Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το γονιακο παντος ειναι το αγκιρασ 1!και ειναι τρανσοσπιτο!
 

tsitouras

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, για να μη τρελλαθούμε όλοι, το συγκεκριμένο μαγαζί που μιλάτε είναι το Αγκύρας 1, μπαίνεις στην είσοδο και μετά έχει ένα διάδρομο στην αυλή.

Το συγκεκριμένο μαγαζί φέρνει τραβέλια εκτός από Δευτέρα, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή απογευματινή βάρδια και Σάββατο - Κυριακή μετά τις 15.00 που είναι η HELEN, γύρω στα 35 από το Μόναχο, κοκινομάλλα με τέλειο σώμα, γκριζοπράσινα μάτια. Αν είσαι σωστός μαζί της είναι πολύ φιλική και χρεισιμοποιεί την τεράστια εμπειρία της από την Γερμανία αλλιώς αν κάνεις βλακίες μπορεί να φας και φάπα... Αυτά μεγάλοι μου. 
 

Επισκέπτης
Παιδιά, για να μη τρελλαθούμε όλοι, το συγκεκριμένο μαγαζί που μιλάτε είναι το Αγκύρας 1, μπαίνεις στην είσοδο και μετά έχει ένα διάδρομο στην αυλή.

Το συγκεκριμένο μαγαζί φέρνει τραβέλια εκτός από Δευτέρα, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή απογευματινή βάρδια και Σάββατο - Κυριακή μετά τις 15.00 που είναι η HELEN, γύρω στα 35 από το Μόναχο, κοκινομάλλα με τέλειο σώμα, γκριζοπράσινα μάτια. Αν είσαι σωστός μαζί της είναι πολύ φιλική και χρεισιμοποιεί την τεράστια εμπειρία της από την Γερμανία αλλιώς αν κάνεις βλακίες μπορεί να φας και φάπα... Αυτά μεγάλοι μου.  


μπορει να φας φαπα?????
εκτος απο την τεραστια εμπιρια της ......το τερασιο ταριχευμενο καυλι της το χρησιμοποιει?
 

tsitouras

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φαντάζομαι ότι θες κάποιες διευκρινήσεις γιατί βλέπω δύο ερωτήσεις και μια φορά απορεία. Γιαυτό λοιπόν:

1) το ''να φας φάπα αν κάνεις βλακείες'' δεν σημαίνει ότι θα σε πλακώσει στο ξύλο αλλά αποκτάει ιδιαίτερη σχέση με τον πελάτη γιαυτό λέει τι νιώθει, απλά.

2) Εχει εμπειρία τεράστια γιατί έχει δουλέψει στα καλύτερα μαγαζιά στη Γερμανία.

3) Δεν έχει τεράστιο ταριχευμένο καυλί να χρησιμοποιήσει γιατί είναι γυναίκα.

Ελπίζω να σε βοήθησα.
 

tsitouras

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που έχω να πω για την Ελενα από Γερμανία είναι πως (εκτός από κορμάρα, ματάρες και εκπληκτικά πόδια που ο καθένας μπορεί να δει)είναι μια από τις πιο εκπληκτικές κοπέλες που έχω γνωρίσει. Μπορείς να πεις τα πάντα μαζί της, να γίνεται καλοί φίλοι πέρα από την ξεπέτα αλλά προσοχή: Επειδή ούτε στο αλκοόλ είναι ούτε πουθενά αλλά και είναι και πολύ καλή επαγγελματίας, ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΘΕΊ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΦΕΡΘΕΙΣ. Οπως όλες οι γυναίκες, θέλουν τον τρόπο τους. Φίλοι μου, επειδή είναι κουκλα΄ρα και το αξίζει, σας προτείνει να της φερθείτε όπως στη φίλη σας... Είναι μοναδική, και από ότι μου είπε εχθές είναι όλα τα απογεύματα στην Αγκύρας 1. 
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Το θέμα συγχωνεύτηκε
 

dvbhg

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είναι τράβελος καρατσεκαρισμένος. Με τις'γειες σου μάγκα:)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Είναι η Μαριάννα ιδιοκτήτρια του μαγαζιού;
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
348
Κριτικές
15
Like
277
Πόντοι
5.102
ρε μαγκες τι λετε?η ελενα δεν ειναι trans....
 

johnnnnn62

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2006
Μηνύματα
313
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Έλεος! Αποφασίστε επιτέλους!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Έλεος! Αποφασίστε επιτέλους!!!!!

:tickedoff:Η λεγάμενη Ελενα στην Αγκυρας 1 βραδυνή βάρδια εναι :
1,000,000 % α ρ χ ι τ ρ α β έ λ λ α ρ ο ς!!!!  :rockon: :rockon:
Επηράστηκα απο τις κριτικές ()   που έχουν κάνει άλλοι συναγωνιστές και την πήρα.Την έβαλα από πάνω και ήταν σαν να γαμούσα τον αέρα!!!   
Αισθάνθηκα μικρομινιτσούτσουνος αυτή πολύ κρύα γελούσε χαζά λές και καβαλούσε το αλογάκι στο λουναπάρκ!  :headbang: :headbang:
Τωρα πως και άν την βρήκαν κάποιοι πράγματι μαζί της και τους άρεσε όπως γράφουν και λένε τις μ....ες :bigdick: που λένε είναι μέγα ερωτηματικό !!!
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου,

η ΕΛΕΝΑ είναι 1,000.000.000% γυναίκα από το Μόναχο. Σίγουρα-σίγουρα γιατί έχουμε βρεθεί και σε home visit.
Τώρα για το αποτελέσματα της συνεύρευσης, τι να πω, πραγματικά άλλη εικόνα...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Να ρωτήσω- γιατί αυτά τα δυο είναι σε κοινό θρεντ... ?
Το ένα είναι στουντιο - το άλλο ρδελο ,
το ένα έχει συνήθως τρανς , το άλλο όχι ..
Ετσι δεν είναι ?
 

Agent

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
0
μου χαλατε την ορεξη. Σκεφτομουνα να παω να τσιμπησω λιγο Ελενα αλλα με ολα αυτα που λετε αλλαζω ροτα. Γαμω και ειναι ακριβως η περιγραφη που με καυλωνει...
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε agent.

H έλενα είναι 100% γυναίκα και έχει κάνει πολλά προγγράματα (και σαν home visiting/ submission) στην Γερμανία.
Το μόνο που πρέπει να θυμάσαι, όπως της φερθείς θα σου φερθεί γιατί δεν είναι κανένα κοριτσάκι να της λές και να της κάνεις ότι σου κατέβεικαι αυτή να λέει ναι σε όλα. Οπως τηε φερθείς θα σου φερθεί... Για εμένα, επειδή σαν εμφάνιση και attitude είναι μεγάλη κ---α, go ahead! :birdman:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Να ρωτήσω- γιατί αυτά τα δυο είναι σε κοινό θρεντ... ?
Το ένα είναι στουντιο - το άλλο ρδελο ,
το ένα έχει συνήθως τρανς , το άλλο όχι ..
Ετσι δεν είναι ?
Σωστή παρατήρηση. Το thread μετονομάστηκε σε "Αγκύρας 1" (για το Αχαρνών 106 ελάχιστα γινόταν λόγος) και συνδέθηκε με την καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο. Το Αχαρνών 106 έχει www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,4136.0]δικό του thread[/url].
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Παίδες ποιός μπορεί να μας δόσει μερικές πληροφορίες γαι τη Μαριάννα; Για παράδειγμα, που έκανε πιάτσα πριν εμφανιστεί στο αγκύρας;
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Παίδες ποιός μπορεί να μας δόσει μερικές πληροφορίες γαι τη Μαριάννα; Για παράδειγμα, που έκανε πιάτσα πριν εμφανιστεί στο αγκύρας;

Δουλευε λαχαναγορα στου ρεντη. Φορτο-εκφορτο σακκια με πατατες, καφασια με μηλα, τετοια.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Κρίμα, γιατί νόμιζα ότι ήταν πυγμάχος (κατηγορίας φτερού). 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom