Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Αισχύλου 28 Thai Massage Center

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα heland13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 336
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Πήρα κι εγώ κουπόνι για το μασατζίδικο,και για να μης σας κουράσω τα πράγματα είναι όπως τα λέει ο φίλος ο Terry Meynolds
κοπέλες από εξωτερική εμφάνιση κάτω του μετρίου.
Έξτρα δεν παίζει καθώς έκανα κουβέντα με την κοπέλα που πήρα καθώς της επισήμανα και για παραπάνω αμοιβή.
Μασάζ μου έκανε όντας εγώ με το μποξεράκι είχα μια ελαφριά στύση αλλά κάθε προσπάθεια πήγε στράφι.
Μασάζ όμως πολύ καλό.
Οπότε αν θέλετε καλό μασάζ με κουπονάκι αξίας 19 ευρό που πλήρωσα εγώ από μέτρια ταϋλανδέζα αξίζει
όχι όμως για κάτι παραπάνω.

 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.845
Κριτικές
1
Like
32.628
Πόντοι
6.256
Σε λιγο θα μπαινουμε σε ψιλικατζιδικο και θα ελπιζουμε μπας και γαμησουμε με κατι παραπανω...
Ε ρε ξεφτιλα σ αυτη τη χωρα που δεν ανοιγουν τα ποδια οι ελληνιδες οι προβληματικες.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Σε λιγο θα μπαινουμε σε ψιλικατζιδικο και θα ελπιζουμε μπας και γαμησουμε με κατι παραπανω...
Ε ρε ξεφτιλα σ αυτη τη χωρα που δεν ανοιγουν τα ποδια οι ελληνιδες οι προβληματικες.

:grin: :grin: με τις αναδουλειες που εχουν τα εμπορικα θα προσφέρουν δωρεάν το γαμήσι για να μας πιάσουν πελάτες

Φίλε leon30 με βαζεις σε σκέψεις τώρα με αυτά που λες. Αν δεν παίζει κάτι τότε σκέφτομαι σοβαρά να μην πάω να σκάσω 55 ευρω για απλό μασαζ. Καλύτερα να περιμένω καμμια προσφορά με κουπόνια.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
:grin: :grin: με τις αναδουλειες που εχουν τα εμπορικα θα προσφέρουν δωρεάν το γαμήσι για να μας πιάσουν πελάτες

Φίλε leon30 με βαζεις σε σκέψεις τώρα με αυτά που λες. Αν δεν παίζει κάτι τότε σκέφτομαι σοβαρά να μην πάω να σκάσω 55 ευρω για απλό μασαζ. Καλύτερα να περιμένω καμμια προσφορά με κουπόνια.
...το θεραπευτήριο θα πρέπει να πάει στην κατηγορία των "ΔΕΝ" θεραπευτηρίων...
 
OP
OP
heland13

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Πραγματοποιήθηκε και η δική  μου επίσκεψη.... Μασάζ καλό και δυνατό, με το εσώρουχο παρόλο που της είπα να το βγάλω πριν αρχίσουμε και μου είπε όχι (τουλάχιστον σε εμένα). Με ρώτησε αν έχω ξανακάνει μασάζ και τί είδους και όπως αντιλαμβάνεστε της εξήγησα ότι έχω κάνει πολλές φορές αλλά οι περισσότερες είναι αισθησιακό με happy ending και η λαδοκόρη γέλασε χωρίς να μου αφήσει περιθώριο για κάποια πρόταση.... Το μαγαζί είναι όπως τα περιγράφουν οι συνάδελφοι παραπάνω και το πιο χαρακτηρηστικό είναι η έντονη μυρωδιά φαγητού!!! Μου ήρθε να ξεράσω βασικά... Ζητήσαν να συμπληρώσω μια φόρμα όταν μπήκα με τα στοιχεία μου, το οποίο και δεν έκανα βέβαια, οι κοπέλες άσχημες, μου έκανε βέβαια πολύ καλό μασάζ, η αλήθεια να λέγεται! αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπατήσω το πόδι μου εκεί μέσα γιατί ο χώρος είναι κατά την προσωπική μου άποψη πολύ κακός. Το μασαζοκρέβατο ήταν στο κατά κάποιο τρόπο πατάρι!... Και φραπεδιά να κερνάγανε δεν θα ξαναπήγαινα εγώ προσωπικά. Προτιμώ αν θέλω καλό μασάζ και μόνο, να τσιμπήσω κουπονάκι για την κυρ Ελένη (που είναι και δίπλα στο σπίτι μου) με 25€, παρά να τρέχω εκεί.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Τελικά παρόλες τις αναφορές των συναγωνιστών ότι το μαγαζί ανήκει στα "ΔΕΝ", η περιέργεια με έκανε να το επισκεφτώ. Επιβεβαιώνω τα λεγόμενά τους λοιπόν κι εγώ. Με την άφιξή μου στο κατάστημα, βρισκόταν στην αναμονή ένα ζευγάρι, η υπευθυνη με το παιδάκι της που έτρωγε παγωτό και ένας παπάς. Τα δωμάτια βρίσκονται στο παταράκι και χωρίζονται με μια "κουνουπιέρα". Ντουζάκι δεν υπάρχει στο δωμάτιο, ούτε και έγινε πρόταση για ντους. Μάλλον δεν διαθέτει :huh:. Μού ειπε στα αγγλικά να μείνω με το εσώρουχο αλλα εκανα δηθεν οτι δεν καταλαβαίνω αγγλικά οπότε αρκέστηκε στην χρήση πετσέτας η λαδοκόρη. Η οποία προς μεγάλη μου τύχη ήταν μια ομορφούλα. Μου είπε όνομα αλλα δεν το θυμάμαι (είναι και δύσκολα τα ταυλανδέζικα ονοματα)
Πολύ καλό μασάζ, με τα χέρια να κάνουν "απρόσεχτες" κινήσεις. Εννοώ δεν προσπαθεί να αποφύγει μην τυχόν αγγίξει ιδιαιτερα σημεία, κατά τρίψιμο των ποδιών ψηλά, αλλα μέχρι εκεί. Δεν παίζει τίποτα παραπάνω.
Μια ώρα γεμάτη. Στο τέλος σε κερνάει μπουκαλάκι με νερό ή αναψυκτικό.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
η αληθεια ειναι οτι εχει τα εξτρα του ...

αλλα η πραγματικη αξια που εχει εκει το μερος ειναι να ευχαριστηθεις ενα καλο μασαζ.

με 25 ευρω μια ωρα καλου μασαζ ειναι μια χαρα!

για τα περαιτερω υπαρχουν αλλοι χωροι ποιο εξιδικευμενοι σε εναλλακτικες απολαυσεις!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
η αληθεια ειναι οτι εχει τα εξτρα του ...

αλλα η πραγματικη αξια που εχει εκει το μερος ειναι να ευχαριστηθεις ενα καλο μασαζ.

με 25 ευρω μια ωρα καλου μασαζ ειναι μια χαρα!

για τα περαιτερω υπαρχουν αλλοι χωροι ποιο εξιδικευμενοι σε εναλλακτικες απολαυσεις!
...γιατί να δώσεις 25 και να μην δώσεις 29 για διπλό σε εξαιρετικό χώρο;;.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Τελικά παρόλες τις αναφορές των συναγωνιστών ότι το μαγαζί ανήκει στα "ΔΕΝ", η περιέργεια με έκανε να το επισκεφτώ. Επιβεβαιώνω τα λεγόμενά τους λοιπόν κι εγώ. Με την άφιξή μου στο κατάστημα, βρισκόταν στην αναμονή ένα ζευγάρι, η υπευθυνη με το παιδάκι της που έτρωγε παγωτό και ένας παπάς. Τα δωμάτια βρίσκονται στο παταράκι και χωρίζονται με μια "κουνουπιέρα". Ντουζάκι δεν υπάρχει στο δωμάτιο, ούτε και έγινε πρόταση για ντους. Μάλλον δεν διαθέτει :huh:. Μού ειπε στα αγγλικά να μείνω με το εσώρουχο αλλα εκανα δηθεν οτι δεν καταλαβαίνω αγγλικά οπότε αρκέστηκε στην χρήση πετσέτας η λαδοκόρη. Η οποία προς μεγάλη μου τύχη ήταν μια ομορφούλα. Μου είπε όνομα αλλα δεν το θυμάμαι (είναι και δύσκολα τα ταυλανδέζικα ονοματα)
Πολύ καλό μασάζ, με τα χέρια να κάνουν "απρόσεχτες" κινήσεις. Εννοώ δεν προσπαθεί να αποφύγει μην τυχόν αγγίξει ιδιαιτερα σημεία, κατά τρίψιμο των ποδιών ψηλά, αλλα μέχρι εκεί. Δεν παίζει τίποτα παραπάνω.
Μια ώρα γεμάτη. Στο τέλος σε κερνάει μπουκαλάκι με νερό ή αναψυκτικό.
....ντουζ έχει στην αρχή της σκάλας πριν ανέβεις επάνω...μόνο που θα σε δουν μπαίνοντας και βγαίνοντας όλοι αυτοί που περιμένουν στην είσοδο...το ντουζ το χρεώνουν extra 5 €.και σου φέρνουν μπουρνούζι....μου είπαν με εσώρουχο αλλά προτίμησα πετσέτα ...καλό και δυνατό μασαζ με προσεγμένες κινήσεις και μόνο αυτό...σου δίνει την αίσθηση κοινοβίου μια και ακούς τις ομιλίες τους στα ταϋλανδέζικα , παιδιά που παίζουν,,,μια που τα δωμάτια διαχωρίζονται με κουρτίνες ..στον χώρο του ισογείου δεν υπήρχε μασαζοκρέβατο αλλά όλο το πάτωμα του χώρου ήταν στρωμένο με χαλιά και στρώμα... τα παπουτσια τα άφηνες εκτός... όταν πήγα υπήρχε ένα ζευγάρι με παιδάκι 4-5 ετών που όπως μου είπε η θεραπεύτρια έρχονται καθημερινά για μασαζ όλη η οικογένεια.. κατά την συμπλήρωση της φόρμας που σου ζητάνε αν πέρασες κάποια ασθένεια ή αν υποφέρεις από κάτι είδα σε ένα stand με διάφορες φωτογραφίες στο οποίο ήταν και η φωτογραφία ορθόδοξου παπά με το όνομα πάτερ Λούκας....Το ΄θεραπευτήριο το είχαν στην Σίφνο αλλά επειδή είχαν δουλειά μόνο 2-3 μήνες το χρόνο το μετέφεραν στην Αθήνα...φεύγοντας σου δίνουν καρτούλα με τα στοιχεία της θεραπεύτριας και φιξ τιμή για επόμενα ωριαία μασαζ στην τιμή των 25 €. δεν ξέρω αν σε άλλους δίνουν άλλες τιμές ..πάντως κατά την παραλαβή της κάρτας μου είδα κάποια που είχε κάρτα 16 €... θεραπεύτριες κάτω του μετρίου, μία μάλιστα έπαθα πλάκα στο να μην πέσω στα χέρια της...επειδή είναι δύσκολο να θυμάσαι τα ονόματα των θεραπευτριών τους δίνουν nicknames από την αγγλική αλφάβητο π.χ A,B,C,D,E.....κλπ..την καρτούλα μου δεν νομίζω να την ξαναχρησιμοποιήσω... αυτά
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Δεν τις γνώριζα αυτές τις λεπτομέρειες φίλε gepap. Δυο φορες πήγα στο μαγαζί αυτό. Τη μία απλα για διευκρινήσεις περί τιμών και προγραμμάτων και τη δευτερη για μασαζ. Δεν μου ανέφεραν τίποτα απο αυτά που γράφεις. Ούτε μου έδωσαν κάποια κάρτα εκπτωτική. Οπότε καλά έκανες και μας ενημέρωσες. Εσύ την κάρτα την πήρες από την πρώτη επίσκεψη;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Δεν τις γνώριζα αυτές τις λεπτομέρειες φίλε gepap. Δυο φορες πήγα στο μαγαζί αυτό. Τη μία απλα για διευκρινήσεις περί τιμών και προγραμμάτων και τη δευτερη για μασαζ. Δεν μου ανέφεραν τίποτα απο αυτά που γράφεις. Ούτε μου έδωσαν κάποια κάρτα εκπτωτική. Οπότε καλά έκανες και μας ενημέρωσες. Εσύ την κάρτα την πήρες από την πρώτη επίσκεψη;
..ναι από την πρώτη φορά μου την έδωσαν...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Διερωτώμαι γιατί δεν μεταφέρεται το παρόν μαγαζί στα "δεν" και χαλάνε τοο νόημα της κατηγορίας. Πολλή  :cum: παίφτει

Το παρόν σχόλιο, μάλλον προορίζεται δια τους λατρεμένους διαχειριστάς.....!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom