Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αισχύλου 28 Thai Massage Center

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα heland13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 336
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
59
Πόντοι
0

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
59
Πόντοι
0
fcf1be6df11a32dd7570e097a5567794.jpg


Πως τις βλεπετε ?
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
αυτή η ψηλή ποια είναι;; φαίνεται νοστιμούλα..
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Thanos αυτό είναι το λάθος ΤΗΑΙ μασαζ, αλλα δεν νομίζω ότι θα μας χάλαγε να μας έκαναν μασάζ ακόμα και με αυτόν τον λάθος τρόπο  :grin: :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ψάχνοντας για thai massage στην Αθήνα βρήκα αυτό.. Έχει πάει κανένας συναθλητής για να μην φάω καμία φόλα; :huh: Ευχαριστώ.

Παίζει ήδη ως θρεντ με τίτλο τη διεύθυνση του . Αισχύλου 28 δηλαδή. Ανήκει στην κατηγορία ΔΕΝ. Μπες στο θρεντ και μελέτα. Τα συμπεράσματα δικά σου...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ψάχνοντας για thai massage στην Αθήνα βρήκα αυτό.. Έχει πάει κανένας συναθλητής για να μην φάω καμία φόλα; :huh: Ευχαριστώ.
επειδη εχω κανει μερικα μαθηματα σε σεμιναριο thai yoga massage που ειναι σχεδον οτι και το thai massage μη περιμενεις εξτραδακια σε τετοια μαγαζια.μαλλον για κυριλε μου φαινεται.
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Τελικά τωρά είδα ότι υπάρχει ήδη thread γι' αυτό το μασατζίδικο. Βέβαια στο site τους λένε ότι έρχονται και στον χώρο σου οπότε εκεί μπορεί να παίξει κάτι..

 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
salieri, επειδη το εχω επισκεφτεί το μαγαζι, σε ενημερώνω κι εγω με τη σειρά μου ότι ειναι αποκλειστικά και μόνο μασάζ και μάλιστα γίνεται φορώντας το εσώρουχο. Ούτε καν υποψία για κάτι παραπάνω. Τώρα για επισκεψη κατ'οίκον δεν ξερω τι παίζει.
 

DL650RR

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες καλή μέρα.Αν και παλιός  στο φόρουμ δεν γράφω συχνά.Κατά τύχη πήγα στο εν λόγο μαγαζί και πήρα Foul body massage.Η κοπέλα αφού μοθ είπε να βγάλω  και το σώβρακο άρχισε να με τρίβει ανάσκελα κανα μισάωρο  και μετά μπρούμυτα.Μετα απο μια ώρα  τρίψιμο με γύρισε ανάσκελα και επιδόθηκε σε μια υπεροχή φραπεδια όπου κατατεθείσα αμέσως.Το μόνο που με ρώτησε με έκπληξη είναι .Τι κάνεις!!Και καλά ότι δεν το περίμενε!!χααχαχχα.Τεσ πα μου το σκούπισε με τέχνη και με ευχαρίστησε.Στο τέλος με ρώτησαν στην ρεσεπσιον αν έμεινα ευχαριστημένος και αν θα ξαναπάω!Για 50 ευρα παντός δεν με χάλασε αφού βγήκα σαν μαστουρωμένος!Γενικά είχε πολύ κόσμο στα κατά είναι  οτι δεν έχει ηχομονώσεις με αποτέλεσμα να ακούς τούς πάντες.Οι κοπέλες κάτω του μετρίου.Πάντως στο μασάζ σε λιώνουν!!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Παίδες καλή μέρα.Αν και παλιός  στο φόρουμ δεν γράφω συχνά.Κατά τύχη πήγα στο εν λόγο μαγαζί και πήρα Foul body massage.Η κοπέλα αφού μοθ είπε να βγάλω  και το σώβρακο άρχισε να με τρίβει ανάσκελα κανα μισάωρο  και μετά μπρούμυτα.Μετα απο μια ώρα  τρίψιμο με γύρισε ανάσκελα και επιδόθηκε σε μια υπεροχή φραπεδια όπου κατατεθείσα αμέσως.Το μόνο που με ρώτησε με έκπληξη είναι .Τι κάνεις!!Και καλά ότι δεν το περίμενε!!χααχαχχα.Τεσ πα μου το σκούπισε με τέχνη και με ευχαρίστησε.Στο τέλος με ρώτησαν στην ρεσεπσιον αν έμεινα ευχαριστημένος και αν θα ξαναπάω!Για 50 ευρα παντός δεν με χάλασε αφού βγήκα σαν μαστουρωμένος!Γενικά είχε πολύ κόσμο στα κατά είναι  οτι δεν έχει ηχομονώσεις με αποτέλεσμα να ακούς τούς πάντες.Οι κοπέλες κάτω του μετρίου.Πάντως στο μασάζ σε λιώνουν!!
Φίλε, με αυτά που γράφεις ανατρέπεις με ευχάριστο τρόπο τα δεδομένα γι'αυτό το μαγαζί. Και φυσικά οι απορίες που γεννιούνται είναι πολλές.


  • [li]Πρέπει να ζητήσεις συγκεκριμένα το full body massage?  (έτσι το ζητάς ή έχει κάποια ιδιαίτερη ονομασία στον κατάλογο με τα προγράμματά τους;)[/li]
    [li]Έκανες κάποια συνεννόηση με την κοπέλα στο δωμάτιο ή με την υπεύθυνη;[/li]
    [li]Πλήρωσες εξτρά το φραπεδάκι; [/li]
    [li]Με ποιά από όλες πέρασες; ( αν δεν θες να πεις όνομα για να μην τη "στοχοποιήσεις" στείλε μου pm)[/li]

Πολλές ερωτήσεις έκανα, αλλά οι περισσότεροι από μας που το επισκεφτήκαμε, φύγαμε "άφραποι", ενώ κατά τη διάρκεια του μασάζ, άλλοι ήταν με το σώβρακο και άλλοι με πετσέτα.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
91
Like
2.772
Πόντοι
5.195
Παίδες συναγωνιστές καλημέρα. Το επισκέφτηκα το μαγαζί το Σάββατο με ένα φίλο μου. Είχαμε πάρει κουπόνι των 16 € για full body της 1 ώρας. Φυσικά και δεν περιμέναμε κάτι παραπάνω.
Το μαγαζί είναι όπως το λένε και οι άλλοι σχετικά μικρό, αλλά άνετο. Μπαίνοντας μέσα έχει ένα μικρό σαλονάκι και από πάνω κρεμασμένα τα διπλώματα τους. Στη φώτο που έχετε ανεβάσει, οι 2 κοπέλες στα δεξιά είναι που μας έκαναν μασάζ. Η δεξιά είναι πανέμορφη από κοντά. Η μεσέα είναι μπάζο. Από μασάζ κάνουνε φοβερό, δεν μπορώ να πω.
Σου δίνουν παντοφλίτσες και εμάς μας βάλανε στο ισόγειο σε ένα δωμάτιο που είχε 2 μασαζοκρέβατα, και ένα στρώμα κάτω. Μίναμε με το σώβρακο και μας δώσανε πετσέτες. Το σώβρακο μας το κατεβάσανε μέχρι τα μισά, και μας τρίψανε και το κώλο. Δεν ξέρω αν παίζει κάτι παραπάνω. Την επόμενη φορά μας δώσανε κουπονάκι με έκπτωση, και από 40 θα κοστίσει 25. Μάλλον θα ξαναπάμε, και θα δούμε εκεί αν παίξει τπτ παραπάνω.
Το σκηνικό με τα παιδάκια που λένε, όντως ισχύει, ήταν ένα παιδάκι, μάλλον της ιδιοκτήτριας που γυρόφερνε.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Η μεσαία στην φωτογραφία είναι η ιδιοκτήτρια και δεν ξέρω αν κάνει μασάζ. Το παιδάκι που γυροφέρνει είναι δικό της και ένας ηλικιωμένος κύριος που κάθεται σε μια γωνιά και μαστορεύει κάτι υπολογιστές (τον πετυχα και τις 2 φορές που πήγα) μάλλον είναι ο άντρας της γιατί το μικρό τον φωνάζει μπαμπά.
Την δεξιά κοπελα στην φωτογραφία (την ψηλή), δεν την εχω πετύχει ποτέ. Αλλα σε αντίθεση με τον άλλο φίλο που έφυγε "φραπεδιαμένος" απο εκεί, βλεπω ότι κι εσύ έκανες μασάζ με σώβρακο και πετσέτα.
Νόμιζα ότι το κουπόνι κάνει τη διαφορά, αλλά κι εγώ που πήγα χωρίς κουπόνι, δεν έπαιξε τίποτα παραπάνω.

Μήπως φταίει που είμαι κοντός χοντρός και άσχημος και την έχω μικρή;;;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
91
Like
2.772
Πόντοι
5.195
Η μεσαία στην φωτγραφία είναι η ιδιοκτήτρια και δεν ξέρω αν κάνει μασάζ. Το παιδάκι που γυροφέρνει είναι δικό της και ενας ηλικιωμένος που καθεται σε μια γωνιά και μαστορευει κατι υπολογιστες 9 τον πετυχα και τις 2 φορές που πήγα) μάλλον είναι ο άντρας της γιατι το μικρό τον φωνάζει μπαμπά.
Την δεξια κοπελα, στην φωτογραφία (την ψηλή) δεν την εχω πετύχει ποτέ. Αλλα σε αντίθεση με τον άλλο φιλο που έφυγε "φραπεδιαμένος" απο εκεί, βλεπω ότι κι εσυ έκανες μασαζ με σώβρακο και πετσέτα.
Νόμιζα οτι το κουπόνι κάνει τη διαφορά, αλλα κι εγω που πηγα χωρίς κουπόνι, δεν έπαιξε τίποτα αραπάνω
την επόμενη φορά θα πάμε χωρίς κουπόνι και θα δούμε. Πάντως το όλο σκηνικό δεν μου φένεται για φραπεδοκατάσταση.  :think:
Η δεξιά στην φώτο όντως είναι πανέμορφη, καθόμασταν στο σαλόνι όταν και μπήκε, και μείναμε μαλάκες μόλις πέρασε από μπροστά μας.  :helpplea:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Και εγω αυτη την εντύπωση αποκόμισα απο το μαγαζί. Δεν είναι για "φραπέδες" με παιδάκια να γυροφέρνουν μέσα σε έναν τετοιο χώρο, και κυρίως με την πελατεία που μαζεύει. Έχω πετύχει αρκετές γυναίκες στην αναμονή.
Να μας πει ο άλλος ο φίλος πως κατάφερε να πάρει φραπέ από την πρώτη επισκεψη και μάλιστα "αβαβά"  :grin:

Λέτε να είναι κανας βαλτός του μαγαζιού και τα έγραψε για να επαναφέρει το θέμα και να το βγάλει από την αφάνεια; Μήπως έμαθες ή άκουσες κατα τύχη το όνομα της ομορφούλας για να ζητήσω ραντεβού μαζί της την επόμενη φορά που θα πάω;
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
91
Like
2.772
Πόντοι
5.195
Και εγω αυτη την εντύπωση αποκόμισα απο το μαγαζί. Δεν είναι για "φραπέδες" με παιδάκια να γυροφέρνουν μέσα σε έναν τετοιο χώρο, και κυρίως με την πελατεία που μαζεύει. Έχω πετύχει αρκετές γυναίκες στην αναμονή.
Να μας πει ο άλλος ο φίλος πως κατάφερε να πάρει φραπέ από την πρώτη επισκεψη και μάλιστα "αβαβά"  :grin:

Λέτε να είναι κανας βαλτός του μαγαζιού και τα έγραψε για να επαναφέρει το θέμα και να το βγάλει από την αφάνεια; Μήπως έμαθες ή άκουσες κατα τύχη το όνομα της ομορφούλας για να ζητήσω ραντεβού μαζί της την επόμενη φορά που θα πάω;
γενικά, μην πιστεύεις ότι διαβάζεις εδώ μέσα. Κρίνε μόνος σου, και με βάση την εμπειρία σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom