Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αισχύλου 28 Thai Massage Center

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα heland13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 336
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εχεις δίκιο, αλλά συνήθως οι αναφορές των μελών βοηθάνε λίγο την κατάσταση. Αλλα για το συγκεκριμένο θέμα, οταν τόσοι συναγωνιστές εχουν γράψει 4 σελίδες ότι το μαγαζί ανήκει στα ΔΕΝ και ενας μονο εγραψε οτι πηρε φραπε, τότε μάλλον το μαγαζί ανήκει στα ΔΕΝ. Εκτός αν έπαιξε χημεία μεταξυ του άλλου φίλου και της λαδοκόρης. Δεν είμαι απο αυτούς που βιάζονται να κατηγορήσουν τους άλλους σαν προμότορες. Ας περιμένουμε τουλάχιστον να μας ο ιδιος λεπτομέρειες
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
όταν πάω θα γράψω αμέσως ενημέρωση, να είστε σίγουροι.  :thumbsup:
πάντως από μασάζ κάνουνε σούπερ
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αλοίμονο, το μασάζ είναι το εθνικό τους άθλημα..χαχαχα
 

DL650RR

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε, με αυτά που γράφεις ανατρέπεις με ευχάριστο τρόπο τα δεδομένα γι'αυτό το μαγαζί. Και φυσικά οι απορίες που γεννιούνται είναι πολλές.


  • [li]Πρέπει να ζητήσεις συγκεκριμένα το full body massage?  (έτσι το ζητάς ή έχει κάποια ιδιαίτερη ονομασία στον κατάλογο με τα προγράμματά τους;)[/li]
    [li]Έκανες κάποια συνεννόηση με την κοπέλα στο δωμάτιο ή με την υπεύθυνη;[/li]
    [li]Πλήρωσες εξτρά το φραπεδάκι; [/li]
    [li]Με ποιά από όλες πέρασες; ( αν δεν θες να πεις όνομα για να μην τη "στοχοποιήσεις" στείλε μου pm)[/li]

Πολλές ερωτήσεις έκανα, αλλά οι περισσότεροι από μας που το επισκεφτήκαμε, φύγαμε "άφραποι", ενώ κατά τη διάρκεια του μασάζ, άλλοι ήταν με το σώβρακο και άλλοι με πετσέτα.
Σημερα λιπον ξαναπηγα.Με ρωτησαν αν ειναι η πρςτη φορα και τουσ ειπα οχι.Ηταν νεο το ταιλανδακι αλλα χαριτομενο.Παλι τα ιδια απο μασαζακι και στο τελοσ φρφαπεδια!!!(Αυτη την φορα δεν με ρωτησε τπτ)!!!!Οποτε μαλον οταν ακουμπασ το 50αρικο ειναι στα μαστ!!!Παντοσ οταν εκλεισα το rdv απλα ειπα για φουλ μποντι!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Εκανες με την ιδια που πέρασες και την πρώτη φορά; Κανα όνομα συγκράτησες; Από τις 3 που εχει στην φωτογραφία στην σελίδα 3 με ποια έκανες;;
Κοιτάζω τον κατάλογό τους και δεν γραφει fullbody massage. Γραφει thai oil massage, ten energy lines massage, και κάτι άλλα φλώρικα.. Βοήθα λίγο αδερφέ!!
Δεν λεει να πετάξω τσάμπα το 50αρικο
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Σημερα λιπον ξαναπηγα.Με ρωτησαν αν ειναι η πρςτη φορα και τουσ ειπα οχι.Ηταν νεο το ταιλανδακι αλλα χαριτομενο.Παλι τα ιδια απο μασαζακι και στο τελοσ φρφαπεδια!!!(Αυτη την φορα δεν με ρωτησε τπτ)!!!!Οποτε μαλον οταν ακουμπασ το 50αρικο ειναι στα μαστ!!!Παντοσ οταν εκλεισα το rdv απλα ειπα για φουλ μποντι!


δεν μπορώ να διαβάζω μαλακίες το μαγαζάκι είναι κανονικό μασατζίδικο το παιδάκι την μια κοπέλας τριγυρνάει μες τα πόδια τους άσε που όταν φύγαμε περίμενε μια ηλικιωμένη και μια άλλη κοπέλα πιο νέα  λες και αυτές να πήγαν για φραπέ ;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Γιατί όχι;; Και η τρίτη ηλικία έχει δικαίωμα στην απόλαυση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως και μένα μου φαίνεται πολύ δυσκολο να παίζει κατι στο μαγαζι. Να τριγυρνούν παιδάκια μεσα στο χώρο και να ειναι η λαδοκόρη σε ένα δωμάτιο που δεν εχει ούτε καν πόρτα (κουρτίνα έχει) και να σου τραβάει μαλακία.
Φίλε DL650RR κάτι δεν μας λες. Και στις ερωτήσεις που έκανα πιο πριν δεν μου απάντησες. Απλά τις έκανες παράθεση και έγραψες οτι ξαναπήγες και πήρες 2η φορά "φραπέ". Αν δεν θες να πεις δημόσια, στείλε μου pm.
Γιατί κι εγώ όταν πήγα, full body massage έκανα (ξεκινησε ανασκελα με πιέσεις στο στομάχι μετα με γυρισε μπρούμυτα και πάλι ανάσκελα όπως εσενα) αλλά ήμουν συνέχεια με πετσετούλα και ούτε καν υποψία για κάτι παραπάνω.Και πλήρωσα κανονικά όλο το ποσό. Εννοώ ότι δεν πήγα με εκπτωτικό κουπόνι
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Μόλις επέστρεψα απο το μαγαζί. Φανταστικό μασαζ, αλοιφή έγινα, και στο τέλος πήρα και φραπέ
Τον κανονικό όμως τον φραπέ από την καφετέρια που ειναι λίγο πιο κάτω στην γωνία. Από τον άλλον δεν σερβιρουν στο κατάστημα.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Μόλις επέστρεψα απο το μαγαζί. Φανταστικό μασαζ, αλοιφή έγινα, και στο τέλος πήρα και φραπέ
Τον κανονικό όμως τον φραπέ από την καφετέρια που ειναι λίγο πιο κάτω στην γωνία. Από τον άλλον δεν σερβιρουν στο κατάστημα.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Όποιος καταφέρει να γαμίσει σε ταϋλανδέζικο θα του βγάλω το καπέλο!!
Πάντως με παιδάκια , παπάδες , ηλικιωμένους , συντρόφους κ.α. να κυκλοφορούν εκεί και χωρίς πόρτες,  κωλώνεις ακόμη και να ζητήσεις φραπέ.Μήπως και για αυτό είναι εκεί όλοι αυτοί για να εξασφαλίσουν ότι δεν θα παρεκτραπούμε! :jerking:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Η μεσαία στην φωτογραφία είναι η ιδιοκτήτρια και δεν ξέρω αν κάνει μασάζ. Το παιδάκι που γυροφέρνει είναι δικό της και ένας ηλικιωμένος κύριος που κάθεται σε μια γωνιά και μαστορεύει κάτι υπολογιστές (τον πετυχα και τις 2 φορές που πήγα) μάλλον είναι ο άντρας της γιατί το μικρό τον φωνάζει μπαμπά.
Την δεξιά κοπελα στην φωτογραφία (την ψηλή), δεν την εχω πετύχει ποτέ. Αλλα σε αντίθεση με τον άλλο φίλο που έφυγε "φραπεδιαμένος" απο εκεί, βλεπω ότι κι εσύ έκανες μασάζ με σώβρακο και πετσέτα.
Νόμιζα ότι το κουπόνι κάνει τη διαφορά, αλλά κι εγώ που πήγα χωρίς κουπόνι, δεν έπαιξε τίποτα παραπάνω.

Μήπως φταίει που είμαι κοντός χοντρός και άσχημος και την έχω μικρή;;;  :2funny: :2funny: :2funny:
o ηλικιωμενοσ κυριος ειναι ο αντρασ της υπευθυνης μιας και σε τηλεφωνικη επικοινωνια με το ιδρυμα το σηκωσε αυτος το τηλ και μου ειπε να ξαναπαρω σε καμμια ωρα που θα ειναι εκει η γυναικα του για να μου πει ακριβως ολα τα προγραμματα.
παντως σκεφτομαι να παω να κανω ενα μασαζακι μιασ και ειναι τοσο καλο και αν μου πει με εσωρουχο θα το πεξω κινεζοσ και θα το βγαλω.
 

DL650RR

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Σημερα χαναπηγα για μασαζακι.Απο οτι καταλαβα ο τυποσ στην εισοδο δεν εχει παρει χαμπαρι τι παιζει μεσα.Μονο η Θεια ταιλανδη κατεχει τα προγραματα.Σε ερωτιση μου στο ταιλανδακι αν εχει και κατι πιο σπεσιαλ μου ειπε body to body  αλλα ηθελε 180 ευρα!!!! :idiot:
Ξανακατεθεσα το γνοστο 50αρι και εμηνα απλα στο γνωστο μασαζακι και μια μαλ@@@α δωρακι.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε συ φίλε για πες μας πως γινετε να παίρνεις φραπέ εκεί και τόσοι άλλοι να μην εχουμε καταφέρει να βγάλουμε εστω το σώβρακο. Όσες φορες πήρα τηλέφωνα και εκλινα ραντεβου, μου ελεγε η τύπισσα ότι δεν εχει full body προγραμμα.  Μονο κατι άλλα που τα ονομάζει thai oil massage και ten energy lines massage. Κάνεις καμμια ειδικη συμφωνια με την κοπέλα στο δωμάτιο; Αν ναι με ποια κοπέλα;; να ξερω να την ζτησω. Στειλε pm αν δεν θες να δώσεις ονομα δημόσια.

Πάντως τις τελευταίες 10 μέρες που παίρνω τηλέφωνο δεν απαντάει. Το κλείσανε το μαγαζι;;;
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Ρε συ φίλε για πες μας πως γινετε να παίρνεις φραπέ εκεί και τόσοι άλλοι να μην εχουμε καταφέρει να βγάλουμε εστω το σώβρακο. Όσες φορες πήρα τηλέφωνα και εκλινα ραντεβου, μου ελεγε η τύπισσα ότι δεν εχει full body προγραμμα.  Μονο κατι άλλα που τα ονομάζει thai oil massage και ten energy lines massage. Κάνεις καμμια ειδικη συμφωνια με την κοπέλα στο δωμάτιο; Αν ναι με ποια κοπέλα;; να ξερω να την ζτησω. Στειλε pm αν δεν θες να δώσεις ονομα δημόσια.

Πάντως τις τελευταίες 10 μέρες που παίρνω τηλέφωνο δεν απαντάει. Το κλείσανε το μαγαζι;;;

ρε συ ακομα ασχολεισε με αυτον το παπατζη  :idiot: :idiot:
αφου εχεις παει  ο τυπος κατι θελει να κερδισει απο την δυσφημηση στο μαγαζι
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ρε συ φίλε για πες μας πως γινετε να παίρνεις φραπέ εκεί και τόσοι άλλοι να μην εχουμε καταφέρει να βγάλουμε εστω το σώβρακο. Όσες φορες πήρα τηλέφωνα και εκλινα ραντεβου, μου ελεγε η τύπισσα ότι δεν εχει full body προγραμμα.  Μονο κατι άλλα που τα ονομάζει thai oil massage και ten energy lines massage. Κάνεις καμμια ειδικη συμφωνια με την κοπέλα στο δωμάτιο; Αν ναι με ποια κοπέλα;; να ξερω να την ζτησω. Στειλε pm αν δεν θες να δώσεις ονομα δημόσια.

Πάντως τις τελευταίες 10 μέρες που παίρνω τηλέφωνο δεν απαντάει. Το κλείσανε το μαγαζι;;;

φίλος που πήγε μου είπε ότι θα έκλεινε 2 εβδομάδες για διακοπές, νομίζω μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου

επίσης, για το θέμα το φραπέ, πήρε κανονικά το προβλεπόμενο φραπεδάκι του, χωρίς να κάνει κάποια επιπλέον νύξη, ούτε να δώσει κάτι παραπάνω

τον θεωρώ απόλυτα αξιόπιστο και ξέρω ότι δεν μου έλεγε δράκους

σκοπεύω κι εγώ να πάω κάποια στιγμή  και θα ενημερώσω
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Ολα τα παραπανων ισχυουν, δηλαδη πολυ καλο μασαζ με φραπε
Απλα ρε παιδι μου ,δεν βλεπονται
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Ασχετο αλλα ξερει κανεις τιποτα για αυτο

Tuina Massage Πανόρμου 83 – 85, Αμπελόκηποι
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
φίλος που πήγε μου είπε ότι θα έκλεινε 2 εβδομάδες για διακοπές, νομίζω μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου

επίσης, για το θέμα το φραπέ, πήρε κανονικά το προβλεπόμενο φραπεδάκι του, χωρίς να κάνει κάποια επιπλέον νύξη, ούτε να δώσει κάτι παραπάνω

τον θεωρώ απόλυτα αξιόπιστο και ξέρω ότι δεν μου έλεγε δράκους

σκοπεύω κι εγώ να πάω κάποια στιγμή  και θα ενημερώσω
έτσι ακριβώς
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
φίλος που πήγε μου είπε ότι θα έκλεινε 2 εβδομάδες για διακοπές, νομίζω μέχρι αρχές Σεπτεμβρίου

επίσης, για το θέμα το φραπέ, πήρε κανονικά το προβλεπόμενο φραπεδάκι του, χωρίς να κάνει κάποια επιπλέον νύξη, ούτε να δώσει κάτι παραπάνω

τον θεωρώ απόλυτα αξιόπιστο και ξέρω ότι δεν μου έλεγε δράκους

σκοπεύω κι εγώ να πάω κάποια στιγμή  και θα ενημερώσω
με τιμη στα 50 ευρο ?
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
μαλλον θα παω και εγω καποια στιγμη . εχουμε κανενα νεο ανοιξε το μαγαζι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom