρωσα, αν είσαι τυχερός μπορεί να σου κάτσει καλή περίπτωση. Αν έχω νεότερα θα ενημερώσω.
 

Red House FTW

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοι συναγωνιστες!
1)Αφου ολοι μας εχουμε προβλημα με τον αγοραιο ερωτα της πολης,γιατι δεν κανουμε κατι γι' αυτο?
2)Για καινουργιο "εμπόρευμα" στην πολη δεν ξερω τιποτα,αλλα στα μπαρακια και στις καφετεριες κυκλοφορουν αγρια κομματια.Γενικα εχει ωραιο κοσμο αλλα απο στριπτητζαδικα και μπουρδελα νεκρα.
3)Οσο για τις καθηγητριες στην αλυσιδα φροντιστηριων,δεν εχω ακουσει τιποτα!

Καλη συνεχεια στο εργο μας,συναγωνιστες!!!!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Αγαπητοι συναγωνιστες!
1)Αφου ολοι μας εχουμε προβλημα με τον αγοραιο ερωτα της πολης,γιατι δεν κανουμε κατι γι' αυτο?
2)Για καινουργιο "εμπόρευμα" στην πολη δεν ξερω τιποτα,αλλα στα μπαρακια και στις καφετεριες κυκλοφορουν αγρια κομματια.Γενικα εχει ωραιο κοσμο αλλα απο στριπτητζαδικα και μπουρδελα νεκρα.
3)Οσο για τις καθηγητριες στην αλυσιδα φροντιστηριων,δεν εχω ακουσει τιποτα!

Καλη συνεχεια στο εργο μας,συναγωνιστες!!!!!

Αυτο με τις καθηγιτριες το ειχα ακουσει κι εγω οταν ημουν φανταρος εκει πριν 3 χρονια.
Παιζει ακομα αυτος ο μυθος?
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Αυτο με τις καθηγιτριες το ειχα ακουσει κι εγω οταν ημουν φανταρος εκει πριν 3 χρονια.
Παιζει ακομα αυτος ο μυθος?

Αυτο φιλε μου ειναι urban legend οπως λενε.Ολοι εχουν ακουσει καποιοι εχουν ενα φιλο που εχει ενα γνωστο που ξερει καταστασεις κ ονοματα αλλα με σιγουρια κανεις δεν ξερει.Το θεμα ειχε ψιλογινει γνωστο πριν 3-4 χρονια οντως αλλα ολοι καταλαβαν οτι δεν ηταν αληθεια κ εχει ξεχαστει απο τοτε.Οσο για κολομπαρα κ μπουρδελα ειμαστε ακομα στα μαυρα χαλια.Κομοτηνη δεν ξερω τι παιζει αλλα αυτο ειναι σε αλλο thread.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Αυτο φιλε μου ειναι urban legend οπως λενε.Ολοι εχουν ακουσει καποιοι εχουν ενα φιλο που εχει ενα γνωστο που ξερει καταστασεις κ ονοματα αλλα με σιγουρια κανεις δεν ξερει.Το θεμα ειχε ψιλογινει γνωστο πριν 3-4 χρονια οντως αλλα ολοι καταλαβαν οτι δεν ηταν αληθεια κ εχει ξεχαστει απο τοτε.Οσο για κολομπαρα κ μπουρδελα ειμαστε ακομα στα μαυρα χαλια.Κομοτηνη δεν ξερω τι παιζει αλλα αυτο ειναι σε αλλο thread.

Εκει προς τα γυφτικα οπως πας προς τα ΚΑΥ αριστερα που περνας κατι γραμμες τρενου ηταν τρια σπιτακια.
Τοτε ειχαν:
Στο 1ο μια χοντρη (που ειχε χιουμορ)  :grin:
Στο 2ο μια μαυρουλα εξαιρετικα αδυνατη και κοντουλα  :uglystupid:
Και στο 3ο μια τσιγγανα που ειχε να κανει μπανια απο τοτε που γεννηθηκε.  :o
Υπαρχουν ακομα αυτα ή κλεισανε?
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Εκει προς τα γυφτικα οπως πας προς τα ΚΑΥ αριστερα που περνας κατι γραμμες τρενου ηταν τρια σπιτακια.
Τοτε ειχαν:
Στο 1ο μια χοντρη (που ειχε χιουμορ)  :grin:
Στο 2ο μια μαυρουλα εξαιρετικα αδυνατη και κοντουλα  :uglystupid:
Και στο 3ο μια τσιγγανα που ειχε να κανει μπανια απο τοτε που γεννηθηκε.  :o
Υπαρχουν ακομα αυτα ή κλεισανε?

Υπαρχουν κ θα υπαρχουν με τα ιδια κ ισως κ χειροτερα χαλια απο οτι μας περιεγραψες.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Υπαρχουν κ θα υπαρχουν με τα ιδια κ ισως κ χειροτερα χαλια απο οτι μας περιεγραψες.

Σοβαρα μιλας?????  :S
Υπαρχουν ακομα αυτες οι τρωγλες?  :dancing:
Ε ρε γαμωτο να μην με βγαζει ο δρομος απο 'κει να γελασω με την χυχη μου!  :grin:
Ειδικα στην χοντρη!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Αλεξανδρούπολη παίζει τίποτα ρε παιδιά ;
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Σοβαρα μιλας?????  :S
Υπαρχουν ακομα αυτες οι τρωγλες?  :dancing:
Ε ρε γαμωτο να μην με βγαζει ο δρομος απο 'κει να γελασω με την χυχη μου!  :grin:
Ειδικα στην χοντρη!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Αυτες οι τρωγλες υπαρχουν απο παντα.Στο θεμα του αγωραιου ερωτα ειμαστε πολυ πισω κ δεν βλεπω φως στον οριζοντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom