Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

GVICTORY

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον.

Κεφαλαιο ΕΛΕΝΑ.

Σαν γυναίκα.

Αντικειμενικά είναι πάρα πολύ όμορφη. Συγκεκριμένη έχει εκπληκτικά μαλλιά, και σαν χρώμα(σπανιο να βρεις φυσική κοκκινομάλα) αλλά και στο σωστό μήκος. Το πρόσωπο της εκπέμπει μια πουτανιά αναμφισβήτητα αλλά και μια τεράστια θυληκότητα. Και το σημαντικότερο όλων τα μάτια της που είναι από τα πιο ωραία γκριζοπράσινα μάτια που έχω δει. Το σώμα της έχει απλά παντού καμπύλες. Ολα ξεκινάνε από τον κώλο της που είναι απίστευτα καλοσχηματισμένος και στρογγυλός με πολλή λεπτή μέση κια μεγάλη καμπύλη πίσω στη πλάτη. Το όλο στήσιμο της τελικά είναι απίστευτα καυλωτικό και θηλυκότατο.

Σαν χαρακτήρας.

Ιδιαίτερος. Ενώ εκπέμπει μια πουτανιά είναι τρομερά ευαίσθητη.Εχει τρομερή αντίληψη για το τι θέλει ο καθένας και είναι πολύ έξυπνη. Στην ΄πρώτη μας συνάντηση μπήκα σαν τον Γκουζγκούνη σε ελληνικές τσόντες και μόνο ξύλο δεν έφαγα! Μετά κατάλαβα. Για την ακρίβια, κατάλαβα πως αυτή η καύλα για να δώσε πρέπει επίσης να πάρει Για να με σεβαστεί πρέπει να τη σεβαστώ και εγώ. Χαλαρά λοιπόν, κανένα ζόρισμα σαν να είμαι ο Κοναν ο Βάρβαρος, πολλά χάδια για αρχή σε αυτήν, και πάντα μετά το σεξ γέλιο και χιούμορ. Το τι έχει επακολουθήσει είναι πραγματικά απερίγραπτο. Τα πάντα!(πάντα φυσικά με κανόνες υγιεινής, πρώτα από όλα). Τρομερές εμπειρίες που σε συνδιασμό με την καυλωτικότατη εμφάνιση της τις θεωρώ πραγματικά εμπειρίες. Αρα, όσο έκφυλη και αν φαίνεται είναι τρομερά ευαίσθητη. Προσέξτε το.

Ελπίζω να βοήθησα δίνοντας και τα μεν και τα δε. Αυτά λοιπόν για την Ελενα.

π.σ.: Φίλε kalvinos πραγματικά η εμπειρία σου δεν είναι ότι το καλύτερο θα μπορούσε να συμβεί σε κάποιον. Σκέψου όμως ότι πολλές φορές ένα ευαίσθητο κορίτσι που όλοι θέλουμε να ξεσκίσουμε στήνοντας την στα τέσσερα μέχρι να πει ημαρτον, όσο ΄΄καλοί'' πελάτες και αν είμαστε μπορεί και αυτή να ξεσπάσει. Ισως υπερβολικά? ίσως... Αλλά μιας και μιλάμε για φασισμό κλπ, ε, είναι και λίγο φασιστικό δίνοντας 20 ή 25 ή 30 ευρώ να θέλουμε να τρυπήσουμε από πίσω και να φτάσουμε μπροστά την κάθε Ελενα. Και πάλι, με κάθε σεβασμό στο προσωπο σου και στη άποψη σου. Κια ότι λέω ισχύει για όλες τις κοπέλες αυτές, πάνω από όλα ότι δουλειά και αν κάνουμε όλοι είμαστε άνθρωποι σε αυτό το τρελλοκομείο που ζούμε. Καλή συνέχεια, υγεία πάνω από όλα.

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
ρε φιλε μας δουλευεις?
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
Λοιπον.

Κεφαλαιο ΕΛΕΝΑ.

Σαν γυναίκα.

Αντικειμενικά είναι πάρα πολύ όμορφη. Συγκεκριμένη έχει εκπληκτικά μαλλιά, και σαν χρώμα(σπανιο να βρεις φυσική κοκκινομάλα) αλλά και στο σωστό μήκος. Το πρόσωπο της εκπέμπει μια πουτανιά αναμφισβήτητα αλλά και μια τεράστια θυληκότητα. Και το σημαντικότερο όλων τα μάτια της που είναι από τα πιο ωραία γκριζοπράσινα μάτια που έχω δει. Το σώμα της έχει απλά παντού καμπύλες. Ολα ξεκινάνε από τον κώλο της που είναι απίστευτα καλοσχηματισμένος και στρογγυλός με πολλή λεπτή μέση κια μεγάλη καμπύλη πίσω στη πλάτη. Το όλο στήσιμο της τελικά είναι απίστευτα καυλωτικό και θηλυκότατο.

Σαν χαρακτήρας.

Ιδιαίτερος. Ενώ εκπέμπει μια πουτανιά είναι τρομερά ευαίσθητη.Εχει τρομερή αντίληψη για το τι θέλει ο καθένας και είναι πολύ έξυπνη. Στην ΄πρώτη μας συνάντηση μπήκα σαν τον Γκουζγκούνη σε ελληνικές τσόντες και μόνο ξύλο δεν έφαγα! Μετά κατάλαβα. Για την ακρίβια, κατάλαβα πως αυτή η καύλα για να δώσε πρέπει επίσης να πάρει Για να με σεβαστεί πρέπει να τη σεβαστώ και εγώ. Χαλαρά λοιπόν, κανένα ζόρισμα σαν να είμαι ο Κοναν ο Βάρβαρος, πολλά χάδια για αρχή σε αυτήν, και πάντα μετά το σεξ γέλιο και χιούμορ. Το τι έχει επακολουθήσει είναι πραγματικά απερίγραπτο. Τα πάντα!(πάντα φυσικά με κανόνες υγιεινής, πρώτα από όλα). Τρομερές εμπειρίες που σε συνδιασμό με την καυλωτικότατη εμφάνιση της τις θεωρώ πραγματικά εμπειρίες. Αρα, όσο έκφυλη και αν φαίνεται είναι τρομερά ευαίσθητη. Προσέξτε το.

Ελπίζω να βοήθησα δίνοντας και τα μεν και τα δε. Αυτά λοιπόν για την Ελενα.

π.σ.: Φίλε kalvinos πραγματικά η εμπειρία σου δεν είναι ότι το καλύτερο θα μπορούσε να συμβεί σε κάποιον. Σκέψου όμως ότι πολλές φορές ένα ευαίσθητο κορίτσι που όλοι θέλουμε να ξεσκίσουμε στήνοντας την στα τέσσερα μέχρι να πει ημαρτον, όσο ΄΄καλοί'' πελάτες και αν είμαστε μπορεί και αυτή να ξεσπάσει. Ισως υπερβολικά? ίσως... Αλλά μιας και μιλάμε για φασισμό κλπ, ε, είναι και λίγο φασιστικό δίνοντας 20 ή 25 ή 30 ευρώ να θέλουμε να τρυπήσουμε από πίσω και να φτάσουμε μπροστά την κάθε Ελενα. Και πάλι, με κάθε σεβασμό στο προσωπο σου και στη άποψη σου. Κια ότι λέω ισχύει για όλες τις κοπέλες αυτές, πάνω από όλα ότι δουλειά και αν κάνουμε όλοι είμαστε άνθρωποι σε αυτό το τρελλοκομείο που ζούμε. Καλή συνέχεια, υγεία πάνω από όλα.

+1.000.000
 

Kalvinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
81
Like
4
Πόντοι
80

π.σ.: Φίλε kalvinos πραγματικά η εμπειρία σου δεν είναι ότι το καλύτερο θα μπορούσε να συμβεί σε κάποιον. Σκέψου όμως ότι πολλές φορές ένα ευαίσθητο κορίτσι που όλοι θέλουμε να ξεσκίσουμε στήνοντας την στα τέσσερα μέχρι να πει ημαρτον, όσο ΄΄καλοί'' πελάτες και αν είμαστε μπορεί και αυτή να ξεσπάσει. Ισως υπερβολικά? ίσως... Αλλά μιας και μιλάμε για φασισμό κλπ, ε, είναι και λίγο φασιστικό δίνοντας 20 ή 25 ή 30 ευρώ να θέλουμε να τρυπήσουμε από πίσω και να φτάσουμε μπροστά την κάθε Ελενα. Και πάλι, με κάθε σεβασμό στο προσωπο σου και στη άποψη σου. Κια ότι λέω ισχύει για όλες τις κοπέλες αυτές, πάνω από όλα ότι δουλειά και αν κάνουμε όλοι είμαστε άνθρωποι σε αυτό το τρελλοκομείο που ζούμε. Καλή συνέχεια, υγεία πάνω από όλα.
Φίλε GVICTORY έχεις δίκιο. Γι αυτό κι εγώ παρ όλο που σπάστηκα πολύ για την αδικία, τώρα που το είπα δημόσια, δε σου κρύβω ότι χαλάρωσα και σου δίνω δίκιο σ αυτά που λές. Πάντως το περι φασισμού του πελάτη, ειδικά στο κορίτσι αυτο δεν νομίζω ότι ισχύει. Φαίνεται να είναι από τις γυναίκες που είναι επιλογή της, άρα δεν νοιώθω ότι την εκμεταλλέυομαι. Μου έχει τύχει πολλές φορές να νοιώσω την πίεση κάποιας εργαζόμενης κοπέλας, και έχω κουλάρει κιόλας στη μέση της επίσκεψης. Αλλά αυτό είναι μεγάλη συζήτηση.
Η Έλενα έχει μια απαράδεκτη τάση για κακή συμπεριφορά, άν φερόταν σωστότερα, θα είχε κάνει θραύση και είναι κρίμα γιατί είναι φοβερό κορμί.
 

marianna__74

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια θα ηθελα να πω δυο λογια για την ελενα οχι σαν διαφημηση μα γιατι το αξιζει πραγματικα.Η ελενα οσο και αν φαινεται περιεργο σε καποιους ειναι επο πλευρας χαρακτηρα ισως το καλυτερο κοριτσι που περασε απο την ελλαδα .Ειναι πολυ ευαισθητη και επηδει εχει περασει πολλα εδω ισως ειναι λιγο καχυποπτη και δεν καταλαβαινει καλα την γλωσσα πολες φορες νομιζει οτι την ειρωνευοντε ενω της λενε κοπλιμεντα παντως οποιος της φερεται στοργικα απολαμβανει απο αυτην υπεροχες υπηρεσιες τοσες οσο δεν φανταζεστε. Αυτος ειναι και ο λογος που εχει απο φανατικοτατους πελατες που αδιαφορουν για οποιαδηποτε αλλη κοπελα εως φανατικους σε εισαγωγικα εχθρους .Και οι μερες που δουλευει ειναι παρασκευη απογευμα απο 5 εως 12 σαββατο το ιδιο και κυριακη ολη μερα φιλακια.
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
Παιδια θα ηθελα να πω δυο λογια για την ελενα οχι σαν διαφημηση μα γιατι το αξιζει πραγματικα.Η ελενα οσο και αν φαινεται περιεργο σε καποιους ειναι επο πλευρας χαρακτηρα ισως το καλυτερο κοριτσι που περασε απο την ελλαδα .Ειναι πολυ ευαισθητη και επηδει εχει περασει πολλα εδω ισως ειναι λιγο καχυποπτη και δεν καταλαβαινει καλα την γλωσσα πολες φορες νομιζει οτι την ειρωνευοντε ενω της λενε κοπλιμεντα παντως οποιος της φερεται στοργικα απολαμβανει απο αυτην υπεροχες υπηρεσιες τοσες οσο δεν φανταζεστε. Αυτος ειναι και ο λογος που εχει απο φανατικοτατους πελατες που αδιαφορουν για οποιαδηποτε αλλη κοπελα εως φανατικους σε εισαγωγικα εχθρους .Και οι μερες που δουλευει ειναι παρασκευη απογευμα απο 5 εως 12 σαββατο το ιδιο και κυριακη ολη μερα φιλακια.

καλα για να πηδηξει παει ο κοσμακης οχι για να παρηγορησει. εχει ο καθενας ορεξη να το παιζει κοινωνικος λειτουργος.
εφοσον πληρωνει πρεπει να παιρνει το αναλογο αντιτιμο ειτε εχει ορεξη η ιεροδουλος ειτα οχι.διαφορετικα ας αλλαξει δουλεια.
 

GVICTORY

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα για να πηδηξει παει ο κοσμακης οχι για να παρηγορησει. εχει ο καθενας ορεξη να το παιζει κοινωνικος λειτουργος.
εφοσον πληρωνει πρεπει να παιρνει το αναλογο αντιτιμο ειτε εχει ορεξη η ιεροδουλος ειτα οχι.διαφορετικα ας αλλαξει δουλεια.
οπως το είπες φίλε μου...Να πηδήξουμε πάμε ΟΜΩΣ ούτε για να ξεπατώσουμε ούτε για να ξεφτιλίσουμε ούτε για να ξεσκίσουμε. Ολοι πάνω από όλα έχουμε μια (κάποια) αξία. και στο σημείο που αυτή η αξία πάει στην άκρη, εκεί χρειάζεται και ο κοινωνικός λειτουργός. Η ερώτηση είναι αν χρειάζεται για τη κοπέλα(τη κάθε κοπέλα) ή για εμάς(κάποιους). Ανάλογα την περίπτωση θα απαντούσα. Να είσαι καλά.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
μαριαννα ποια εισαι εσυ?
 

marianna__74

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Μα ειμαι η μαριαννα που δουλευει εδω στο αγκυρας 1
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
εγω ξερω οτι αμα σου χαλασει το κινητο που πληρωσες ,το πας στην αντιπροσωπεια και σου στο φτιαχνουν ή σου δινουν αλλο,στις ιεροδουλες οταν πληρωνεις και δεν παιρνεις αυτο που θελεις γιατι δεν υπαρχει εγγυηση?μηπως δινετε αξια μεγαλη ?ας μη παει κανεις στις ιεροδουλες μια βδομαδα και μετα τα ξαναλεμε.Στην ρωσια η πουτανα η ντοπια πανω απο ολα σε κανει να νιωθεις οτι ειναι γκομενα σου και μετα ολα τα αλλα ,απλα στην ελλαδα ειναι ολες της αρπαχτης οπως σε ολα τα επαγγελματα ,ποσο μαλλον στο επαγγελμα της ιεροδουλης.
 

GVICTORY

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω ξερω οτι αμα σου χαλασει το κινητο που πληρωσες ,το πας στην αντιπροσωπεια και σου στο φτιαχνουν ή σου δινουν αλλο,στις ιεροδουλες οταν πληρωνεις και δεν παιρνεις αυτο που θελεις γιατι δεν υπαρχει εγγυηση?μηπως δινετε αξια μεγαλη ?ας μη παει κανεις στις ιεροδουλες μια βδομαδα και μετα τα ξαναλεμε.Στην ρωσια η πουτανα η ντοπια πανω απο ολα σε κανει να νιωθεις οτι ειναι γκομενα σου και μετα ολα τα αλλα ,απλα στην ελλαδα ειναι ολες της αρπαχτης οπως σε ολα τα επαγγελματα ,ποσο μαλλον στο επαγγελμα της ιεροδουλης.

??????
russia for ever?????

mr. liakopoulos???????????????????
 

Kalvinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
81
Like
4
Πόντοι
80
Μια και μπήκε και η Μαριάννα στη συζήτηση, πού είναι και η αρχαιότερη στο συγκεκριμένο σπίτι, που είναι θεά και έχει και τον απόλυτο σεβασμό μου εδώ και χρόνια, έχω να πω ότι πιστεύω τους φίλους που λένε ότι η Έλενα τους φέρεται εντάξει. Παίρνω πίσω όλα όσα έχω πεί για το συγκεκριμένο κορίτσι, και ειλικρινά παραδέχομαι ότι στην συγκεκριμένη περίπτωση έχασα το παιχνίδι και ξενέρωσα. Κορίτσια και αγόρια στην κατάσταση αυτή που λέγεται "πουτάνες και μπουρδελιάρηδες", ξέρουμε πολύ καλά ότι όλη η υπόθεση στηρίζεται σε κάποια φαντασίωση στο μυαλό του άνδρα και όταν αυτή ξενερώσει, το παιχνίδι χάνεται. Αυτό είναι όλο. Νά είναι καλά λοιπόν η γερμανίδα γάτα Αγκύρας, και όσοι καταφέρνουν και την χαίρονται.

Μαριάννα, ατέλειωτη κάβλα μου, καλό καλοκαίρι!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να φερόμαστε στοργικά σε μια γερμανίδα ιερόδουλη, όχι ότι θα πρεπει να είμαστε αγενείς απέναντί της, επειδή δεν γνωρίζει ελληνικά. Ας μάθει ελληνικά τελοσπάντων!!! Εμεις όταν πηγαίνουμε σε μια ξένη χώρα είτε θα πρέπει να γνωρίζουμε την καθομιλουμένη είτε να έχουμε τουλάχιστον ένα Lower στα αγγλικά. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά. Η Έλενα κάθε πότε είναι εκεί τελικά;;;
 

Επισκέπτης
Καλε που εισαστε ευα που βολοδερνεις
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Καλησπερα Μαριαννα μου!Οπως παντα Θεα!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom