Νέα

Αλεξανδρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pyrinikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

kostastsiou

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Τι έγινε κανείς δε μπαίνει εδώ.
 

Arour13

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,
Λοιπόν παιδιά τα στούντιο είναι ως γνωστόν 3 και 1 λίγο καλτ.
Τα τρία νορμάλ είναι το έρος στην Άβαντος. Τελευταία φορά που επισκέφτηκα είχε μια μελαχρινή με καλό βυζάκι. Σώματακι κανονικο αλλά αρκετά θελκτική και πρόσχαρη. 30 απλό και 50 ελεύθερο στοματικό. Εγώ της έδωσα το πενηνταρικο και δεν το λυπήθηκα. Το 23 που είναι στην είσοδο της Αμφιτρίτης. Έχω να πάω πάρα πολύ καιρό. Και το τρίτο που είναι μετά το αεροδρόμιο πριν στρίψεις για τυχερό. Αυτό το έχω επισκεφθεί πολλές φορές και πάντα έχει διαφορετική κοπέλα με ανάμεικτα αποτελέσματα. Από πολύ άσχημα έως εξαιρετικά. Έχω πετύχει 20 χρόνο ρουμανακι με βυζάρες και τρελή όρεξη μέχρι 35αρα Πόντια που νομιζες ότι σου κάνει χάρη να σου πάρει πίπα. Συνήθως έχουν μια πολιτική 30 κανονικό 40 λέει χαλαρά(δε ξέρω τι εννοεί , μάλλον ότι δε θα βιαζεται.) Και 50 ελεύθερο στοματικό. Τα παραπάνω προγράμματα δεν τα χω δώσει ποτέ σημασία.
Τέλος υπάρχει και η απόλυτη καλτιλα στα κατσιβελικα. Για τους μη γνωστές είναι μια γύφτικη γειτονιά . Το σπιτάκι είναι πολύ εύκολο να το βρεις.μολις περνάς την διάβαση του τρένου στην οδό Άβαντος στο πρώτο στενό δεξιά. Νομίζω ότι λειτουργεί όχι μέχρι πολύ αργά γτ είναι εντός κατοικημένης περιοχής. Εδώ λίγο μπερδεύουν τα πράγματα. Δεν έχει στάνταρ τιμές , ούτε στάνταρ κορίτσια. Περνάω κάποιες φορές για να δω τι παίζει αλλά το ψιλοφοβαμαι λίγο. Για λόγους υγιεινής περισσότερο.
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
Πέρασμα και απο τα δυο σπίτια και στα δυο δουλευουν δυο Αντριάνες και οι δυο δυνατα κορμιά πιο Ωραια αυτη στο αεροδρομιο αλλα πολυ ξυνή στο σαλονι Οποτε εφαγε ακυρο! Και ατο έρως ακυρο έριξα γιατι ειναι κομοδίνο η γκομενα! Αυτα καλη συνεχεια πολεμιστές!
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
:tn04: Μάγκες, Εμπάργκο στα studio της Αλεξανδρούπολης. Μετά το studio 23 με παράβολο 40€ τώρα και το studio Eros House Νικόλ αύξησε το παράβολο από 30€ σε 40€.Στην Αθήνα με 30€ παίρνεις δύο μαζί και εδώ με 40€ μία και "ξινή" !
 

FOTBORDEL

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Και εδώ ακρίβεια διαβάζω αύξησαν το παράβολο από 30 σε 40 ευρα.
 

RoryG 1978

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Επιβεβαωνω την αυξηση στο παραβολο. Περασμα χθες απο "eros house" , κοπελα απο Ρουμανια με μπολικα στηθια (οχι παραπανω απο 2) αγνωστου ονοματος. Εγω δεν ...αφου ναι μεν αλλα....αει γεια... ειπα στο τελος και εφυγα. Γιουβαρλακοειδης νταρντανα με flat κωλο ακομα και σε 10 ποντα!


Στο αλλο προς Αβαντα δουλευε η ιδιοκτητρια, ....πρωην ιδιοκτητης.... με επιασε απο το σβερκο και μου ελεγε θα σου γλειψω και τα μπαλακια και το κεφαλακι και αναρωτιομουν τι εχει στο βρακι της/του.... και γενικα που το παει...
Δεν πηγα πουθενα...
 

RoryG 1978

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Επιβεβαωνω την αυξηση στο παραβολο. Περασμα χθες απο "eros house" , κοπελα απο Ρουμανια με μπολικα στηθια (οχι παραπανω απο 2) αγνωστου ονοματος. Εγω δεν ...αφου ναι μεν αλλα....αει γεια... ειπα στο τελος και εφυγα. Γιουβαρλακοειδης νταρντανα με flat κωλο ακομα και σε 10 ποντα!

Στο αλλο προς Αβαντα δουλευε η ιδιοκτητρια, ....πρωην ιδιοκτητης.... με επιασε απο το σβερκο και μου ελεγε θα σου γλειψω και τα μπαλακια και το κεφαλακι και αναρωτιομουν τι εχει στο βρακι της/του.... και γενικα που το παει...
Δεν πηγα πουθενα...
 

captainRoger

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2015
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες τι κανουμε ;;μποϋκοταρουμε τα μαγαζια ;; εχουμε εναλλακτικες λυσεις ;
 

killaaah

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Πλέον δεν παίζει και κάτι άλλο, δυστυχώς. Από τηλέφωνα και τέτοια έχω στερέψει και γενικά η πόλη, απ' όσο ξέρω μετά το φευγιό της φουρνιάς του Girls.
Προχτές πήγα στην Άβαντος, βράδυ αργά. Το 30€ ισχύει ακόμα αλλά δεν μπήκα γιατί δεν είχα τόση όρεξη όταν έφτασα τελικά απ' όσο όταν ξεκίνησα. Η κοπέλα καλή, ωραίο σώμα, ψηλή, μαυρομάλλα. Στα άλλα δύο δεν έχω πάει αρκετό καιρό τώρα, έχω χάσει επαφή. Πάντως, το 40€ δεν είναι τραγικό, απλά σκεφτείτε ότι παίζει πολύ ζήτηση και λίγη προσφορά. Οπότε, κάπως θα το εκμεταλλευτούνε
 

captainRoger

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2015
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Πατριώτες έχουμε κάνα νέο στην ευρήτερη περιοχή ;
 

Daniellos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν κάνα μήνα στο studio 23
Η Αντριάνα έφυγε και έχει ένα ξανθό κρυόκωλο
και φέρνει παρέα και το λιπαντικό της γιατί
είναι στεγνή του κερατά.

Αυτά 
 

e-Μήτσος

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2015
Μηνύματα
80
Like
45
Πόντοι
0
Τηλέφωνο για ενημέρωση προ ημερών στο παραπάνω studio.
Αγενής τσα τσα χωρίς να δώσει πληροφορίες το έκλεισε...
Δεν γίνεται έτσι δουλίτσα...

Τηλεφώνημα και στο "Eros House Νικόλ" για πληροφορίες και το τηλέφωνο που υπάρχει παντού στο internet δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή.
ΧΑΛΙΑ η κατάσταση...
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Καλημέρα στη παρέα της ομορφης Αλεξανδρούπολης. Επαγγελματικές υποχρεώσεις με φέρνουν στα λημέρια σας. Διαβάζω για το studio 23 και Eros.  Αξίζουν ρε παιδιά η να ψάξω για καμία αγγελία ;
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Καλημέρα στη παρέα της ομορφης Αλεξανδρούπολης. Επαγγελματικές υποχρεώσεις με φέρνουν στα λημέρια σας. Διαβάζω για το studio 23 και Eros.  Αξίζουν ρε παιδιά η να ψάξω για καμία αγγελία ;
Μπα... δεν θα βρεις αγγελίες για την περιοχή! Το Eros έχει φέρει κατά διαστήματα πολύ καλά κομμάτια! Έχω περάσει πολύ καλά κατά καιρούς σ΄αυτό το στούντιο. Έχω όμως καιρό να περάσω από εκεί.Δοκίμασε και πες μας τις εντυπώσεις σου!
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Μπα... δεν θα βρεις αγγελίες για την περιοχή! Το Eros έχει φέρει κατά διαστήματα πολύ καλά κομμάτια! Έχω περάσει πολύ καλά κατά καιρούς σ΄αυτό το στούντιο. Έχω όμως καιρό να περάσω από εκεί.Δοκίμασε και πες μας τις εντυπώσεις σου!
Έχεις δίκαιο αδερφέ. Πέρασα από το Eros δεν μου άρεσε η Κοπέλα και σηκώθηκα έφυγα να πιω ένα ποτακι.  Αγγελίες που ψάχτηκα τίποτα εκτός από κάτι περίεργες αγγελίες αμφιβόλου ποιότητας και δεν το ρίσκαρα. Κρίμα όμως ρε γανωτο. Στο ξενοδοχείο έκανα διακριτικά ερώτηση στον receptionist και επίσης έφαγα τα μούτρα μου. Είναι μεγάλη σχετικά πόλη , να μην έχει κίνηση ο κλάδος; Αμαρτία.....
Η Θεσσαλονίκη ( όχι ότι είναι αμάν και τι.....αλλά ) δηλώνει τη συμπαράσταση της...
 

XroniaKaiMpa

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2020
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Κρίμα είναι ρε παιδιά. Και το girls ανοίγει αργά 10:30 και δεν έχει κάτι μέσα στην πόλη.
 

Home_alone88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους ;) Είμαι νέος στην Αλεξανδρούπολη και θέλω να μάθω τα μέρη..απ' ότι κατάλαβα, από μπαράκια μόνο το Girls υπάρχει, σωστά; Που ακριβώς βρίσκεται παιδιά; Διαβάζω ότι είναι απέναντι από τον σταθμό, αλλά στο Google Maps δεν μπορώ να βρω κάτι; Είναι ακόμα ανοιχτό; Αν κάποιος μπορεί να μου περιγράψει που είναι, πχ δίπλα από κάτι χαρακτιρτιστικό ή διεύθυνση στο Google Maps, θα ήμουν υπόχρεος ;)
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.587
Like
2.022
Πόντοι
506
:-*  η Χριστίνα στην VILLA EROTICA  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG-2acd7d3a8f603bc0ba319d7105f92d6b-V.jpg
    IMG-2acd7d3a8f603bc0ba319d7105f92d6b-V.jpg
    84,5 KB · Εμφανίσεις: 144

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom