Νέα

Αγορα LAPTOP

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wolfakis7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ftyman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
για το innovator έχεις καμιά άποψη?μου κάνει εντύπωση που έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά και αρκετά χαμηλή τιμή...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
για το innovator έχεις καμιά άποψη?μου κάνει εντύπωση που έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά και αρκετά χαμηλή τιμή...
επειδη δεν εχω αποψη δεν θα το προτεινα....δεν το ξερω σαν μαρκα...ενα 40αρι ειδα ειναι η διαφορα,οχι και τιποτα τρομερο δλδ....
 

ftyman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
βασικά το καλό και στα 2 είναι πως έχουν 2 χρόνια εγγύηση.Για το hp το πλαίσιο δίνει ένα χρόνο αντιπροσωπίας...Πάντως απ'ότι είδα θεωρώ πως είναι καλό για τη τιμή του
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
βασικά το καλό και στα 2 είναι πως έχουν 2 χρόνια εγγύηση.Για το hp το πλαίσιο δίνει ένα χρόνο αντιπροσωπίας...Πάντως απ'ότι είδα θεωρώ πως είναι καλό για τη τιμή του
ναι ειναι πληρη και τα δυο,καλες μνημες και οικονομικα....
 

ftyman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστώ για τη συμβουλή και το χρόνο σου αδερφέ...Μάλλον στο hp θα καταλήξω
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Η δική μου συμβουλή είναι να... περιμένεις! Λίγο, μέχρι τα Χριστούγεννα...

Και μετά, βόλτα στο Mall, στην Στουρνάρη + παζάρι (αν πληρώνεις μετρητά)... ΣΙΓΟΥΡΑ θα πετύχεις κάποια καλή προσφορά ;)
 
OP
OP
W

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Η δική μου συμβουλή είναι να... περιμένεις! Λίγο, μέχρι τα Χριστούγεννα...

Και μετά, βόλτα στο Mall, στην Στουρνάρη + παζάρι (αν πληρώνεις μετρητά)... ΣΙΓΟΥΡΑ θα πετύχεις κάποια καλή προσφορά ;)

Φιλε Duracell αν ειναι να περιμενω, τα Χριστουγεννα, να το πω στον Αη Βασιλη vα γλιτωσω και τα εξοδα;; :think: :think: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Η δική μου συμβουλή είναι να... περιμένεις! Λίγο, μέχρι τα Χριστούγεννα...

Και μετά, βόλτα στο Mall, στην Στουρνάρη + παζάρι (αν πληρώνεις μετρητά)... ΣΙΓΟΥΡΑ θα πετύχεις κάποια καλή προσφορά ;)

εννοεις μεσα στις γιορτες, ή λιγο πριν?
Παζαρι στο the mall λιγο χλωμο το κοβω
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.191
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
χαλλοου τυπαδες...
να εκθεσω μια απορια.

εχει κανεις γνωση γυρω απο λαπτοπ που να φοραει i5 ή i7 επεξεργαστη?
και αν εχει ας πει ποιο μοντελο και γιατι και για πως.

εχω μπανισει και μου αρεσει το hp envy, το 15αρι... αλλα δε βλεπω τιποτα αλλο σε αυτο το στυλ (μεγαλες επιδοσεις, μικρο σχημα) ειναι τα περισοοτερα γκουμουτσες που κανουν μονο για παιχνιδι!
 
OP
OP
W

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Toshiba Satellite A300-22W VS Toshiba Satellite L500-1EK = ;;;;;; :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think:


ποιό να επιλέξω;;; :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057




                                          [move]    [size=20pt]mac [/size]λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε wolffffffffffffffff  :rockon:[/move]
 
OP
OP
W

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166

ή



ΔΙΑΦΟΡΕΣ:

1. το L500-1EK εχει επεξεργαστη 2.10GHz με μοντέλο επεξεργαστη T4300

ενώ

το A300-22W εχει επεξεργαστη 2.0GHz με μοντελο επεξεργαστη T4200...

2. το  A300-22W ειναι 100ευρω ακριβοτερο και δινουν δωρο μια βιντεοκαμερα Camileo P10 - Full HD 1080p with HDMI.

ΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ;;;
 

μαναβαρος

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκιτες ξερει κανας πιτσιρικας πια εινε ι πιο φτηνη ασιρματη σινδεση ιντερνετ για λαπτοπ χορις οριο unlimited αμαλαχι ναουμε αμα ξερει κανενας ας μου σπικαρει περικαλο για να σας κελαιδαο και απο την αγορα υποχρεομενος εξαρχης μαγκιτες μου αιγκαλεο σπρεχνεν
 

fragiskos27

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες καλησπερα..θα ηθελα μια βοηθεια για την αγορα λαπτοπ...Τα χρηματα που μπορω να διαθεσω ειναι εως και 1600 περιπου ευρω..ελεγα να παω σε DELL ....Η χρηση δεν ειναι κυριως για παιχνιδια (φοιτητικη χρηση κυριως) και θα προτιμουσα λειτουργικο windows απο το αντιστοιχο της apple  αφου εχω ακουσει οτι το office δεν ανταποκρινεται ακριβως στην apple...Σκεφτομουν για αυτο...Τι λετε?Ευχαριστω...

 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
φιλέ μου για παιχνίδια μου φαίνετε μικρή η 14αρα οθόνη
η κάρτα γραφικών που έχει ούτε αυτή κάνει για παιχνίδια
εγώ θα πήγαινα σε 17"
από την άλλη για μένα αν θέλεις παιχνίδια και με αυτά τα λεφτά μόνο desktop και θα είναι τέρας
η ποιο φτηνό desktop και ένα laptop φτηνό πχ. 400 ευρώ για να το παίρνεις μαζί σου
αλλιώς για παιχνίδια σε laptop να δώσεις πολύ προσοχή στην κάρτα γραφικών επεξεργαστή και ssd σκληρό οπωσδήποτε
 

fragiskos27

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
φιλέ μου για παιχνίδια μου φαίνετε μικρή η 14αρα οθόνη
η κάρτα γραφικών που έχει ούτε αυτή κάνει για παιχνίδια
εγώ θα πήγαινα σε 17"
από την άλλη για μένα αν θέλεις παιχνίδια και με αυτά τα λεφτά μόνο desktop και θα είναι τέρας
η ποιο φτηνό desktop και ένα laptop φτηνό πχ. 400 ευρώ για να το παίρνεις μαζί σου
αλλιώς για παιχνίδια σε laptop να δώσεις πολύ προσοχή στην κάρτα γραφικών επεξεργαστή και ssd σκληρό οπωσδήποτε

ευχαριστω για την απαντηση...ο σκληρος ειναι ssd σε αυτο που εβαλα..η καρτα γραφικων τι εχει?καποιο αλλο εχεις να προτεινεις με περιπου τα ιδια χρηματα και καλυτερη καρτα γραφικων?(δεν το θελω για παιχνιδια..)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
φιλαρακι με 1660 γιουρια παιρνεις λαπτοπ που κανει παπαδες κ  εσυ πας σε 14αρα οθονη?Τουλαχιστον 15αρα για να ευχαριστηθεις παιχνιδι.Αν και τα παιχνιδια μονο σε desktop τα ευχαριστιεσαι με μια 22αρα fullhd οθονη να γουσταρεις.Δεν θες σταθερο?
Παιρνεις καλο με τοσα λεφτα και στο μελλον με μια καρτα γραφικων καλυτερη σου βγαζει παραπανω χρονια...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
νομιζω οτι με τα λεφτα που ζητανε το λαπτοπ ειναι για τον μπουτσο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom