Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Τι εισαστε εσεις ρε?  :tickedoff: :tickedoff:
Ειπα να μπω σε αυτο το θρεντ να γραψω για μια χθεσινη εμπειρια, και εσεις μονο την ομαδα αιματος απο καθε κοπελα δεν γραφετε...  :dancing: :dancing:
Anyway... Καλη εμπειρια ηταν. Ιδιαιτερα απο την Αλμαζα. Ρωσιδακι με ωραιο στηθος.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Η Αλμαζα ξανθια με τρελο πατουρι ?????
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Οχι, μελαχρινο ηταν... Σιλικονουχο 3αρι βυζι, ωραιο κωλο...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Η Αλμαζα ηταν GFE στον χορο σου ή πολυ τυπικη ????
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Την πηρα 2 συνεχομενους. Στον πρωτο σχετικα τυπικη. Στο δευτερο πολυ καλα... Σκεφτομουν και 3 γυρο αλλα....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
πάλι ερωτεύτηκες ρε παλιόπουστα;

persona ειμαι και το παραδεχομαι αγαπουλης των στριπ ..... / μου αρεσει το πουλημενο το ψευτικο GFE  .....

Την πηρα 2 συνεχομενους. Στον πρωτο σχετικα τυπικη. Στο δευτερο πολυ καλα... Σκεφτομουν και 3 γυρο αλλα....

τελεια !!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πάντως  , όντως  είναι καλή η ALMAZA ( μετά το Β΄ γύρο ) και είναι πράγματι ωραίο παιδί .
Το ALKATRAZ μαζεύει  κορυφαία  μωρά .
ΦΕΥ άφραπα , κατά την  εκτίμησή  μου  για  τους  λάτρεις  του  είδους
P.
 

zouzis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
148
Like
1
Πόντοι
1
Το μαγαζί σε υπηρεσίες μου θυμίζει το athens number one δηλαδή απέξω απέξω και αυστηρά τα προβλεπόμενα. Και τι χάλι είναι αυτό με τους 2 απλούς χορούς. Πρέπει να είναι σχεδιασμένο γιατί με 2 χορούς δεν ικανοποιείσαι αλλά φτιάχνεσαι και πας για την επόμενη και άλλους 2 χορούς κτλ κτλ μιλάμε ότι μένεις στην κυριολεξία με το π...ι στο χέρι...  Βέβαια δεν κέρασα και κάνα ποτό για να δω μήπως βελτιώνεται η κατάσταση αλλά τεσπά...

Κατά τα άλλα και επί του πρακτέου όποιος γουστάρει προστυχόφατσα, βυζάρες και πιασίματα τότε η Μαρίνα είναι ότι πρέπει...
 

stelmi

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μολις γυρισα απο Αλκατραζ και ενημερωνω. Χωρος στενομακρος αν δεν εισαι κοντα στην πιστα δεν βλεπεις και πολλα (ας ειναι καλα κατι οθονες στους τοιχους) εισοδος 15 ευρω, χορος 10, special 50. Almaza απιστευτο μωρο για τα δικα μου γουστα βυζαρα (3αρι γεματο) κωλαρα πηρα ενα 2πλο χορο, στη συνεχεια Carmen γνωστηη απο Sirocco - Baby O Βυζαρος 2πλο χορο και εδω, μια Αουρενια καπως ετσι αν το επισα καλα την λεγαν, ωραιο φυσικο βυζι αλλα ψιλομαπα ο χορος, Michel 2μετρο αστερι....αν ξαναπαω θα ειναι βασικος λογος για μενα που δεν μου πολυ αρεσουν οι λιγνες 3πλος εδω ο χωρος. Στο special ρισκαρα με μια λιγοτεςρο μπανικη την Paola...χορος χωρις το κιλοτακι αλλα τιποτε παραπανω απο οτι ειδα κατι πρεπει επιπλεον να παιζοταν αλλα φραπεδια ουτε μου εκαναν ουτε ειδα να κανουν σε αλλον..... Service τυπικο, ποτα δνε εχω αποψη (παντα Bacardi Cola) Show στην σκηνη ενδιαφεροντα (λεσβο-πηδηματα με πλαστικους ανδρες γυναικες) αλλα αν δεν εισαι κοντα δεν λεει. Μαλλον χρειαζετε νεα επισκεψη..Αυτα συναγωνιστες!!!
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κατ'αρχας να ξεκαθαρισω οτι για μενα ειναι το καλυτερο μαγαζι για φετος,αλλα εχει αρχισει και δειχνει σημαδια παρακμης και ψωνισματος.1)Τι γελοιο γκεστ ειναι αυτο με τον εθνικο σταρ?Θα ειναι λεει καθε βδομαδα παρασκευη-σαββατο.Ανεβαινει πιστα,τραγουδαει και γενικα περιφερεται στο μαγαζι.2)Στην πορτα μας διαβεβαιωσαν οτι εχει πολλα αδεια τραπεζια να κατσουμε και μεσα δεν ειχε χωρο ουτε για ορθιους και οταν ειπαμε τι μας ειχαν πει στην πορτα απαντησαν "τι να κανουμε φιλε,το αλκατραζ παντα εχει κοσμο"3)Εσκασε καινουριο μωρο απο ουγγαρια(νομιζω αλινα αν ακουσα καλα) η οποια αφου με παιδευε κανα τεταρτο(χωρις να ζητησει τιποτα),οταν με εκανε πυραυλο και της ειπα να παμε για χορο,μου ειπε οτι δεν κανει χορους αν δεν την κερασω πρωτα.Τελικα με τα πολλα πηγαμε χωρις κερασμα αλλα αν ημουν καινουριος στο χωρο δε θα την "καταφερνα" με τιποτα.Αυτα τα 3 με ψιλοχαλασαν.Συμβουλη:Πηγαινετε καθημερινες αν μπορειτε ειδικα στο συγκεκριμενο.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τι gay ιστορίες είναι αυτές αχαχούχα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Επισκεψη σημερα στο εν λογω καταστημα.
Μετα απο προηγουμενες εξοδους σε Αφρο και Ρασπουτιν οπου ειδα καποια πραγματα να ...κινουνται,πηγα με ...υψηλες  απαιτησεις .
Το μαγαζι ειναι σε αλλο επιπεδο απο τα συνηθισμενα!!!!!
Πραγματικα εφαμιλλο με αντιστοιχα του εξωτερικου....
Η ιδιοκτησια εχει ριξει πολυ χαρτι και αυτο φαινεται και στο πιο απειρο ματι....
Ντεκορ,καθιστικα,μουσικη,φωτα ,ολα!!!!
Οι γυναικες σε μια γενικη απογραφη πολυ καλες,τωρα απο ονοματα ....καληνυχτα....
Χαμος,παρα πολυς κοσμος ασφυκτικα γεματο (καθημερινη!!!!)οι γυναικες χωρις ανασα!!!!!
θυμαμαι μερικες και ηταν οι:
Γρατσιελλα ξανθια ,ρουμανα, κορμαρα, πολυ καλη παρουσια!!!ωραιο στησιμο πολυ καλο χορο στη πιστα.
Μικαελλα επισης ρουμανα πιασιματα σε σωστα ....σημεια καβλομουνα!!!!!
Μια Λιθουανεζα ,ψηλη μελαχρινη,μακρυ μαλλι,με σιλι δεν θυμαμαι ονομα( :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:)αρκετα εντυπωσιακη!!!!
Καμελια νομιζω ρουμανα πολυ ωραιο καβλακι(παρα πολυ ωραιο!!!!!)τρελλαθηκα μαζι της ,τρομερο προσωπακι,μιγμα προστυχιας και αθωοτητας μαζι....πηγαινετε να την τσεκαρετε αξιζει πραγματικα.Εγω την τιμησα με δυο χορους οι οποιοι ηταν πολυ καβλωτικοι και πραγματικα το φχαριστηθηκα.....
Ρε μαγκες σορρυ αλλα παω να σπασω το κεφαλι μουυ χωρις να μπορω να θυμηθω ονοματα!!!1( :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:)Γινοτανε χαμος δεν ακουγανε οι σερβιτοροι,κολαση....Εγγυωμαι ομως οτι αξιζει σιγουρα να επισκεφθειτε!!!!!
Αν και θεωρω οτι οι ''επαγγελματιες'' ;)του ειδους ισως να μην μεινουν ευχαριστημενοι γιατι κοζαρισα οτι στο χωρο που γινοντουσαν οι χοροι (στο πισω μερος του μαγαζιου)ηταν ενας τυπος  ο οποιος μαλλον κυτταγε και ''ελεγχε''(???)τους χορους των κοριτσιων!!!!!!
Παντως δεν συζηταμε οτι το μαγαζι ειναι απο τα κορυφαια(μαλλον το κορυφαιο)και σε γυναικες και σαν χωρος.θα ξαναπαω σιγουρα!!!!
Η Καμελια τρομερο εργαλειο....επαθα πλακα!!!!
Με προσοχη μονο γιατι αυτο το αθλημα ειναι ...πολυεξοδο

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
H Kamelia ήταν ο μόνος λόγος που πήγαινα Star(και το show shower). Όταν απεχώρησε και η Cleo
 

Επισκέπτης
Αν και θεωρω οτι οι ''επαγγελματιες'' ;)του ειδους ισως να μην μεινουν ευχαριστημενοι γιατι κοζαρισα οτι στο χωρο που γινοντουσαν οι χοροι (στο πισω μερος του μαγαζιου)ηταν ενας τυπος  ο οποιος μαλλον κυτταγε και ''ελεγχε''(???)τους χορους των κοριτσιων!!!!!!
Μην σε ανησυχει ο τυπος....κοιταγε για να μην προσφερονται υπηρεσιες περαν των πληρωμενων...
Τα κοριτσια δουλευουν και εκτος....δεν πρεπει να κουραζονται.....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom