Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ακουσα πως η Αννα απο Μουσσες και η Λιζα απο Athens No1 ειναι πια στο Αλκατραζ..


μια ξανθια ψηλη με μακρια μαλλια με πιασιματα εαν την λενε λιζα ναι παντως μια που περσυ ηταν στο νουμερ γουαν φετος ειναι στο αλκατραζ....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Για Άννα επιβεβαιώνω nokia  ;) :rockon: Για Λίζα...  :think:

Eλα μποση..Λιζα ex Aνατολη- Βaby Gold - Baby O Νικαιας.
Πρωην μελαχροινη με μαλι ως τους ωμους, νυν ξανθια με κοντο μαλι και 3αρι συλικονατο..(Παλια καραβανα..σιγουρα την ξερεις).Φιλη της Σαμπινας απο Gold..(ακομα σπιτωμενη ειναι αυτη..την χασαμε).
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Για Άννα επιβεβαιώνω nokia  ;) :rockon: Για Λίζα...  :think:

H Aννα στο αλκατραζ λεγεται βικτωρια και ειναι κολληταρι της ξανθιας ντανιελας του πρωην μικρου-μεγαλου αφροδιτη-γκολντ-νυν συζυγος!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Eλα μποση..Λιζα ex Aνατολη- Βaby Gold - Baby O Νικαιας.
Πρωην μελαχροινη με μαλι ως τους ωμους, νυν ξανθια με κοντο μαλι και 3αρι συλικονατο..(Παλια καραβανα..σιγουρα την ξερεις).Φιλη της Σαμπινας απο Gold..(ακομα σπιτωμενη ειναι αυτη..την χασαμε).

αυτην την λιζα δεν την εχει και στο σαιτ του γκολντ ρε παιδια?που φοραγε στο γκολντ ολο κατι θαλασσι σιθρου συνολακια....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γιατί  ρε  παιδιά  βρίζετε  τη  Λουντμίλα . Εν τάξει την έχω  δει και  εγώ  σε  psycho  καταστάσεις στο ριτόρνο , αλλά  έχω  περάσει  ωραία  μαζί  της  στην  Ανατολή  και το Αλκατράζ
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Συναδελφοι στριπερ για Κυριακη απο 12:00 μεχρι το πολυ 1:30 συνισταται το Alcatraz ή θα ξενερωσω ????
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Συναδελφοι στριπερ για Κυριακη απο 12:00 μεχρι το πολυ 1:30 συνισταται το Alcatraz ή θα ξενερωσω ????
Exeis και εσυ το προβλημ της γυναικας....
Ρωτα τον Μακ περι Αλκατραζ ειναι ειδικος!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Συναδελφοι στριπερ για Κυριακη απο 12:00 μεχρι το πολυ 1:30 συνισταται το Alcatraz ή θα ξενερωσω ????
Αν ειναι ανοιχτο....να πας....σιγουρα δεν θα χασεις...το μονο που με προβληματιζει ειναι ο τυπος σου ως πελατης κ οι απαιτησεις... :rolleyes: :rolleyes:

Παντως οι 15-20 γκομενες που εχει το μαγαζι,τα καθαρα ποτα,οι μη κλεφτες σερβιτοροι κ οι καλες μουσικες επιλογες ειναι τα θετικα του...τα αρνητικα ειναι...οτι μοιαζει με αμερικαν-στριπ-κλαμπ...πολλες γκομενες ειναι μονο του μπλα-μπλα...αλλα χωρις να εχουν να πουν πολλα...(ολα στα αγγλικα,συνηθως)!!! Φραπεδες,δεν πιστευω ν'αναζητας ???
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
vothre οχι προβλημα γυναικας δεν υπαρχει .....

Μακ ουτε  με τα Αγγλικα εχω προβλημα,ουτε με τα ντεκαφεϊνε κοριτσια / απλα αυτο που θελω ειναι να εχει καλες γκομενες,να ερχονται στα τραπεζια να "γνωριστουν" μαζι σου και να παρω 2 καλους απλους χορους με μουναρες / that's all ....

Παντως απο οτι βλεπω πρεπει να ειναι αυτο που ζηταω / να παω Αλκατραζ ή Diamonds and Dolls ????
 

Επισκέπτης
Μακ ουτε  με τα Αγγλικα εχω προβλημα,ουτε με τα ντεκαφεϊνε κοριτσια / απλα αυτο που θελω ειναι να εχει καλες γκομενες,να ερχονται στα τραπεζια να "γνωριστουν" μαζι σου και να παρω 2 καλους απλους χορους με μουναρες / that's all ....

Παντως απο οτι βλεπω πρεπει να ειναι αυτο που ζηταω / να παω Αλκατραζ ή Diamonds and Dolls ????

Alkatraz.....πολυ μακρια απ'το πολυ μετριο Διαμαντι....

1 φορα εχω δει βαριεστημενες γκομενες στο αλακτραζ...κ απ'οσο ξερω/γνωριζω δεν πρεπει να χει επαναληφθει....τα γκομενακια εκει δουλευουν σκληρα..:)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Υπουργε παρότι τις γκόμενες τις ξέρω και από το άλλο μαγαζί του ομίλου το Star, για εμένα είναι πολυ kindergarden φάση. Από ομορφία σε σχέση με κάποιες στο dolls δεν υπάρχει σύγκριση, άσε που, εκεί, είναι πιο κοινωνικές
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
H Aννα στο αλκατραζ λεγεται βικτωρια και ειναι κολληταρι της ξανθιας ντανιελας του πρωην μικρου-μεγαλου αφροδιτη-γκολντ-νυν συζυγος!
ποια Αννα ΄?η γνωστη παλια Αννα(μουσσεs  Αφροδιτη  Ρασπουτιν)που ηταν κολλητη με Ολγα και Αναστασια?ξανθια και νταρτανα?ενημερωστε γιατι καιγομαι.thnks
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
ποια Αννα ΄?η γνωστη παλια Αννα(μουσσεs  Αφροδιτη   Ρασπουτιν)που ηταν κολλητη με Ολγα και Αναστασια?ξανθια και νταρτανα?ενημερωστε γιατι καιγομαι.thnks

Aπο οσα γνωριζω, ηταν Γκολντ, Μουσσες και τωρα Αλκατραζ..

Ξανθια ναι, νταρντανα οχι..

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Σταμάτησε αυτή η... ταλεντάρα:2funny:; Νόμιζα ότι είχε χαθεί
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Συναδελφοι στριπερ για Κυριακη απο 12:00 μεχρι το πολυ 1:30 συνισταται το Alcatraz ή θα ξενερωσω ????
Δε θα θες να φυγεις τοσο νωρις!Παντως καλο ειναι να πας νωρις στο συγκεκριμενο.Εγω πηγα μια φορα μετα τη 1 και με εβαλαν ορθιο στο μπαρ μεχρι να αδειασει τραπεζι!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Υπουργε παρότι τις γκόμενες τις ξέρω και από το άλλο μαγαζί του ομίλου το Star, για εμένα είναι πολυ kindergarden φάση. Από ομορφία σε σχέση με κάποιες στο dolls δεν υπάρχει σύγκριση, άσε που, εκεί, είναι πιο κοινωνικές

Δηλαδη Λεονορο γιατι ειμαι και λιγο σκραπας μου συνιστας το Αλκατραζ με κλειστα τα ματια ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom