Νέα

Ακάποτο τσιμπούκι όσο κι αν μ αρέσει δεν θα το ξανακάνω με επαγγελματία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ελπιζω να τρολλαρετε καποιοι που συζηταν παραπανω για το πως μπορει να κολλησουν
Διοτι αν το εννοουν καταστραφηκαν!!!
Πατα αγορι μου ενα μια αναζητηση στ google κ ενημερωσου για το καλο ολων!! Κριμα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
πες τα ρε φίλε γιατί έγραψα και εγώ προχτές κάπου που έλεγαν για ελεύθερο τελειωτικό ότι καλό είναι να αποφεύγουμε τα ακάποτα με πουτάνες γιατί είχα κολλήσει βλενόρροια και δεν με πιστεύαν...κι εγώ είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα..έτσουζα κάθε φορά που πήγαινα να κατουρήσω σε σημείο που...[size=10pt][size=10pt][size=10pt].σταμάτησα να κατουράω για 2 ημέρες[/size][/size][/size] γιατί δεν άντεχα...επίσης τα πρωινά  έβγαινε ένα  υγρό από την ουρήθρα...μια χαρά κολλάει και με το τσιμπούκι κι αυτή η αρρώστια και 1002 άλλες...πάει της γης ο κάθε πικραμένος και τον τσιμπουκώνει η πουτάνα χωρίς σκούφο...πώς να μην κολλήσουμε....
ενα γιατρο ρε παιδια...καπου εδω μεσα τριγυριζει ενας γιατρος (δεν θυμαμαι το νικ του-κανεις δε ενδιαφερεται actually)  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
ενα γιατρο ρε παιδια...καπου εδω μεσα τριγυριζει ενας γιατρος (δεν θυμαμαι το νικ του-κανεις δε ενδιαφερεται actually)  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
εμμ δεν επρεπε το σαιτ να εχει ενα γιατρο.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
πορτοκαλάδα φρεσκοστιμμενη ή Fanta με ανθρακικό δεν προστατεύει από τα τα τσιμπούκια άνευ ?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Ελπιζω να τρολλαρετε καποιοι που συζηταν παραπανω για το πως μπορει να κολλησουν
Διοτι αν το εννοουν καταστραφηκαν!!!
Πατα αγορι μου ενα μια αναζητηση στ google κ ενημερωσου για το καλο ολων!! Κριμα
κριμα σε εσενα νερντουλα βλαχοτραβολτα ,που τα εμαθες ολα απο τον καθε μαλακα πουτσοπονηρο εδω μεσα...ταγαρια, ε,ταγαρια...Να κανετε και ενα search να δειτε και τι αρρωστειες μπορειτε να παρετε και απο τα ακαποτα στις κατσικες που γαματε απο το πρωι εως το βραδυ. Αφηστε μας ησυχους στις πιπες μας λοιπον και οταν εχετε στοιχεια(ονομα πουτανας-πιατσα η γραφειο κλπ) τοτε ισως αρχισουμε να σας περνουμε στα σοβαρα. Και κατι ακομα...νομιζετε ρε μπηχληδες οτι απο τις διαφορες πουτανιτσες σε μπαρακια και κλαμπακια δεν παιρνετε τιποτα? Ωραια, α ρε και να ξερατε τι βαζουν αυτες στο στομα τους, κακαμοιρηδες. Αντε ρε παρτε τα κινητα σας και τραβηξτε καμια μαλακια με δαυτες τις μεγαλοχοανες παρειτσα...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
πορτοκαλάδα φρεσκοστιμμενη ή Fanta με ανθρακικό δεν προστατεύει από τα τα τσιμπούκια άνευ ?
αν ειναι τρολ αυτο οκ γελαω...αν ομως το λες στα σοβαρα τοτε φιλε μενω αφωνος-τελειως καροτσακιας λεμε...
 

Επισκέπτης
κριμα σε εσενα νερντουλα βλαχοτραβολτα ,που τα εμαθες ολα απο τον καθε μαλακα πουτσοπονηρο εδω μεσα...ταγαρια, ε,ταγαρια...Να κανετε και ενα search να δειτε και τι αρρωστειες μπορειτε να παρετε και απο τα ακαποτα στις κατσικες που γαματε απο το πρωι εως το βραδυ. Αφηστε μας ησυχους στις πιπες μας λοιπον και οταν εχετε στοιχεια(ονομα πουτανας-πιατσα η γραφειο κλπ) τοτε ισως αρχισουμε να σας περνουμε στα σοβαρα. Και κατι ακομα...νομιζετε ρε μπηχληδες οτι απο τις διαφορες πουτανιτσες σε μπαρακια και κλαμπακια δεν παιρνετε τιποτα? Ωραια, α ρε και να ξερατε τι βαζουν αυτες στο στομα τους, κακαμοιρηδες. Αντε ρε παρτε τα κινητα σας και τραβηξτε καμια μαλακια με δαυτες τις μεγαλοχοανες παρειτσα...
Μαλιστα!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
 πολυ σωστα.    και οχι μονο γονοκοκκικη φαρυγγιτιδα.   ειτε ευκολα ειτε δυσκολα     στον φαρυγγα  μαζευονται παρα πολλα.     απο φιλια, απο  :pipa2:  απο γλυψιμο στο μουνακι κλπ.    
α, ρε τζερυ...κριμα τα παξιμαδια που εχεις μαζεψει ρε...
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
όχι τρολ τύπε, ψάξε και θα μάθεις
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Τι μαλιστα ρε τρακτερογαμπρε? Αυτο εχεις να πες? Κριμα που κανεις και  παρεα με τον αλλο τον ενετζιδη το γιατρο...Για ελατε ρε να μας τα πειτε αυτα. Γιατι εγω μιλαω ετσι ΜΟΝΟ οταν ξερω κατι πολυ καλα....Αντε κλαρινογαμπροι ,  ε κλαρινογαμπροι. Αντε τωρα γεια χαραδρα και Ευτυχισμενος ο Καινουργιος Πασχας...
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
240
Like
32
Πόντοι
1
κριμα σε εσενα νερντουλα βλαχοτραβολτα ,που τα εμαθες ολα απο τον καθε μαλακα πουτσοπονηρο εδω μεσα...ταγαρια, ε,ταγαρια...Να κανετε και ενα search να δειτε και τι αρρωστειες μπορειτε να παρετε και απο τα ακαποτα στις κατσικες που γαματε απο το πρωι εως το βραδυ. Αφηστε μας ησυχους στις πιπες μας λοιπον και οταν εχετε στοιχεια(ονομα πουτανας-πιατσα η γραφειο κλπ) τοτε ισως αρχισουμε να σας περνουμε στα σοβαρα. Και κατι ακομα...νομιζετε ρε μπηχληδες οτι απο τις διαφορες πουτανιτσες σε μπαρακια και κλαμπακια δεν παιρνετε τιποτα? Ωραια, α ρε και να ξερατε τι βαζουν αυτες στο στομα τους, κακαμοιρηδες. Αντε ρε παρτε τα κινητα σας και τραβηξτε καμια μαλακια με δαυτες τις μεγαλοχοανες παρειτσα...

υσχιει..μαλιστα πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να "αρπαξεις" κατι απο τις αδηλωτες παρα απο τις δηλωμενες.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
όχι τρολ τύπε, ψάξε και θα μάθεις
κατι ξερω για να μιλαω....δεν θα μου μαθει κανενας κλασομπανιερας πουθεναδας τιποτα εδω...Επειδη τους γλυφουν λαθος γκομενες!!!(σου λεω οτι δεν τους γλυφει καμια) Πιπιρικι δεν εχουν, γι'αυτο και λενε τετοιες παπαριες ρε...Φραπεδοφοροι ολοι τους. Αμ και εκεινος ο γιατρος το γιωτοκομαντο? Πανε πισω στην κλινικη σου ρε μεγαλε ( :jerking: ) και ασε τις αμπελοφιλοσοφιες στα παιδακια που σε κοιταζουν σαν χανοι. Πες τα σε μενα αυτα ρε. Αντε να αττενισουμε παρεα το φεγγαρι .... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
υσχιει..μαλιστα πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να "αρπαξεις" κατι απο τις αδηλωτες παρα απο τις δηλωμενες.
τα γκομενακια που καυλαντιζονται με κατι μαλακες σαν και αυτους ΕΙΝΑΙ οι επικυνδινες...Αυτες ρε παιρνουν καυλορουφεν 3 φορες ημερησιως. Αλλα τι τα λεω εγω? Εγω φυλακας μουσειου ειμαι. Ρωτηστε τον γιατρο σας εδω μεσα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
μ έχουν τσιμπουκώσει άπειρες μαύρες ακάποτα, δεν κόλησα ποτέ τίποτα

απλά μερικές φορές δαγκώνουν και θέλει προσοχή μη γίνει καμιά μαλακία :2funny:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
μ έχουν τσιμπουκώσει άπειρες μαύρες ακάποτα, δεν κόλησα ποτέ τίποτα

απλά μερικές φορές δαγκώνουν και θέλει προσοχή μη γίνει καμιά μαλακία :2funny:
ρε συ δεν μιλησε κανενας για αιμα!!! και βεβαια θελει προσοχη...επισης θελει και προσοχη οταν οδηγαμε...και οταν γαμαμε και οταν τρωμε....και ο γιατρος πρεπει να προσεχει οταν κοιμαται!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

trampoukos_120kg

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ρε μη λετε βλακειες δε κολλας τιποτα απο ακα πιπα , εμεις που τα κανουμε αυτα τοσα χρονια γιατι δε παθαμε τιποτα ?  :effemine:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
ρε συ δεν μιλησε κανενας για αιμα!!! και βεβαια θελει προσοχη...επισης θελει και προσοχη οταν οδηγαμε...και οταν γαμαμε και οταν τρωμε....και ο γιατρος πρεπει να προσεχει οταν κοιμαται!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


ούτε εγώ είπα για αίμα, απλά εννοούσα ότι το δάγκωμα πονάει  :2funny:
και εγώ τύπε υπέρ των ακάποτων πιπών είμαι  :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
εδω rec c  σε  αυτη την γαμημενη χωρα οταν πρωτοεμφανιστηκε το AIDS βγηκε το μουνι ο Τριχοπουλος (θα τον ξερει ο γιατρος  :jerking: ) και ελεγε να μην καθομαστε στα βοτσαλακια και κολλησουμε!!! Και ημουν τοτε πρωτοετης στην Αμερικη και τους το ειπα (ο μαλακας-αλλα παιδακι) και ακομα γελανε ρε......ΠΟυ εισαι γιατρε μου??? Για ελα να μιλησουμε για το AIDS και τα αλλα τα ΣουΜουΝιασματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom