Νέα

Αιμορροΐδες - Επέμβαση laser

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagvagvag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vagvagvag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
228
Κριτικές
2
Like
92
Πόντοι
1
Ρε παιδια, ταλαιπωριεμαι εδω και καμια 10αρια χρονια τωρα με τις αιμορροιδες. Straight ειμαι , απλα μαλλον με τα χρονια στρην δουλεια και την πιεση βγαινουν καθε φορα που παω στην τουαλετα.
Η ερωτηση μου πριν αρχισω να ψαχνω μονος μου ειναι αν εχει κανει καποιος με laser την επεμβαση, που την εκανε και ποσο του κοστισε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
22
Like
2.039
Πόντοι
1.796
2 φορες εχω κανει με 10 χρονια διαφορα. Στον ιδιο γιατρο στο νοσοκομειο του Μεταξά. Τωρα ειμαι μια χαρά. Παιζει ρολο και η διατροφη.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
OP
OP
V

vagvagvag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
228
Κριτικές
2
Like
92
Πόντοι
1
ενταξει, δεν σε ειπαμε και πουστη!!
αλλα και να εισαι πουστης τι μας νοιαζει εμας;
Το ανεφερε μπας και δεν γινει πλακα το νημα. Γιατι με τετοια θεματα καποιες φορες γινεται μποθρδελο απο τα αστεια χαχα.
 

Kalos40

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
49
Like
58
Πόντοι
0
Να κάνεις να ξεμπερδευεις . Άνδρας χωρίς αιμοροιδες και προστάτη είναι σπάνιο να μήν υπάρχει. Θα κάνεις και θα είσαι άλλος άνθρωπος
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
22
Like
2.039
Πόντοι
1.796
να μην τρως πουτσε

να μην τρως πουτσες τοτε
Με συγχωρείς, αλλά σε έβρισα και επιτίθεσαι έτσι?? Επίσης, τόσες κριτικές για κοπέλες που έχω βάλει,δεν έχεις δει? Και τέλος, ψευτόμαγκα του πληκτρολογίου, κανόνισε μην φας εσύ καμία ανάστροφη από το πουθενά και σου έρθει ο ουρανός σφοντίλι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
22
Like
2.039
Πόντοι
1.796
Ρε παιδια, ταλαιπωριεμαι εδω και καμια 10αρια χρονια τωρα με τις αιμορροιδες. Straight ειμαι , απλα μαλλον με τα χρονια στρην δουλεια και την πιεση βγαινουν καθε φορα που παω στην τουαλετα.
Η ερωτηση μου πριν αρχισω να ψαχνω μονος μου ειναι αν εχει κανει καποιος με laser την επεμβαση, που την εκανε και ποσο του κοστισε.
Μεγάλο ρόλο παίζει η ψυχολογία. Η επέμβαση είναι ρουτίνας. Καμία ώρα το πολύ. Το θέμα είναι ότι δεν θα μπορείς να τρως τίποτα για 1,2 ημέρες. Μόνο γάλα και γιαούρτι σκέτο με άφηναν.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
22
Like
2.039
Πόντοι
1.796
10 χρονια ρε φιλε; μηπως εβαζες τιποτα στη κωλοτρυπιδα σου;
Ούτε καν. απλά είμαι δυσκοίλιος και επειδή δεν προσέχω με την διατροφή μου, ταλαιπωρώ όλο τον οργανισμό μου. Χώρια το ότι σκουπίζομαι με χαρτί, ενώ μου έχει πει και ο γιατρός να μην το χρησιμοποιώ, εγώ δεν μπορώ μόνο με πλύση.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.014
Like
3.873
Πόντοι
456
Εγώ έκανα πριν 3 μήνες αυτό , σ΄αυτόν https://www.axiarchos.gr/aimoroides-therapia/,πολλά χρόνια με αίμα ,σε σημείο να είμαι οριακός σε αιματοκρίτη ! Μην με ρωτήσεις κόστος γιατί την έκανα ιδιωτική ασφάλεια στο Ιατρικό Π Φαλήρου. Περιττό να γράψω ότι ξεσκιζόμουνα και με γάμαγαν , κόκκινα πιπεράκια (τουρκάκια) μουστάρδες , σκόρδα ,κρεμμύδια , και ότι πιο πικάντικο ! Μετά απ΄την επέμβαση ...... ΚΑΝΈΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ.- 2-3 μέρες ταλαιπωρίας και τέρμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
Με συγχωρείς, αλλά σε έβρισα και επιτίθεσαι έτσι?? Επίσης, τόσες κριτικές για κοπέλες που έχω βάλει,δεν έχεις δει? Και τέλος, ψευτόμαγκα του πληκτρολογίου, κανόνισε μην φας εσύ καμία ανάστροφη από το πουθενά και σου έρθει ο ουρανός σφοντίλι!
μυστη μου καμια επιθεση
απλα το θεμα προσφερεται για γυμνασιακο χιουμορ
ζητω συγνωμη αν σε εθιξα
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Ούτε καν. απλά είμαι δυσκοίλιος και επειδή δεν προσέχω με την διατροφή μου, ταλαιπωρώ όλο τον οργανισμό μου. Χώρια το ότι σκουπίζομαι με χαρτί, ενώ μου έχει πει και ο γιατρός να μην το χρησιμοποιώ, εγώ δεν μπορώ μόνο με πλύση.
υγρομαντηλα τοτε και τηλεφωνο ντουζ (Εχουν βγαλει και ειδικα) μεχρι και εξυπνο μπιντε της Xiaomi υπαρχει για την λεκανη της τουαλετας!

εγω παλι ειμαι δυσκοιλιος οταν φαω πρασινα και φρουτα! αιμμοροιδες ευτυχως δεν εχω αλλα εχω γνωστο που υποφερει και ειναι ολη μερα με αλοιφες...
 

kerk99

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
253
Like
302
Πόντοι
21
2 φορες εχω κανει με 10 χρονια διαφορα. Στον ιδιο γιατρο στο νοσοκομειο του Μεταξά. Τωρα ειμαι μια χαρά. Παιζει ρολο και η διατροφη.
Φυτικες ινες η λυση για προληψη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ρε παιδια, ταλαιπωριεμαι εδω και καμια 10αρια χρονια τωρα με τις αιμορροιδες. Straight ειμαι , απλα μαλλον με τα χρονια στρην δουλεια και την πιεση βγαινουν καθε φορα που παω στην τουαλετα.
Η ερωτηση μου πριν αρχισω να ψαχνω μονος μου ειναι αν εχει κανει καποιος με laser την επεμβαση, που την εκανε και ποσο του κοστισε.
Αιμορραγούν ;; Κρέμονται ;;η μήπως έχει περί πρωκτικούς θρμβους ;;η μόνη λύση είναι κόψιμο του ενός από τους 3 σφιγκτήρες του πρωκτού !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εγώ έκανα πριν 3 μήνες αυτό , σ΄αυτόν https://www.axiarchos.gr/aimoroides-therapia/,πολλά χρόνια με αίμα ,σε σημείο να είμαι οριακός σε αιματοκρίτη ! Μην με ρωτήσεις κόστος γιατί την έκανα ιδιωτική ασφάλεια στο Ιατρικό Π Φαλήρου. Περιττό να γράψω ότι ξεσκιζόμουνα και με γάμαγαν , κόκκινα πιπεράκια (τουρκάκια) μουστάρδες , σκόρδα ,κρεμμύδια , και ότι πιο πικάντικο ! Μετά απ΄την επέμβαση ...... ΚΑΝΈΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ.- 2-3 μέρες ταλαιπωρίας και τέρμα.
Δεν ανοιγη στείλε μου αν θες το όνομα του ιατρού
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
22
Like
2.039
Πόντοι
1.796
μυστη μου καμια επιθεση
απλα το θεμα προσφερεται για γυμνασιακο χιουμορ
ζητω συγνωμη αν σε εθιξα
Αποδεκτή η συγγνώμη και συγγνώμη από την πλευρά μου για το μένος μου.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
22
Like
2.039
Πόντοι
1.796
Δεν ανοιγη στείλε μου αν θες το όνομα του ιατρού
Δυστυχώς λόγω επαγγέλματος μόνο τα μωρομάντηλα θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω, αλλά και πάλι δεν βολεύουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom