Νέα

Αγνωστοι μεταξυ αγνωστων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.478
Κριτικές
31
Like
12.165
Πόντοι
5.097
Θα στο χαλασω, γτ η ιστορια ειναι παλια, προ Μπου!
Για να βρω ενα τετοιο ανδρα εδω μεσα θα πρεπει να εχω κανει ταμα πρωτα!  :kneel:
Και εμείς έχουμε κάνει τάμα,να μη βρούμε καμιά σαν και σένα.  :S
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
κανενας να μην γραψει αλλο ποστ

απαξιωστε την

το κανω πρωτος πρωτο και τελευταιο  ποστ


οποιος κανει μετα απο μενα και δεν ειναι γυναικειο προφιλ χανειαντε ρε μαγκες να κανουμε το μπου αντρικο παλι


thanks μαγκακια και αλανιαρηδες
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.295
Πόντοι
9.477
Αφού σκούπισε με ευλάβεια τα δάκρυα που έτρεχαν στα μάτια του από το πολύ σφίξιμο, γύρισε το βλέμμα του στην λεκάνη της τουαλέτας, αντίκρισε την τεράστια κουράδα που είχε με κόπο αφοδεύσει, και αφού  σταυροκοπήθηκε απορώντας, σκούπισε τον κώλο του και τράβηξε το καζανάκι.
Το έχεσες το θέμα
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.675
Πόντοι
1.706
Δε το περιμενα ποτε να γνωρισω έναν αγνωστο μεταξυ αγνωστων. Εκεινη την εποχη μολις ειχα τελειωσει μια σχεση τριων χρονων, ισως η δυνατοτερη συναισθηματικα μεχρι εκεινη τη στιγμη.  Το τελος ηταν οδυνηρο αλλα επρεπε να προχωρησω. Συναιθηματικα ημουν ρακος με καθημερινα κλαματα και αυτοκαταστροφικες τασεις.

Και καπου εκει επεσα πανω του. Ηταν ενας ανδρας απολυταρχικος μα συναμα τοσο δημοκρατικος. Αρχικα ο λογος του με απωθουσε, μεχρις οτου ελαβα το φως. Ηταν στο φως των θεοφανειων που μου φανερωθηκε. Τοτε, ηταν που μιλησαμε ουσιαστικα για πρωτη φορα. Τοτε ηταν που τον ενιωσα. Ενιωσα μια καρδια να παλλεται, ενιωσα έναν ανδρα που με αφηνει να χαιρετισω το μικρο παιδι που εχει μεσα του κι αυτό ηταν μαγικο, μαγικο και πρωτογνωρο. Περασαμε ολη τη μερα και τη νυχτα κουβεντιαζοντας, εκεινος θελησε να μου σταθει, να με συμβουλευσει και με το τροπο του να διωξει τη θλιψη απτα ματια μου. Αυτό εγινε και την επομενη μερα, και τη μεθεπομενη. Αυτή η απροσμενη συναντηση μετατραπηκε σε καθημερινοτητα. Μετατραπηκε σε κατι ομορφο. Δυο κοσμοι εκ διαμετρου αντιθετοι, ενωθηκαν και αυτό μονο κατι καλο θα μπορουσε να δημιουργησει. Με το καιρο αυτή η επαφη εγινε μια ομορφη συνηθεια και μια αναγκη που και οι δυο απολαμβαναμε. Τη μερα κρατουσαμε ο ενας στον άλλο συντροφια, και τα βραδια ακουγαμε μουσικη, γελουσαμε, βλεπαμε ταινιες και όταν πια η ωρα ειχε περασει [size=18pt]του διαβαζα παραμυθια για να κοιμηθει.[/size] Αλλοτε παλι, καθομουν απλα και ακουγα την ανασα του, ακουγα το ροχαλητο του που μου προκαλουσε τοση ευδαιμονια. Ηξερα ότι ενιωθε ότι ειμαι κοντα του, και ηξερε ότι ενιωθα ότι αυτό με γεμιζει ομορφα συναισθηματα.  Τη σχεση αυτή κανεις δε μπορουσε να την οριοθετησει η να της δωσει ονομα. Δεν ειχε σημασια αλλωστε. Ηταν μια σχεση που ελαμψε όταν ο ενας χρειαζοταν τον αλλον. Κανεις δεν ηξερε την εκβαση της [size=18pt]κι όμως δεν μας ενοιαζε.[/size]. σημασια ειχε αυτή η ανθρωπινη επαφη, αυτό το αγγιγμα ψυχης που ολοι μας αναζητουμε.

Μοναχα γιατι τα ματια σου με κοιταξαν..
με τη ψυχη στο βλεμμα..
περηφανα στολιστηκα το υπερτατο της υπαρξης μου στεμμα..
μονο γιατι τα ματια σου με κοιταξαν…

Αν του έκανες μια πίπα θα τον ένοιαζε.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Δε το περιμενα ποτε να γνωρισω έναν αγνωστο μεταξυ αγνωστων. Εκεινη την εποχη μολις ειχα τελειωσει μια σχεση τριων χρονων, ισως η δυνατοτερη συναισθηματικα μεχρι εκεινη τη στιγμη.  Το τελος ηταν οδυνηρο αλλα επρεπε να προχωρησω. Συναιθηματικα ημουν ρακος με καθημερινα κλαματα και αυτοκαταστροφικες τασεις.

Και καπου εκει επεσα πανω του. Ηταν ενας ανδρας απολυταρχικος μα συναμα τοσο δημοκρατικος. Αρχικα ο λογος του με απωθουσε, μεχρις οτου ελαβα το φως. Ηταν στο φως των θεοφανειων που μου φανερωθηκε. Τοτε, ηταν που μιλησαμε ουσιαστικα για πρωτη φορα. Τοτε ηταν που τον ενιωσα. Ενιωσα μια καρδια να παλλεται, ενιωσα έναν ανδρα που με αφηνει να χαιρετισω το μικρο παιδι που εχει μεσα του κι αυτό ηταν μαγικο, μαγικο και πρωτογνωρο. Περασαμε ολη τη μερα και τη νυχτα κουβεντιαζοντας, εκεινος θελησε να μου σταθει, να με συμβουλευσει και με το τροπο του να διωξει τη θλιψη απτα ματια μου. Αυτό εγινε και την επομενη μερα, και τη μεθεπομενη. Αυτή η απροσμενη συναντηση μετατραπηκε σε καθημερινοτητα. Μετατραπηκε σε κατι ομορφο. Δυο κοσμοι εκ διαμετρου αντιθετοι, ενωθηκαν και αυτό μονο κατι καλο θα μπορουσε να δημιουργησει. Με το καιρο αυτή η επαφη εγινε μια ομορφη συνηθεια και μια αναγκη που και οι δυο απολαμβαναμε. Τη μερα κρατουσαμε ο ενας στον άλλο συντροφια, και τα βραδια ακουγαμε μουσικη, γελουσαμε, βλεπαμε ταινιες και όταν πια η ωρα ειχε περασει του διαβαζα παραμυθια για να κοιμηθει. Αλλοτε παλι, καθομουν απλα και ακουγα την ανασα του, ακουγα το ροχαλητο του που μου προκαλουσε τοση ευδαιμονια. Ηξερα ότι ενιωθε ότι ειμαι κοντα του, και ηξερε ότι ενιωθα ότι αυτό με γεμιζει ομορφα συναισθηματα.  Τη σχεση αυτή κανεις δε μπορουσε να την οριοθετησει η να της δωσει ονομα. Δεν ειχε σημασια αλλωστε. Ηταν μια σχεση που ελαμψε όταν ο ενας χρειαζοταν τον αλλον. Κανεις δεν ηξερε την εκβαση της κι όμως δεν μας ενοιαζε.. σημασια ειχε αυτή η ανθρωπινη επαφη, αυτό το αγγιγμα ψυχης που ολοι μας αναζητουμε.

Μοναχα γιατι τα ματια σου με κοιταξαν..
με τη ψυχη στο βλεμμα..
περηφανα στολιστηκα το υπερτατο της υπαρξης μου στεμμα..
μονο γιατι τα ματια σου με κοιταξαν…
Την κοκκινοσκουφίτσα του διάβαζες ή τον κοντορεβυθούλη? :S :S :S
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
κανενας να μην γραψει αλλο ποστ

απαξιωστε την

το κανω πρωτος πρωτο και τελευταιο  ποστ


οποιος κανει μετα απο μενα και δεν ειναι γυναικειο προφιλ χανειαντε ρε μαγκες να κανουμε το μπου αντρικο παλι


thanks μαγκακια και αλανιαρηδες

τι εγινε ρε μωρακι. Γτ με απαξιωνεις ετσι? Δε σαρεσουν τα αρλεκιν  :grin:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.355
Κριτικές
8
Like
11.064
Πόντοι
3.786
ευχαριστώ για τις στιγμές γέλιου Μαρία Πενταγιώτισσα και μετά σου λένε χάθηκε το χιούμορ ,λοιπόν τα ενδεχόμενα είναι τα παρακάτω:

- Είσαι άντρας στην πραγματικότητα και γουστάρεις να τρολάρεις
- Μαστούρωσες και μπέρδεψες το bourdela.com με το pillowfights
- Μας μιλάς για τον καινούριο σου σκύλο και περιμένεις να δεις πόσοι θα το καταλάβουν
- Είσαι κοινωνιολόγος και κάνεις μελέτη για το ανδρικό φύλο στην Ελλάδα
- Είσαι attention whore που θα έγραφε και κανένα μονόλογο από την Κάντι Κάντι για να δει πόσο μετράει η παρουσία της
- Τα εννοείς αυτά που γράφεις γιατί είσαι τόσο στον κόσμο σου, που πιστεύεις ότι έτσι θα σώσεις τα ρεμάλια από το βούρκο του πληρωμένου έρωτα. Καληνύχτα Κεμάλ και μην ξεχάσεις να βάλεις το φιδάκι για τα κουνούπια!!!!!

Κατάλαβες τώρα κυρία Πενταγιώτισσα γιατί εν Ελλάδι οι μόνες που έχουν υγιή σεξουαλική ζωή είναι τα απλά λαϊκά κυρίως κορίτσια που είναι ειλικρινή, και διεκδικούν τον άντρα που γουστάρουν χωρίς περιστροφές; Κατάλαβες γιατί μόλις αρχίσει η τουριστική περίοδος όλα τα εν Ελλάδι αρσενικά ξαμολιούνται για αλλοδαπές τουρίστριες που έρχονται να περάσουν καλά για λίγες μέρες; Κατάλαβες γιατί ελεύθεροι και παντρεμένοι μπαίνουν στο forum τούτο και κοιτάζουν να ενημερωθούν για βίζιτες, στουντέλα και όλα τα συναφή επαγγέλματα; - Νομίζω ότι κατάλαβες
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Δε το περιμενα ποτε να γνωρισω έναν αγνωστο μεταξυ αγνωστων. Εκεινη την εποχη μολις ειχα τελειωσει μια σχεση τριων χρονων, ισως η δυνατοτερη συναισθηματικα μεχρι εκεινη τη στιγμη.  Το τελος ηταν οδυνηρο αλλα επρεπε να προχωρησω. Συναιθηματικα ημουν ρακος με καθημερινα κλαματα και αυτοκαταστροφικες τασεις.

Και καπου εκει επεσα πανω του. Ηταν ενας ανδρας απολυταρχικος μα συναμα τοσο δημοκρατικος. Αρχικα ο λογος του με απωθουσε, μεχρις οτου ελαβα το φως. Ηταν στο φως των θεοφανειων που μου φανερωθηκε. Τοτε, ηταν που μιλησαμε ουσιαστικα για πρωτη φορα. Τοτε ηταν που τον ενιωσα. Ενιωσα μια καρδια να παλλεται, ενιωσα έναν ανδρα που με αφηνει να χαιρετισω το μικρο παιδι που εχει μεσα του κι αυτό ηταν μαγικο, μαγικο και πρωτογνωρο. Περασαμε ολη τη μερα και τη νυχτα κουβεντιαζοντας, εκεινος θελησε να μου σταθει, να με συμβουλευσει και με το τροπο του να διωξει τη θλιψη απτα ματια μου. Αυτό εγινε και την επομενη μερα, και τη μεθεπομενη. Αυτή η απροσμενη συναντηση μετατραπηκε σε καθημερινοτητα. Μετατραπηκε σε κατι ομορφο. Δυο κοσμοι εκ διαμετρου αντιθετοι, ενωθηκαν και αυτό μονο κατι καλο θα μπορουσε να δημιουργησει. Με το καιρο αυτή η επαφη εγινε μια ομορφη συνηθεια και μια αναγκη που και οι δυο απολαμβαναμε. Τη μερα κρατουσαμε ο ενας στον άλλο συντροφια, και τα βραδια ακουγαμε μουσικη, γελουσαμε, βλεπαμε ταινιες και όταν πια η ωρα ειχε περασει του διαβαζα παραμυθια για να κοιμηθει. Αλλοτε παλι, καθομουν απλα και ακουγα την ανασα του, ακουγα το ροχαλητο του που μου προκαλουσε τοση ευδαιμονια. Ηξερα ότι ενιωθε ότι ειμαι κοντα του, και ηξερε ότι ενιωθα ότι αυτό με γεμιζει ομορφα συναισθηματα.  Τη σχεση αυτή κανεις δε μπορουσε να την οριοθετησει η να της δωσει ονομα. Δεν ειχε σημασια αλλωστε. Ηταν μια σχεση που ελαμψε όταν ο ενας χρειαζοταν τον αλλον. Κανεις δεν ηξερε την εκβαση της κι όμως δεν μας ενοιαζε.. σημασια ειχε αυτή η ανθρωπινη επαφη, αυτό το αγγιγμα ψυχης που ολοι μας αναζητουμε.

Μοναχα γιατι τα ματια σου με κοιταξαν..
με τη ψυχη στο βλεμμα..
περηφανα στολιστηκα το υπερτατο της υπαρξης μου στεμμα..
μονο γιατι τα ματια σου με κοιταξαν…

Τι πίνεις και δεν μας δίνεις...!!!!!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.174
Like
10.481
Πόντοι
2.256
Αγγλία είσαι 5γιώ;

Άσχημο πιώμα τα φύλλα της salvia divinorum που ψωνίζετε εκεί στα head shops.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom