Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αισχύλου 28 Thai Massage Center

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα heland13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 336
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
την λάκυ θέλω.ψάξτε
απο όλες τις γυναίκες πουχουν δοκιμάσει φίλοι ...λένε ότι η λάκυ έιναι το καλύτερο μασσαζ και σεξ μαζί....
τύφλα ναχουν κατι σιτι τουρ κλπ
όποιος την ξετριπώσει έχει κερασμα μασαζ.....
ψαξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Σεξ η Λάκυ;; Εγώ γιατί θυμάμαι ότι έφτανε μόνο μέχρι φραπέ;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Σεξ η Λάκυ;; Εγώ γιατί θυμάμαι ότι έφτανε μόνο μέχρι φραπέ;

Κι εγώ αυτό θυμάμαι. Άρα είτε ο koproni65 μας δουλεύει, είτε για κάποιο λόγο η Λάκυ τον είχε συμπαθήσει και του πρόσφερε το κορμί της.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Κι εγώ αυτό θυμάμαι. Άρα είτε ο koproni65 μας δουλεύει, είτε για κάποιο λόγο η Λάκυ τον είχε συμπαθήσει και του πρόσφερε το κορμί της.
Σεξ η Λάκυ;; Εγώ γιατί θυμάμαι ότι έφτανε μόνο μέχρι φραπέ;
και εγω μονο τελειαααααααααααα φραπεδια ειχα παρει. αν την βρειτε πειτε το και εδω.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
Κι εγώ αυτό θυμάμαι. Άρα είτε ο koproni65 μας δουλεύει, είτε για κάποιο λόγο η Λάκυ τον είχε συμπαθήσει και του πρόσφερε το κορμί της.
να διορθώσω δεν εχω πάει με λακυ .φίλοι έχουν πάει .φίλοι απο εδω μέσα.

λάθος έκφραση.... χειρομαλακία άκουσα και θεώρισα οτι είναι κάποιο είδος σεξ....
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
1
Πόλλά δυνατά Τάι πέρασαν από 'δω κατά καιρούς.
Δυστυχώς ο ιδιοκτήτης διάβασε τα ποστ μας και θίχτηκε. Είπε ότι δεν ήξερε,και καλά, ότι έπαιζαν πονηρές φάσεις στο μαγαζί.
Άντί να μαζέψει όσα Τάι μπορούσε -εχει άκρη τη Φωτεινή, που έίναι μέσα στο μικρό Τάι community στην Αθηνα- και να τα αφήσει ελεύθερα να κάνουν τη δουλειά τους όπως ξέρουν, την είδε ηθικός και μαλακίες.
Άντε να ζήσει το μαγαζί έτσι.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Πόλλά δυνατά Τάι πέρασαν από 'δω κατά καιρούς.
Δυστυχώς ο ιδιοκτήτης διάβασε τα ποστ μας και θίχτηκε. Είπε ότι δεν ήξερε,και καλά, ότι έπαιζαν πονηρές φάσεις στο μαγαζί.
Άντί να μαζέψει όσα Τάι μπορούσε -εχει άκρη τη Φωτεινή, που έίναι μέσα στο μικρό Τάι community στην Αθηνα- και να τα αφήσει ελεύθερα να κάνουν τη δουλειά τους όπως ξέρουν, την είδε ηθικός και μαλακίες.
Άντε να ζήσει το μαγαζί έτσι.
ναι τον λακαμα.... θα ειχε χεστει στο ευρο ο παπαρας.....
 

HTman

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Νομίζω πως τώρα οι ταυλανδοι έχουν αποσυρθεί από την επιχειρηση και εχει μεινει μόνο ο τίτλος
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Έχει κανείς νέα από το μαγαζί να μας πει τι παίζει;
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
μονο η επαναφορα της αδικα απολυμενης Laky που δεν την προλαβα ουτε εγω αλλα φιλος...θα δωσει κινητρο στην επανοδο των πυρφορων του bou!
ΔΩΣΕ ΛΑΚΥ ΣΤΟ ΛΑΟ!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
σιγα μη γινει και η Δευτερα Παρουσια  :2funny:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Έχει μπριζόλα το συγκεκριμένο ή θα πρέπει να είσαι "πελάτης" τους για το κάτι παραπάνω;
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
312
Like
656
Πόντοι
81
Παιζει φραπεδια; υπαρχει συνθηματικο; πρεπει να εισαι παλιος πελατης;ας μας πει καποιος που ξερει
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Επειδή ήμουν πελάτης του συγκεκριμένου, μπριζόλα δεν έπαιξε ποτέ. Μόνο φραπεδιά. Το επισκέφτηκα 3-4 φορές ακόμα και μετά την απομάκρυνση της Λάκυ. Το μαγαζί είχε γυρίσει ήδη στα ΔΕΝ και υπήρχαν εμφανείς αναρτήσεις στον τοίχο περι απαγόρευσης οποιασδήποτε σεξουαλικής πράξης.
Επειδή όμως με θυμόταν η Φωτεινή (η τότε υπευθυνη του μαγαζιού δηλαδή), αναλάμβανε εκείνη τη μασαζοθεραπεία μου μετά φραπεδιάς. Μου το είχε πει και η ίδια άλλωστε, ότι αν θέλω μασαζ να ζητάω ραντεβού με την Φωτεινή διότι οι άλλες δεν γνωρίζουν τους παλιούς πελάτες.

Έχω να περάσω χρόνια τώρα απο εκεί και δεν το ρισκάρω να τρέχω τόσο δρόμο απλά για εξερεύνηση.
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
1
Επειδή ήμουν πελάτης του συγκεκριμένου, μπριζόλα δεν έπαιξε ποτέ. Μόνο φραπεδιά. Το επισκέφτηκα 3-4 φορές ακόμα και μετά την απομάκρυνση της Λάκυ. Το μαγαζί είχε γυρίσει ήδη στα ΔΕΝ και υπήρχαν εμφανείς αναρτήσεις στον τοίχο περι απαγόρευσης οποιασδήποτε σεξουαλικής πράξης.
Επειδή όμως με θυμόταν η Φωτεινή (η τότε υπευθυνη του μαγαζιού δηλαδή), αναλάμβανε εκείνη τη μασαζοθεραπεία μου μετά φραπεδιάς. Μου το είχε πει και η ίδια άλλωστε, ότι αν θέλω μασαζ να ζητάω ραντεβού με την Φωτεινή διότι οι άλλες δεν γνωρίζουν τους παλιούς πελάτες.

Έχω να περάσω χρόνια τώρα απο εκεί και δεν το ρισκάρω να τρέχω τόσο δρόμο απλά για εξερεύνηση.

Ακόμα η ίδια φάση παίζει. Βρίσκω τη Φωτεινή ασχημούλα και δε θα πήγαινα εκεί για φραπέ. Μασαζ ικανοποιητικό κάνει, παρόλα αυτα.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
δηλαδη παιζει ακομα φραπεδια? και απο τιμες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom