Νέα

Αλεξανδρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pyrinikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

stall

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικα με τα φροντιστηρια γιατι μονο pm ? Αν θελετε μπορειται να ενημερωσετε και εμενα please
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Τι γίνεται στην Αλεξανδρούπολη ρε παίδες (στην πόλη που υπηρέτησα;) Στις γνωστές αλυσίδες φροντιστηρίων αγγλικών πηδιούνται οι καθηγήτριες με τους μαθητάδες;
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Φίλε μου thanoss σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Αν καποιος άλλος ξέρει κάτι ας το πει ρε παιδιά. Άλλα μπαράκια δεν υπάρχουν; Τα pm θα μπορούσες ρε φίλε να τα δημοσιεύσεις εδώ μέσα ή αν δε θες, να μου τα στείλεις μπας και μάθω τίποτα. Αν ξέρεις κάτι ενημέρωσε σε παρακαλώ.
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Vanzel και stall  σαφώς!

Ειδικά αν οι μαθητές είναι ενήλικες και παντρεμένοι! Συνένοχη σιωπή βλέπεις...
 

constant

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
100
Like
21
Πόντοι
1
Φιλε μου,επειδη παω καθε εβδομαδα Φερρες,και αναγκαστικα διανυκτερευω Αλεξανδρουπολη,και δε γουσταρω να μενω συνεχεια στον κουμπαρο μου(νεα χηλη)πες μου αν μπορεις κανενα γκανιαν....να μην πιανω ξενοδοχειο αδικα!!
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
κανενας απο αλεξανδρουπολη να ξερει κανενα τηλεφωνακι απο call - girl υπαρχει?
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
κανεις που να θελει να δωσει καμια πληροφορια?για βιζιτα?
 

TRELOS76

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό το φροντιστήριο Αγγλικών υπάρχει και στην Καβάλα ::::::::::::
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
οπιοις θελει να μαθει για αλεξανδρουπολη εδωωωωωωω.....!!!!δεν εχει και πολλα πραγματα βασικα τουλαχιστον απ οτι ξερω τωρα τοσα χρονια που ζω εκει....ειναι ο παπαγαλος το κεντρι τα σοδμα και αλλα αλλα απο οτι ηερω μονο κατι καμενοι πανε εκει....μεγαλοι σε ηλικια....τωρα απο πουτανες σε αγκελιες απο εφημεριδα τοπικη δεν εχω δει ολο και κατι θα υπαρχει.....δυστυχως συναδελφοι μονο αμα βρεις κανα κοριτσακι...........!!!!!!!!
Μπορει καποιος να δωσει περισσοτερες πληροφοριες για αυτα τα μπαρακια (παπαγαλος, κεντρι, σοδομα) ; Που βρίσκονται, πως είναι οι κοπελες, τιμες, ....
 

bigjonny66

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Σας παρακαλώ στείλετε με pm πληροφορίες για το φροντιστήριο και ότι άλλο υπάρχει για Αλεξ/πολη.Ευχαριστώ ε των προτέρων συναγωνιστές.Πάντως αν ενδιαφέρεστε στην Κομοτηνή και Ξάνθη πάντα παίζουν καλύτερα μπουρδέλα,η Αλεξανδρούπολη πάσχει από παλιά σε αυτό το θέμα.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Πάντως αν ενδιαφέρεστε στην Κομοτηνή και Ξάνθη πάντα παίζουν καλύτερα μπουρδέλα,η Αλεξανδρούπολη πάσχει από παλιά σε αυτό το θέμα.

Φιλε δωσε οτι πληροφοριες εχεις και για Ξανθη και Κομοτηνη. Ευχαριστω
 

bigjonny66

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν έχουμε και λέμε.Στην Ξάνθη εχω να πάω καιρό αλλά πάντα κάτι παίζει στα γώστά μπουρδέλα μετά τισ γραμμές.πρέπει να προσέξεις μόνο σε ένα που είναι κοντά σε ένα μεγάλο μάρκετ ή Μαρινόπουλος είναι ή Μασούτης γιατί εκεί πάντα παίζουν εγχειρισμένες τραβεστί.Στην Κομοτηνή αυτή τη στιγμή παίζουν καλά κομμάτια στο μπουρδέλο απέναντι από το LDL και στα παλιά μπουσρδέλα στο ανάχωμα μετά από το συνοικισμό των γύφτων.Επίσης πριν από τα παλιά μπουρδέλα στο παλίιό Αριγκάτο παίζει μια όμορφη η Σίσυ η οποία είναι φόλα στο δωμάτιο.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
ευχαριστω πολυ bigjony66. Πολυ κατατοπιστικός!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Άκουσα ότι το Diamond είναι το καλύτερο στην Αλεξανδρούπολη. Ξέρει κανένας τι παίζει ;  Τα κορίτσια μπορείς να τα παρεις σε ξενοδοχείο; Πόσο πάει ;
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Μπορει καποιος να δωσει περισσοτερες πληροφοριες για αυτα τα μπαρακια (παπαγαλος, κεντρι, σοδομα) ; Που βρίσκονται, πως είναι οι κοπελες, τιμες, ....
ο παπαγαλος ειναι απεναντι απο τον ΟΣΕ ακριβως τα κεντρι πιο κατω στον ιδιο δρομο και εκει που ειναι το κεντρι στο στενο αριστερα ειναι και τα σοδωμα..επισης ειναι ενα ακομη το Diamont το οποιο ειναι στην αβαντος αλλα βγαινοντας απο την πολη..λοιπον στο ντιαμοντ το prive ειναι 20 ευρωπουλα και το ποτο (μπομπα) 10 ευρωπουλα..τωρα μεσα πεζουνε κανα 2-3 μαυρες η μια απο γκανα και η αλλη απο σερες λεει (δεν μιλανε καλα ελληνικα).η μια ρωσιδα μαλιστα μπροστα εχει και ασημενια δοντια..οι γκομενες ειναι χαλια (προσωπικη μου αποψη για το ντιαμοντ) και μεσα βρισκεις μονο καμενους 50αρηδες και χοντρους..!!πιστευω οτι οταν πηγα μια φορα για χαβαλε οτι ημασταν η μοναδικη παρεα απο πιτσιρικαδες..!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
κοινως η αλεξανδρουπολη υστερει πανω σε τετοια θεματα..!!παρολο το φοιτοιταριο και τον τοσο στρατο που εχει..!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Άκουσα ότι το Diamond είναι το καλύτερο στην Αλεξανδρούπολη. Ξέρει κανένας τι παίζει ;  Τα κορίτσια μπορείς να τα παρεις σε ξενοδοχείο; Πόσο πάει ;
αν το diamont φιλε μου ακουγεται οτι ειναι το καλυτερο (επειδη εχω παει μια φορα μονο) φανταζομαι ποσο σκατα ειναι τ αλλα...!!!διαβασε τι λεω στο παραπανω ποστ μου τι λεω για το ντιαμοντ...ΧΑΛΙΑ
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Πολυ σωστά είπαν οι φίλοι πριν δυστηχώς η Αλεξ/πολη αυτην την επόχη υστερή πάρα πολύ!Για τον Diamond που είπαν τα παιδιά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο απλά τα υπόλοιπα είναι απαράδεκτα.Σαν χώρος είναι καθαρό κ καλούτσικο αλλα από τα άλλα αστα να πανε.Όσο για κεντρί παπαγάλο κ σόδομα δυστήχως οι καλές εποχές περάσανε.Πριν μερικά χρόνια είχε καλα κομμάτια κ γινόταν παιχνίδι (εντός κ εκτός μαγαζιού) αλλα τα εκλείσαν κ τώρα τελευταία που ξανάνοιξαν έχουν χάλια γκόμενες κ μόνο τα λεφτά σου σου τρώνε.Με λίγα λόγια ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ!Ας ελπίζουμε οτι θα αλλαξουν τα πραγματα.Στο κατω κατω εμεις στο πηγάδι κατου...αμε?
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Α!κ κατι για τον φιλο πο ειπε για το φροντιστηριο.Μην ακουω μα..κιες.Δεν υπαρχει τετοιο πραγμα ουτε υπηρξε ποτε.Η πολη ειναι μικρη για να μην μαθευτει κατι τετοιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom