Νέα

Ακάποτο τσιμπούκι όσο κι αν μ αρέσει δεν θα το ξανακάνω με επαγγελματία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

provelegios

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
0
πες τα ρε φίλε γιατί έγραψα και εγώ προχτές κάπου που έλεγαν για ελεύθερο τελειωτικό ότι καλό είναι να αποφεύγουμε τα ακάποτα με πουτάνες γιατί είχα κολλήσει βλενόρροια και δεν με πιστεύαν...κι εγώ είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα..έτσουζα κάθε φορά που πήγαινα να κατουρήσω σε σημείο που....σταμάτησα να κατουράω για 2 ημέρες γιατί δεν άντεχα...επίσης τα πρωινά  έβγαινε ένα  υγρό από την ουρήθρα...μια χαρά κολλάει και με το τσιμπούκι κι αυτή η αρρώστια και 1002 άλλες...πάει της γης ο κάθε πικραμένος και τον τσιμπουκώνει η πουτάνα χωρίς σκούφο...πώς να μην κολλήσουμε....
 

LAMB

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
46
Κριτικές
41
Like
75
Πόντοι
10
Ναι, να γίνουμε σπιούνοι ο ένας του άλλου και κουκουλοφόροι για τις κοπέλες, επειδή μας κόλλησε η παράνοια ότι μας μεταδόσαν βλενόρροια με το στοματικό. Και γονόκοκους και σπειροχαίτες και όλους τους ιούς και τα μικρόβια τα έχουμε πάντα μέσα μας. Γιατί υπό ορισμένες συνθήκες παίρνουν το πάνω χέρι και εκδηλώνουν συμπτώματα ας το ψάξει ο καθένας στον τρόπο ζωής του.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Η ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΟΝΟΚΙΚΗ ΦΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ
 πολυ σωστα.    και οχι μονο γονοκοκκικη φαρυγγιτιδα.   ειτε ευκολα ειτε δυσκολα     στον φαρυγγα  μαζευονται παρα πολλα.     απο φιλια, απο  :pipa2:  απο γλυψιμο στο μουνακι κλπ.    
 

mitsoumitsos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ειμαι νεος σε αυτα και θελω καποιες πληρενοφοριες αν σας ειναι ευκολο.
1.οταν κανεις γλυφομουνι δεν ινε επικυνδινο να κολλησης καμια αρρωστια.
2.το ιδιο και οταν σου κανουν τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο
 

mrbean1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ειμαι νεος σε αυτα και θελω καποιες πληρενοφοριες αν σας ειναι ευκολο.
1.οταν κανεις γλυφομουνι δεν ινε επικυνδινο να κολλησης καμια αρρωστια.
2.το ιδιο και οταν σου κανουν τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο
ρε φιλε γλυφομουνι στην τανα εισαι τρελλος καλυτερα παρε μια μεγκενη και σφιξε τα παπαρια σου παρα αυτο που λες
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
ρε φιλε γλυφομουνι στην τανα εισαι τρελλος καλυτερα παρε μια μεγκενη και σφιξε τα παπαρια σου παρα αυτο που λες
φιλε μου κι ομως 9 στους 10 εδω μεσα θεωρουν προσον οταν κανουν γλυφομουνι σε γκομενα και το λενε κι ολας.Ειναι τοσοι πολλοι που καποια στιγμη σκέφτηκα μήπως εγώ δεν ειμαι λογικός και είμαι υπερ-προστατευτικος με τον ευατο μου όχι ότι θ αλλαζα την γνωμη μου ποτε εξαιτίας πολλών  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

mrbean1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
γιατι παλι με τα citytour ακαποτα γλυφομουνι σε λιγο θα γαμανε κωλο ακαποτα και θα το φωναζουν κιολας
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
μια παρατηρηση οταν ειπα γκομενα εννουσα πουτανα.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
-καπότα βάζεις;
-αλλοιώνει τη γεύση ρε φίλε.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
φιλε μου κι ομως 9 στους 10 εδω μεσα θεωρουν προσον οταν κανουν γλυφομουνι σε γκομενα και το λενε κι ολας.Ειναι τοσοι πολλοι που καποια στιγμη σκέφτηκα μήπως εγώ δεν ειμαι λογικός και είμαι υπερ-προστατευτικος με τον ευατο μου όχι ότι θ αλλαζα την γνωμη μου ποτε εξαιτίας πολλών  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Πόσο παπάρας μπορεί να είναι κάποιος για να κάνει γλυφομούνι σε τάνα.. :jerking:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Πλήρωσα παραπάνω για να μου κάνει ακάποτο τσιμπούκι και κόλλησα βλενόροια με αποτέλεσμα να κατουράω και να τινάζομαι στον αέρα από τον πόνο. Πήγα στον γιατρό μου έδωσε ένα κάρο αντιβιώσεις και ένεση και ακόμα τα συμπτώματα δεν μου έχουν φύγει. Τί να πω η γκαντεμιά με κυνηγάει.

και γιατι ρε κουναβι πηγες πρωτα γιατρο και δεν ηρθες εδω να σου δωσουμε αγωγη?
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Ναι, να γίνουμε σπιούνοι ο ένας του άλλου και κουκουλοφόροι για τις κοπέλες, επειδή μας κόλλησε η παράνοια ότι μας μεταδόσαν βλενόρροια με το στοματικό. Και γονόκοκους και σπειροχαίτες και όλους τους ιούς και τα μικρόβια τα έχουμε πάντα μέσα μας. Γιατί υπό ορισμένες συνθήκες παίρνουν το πάνω χέρι και εκδηλώνουν συμπτώματα ας το ψάξει ο καθένας στον τρόπο ζωής του.

Aυτο που λες ,εχει πραγματικα μια βαση,φαινεσαι να εχεις ψαξει το θεμα...Βεβαια στους γιατρους δεν συμφερει επαγγελματικα να το δεχθούν σε καμμια περιπτωση,γιατι ετσι θα εχαναν οι σπονσορες τους (φαρμακευτικες -χημικες) το τζιρο τους.Νομιζω οτι εχουν γενικευσει μια θεωρια (των μολυσματικων  νοσων απο μεταδοση) γιατι απλά τους συμφερει...ισως να  ισχυει σε  ενα 30 0/0 των περιπτωσεων,αλλα  αυτοι το παρουσιαζουν οτι ειναι  ο μονος και αποκλειστικος παραγοντας...
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως μια πουτάνα παίρνει πίπα σε πελάτη ακάποτα. Δεν υπολογίζει τον κίνδυνο μετάδοσης ΣΜΝ?
Μου ακούγεται πολύ παράδοξο.
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Ρε μαγγες ολα ειναι επικινδυνα οπως τα λετε , μας εχετε φρικαρει . Δηλαδη να κοψουμε να γαμαμε και να τη παιζουμε. Ελεος πια παιχτες
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Αυτό κατάλαβες εσύ? καταρχάς όταν λέμε την λέξη "γαμάμε" ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΑ..αλλά και κάποια γκόμενα , οπότε κανείς δε σου κοψε το γαμήσι.Τώρα αν εσυ αντιλαμβάνεσαι στο σεξ μονάχα ως συνέυρεση με μια ΠΟΥΤΑΝΑ στην οποία θα της γλείψεις τον κώλο και το μουνί τι να σου πω.  :think: :think:

Αυτά τα κάνουμε σε γκόμενες που ξέρουμε έστω και λίγο , τις πουτάνες τις έχουμε μόνο για πήδημα με προφυλακτικό γιατί προέχει η υγεία μας.Τώρα αν εσύ πας και βάζεις το στόμα σου όπου να ναι πρέπει να σαι χαζός,συγγνώμη κι όλας!!!!  :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom