Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Είναι το στέκι του άσχετου, του κυριλέ και του περιστασιακού
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Είναι το στέκι του άσχετου, του κυριλέ και του περιστασιακού
Koiνως μια ΠΑΠΑΡΙΑ.....να κλεισει 'η να γινει ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ή ακομη καλυτερα ΜΠΡΙΖΟΛΑΔΙΚΟ
,αρε που ειναι το παλιο καλο ΑFRODITE!!!!!!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
αρε που ειναι το παλιο καλο ΑFRODITE!!!!!!!!!!!!!

πηγε αφταντρη...η μαγαζαρα!θυμασαι την ντανιελα την σερβα που οταν σε πλησιαζε σε τραβουσε απο τα αρχιδια για χουρο και δεν μπορουσε κανεις να αντισταθει?α..ρε εποχες...τιγκα το μαγαζι και μερα παρα μερα επισκεψη...τωρα γιοκ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
λοιπον...το μαγαζι δεν νομιζω να εχει πριβε,αλλα ο χώρος των "περιπτυξεων" με τις κοπελες ειναι παρα πολυ σωστα τοποθετημενος και προσεγμενος...διοτι ειναι μακρυα απο τα πολλα ματια που καρφωνονται καθοτι ειναι αριστερα με το που μπαινεις στην κυρια εισοδο του μαγαζιου οποτε νιωθει ανετα οποιος χουρευει....νιωθεις σχετικα ανετα στον χωρο,αν και ειναι και αυτο το μαγαζι αρκετα μακροστενο με συνεπεια συνωστισμος αναμεσα στα τραπεζια και δυσκολια κινησης γενικα....παντως δεν θα ηταν κακο ενα πριβεδακι διπλα στις τουαλετες!τα κουριτσια πολλα και ομορφα.Ειχα βεβαια τις προαλλες και μια  εκπληξη στο μαγαζι με μια κοπελα που δεν μπορω να την αναφερω δημοσια...διοτι δεν ανηκει στον χωρο των στριπ.Ειδα και καποιες παλιες γνωριμες βεβαια οπως την καρμεν του λολιτα,μια ξανθια μιλφ με κοντο μαλλι νταρντανα μετριου αναστηματος και αρκετες αλλες.....ηθελα να ρωτησω οποιον συναγωνιστη γνωριζει το εξης...μια μελαχροινη απιστευτη ναραμου με καμπυλες μελαχροινη αλογα απο την μεση και κατω με τρομερα σιλικονατα βυζια και προσωπο βγαλμενο απο την διαδρομη κολαση-παραδεισου :rockon: δουλευε ανατολη πριν ερθει αλκατραζ?φοραει κατι δικτυωρα καλσον συνηθως και εχει το μαλλι φυλλαρισμενο μεχρι τον ωμο περιπου!δεν συγκρατησα ονομα,αλλα χορευει και στην πιστα!επισης ειδα μια 30αρα περιπου με απιστευτο επισης σιλικον βαλει :boobies: που ομοιαζει εις το προσωπον παρα πολυ με την θεοδωρα(οχι την αυτοκρατειρα του βυζαντιου)της μαρνης-φραντζη!την ξερει κανεις?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
:o :o :o :o :o :o

γερνας μου φαινεται μπαρμπα vaso και ξεχνας..  :woldman: :rockon:

α...εχει και ενα ασιατικο κοριτσοπουλο......μολις σε εβαλα σε εξοδα ε :birdman:?για να μαθεις να μας λες οτι γερασαμε! :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
α...εχει και ενα ασιατικο κοριτσοπουλο......μολις σε εβαλα σε εξοδα ε :birdman:?για να μαθεις να μας λες οτι γερασαμε! :grin: :rockon: :rockon: :rockon:

αυτο που ειπες ειναι 2 κατοσταρικα στο νερο! ξερεις τι κανεις στην ασια με 2 κατοσταρικα ρε συ?  :crazy: με ξεσηκωνετε κουφαλες!  :tickedoff:  :birdman: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
λοιπον...το μαγαζι τελικά το είχαμε παρεξηγησει....ειναι παρα πολυ καλα στημενο μετα απο 3,4 επισκεψεις τσεκαρα τά παντα  :o :o..εχει βεβαια αρκετα μπαζακια αλλα εχει και κατι νεοφερτα λουλουδια αλλο πραμα!εχει βεβαια και αρκετες μεταγραφες απο κοντινα και πιο...μακρινα ιδρυματα.Σε οτι αφορα για αποδραση του φραπε με εκτοξευση υγρου πυρ όλο και κατι καταφεραμε παλι....η τελικη απογραφη τεμαχιων καταδεικνυει τα κατωθι αποτελεσματα....

1)βικτωρια
2)λουτμιλα
3)λινα
4)μαρια
5)μανταλενα
6)καρμεν(πρωην λολιτα)
7)ναομι(μαυρη)
8)φερναντα(ρουμανογυφτακι ξετσιπωτο....ότι πρεπει για να δουλεψει σε στουντιο και να σπαει τα καρυδια των στουντιαδων!)
9)αναστασιa(πρωην λολιτα νομιζω...)


υπηρχαν καμια δεκαπενταρια ακομη,αλλα σε καποια στιγμη επεσε το ρευμα και διακοπηκε η απογραφη στον κερατοειδη μου...ευλογησον τη ΔΕΗ και παταξον την ΓΕΝΟΠ ΔΕΗ! :grin:
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
hμουν 99% σιγουρος γιατι ξερω οτι δουλευει καλοκαιρια αλλα επρεπε να το σιγουρεψω.Γλυτωσαμε τα εξοδα  0:)
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Χτες έτυχε και πήγα ΑΛΚΑΤΡΑΖ με μια παρέα. 15 η είσοδος , 10 ο χορός. Εγώ δεν πήρα αλλά είχε καλές παρουσίες. Εμφανισιακά μου άρεσε η Υβέτ. Και το σόου καλό , κάτι κορίτσια μέσα στα κλουβιά τα καημένα και μάλιστα ήταν υποχρεωμένα να χρησιμοποιούν δονητές. Στο δεύτερο σόου 4 κορίτσια τριγυρνούσαν γυμνά ανάμεσα στους πελάτες (πάλι οι δονητές στο ποαιχνίδι). Ξέρω ότι οι πληροφορίες δεν είναι αρκετές αλλά δεν είμαι του αθλήματος (χτες έτυχε λόγο παρέας) , οπότε συγχωρέστε με.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Ξέρω ότι οι πληροφορίες δεν είναι αρκετές αλλά δεν είμαι του αθλήματος (χτες έτυχε λόγο παρέας) , οπότε συγχωρέστε με.
σε συγχωραμε, αλλα αν ξαναπας, ριξε μια καλλιτερη ματια και κανε παρεα με τη λουτμίλα..
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Αν είναι να συγχωρεθούν οι αμαρτίες μου πάτερ , να το κάνω  :cheesy:
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
σε συγχωραμε, αλλα αν ξαναπας, ριξε μια καλλιτερη ματια και κανε παρεα με τη λουτμίλα..

Η Λουντα αρχισε παλι τις γνωστες μαλακιες της και πήρε κοκκινη καρτα οριστικα και αμετακλητα.
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη χτες στο συγκεκριμενο μαγαζι με αρνητικη προδιαθεση λογω των ασχημων κριτικων που ειχα διαβασει στο σαιτ.Και πραγματικα απορησα πως ειναι δυνατον να εχουν ειπωθει τοσο ασχημα πραγματα για το αλκατραζ.Και εξηγουμαι ξεκινωντας(οπως παντα)απο τα αρνητικα.Ο χωρος παρ'οτι ειναι πολυ διαφορετικος,δε μου αρεσε που καθονται ολοι παρα πολυ κοντα.Υπερβολικα κοντα!Τοσο που αν πας 4-5 φορες ειναι σιγουρο οτι θα συναντησεις γνωστο σου(για οσους τους πειραζει).Και επισης μικρος χωρος(και υπερβολικα σκοτεινος) ο χωρος για τους χορους.Στα θετικα τωρα:παρα πολυ ωραιες γκομενες(σχεδον ολες)και με...μεγαλα προσοντα,πραγμα σπανιο σε στριπ.Εχει φοβερα σοου στη σκηνη καθε 30-45 λεπτα και γενικα πολυ εμφαση στο χωρο επι σκηνης που δε σταματαει ποτε.Για φραπεδες δεν ξερω αλλα δε με νοιαζει κιολας αφου στο συγκεκριμενο μερος δεν παω με αυτο το σκοπο.Τα υπολοιπα ανακαλυψτε τα μονοι σας.Εγω απλα θα πω οτι το μαγαζι ειναι πολυ καλο και διαφορετικο.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ακουσα πως η Αννα απο Μουσσες και η Λιζα απο Athens No1 ειναι πια στο Αλκατραζ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom