Νέα

Αλεξανδρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pyrinikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

boss84

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα νέο, καμμιά εξέλιξη απο Αλεξ/πολη παίδες;
 

boss84

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ησυχία στην ΑΛεξ/πολη...γιατί έτσι; δεν παίζει τπτ αξιόλογο; μια ενημέρωση θα βοηθούσε
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Δε μου λέτε βρε παλικάρια & ευγενείς συναθλητές...Εκείνα τα παραδοσιακά μπουρδέλα στην Άβαντος υπάρχουν ακόμα?Εγώ ως παραδοσιακός αυτά γουστάρω κι όχι στούντιο με 40άρια και 50άρια......
 

boss84

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ο καινούριος "Παπαγάλος", με το όνομα "Eros" απέναντι απο το σιδηροδρομικό σταθμό τί λέει;
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνηστές, ανεβαίνω για δουλειά την άλλη εβδομάδα. Υπάρχει κάτι να παίζει στην Αλεξανδρούπολη?
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Στούντιο στην Αμφιτρίτη. Νομίζω 23 λέγεται. πήγα πριν 20 μερες. Ενα αστεράκι δουλευει πολύ καλό
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Ρε παιδια, τι γινεται στην Αλεξανδρουπολη? Ας κανει καποιος ενημερωση.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
φιλε 2 στουντιο εχω επισκεφτει. Το ενα το 23 στην αμφιτριτη. Μονο με οδικο μεσο πας ταξι πανε ελα αμα του πεις να περιμενει υπολογισε κανα 20ρικο +. Και το αλλο προς αεροδρομιο οπως πας απο αριστερα ειναι. Κοινως και τα 2 θελουν μεταφορικο μεσο. Με τα ποδια ουτε του ποτε θα φτασεις. Τελευταια επισκεψη εκανα στην αμφιτριτη αλλα κανα 2 μηνες πριν. Το τζακουζι προγραμμα σιγουρα δεν αξιζει γιατι το τζακουζι δεν ειναι τζακουζι αλλα μια μπανιερα που με το ζορι βολευεσαι. Περι κορασιδων. Στου αεροδρομιο εχω πετυχει κανα 2 μιλφ που δουλευουν εκει και πρωι και βραδυ μετρια πραγματα. Στην αμφιτριτη η ποιοτητα καλυτερη και αν δεν κανω λαθος οι τιμες ξεκιναν απο 40
 

captainRoger

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2015
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος παλίκαρος θα μπει στον κόπο να μας ενημερώσει λίγο αυτήν την περίοδο τί υπάρχει ; Ποια τα προγραμματα και τιμες στα τοπικα studio ή και στην άβαντος ; Που μείνατε ευχαριστημένοι ;  :rockon:
 

killaaah

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
3 στούντιο παίζουν

1. Studio Eros (Τέρμα Άβαντος πριν την γέφυρα) : Πεντακάθαρος χώρος με εξυπηρετική κοπέλα εξ Αλβανίας κοντούλα με τέλειο σωματάκι. Με των 30

2. Nicol (Αρίστεινο) : Επίσης πολύ σενιέ πενιέ χώρος αλλά η κοπέλες που έφερνε κατά καιρούς ήταν λίγο πιο "κρύες" από παγάκι και δεν ξαναπήγα. Με των 30 επίσης

3. Studio 23 (Αμφιτρίτη) : Η μεγαλύτερη ποικιλία σε κοπέλες και όλες αξιόλογες σε εξυπηρέτηση και εμφάνιση. Φιλική η τσατσά που σε κερνάει και κατιτίς και περνάει η ώρα με την κουβέντα της. Καιρό έχω να πάω λόγω τιμής. Με των 40
 

captainRoger

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2015
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μέτρια πράγματα σε 23 και villa erotica τερμα αβαντος. Για το eros house nicol προς αεροδρόμιο τί παίζει αυτό τον καιρό ? Τί προέλευσης κορίτσι έχει ?
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
656
Like
254
Πόντοι
26
Παίδες είχα ρωτήσει και στο thread για τα κωλόμπαρα αλλά θα βάλω και εδω την ερώτηση.Είχε γράψει κάποιος εκεί ότι στο Girls δουλεύει μια Τουρκαλίτσα και μαζί με μια άλλη κάνουνε ντουέτο.Δουλεύει ακόμα αυτή εκεί?Γιατί περάσανε και δυο χρόνια απο τότε.
 

killaaah

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Τον τελευταίο χρόνο δεν την έχω πετύχει πάντως...
 

petslaver

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά  ξέρετε τηλέφωνο  απο το ερος η το νικολ studio θα ημουν υποχρεως..
 

killaaah

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Μου είπαν ότι έχει ανοίξει και πάλι το στούντιο τέρμα Άβαντος, ξέρει κανείς κάτι σίγουρο;
 

Ifestosgr1980

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Έχει ανοίξει με καινούργια διεύθυνση της αλυσίδας ερως κ μπορείς να βρεις κορίτσια από το ερως.
Τελευταία που πέρασα δούλευε μια μικρή κουκλίτσα Ελληνίδα,πάρα πολύ καλή κ εξυπηρετηκη
 

captainRoger

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2015
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Έχει ανοίξει με καινούργια διεύθυνση της αλυσίδας ερως κ μπορείς να βρεις κορίτσια από το ερως.
Τελευταία που πέρασα δούλευε μια μικρή κουκλίτσα Ελληνίδα,πάρα πολύ καλή κ εξυπηρετηκη

Για δωσε συντροφε λιγες ακομη πληροφοριες αν δεν σου κανει κοπο. Ηλικια; τιμούλες ; προγράμματα ; δωμάτια-χώρος ;;
 

kostastsiou

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Μαγκες ανεβαίνω Άλεξ.παιζει τίποτα καλό στα στούντιο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom