Νέα

Ακάποτο τσιμπούκι όσο κι αν μ αρέσει δεν θα το ξανακάνω με επαγγελματία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
ε, μα ρε πουστη μου....ουτε ΕΝΑΣ δεν υπαρχει που ξερει κατι εδω μεσα για τετοια θεματα...Ταγαρια εντελως λεμε...Η αμορφωσια πεφτει συννεφο ρε πουστη...
ολοι κριτικη κανετε,  :helpplea:,γραψε εσυ λοιπον..δωσε λινκ...
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
ε, μα ρε πουστη μου....ουτε ΕΝΑΣ δεν υπαρχει που ξερει κατι εδω μεσα για τετοια θεματα...Ταγαρια εντελως λεμε...Η αμορφωσια πεφτει συννεφο ρε πουστη...
επειδη σε χω παρακολουθησει εδω στο σαιτ εισαι απ τους λιγους που δινουν πληροφοριες χρησιμες αλλα κανεις δεν τις εκτιμα,δε πειραζει,ας πετανε λεφτα τωρα μετα να δω τι θα κανουν
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
ολοι κριτικη κανετε,  :helpplea:,γραψε εσυ λοιπον..δωσε λινκ...
λινκ?το google ξερεις πως δουλευει?η τα θες ολα ετοιμα?εχεις ιδεα πως λειτουργουν τα φορουμ?η απλα μπαινουμε καπου σπαμαρουμε κ στα αρχιδια μας ολα?
φιλικα τα λεω,μην παρεξηγηθουμε
:hi:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Η αλλη βλακεια που κανουν καποια παιδια μικρης ηλικιας ειναι να ξυριζουν τα γεννητικα τους οργανα. Παιδια η πορνη δεν ψαχνει για γκομενο και δεν θα σας κρινει απο το τριχωμα του πουτσου. Το ξυρισμα δημιουργει αορατες αμυχες που κανουν 48 ωρες να κλεισουν και σας καθιστουν ευπαθεις σε ολες τις μολυνσεις!!!
Σταματηστε αυτες τις χαζομαρες. Ενα καλο σαπουνισμα πριν και μετα την πραξη αρκει για την υγειινη της περιοχης.
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπερα,

Ξαναποσταρω σε αυτο το νημα αφου αλλου δεχτηκα μονο ειρωνειες και τρολ :
Γνωριζοντας οτι εχει χιλιοειπωθει το ζητημα ακαποτου στοματικου σεξ θα ηθελα μια γνωμη(παρακαλω οχι τρολαρισματα) για το φαινομενο στα μασατζιδικα.

Ως λατρης του μασαζ εχω βρεθει σε ιδρυματα και ουκ ολιγες φορες εχω δεχθει ελευθερο στοματικο , χωρις ευτυχως καποιο δυσαρεστο αποτελεσμα.
Κυριως παω για το μασαζ αλλα και στο δευτερο μερος δε μπορω να αρνηθω την απολαυση που παρεχεται.

Διαβαζοντας κριτικες εδω φαινεται οτι η πλειοψηφια αυτων των συνευρεσεων γινεται χωρις προφυλαξη.

Τα ερωτηματα ειναι τα εξης:

-Εχετε κολησει τιποτα απο μασατζου; Τοσα μελη επισκεπτονται τα μασατζιδικα και δεν εχει ακουστει τιποτα η γινει θεμα, κατι το οποιο θα γινοταν γνωστο αν αναλογιστει κανεις οτι μια κοπελα απο τετοιο ιδρυμα προκαλουσε μια μολυνση. Το ιδρυμα θα δεχοταν βαρυ χτυπημα αξιοπιστιας , εως και θα εκλεινε. Ποια η γνωμη των πιο εμπειρων΄
-Πιστευετε οτι εστω και τυπικα κανουν καποιες εξετασεις;
-Δεν φοβαστε μετα απο οσα λεγονται για τις αθενειες μεσω στοματικου ερωτα΄
-Εχετε συζητησει με καποια μασατζου το θεμα΄(δεδομενου του χρονου παραμονης στο δωματιο και την οποια κουβεντουλα γινεται)

Ευχαριστω για οποια πληροφορια-απαντηση απο εμπειρους Μπουρδελιαριδες.
 

coolfly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
110
Κριτικές
15
Like
758
Πόντοι
991
Πλήρωσα παραπάνω για να μου κάνει ακάποτο τσιμπούκι και κόλλησα βλενόροια με αποτέλεσμα να κατουράω και να τινάζομαι στον αέρα από τον πόνο. Πήγα στον γιατρό μου έδωσε ένα κάρο αντιβιώσεις και ένεση και ακόμα τα συμπτώματα δεν μου έχουν φύγει. Τί να πω η γκαντεμιά με κυνηγάει.

Λίγο παλιό το θέμα, αλλά πάντα χρήσιμο...

[size=10pt]Βλεννόρροια[/size]

Τι είναι;

Η βλεννόρροια (συνώνυμο: γονόρροια) είναι ένα σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα που οφείλεται στη μόλυνση από ένα μικρόβιο, τη Neisseria gonorrheae.

Πού εντοπίζεται;

Το μικρόβιο αυτό προσβάλλει την ουρήθρα ή λιγότερο συχνά τον φάρυγγα ή το ορθό έντερο. Εκτός από αυτά τα σημεία όπου συνήθως εντοπίζεται η βλεννόρροια, η επαφή του μικροβίου με τα μάτια είναι δυνατόν να προκαλέσει έντονη επιπεφυκίτιδα. Αυτή είναι συχνότερη σε νεογνά που γεννήθηκαν με κολπικό τοκετό από μητέρες που έπασχαν από βλεννόρροια.

Πώς κολλάω;

Με πρωκτική, κολπική ή στοματική σεξουαλική επαφή χωρίς προφυλακτικό. Τα μικρόβια μεταφέρονται και με χέρια που ήρθαν σε επαφή με μολυσμένο πέος, κόλπο ή ορθό έντερο /πρωκτό.

Συμπτώματα

Μερικές φορές δεν είναι έντονα, αλλά, κατά κανόνα, 2-10 μέρες μετά τη μόλυνση εμφανίζεται κιτρινωπό έκκριμα από την ουρήθρα, πηχτό σαν κρέμα (εξ ου και η παλιά αντίληψη ότι πρόκειται για ροή σπέρματος, οπότε και το όνομα «γονόρροια») και δυνατό τσούξιμο κατά την ούρηση ή την εκσπερμάτωση. Το τσούξιμο περιγράφεται σαν να ουρεί κάποιος ξυράφια. Προσοχή: Κάθε τσούξιμο κατά την ούρηση δεν οφείλεται απαραίτητα σε βλεννόρροια, αλλά θα πρέπει να ελέγχεται από γιατρό (ουρολόγο ή δερματολόγο).

Αν είναι μολυσμένο το ορθό έντερο ή ο πρωκτός εμφανίζεται φαγούρα, εσωτερικός πόνος και έκκριμα. Σε φαρυγγίτιδα συνήθως δεν υπάρχουν συμπτώματα, εκτός ίσως από ένα επίμονο γαργάλημα στον φάρυγγα.

Εξέλιξη

Ακόμη και αν τα συμπτώματα περάσουν χωρίς θεραπεία, το μικρόβιο παραμένει εκεί και μεταδίδεται. Αν η βλεννόρροια δεν θεραπευτεί, μπορεί να δημιουργήσει χρόνια λοίμωξη, προστατίτιδα, πυελονεφρίτιδα, ορχίτιδα, ενδοκαρδίτιδα, προβλήματα στις αρθρώσεις (μια μορφή αρθρίτιδας) και στείρωση.

Διάγνωση - Θεραπεία

Γίνεται ειδική μικροβιολογική εξέταση του εκκρίματος της ουρήθρας (ή υλικού από το πρωκτό ή τον φάρυγγα, αν το πρόβλημα εντοπίζεται εκεί) και χορηγούνται τα ανάλογα αντιβιοτικά – συνήθως ενδομυϊκά σε μία ή δύο δόσεις. Η θεραπεία είναι απλή και οριστική. Επειδή η ταυτόχρονη μόλυνση με Meisseria και με άλλα μικρόβια (π.χ. χλαμύδια) είναι συχνή, συνήθως χορηγείται και ένα δεύτερο αντιβιοτικό (σε χάπια ή κάψουλες) επί 1-2 εβδομάδες.

Πώς να προφυλαχθώ;

Χρησιμοποιώ προφυλακτικό σε κάθε σεξουαλική επαφή. Σε περίπτωση που κάποιος εμφανίσει συμπτώματα, πρέπει να γίνει εξέταση και των δύο ερωτικών συντρόφων (ο ‘υγιής' σύντροφος μπορεί να είναι εν αγνοία του ασυμπτωματικός φορέας).

Συμβουλή

Μην πιέζετε την ουρήθρα σας για να βγάλει περισσότερο έκκριμα. Υπάρχει κίνδυνος να την τραυματίσετε εσωτερικά και να χειροτερέψτε τα συμπτώματα. Πλένετε καλά τα χέρια σας μετά από κάθε επαφή με την πάσχουσα περιοχή. Αποφύγετε την επαφή των μολυσμένων χεριών με τα μάτια σας. Αν έχετε προσβληθεί από βλεννόρροια, είναι απαραίτητο να κάνετε εξετάσεις αίματος και για άλλα νοσήματα που μεταδίδονται με τη σεξουαλική επαφή (HIV, σύφιλη, ηπατίτιδα) δύο μήνες μετά από τη λήξη της θεραπείας. Μιλήστε με τον γιατρό σας σχετικά.
 

akadamis

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Η πιο ασφαλής προφύλαξη είναι η αποχή.
 

malecon

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
164
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΑΚΑΠΟΤΟΥ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΛΛΗΣΑ ΒΛΕΝΝΟΡΟΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΚΕΤΟ!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΕΦΥΓΕ-ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΡΑΞΕ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΦΡΟΔΙΣΙΑ ΕΝΟΟΩ!!!ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΗ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7ΕΤΗ ΑΚΑΠΟΤΗ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΔΡΟΜΙΑ ΣΕ STUDIO ΜΑΣΑΤΖΤΙΔΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!(ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ)!!!ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΕΡΜΑ Η ΑΚΑΠΟΤΗ ΠΙΠΑ ΣΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ ΤΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΠΙΠΑ ΚΟΛΛΑΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΤΙ (ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΩΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ)ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΩς Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ(ΓΟΝΟΚΟΚΚΙΚΗ φαρυγγιτιδα,ΣΥΦΗΛΗ, ΕΡΠΗ)Η ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΠΕΙΓΕ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΠΙΑ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΕ 5 ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΕΚΑΠΕΝΘΗΜΕΡΟ!!!ΕΠΙΣΗΣ Η 4 ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΓΛΥΨΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ(ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΚΑΤΕ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ)ΓΕΝΙΚΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟ SITE ΧΡΟΝΙΑ-ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΩ ΚΑΤΙ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΠΑΙΧΤΕΣ  

ΥΓ.Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ (ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΓΡΟΣ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ)ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΑΤΑΚΑ''ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ΄΄!!!!!!!!

* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς μικρούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

ari78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πολυ τυχερος εισαι.....7χρονια και να κολλησεις μονο αυτο.....πες μας και 5 νουμερο τζοκερ τωρα
 

gcl

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Χαχα, αυτό το τελευταίο για το φιλί-γλυφοκωλάδα ήταν όλα τα λεφτά!!!  :grin: :grin: :grin:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Άλλη μια φορά βλέπω ρε γαμώτο πόση αμάθεια ή και χειρότερα ημιμάθεια υπάρχει γύρο από το θέμα των σμν. Ο ένας λέει δε κολλάς γοννόροια αν έχει πλύνει τα δόντια της η γυναίκα ο άλλος φοβάται ότι θα κολλήσει hiv τα μέλη της οικογένειας του...ένα σωστό σαιτ να ανοίξετε θα τα διαβάσετε όλα.

Είναι σα να συζητάνε σε φορουμ για ελέυθερες πτώσεις αν το σεντόνι κάνει για αλεξύπτοτο. Όποιος συγκρίνει το κοριτσάκι που πήρες πίπα σε 10 άτομα στο σχολείο της με την πόρνη που πήρε πίπα σε 100 βρομιάρηδες την τελευταία βδομάδα τι να πω  :S
To οτι υπαρχει και η περιπτωση οι 100 βρωμιαρηδες να ειναι μια χαρα και απο τα 1ο ατομα να εχει καποιος κατι δεν ε?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Η αλλη βλακεια που κανουν καποια παιδια μικρης ηλικιας ειναι να ξυριζουν τα γεννητικα τους οργανα. Παιδια η πορνη δεν ψαχνει για γκομενο και δεν θα σας κρινει απο το τριχωμα του πουτσου. Το ξυρισμα δημιουργει αορατες αμυχες που κανουν 48 ωρες να κλεισουν και σας καθιστουν ευπαθεις σε ολες τις μολυνσεις!!!
Σταματηστε αυτες τις χαζομαρες. Ενα καλο σαπουνισμα πριν και μετα την πραξη αρκει για την υγειινη της περιοχης.

γι α αυτο κ γω κανω αποτριχωση με κρεμα!!!
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
Καλησπερα,

Ξαναποσταρω σε αυτο το νημα αφου αλλου δεχτηκα μονο ειρωνειες και τρολ :
Γνωριζοντας οτι εχει χιλιοειπωθει το ζητημα ακαποτου στοματικου σεξ θα ηθελα μια γνωμη(παρακαλω οχι τρολαρισματα) για το φαινομενο στα μασατζιδικα.

Ως λατρης του μασαζ εχω βρεθει σε ιδρυματα και ουκ ολιγες φορες εχω δεχθει ελευθερο στοματικο , χωρις ευτυχως καποιο δυσαρεστο αποτελεσμα.
Κυριως παω για το μασαζ αλλα και στο δευτερο μερος δε μπορω να αρνηθω την απολαυση που παρεχεται.

Διαβαζοντας κριτικες εδω φαινεται οτι η πλειοψηφια αυτων των συνευρεσεων γινεται χωρις προφυλαξη.

Τα ερωτηματα ειναι τα εξης:

-Εχετε κολησει τιποτα απο μασατζου; Τοσα μελη επισκεπτονται τα μασατζιδικα και δεν εχει ακουστει τιποτα η γινει θεμα, κατι το οποιο θα γινοταν γνωστο αν αναλογιστει κανεις οτι μια κοπελα απο τετοιο ιδρυμα προκαλουσε μια μολυνση. Το ιδρυμα θα δεχοταν βαρυ χτυπημα αξιοπιστιας , εως και θα εκλεινε. Ποια η γνωμη των πιο εμπειρων΄
-Πιστευετε οτι εστω και τυπικα κανουν καποιες εξετασεις;
-Δεν φοβαστε μετα απο οσα λεγονται για τις αθενειες μεσω στοματικου ερωτα΄
-Εχετε συζητησει με καποια μασατζου το θεμα΄(δεδομενου του χρονου παραμονης στο δωματιο και την οποια κουβεντουλα γινεται)

Ευχαριστω για οποια πληροφορια-απαντηση απο εμπειρους Μπουρδελιαριδες.


Φίλε τι ανόητη ερώτηση είναι αυτή. Έχω κολλήσει κονδυλώματα από ακαποτο τσιμπούκι από μασατζου πολύ καιρό πριν. Πέρασα μεγάλο πόνο για να καθαρίσω αλλά δεν φεύγει ποτέ. Την γκόμενα την βρήκα και τα είπαμε και ξηγηθηκαμε. Από τότε μόνο με καποτα.
Διάβασε τα σχετικά νήματα σε αυτό το κομμάτι του site για να μάθεις ότι δεν βάζεις τον πουτσο σου εκεί που τον βάζουν όλοι οι υπολοιποι και αρκετές απο αυτες τις πουτανες είναι αμόρφωτες και απελπισμένες με χαμηλή αυτοεκτίμηση  και δέχονται τα πάντα για το μεροκάματο τους. Έτσι δέχονται και γλύφουν πούτσους νέων γερόντων, με ηπατίτιδες, με βλενοροια, με κονδυλώματα, με AIDS, με έρπη και πολλές από αυτές αφήνουν να τις χύσουν στο στόμα, και να μην τις χύσουν πάντα βγαίνει λίγο σπέρμα. Επίσης πολλοί πελάτες ξέρουν ότι έχουν κάποια αρρώστια και πάνε επίτηδες να λερώσουν την πουτανα.
Λοιπόν φίλε μου τι σκατα ρωτάς? Επειδή όλοι καμαρώνουν εάν η κακομοίρα πουτανα τους έκανε βαθύ ακαποτο τσιμπούκι?
Ο καθένας διαχειρίζεται το αγαθό της υγείας του όπως καταλαβαίνει, αλλά εδώ μέσα έχω δει μια τάση να κάνουμε τα πελατακια των πουτανων να μην φοβούνται και πέσουν οι εισπράξεις των κυκλωματων.
Μην πεις ποτέ ότι δεν ήξερες. Εμένα μου κόστισε και κοστίζει ακόμα. Νόμιζα ότι αυτά τα παθαίνουν οι άλλοι και όχι εμείς.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
"κάνουμε τα προστασία των ποταμών να μην φοβούνται και πέσουν οι εισπράξεις."

Πεστα τυπε!

Μηδενικη αξια εχει το ψευτοσεξ με πουτανες μπροστα στο αγαθο της υγειας μας. Θα βαζατε ποτε ενα ατομο του υποκοσμου στο σπιτι σας να κανει ο,τι θελει; Μια πουτανα εστω; Τοτε πως της δινετε δικαιοδοσια στο κορμι σας να του μεταδωσει ο,τι θελει;
 

dfsdf3432

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Όχι μαλακίες με την υγεία.
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Φίλε τι ανόητη ερώτηση είναι αυτή. Έχω κολλήσει κονδυλώματα από ακαποτο τσιμπούκι από μασατζου πολύ καιρό πριν. Πέρασα μεγάλο πόνο για να καθαρίσω αλλά δεν φεύγει ποτέ. Την γκόμενα την βρήκα και τα είπαμε και ξηγηθηκαμε. Από τότε μόνο με καποτα.
Διάβασε τα σχετικά νήματα σε αυτό το κομμάτι του site για να μάθεις ότι δεν βάζεις τον πουτσο σου εκεί που τον βάζουν όλοι οι υπολοιποι και αρκετές απο αυτες τις πουτανες είναι αμόρφωτες και απελπισμένες με χαμηλή αυτοεκτίμηση  και δέχονται τα πάντα για το μεροκάματο τους. Έτσι δέχονται και γλύφουν πούτσους νέων γερόντων, με ηπατίτιδες, με βλενοροια, με κονδυλώματα, με AIDS, με έρπη και πολλές από αυτές αφήνουν να τις χύσουν στο στόμα, και να μην τις χύσουν πάντα βγαίνει λίγο σπέρμα. Επίσης πολλοί πελάτες ξέρουν ότι έχουν κάποια αρρώστια και πάνε επίτηδες να λερώσουν την πουτανα.
Λοιπόν φίλε μου τι σκατα ρωτάς? Επειδή όλοι καμαρώνουν εάν η κακομοίρα πουτανα τους έκανε βαθύ ακαποτο τσιμπούκι?
Ο καθένας διαχειρίζεται το αγαθό της υγείας του όπως καταλαβαίνει, αλλά εδώ μέσα έχω δει μια τάση να κάνουμε τα πελατακια των πουτανων να μην φοβούνται και πέσουν οι εισπράξεις των κυκλωματων.
Μην πεις ποτέ ότι δεν ήξερες. Εμένα μου κόστισε και κοστίζει ακόμα. Νόμιζα ότι αυτά τα παθαίνουν οι άλλοι και όχι εμείς.

Δε θεωρω ανοητη μια ερώτηση που αφορα γνωμες αλλων.

Ειναι ενα φορουμ με πολλους συμμετεχοντες και η διαδιοση πληροφοριας οσον αφορα την υγεια μας κανει καλο σε ολους! Επειδη λοιπον μεγαλος αριθμος ατομων εδω μεσα επιδιδεται στο ελευθερο στοματικο ρωτησα ποια η εμπειρια τους, αν εχουν κολλησει κατι και γενικα πληροφορηση για το καλο ολων μας.

Εχω ακουσει για βλεννοροια αλλα και κονδυλωματα.

Ηπατιτιδα, AIDS και οι χοντρες ασθενειες ξερω οτι ειναι δυσκολο να διαδοθουν μεσω στοματικου.

Οσον αφορα τα κονδυλωματα τα εχω περασει και εγω και δεν ειναι κατι σημαντικο. 80% και πανω του ενεργου πληθυσμου τα εχουν και με καποιους καυτηριασμους και καλο ανοσοποιητικο δεν επανεμφανιζονται. Γιατρος μου εχει πει οτι δεν υαρχει περιπτωση να μην τα κολλησεις  εφοσον δεν εισαι 100% μονογαμικος.

Μας νοιαζουν αλλες ασθενειες και εμπειριες απο ελεθυερο στοματικο (χλαμυδια, ερπης κτλ)

Συμφωνω μαζι σου παντως οτι εδω μεσα οποιοδηποτε θεμα υγειας θαβεται μην τυχον και πεσουν οι πωλησεις στον αγοραιο ερωτα.
Αυτο ειναι μεγαλο λαθος.
 

Carlos Romero

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2017
Μηνύματα
470
Like
6
Πόντοι
1
"κάνουμε τα προστασία των ποταμών να μην φοβούνται και πέσουν οι εισπράξεις."

Πεστα τυπε!

Μηδενικη αξια εχει το ψευτοσεξ με πουτανες μπροστα στο αγαθο της υγειας μας. Θα βαζατε ποτε ενα ατομο του υποκοσμου στο σπιτι σας να κανει ο,τι θελει; Μια πουτανα εστω; Τοτε πως της δινετε δικαιοδοσια στο κορμι σας να του μεταδωσει ο,τι θελει;

Πολύ σωστός

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom