Νέα

Ακάποτο τσιμπούκι όσο κι αν μ αρέσει δεν θα το ξανακάνω με επαγγελματία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Αλλα αν ηταν κανενας σοβαρος Dr. θα εκανε στα παιδακια εδω σεμιναρια? Αντε ρε παε για κανενα ακα να στανιαρεις..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

γιατρος της πουτσας, τ'αρχιδια μας κουνιουνται.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Πλήρωσα παραπάνω για να μου κάνει ακάποτο τσιμπούκι και κόλλησα βλενόροια με αποτέλεσμα να κατουράω και να τινάζομαι στον αέρα από τον πόνο. Πήγα στον γιατρό μου έδωσε ένα κάρο αντιβιώσεις και ένεση και ακόμα τα συμπτώματα δεν μου έχουν φύγει. Τί να πω η γκαντεμιά με κυνηγάει.
Οι "μαλακίες".. πάντα πληρώνονται,ή επιστρέφουν..και στα 2 είδη του sex..Και στο πληρωμένο..και στο γκομενικό...Περαστικά..
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Απλά τα πράγματα όποιος φοβάται μην πνίγει δεν πάει θάλασσα
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
κατι ξερω για να μιλαω....δεν θα μου μαθει κανενας κλασομπανιερας πουθεναδας τιποτα εδω...Επειδη τους γλυφουν λαθος γκομενες!!!(σου λεω οτι δεν τους γλυφει καμια) Πιπιρικι δεν εχουν, γι'αυτο και λενε τετοιες παπαριες ρε...Φραπεδοφοροι ολοι τους. Αμ και εκεινος ο γιατρος το γιωτοκομαντο? Πανε πισω στην κλινικη σου ρε μεγαλε ( :jerking: ) και ασε τις αμπελοφιλοσοφιες στα παιδακια που σε κοιταζουν σαν χανοι. Πες τα σε μενα αυτα ρε. Αντε να αττενισουμε παρεα το φεγγαρι .... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

τι να σου πω ρε τύπε. όλα είναι ρώσικη ρουλέτα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Είναι πολλές οι φορές που μου έχουν έρθει άτομα με κονδυλώματα τα οποία είναι χαρακτηριστικά και εμφανή..Αυτό που κάνω είναι να "τον ντύσω" να πάρει τα χρήματα του πίσω και να φύγει με την ωραία μου συμβουλή να πάει σε γιατρό για την θεραπεία του..άσχετα αν μπαίνει και προφυλακτικό οπωσδήποτε...Εσείς ρε πούστη μου δεν μπορώ να καταλάβω τόσα χρόνια..Πόσα κιλά κάβλα ληγμένη κουβαλάτε στο μυαλό σας στο πάνω σας κεφάλι για να προκαλείτε την τύχη σας μερικοί?(γιατί το κάτω κεφάλι τόσο μικρό..τι μυαλό να έχει?)....Και πληρώνετε και από πάνω...τς τς τς...
 

Επισκέπτης
Είναι πολλές οι φορές που μου έχουν έρθει άτομα με κονδυλώματα τα οποία είναι χαρακτηριστικά και εμφανή..Αυτό που κάνω είναι να "τον ντύσω" να πάρει τα χρήματα του πίσω και να φύγει με την ωραία μου συμβουλή να πάει σε γιατρό για την θεραπεία του..άσχετα αν μπαίνει και προφυλακτικό οπωσδήποτε...Εσείς ρε πούστη μου δεν μπορώ να καταλάβω τόσα χρόνια..Πόσα κιλά κάβλα ληγμένη κουβαλάτε στο μυαλό σας στο πάνω σας κεφάλι για να προκαλείτε την τύχη σας μερικοί?(γιατί το κάτω κεφάλι τόσο μικρό..τι μυαλό να έχει?)....Και πληρώνετε και από πάνω...τς τς τς...
!!!!!
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Είναι πολλές οι φορές που μου έχουν έρθει άτομα με κονδυλώματα τα οποία είναι χαρακτηριστικά και εμφανή..Αυτό που κάνω είναι να "τον ντύσω" να πάρει τα χρήματα του πίσω και να φύγει με την ωραία μου συμβουλή να πάει σε γιατρό για την θεραπεία του..άσχετα αν μπαίνει και προφυλακτικό οπωσδήποτε...Εσείς ρε πούστη μου δεν μπορώ να καταλάβω τόσα χρόνια..Πόσα κιλά κάβλα ληγμένη κουβαλάτε στο μυαλό σας στο πάνω σας κεφάλι για να προκαλείτε την τύχη σας μερικοί?(γιατί το κάτω κεφάλι τόσο μικρό..τι μυαλό να έχει?)....Και πληρώνετε και από πάνω...τς τς τς...

δλδ το γυμανασιοκόριτσο που τσιμπουκώνει κόσμο και κοσμάκι τους βάζει καπότες νομίζεις ?
γιατί το ακάποτο με επαγγελαλματίες να είναι θέμα, σιγά...

για τις γυναίκες δεν είπε κανείς ότι δεν είναι επικίνδυνο
για τον άντρα λέμε ότι είναι ακίνδυνο στατιστικά

και φυσικά αν ήξερα ότι δεν είμαι υγιής εννοείτε ότι δεν θα πλησίαζα κοπέλα

 

swadow

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
6
Like
621
Πόντοι
316
φιλαρακο τελικαδεν μας ειπες ποια ειναι  :think:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Είναι πολλές οι φορές που μου έχουν έρθει άτομα με κονδυλώματα τα οποία είναι χαρακτηριστικά και εμφανή..Αυτό που κάνω είναι να "τον ντύσω" να πάρει τα χρήματα του πίσω και να φύγει με την ωραία μου συμβουλή να πάει σε γιατρό για την θεραπεία του..άσχετα αν μπαίνει και προφυλακτικό οπωσδήποτε...Εσείς ρε πούστη μου δεν μπορώ να καταλάβω τόσα χρόνια..Πόσα κιλά κάβλα ληγμένη κουβαλάτε στο μυαλό σας στο πάνω σας κεφάλι για να προκαλείτε την τύχη σας μερικοί?(γιατί το κάτω κεφάλι τόσο μικρό..τι μυαλό να έχει?)....Και πληρώνετε και από πάνω...τς τς τς...

Αν και δεν θα περναγα ποτε μαζι σου λογω εμφανισης πρεπει να σε συγχαρω για τη σταση σου! Ετσι επρεπε να λειτουργουν ολες οι πορνες!
Δυστυχως οι πελατες που εδιωξες (και φανταζομε θα ειναι καποιας μεγαλης ηλικιας οι περισσοτεροι) ειναι σιγουρο οτι πηγαν ακριβως διπλα να γαμησουν οπου και τους δεχτηκαν...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
δλδ το γυμανασιοκόριτσο που τσιμπουκώνει κόσμο και κοσμάκι τους βάζει καπότες νομίζεις ?
γιατί το ακάποτο με επαγγελαλματίες να είναι θέμα, σιγά...

για τις γυναίκες δεν είπε κανείς ότι δεν είναι επικίνδυνο
για τον άντρα λέμε ότι είναι ακίνδυνο στατιστικά

και φυσικά αν ήξερα ότι δεν είμαι υγιής εννοείτε ότι δεν θα πλησίαζα κοπέλα
Σαφώς και για τον άνδρα ή για την γυναίκα υπάρχει κίνδυνος..Άσχετα εάν είναι η "επαφή" επαγελματική ή κάπως αλλιώς όπως και είπες..Το θέμα είναι να υπάρχει "αυτογνωσία" και να ζυγίζει ο καθένας το τι συνέπειες μπορεί να προκαλέσει στην υγεία του από επιπόλαιες καταστάσεις ανεξαρτήτου ηλικίας και φύλου...Μια φορά "ένας" κουβαρντάς...μου έσκαγε πάνω στο κρεβάτι χιλιάρικα ευρώ για να του κάτσω και να του τα κάνω όλα...ακάποτα,γλυφομούνια,κώλους....Χμ...ακόμα τα μαζεύει για να τα ξαναβάλει στη τσέπη του..Ε...δεν τα ισοπεδώνω ΟΛΑ...Και αυτό να κάνουν και "μερικοί άλλοι"...Είναι κρίμα στην εποχή μας εφόσων υπάρχει ενημέρωση,να την πατάνε έτσι σαν πρωτάρηδες....!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Αν και δεν θα περναγα ποτε μαζι σου λογω εμφανισης πρεπει να σε συγχαρω για τη σταση σου! Ετσι επρεπε να λειτουργουν ολες οι πορνες!
Δυστυχως οι πελατες που εδιωξες (και φανταζομε θα ειναι καποιας μεγαλης ηλικιας οι περισσοτεροι) ειναι σιγουρο οτι πηγαν ακριβως διπλα να γαμησουν οπου και τους δεχτηκαν...
Πιπίνια έρχονται μάτια μου..Πίστεψε με...Οι κάπως μεγάλης ηλικίας θέλουνε μικρούλες...Τα "πιπίνια" θέλουν έμπειρες γιατί βαρέθηκαν το fb
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Άλλη μια φορά βλέπω ρε γαμώτο πόση αμάθεια ή και χειρότερα ημιμάθεια υπάρχει γύρο από το θέμα των σμν. Ο ένας λέει δε κολλάς γοννόροια αν έχει πλύνει τα δόντια της η γυναίκα ο άλλος φοβάται ότι θα κολλήσει hiv τα μέλη της οικογένειας του...ένα σωστό σαιτ να ανοίξετε θα τα διαβάσετε όλα.

Είναι σα να συζητάνε σε φορουμ για ελέυθερες πτώσεις αν το σεντόνι κάνει για αλεξύπτοτο. Όποιος συγκρίνει το κοριτσάκι που πήρες πίπα σε 10 άτομα στο σχολείο της με την πόρνη που πήρε πίπα σε 100 βρομιάρηδες την τελευταία βδομάδα τι να πω  :S
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Άλλη μια φορά βλέπω ρε γαμώτο πόση αμάθεια ή και χειρότερα ημιμάθεια υπάρχει γύρο από το θέμα των σμν. Ο ένας λέει δε κολλάς γοννόροια αν έχει πλύνει τα δόντια της η γυναίκα ο άλλος φοβάται ότι θα κολλήσει hiv τα μέλη της οικογένειας του...ένα σωστό σαιτ να ανοίξετε θα τα διαβάσετε όλα.

Είναι σα να συζητάνε σε φορουμ για ελέυθερες πτώσεις αν το σεντόνι κάνει για αλεξύπτοτο. Όποιος συγκρίνει το κοριτσάκι που πήρες πίπα σε 10 άτομα στο σχολείο της με την πόρνη που πήρε πίπα σε 100 βρομιάρηδες την τελευταία βδομάδα τι να πω  :S
δωζσε φτα ρε μαν
το θεμα τσιμπουκι κ γλωσσοφυλο με απασχολει καιρο καθοτιν θαμωνας ουκρανιας ρουμανιας κλπ χωρων
δωσε καποιο λινκ αξιοπιστο
νομιζα  πιπα,δεν υπηρχε θεμα για τον αντρα..δεν ισχυει??? :o :o :o
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
οταν τελειωσετε να την παιζετε, πειτε μου να φερω χυσοκουβα να χυσετε..... :jerking: :jerking: :jerking:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
οταν τελειωσετε να την παιζετε, πειτε μου να φερω χυσοκουβα να χυσετε..... :jerking: :jerking: :jerking:
γουσταρω που τους ξεφτιλιζεις zarden γιατι εν τελει αυτη η ημιμαθεια ειναι το χειροτερο απο την αμαθεια
:hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
γουσταρω που τους ξεφτιλιζεις zarden γιατι εν τελει αυτη η ημιμαθεια ειναι το χειροτερο απο την αμαθεια
:hi:
ε, μα ρε πουστη μου....ουτε ΕΝΑΣ δεν υπαρχει που ξερει κατι εδω μεσα για τετοια θεματα...Ταγαρια εντελως λεμε...Η αμορφωσια πεφτει συννεφο ρε πουστη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom