Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αν οι κοπέλες (γνήσιες και μη) ήταν μπάζα, δεν θα δούλευαν σε "οίκο" που βρίσκεται σε ένα από τα πιο κεντρικά σημεία της πόλης. Διαφορετικά ο καλλιτεχνικός μάνατζερ θα επέλεγε άλλες, διότι το πρόταγμα είναι ένα: χρήμα, χρήμα, περισσότερο χρήμα. 
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν οι κοπέλες (γνήσιες και μη) ήταν μπάζα, δεν θα δούλευαν σε "οίκο" που βρίσκεται σε ένα από τα πιο κεντρικά σημεία της πόλης. Διαφορετικά ο καλλιτεχνικός μάνατζερ θα επέλεγε άλλες, διότι το πρόταγμα είναι ένα: χρήμα, χρήμα, περισσότερο χρήμα. 
Φίλε μου αυτό άστο γιατί έχω(έχουμε μάλλον) φάει απίστευτες φόλες σε κεντρικότατα σπίτια και στούντιο και ακόμα CT, και όλοι θέλουν το χρήμα- το αν η κοπέλα είναι γνήσια ή μη, περί ορέξεως...

Τώρα όπως εγώ έχω το δικαίωμα να πω την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου γνώμη έχοντας δει και φύγει την κυρία έτσι και κάποιος άλλος έχει το δικαίωμα να πει τη δική του. Αλλά να δείχνει κάποιος κωλοδάχτυλα... Απλά, τώρα πιστεύω περισσότερο αυτό που είπα και από το επίπεδο της. :idiot: :idiot: :idiot:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Φίλε μου πρέπει να ξέρεις ότι ποτέ δεν πρέπει να εκφραζόμαστε με απαξιωτικό τρόπο για γυναίκες ακόμα και όταν αυτές είναι ιερόδουλες. Εάν κάποια από τις ιερόδουλες δεν σου αρέσει εμφανισιακά, απλούστατα λες "δεν μου αρέσει" και δεν πας μαζί της. Η απόκριση της Εύας είναι φυσιολογική, εάν σκεφτείς πρώτα σε ποια θέση βρίσκεται. Πιθανότατα  να μην επέλεξε τη "δουλει(ί)ά" της όπως η ίδια την χαρακτηρίζει, ίσως να δέχεται καθημερινά διάφορες λεκτικές επιθέσεις και ειρωνικά σχόλια και λόγω αυτών να συμπεριφέρεται μερικές φορές όπως συμπεριφέρεται. Μην ξεχνάς ότι όταν πετάς σε κάποια "πέτρες" για την εμφάνισή της, μην περιμένεις να σου πετάξει πίσω τριαντάφυλλα.  :) :) :) :) :)
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε μου αυτό άστο γιατί έχω(έχουμε μάλλον) φάει απίστευτες φόλες σε κεντρικότατα σπίτια και στούντιο και ακόμα CT, και όλοι θέλουν το χρήμα- το αν η κοπέλα είναι γνήσια ή μη, περί ορέξεως...

Τώρα όπως εγώ έχω το δικαίωμα να πω την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου γνώμη έχοντας δει και φύγει την κυρία έτσι και κάποιος άλλος έχει το δικαίωμα να πει τη δική του. Αλλά να δείχνει κάποιος κωλοδάχτυλα... Απλά, τώρα πιστεύω περισσότερο αυτό που είπα και από το επίπεδο της. :idiot: :idiot: :idiot:
σωστος!
αλωστε ειναι φανερο οτι η συμπεριφορα των κοριτσιων οταν τις απορηπτεις ειναι κακη
αλλα εχει και αυτο την δικαιολογια του
σαν να ερχεται καποιος εσενα σαν πελατης στο μαγαζι σου και να μην του αρεσει ο γυρος που κανεις και να τρωει απο αλλου....ε δεν τον ψιλοσυχτηριζεις γιατι εσυ νομιζεις κατα την δικη σου γνωμη οτι εχεις τον καλυτερο γυρο.
ετσι και η ευα νομιζει οτι ειναι θεα για αυτην και για πολους εδω μεσα.
απλα τα πραγματα.
ο γυρος ηταν εντελος τυχαιο παραδειγμα και γιατι κοντευουμε και στο μεσσημερι
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου πρέπει να ξέρεις ότι ποτέ δεν πρέπει να εκφραζόμαστε με απαξιωτικό τρόπο για γυναίκες ακόμα και όταν αυτές είναι ιερόδουλες. Εάν κάποια από τις ιερόδουλες δεν σου αρέσει εμφανισιακά, απλούστατα λες "δεν μου αρέσει" και δεν πας μαζί της. Η απόκριση της Εύας είναι φυσιολογική, εάν σκεφτείς πρώτα σε ποια θέση βρίσκεται. Πιθανότατα  να μην επέλεξε τη "δουλει(ί)ά" της όπως η ίδια την χαρακτηρίζει, ίσως να δέχεται καθημερινά διάφορες λεκτικές επιθέσεις και ειρωνικά σχόλια και λόγω αυτών να συμπεριφέρεται μερικές φορές όπως συμπεριφέρεται. Μην ξεχνάς ότι όταν πετάς σε κάποια "πέτρες" για την εμφάνισή της, μην περιμένεις να σου πετάξει πίσω τριαντάφυλλα.  :) :) :) :) :)
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου πως όλοι οι άνθρωποι πρέπει να έχουν τα σεβασμό των άλλων, πολύ περισσότερο αυτές οι κοπέλες κατ'εμε. Το ''μπάζο'' που ανέφερα αν και σε σχέση με τις κριτικές που γράφονται εδώ μέσα δεν είναι τίποτα(και αποτελεί προσωπική τοποθέτηση για την εμπειρία που είχα μαζί της), το παίρνω πίσω, καταλαβαίνω απόλυτα αυτά που λές, συμφωνώ και σε ευχαριστώ για την σοβαρή απάντηση σου.
Ακόμα, συμφωνώ με την τοποθέτηση σου για το ότι όταν πετάς πέτρες δεν θα πάρεις πίσω τριαντάφυλλα. Περιμένω λοιπόν να πάρω πέτρες αλλά με συγχωρείς φίλε μου η τοποθέτηση της κυρίας για εμένα φεύγει πολύ από τις πέτρες και πηγαίνει σε άλλα επίπεδα, δρόμου... που δεν θέλω να αναφέρω. Δεν με ανδιαφέρει τι άλλο έχει με κάποιον άλλο γκόμενο που αναφέρει, η απάντηση της όμως δείχνει για εμένα χαμηλότατο επίπεδο και φυσικά δεν είναι καθόλου φυσιολογική.
Παρόλα αυτά, όπως είπα, σε ευχαριστώ για τη σοβαρότητα σου. Είσαι σωστός.  
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
σωστος!
αλωστε ειναι φανερο οτι η συμπεριφορα των κοριτσιων οταν τις απορηπτεις ειναι κακη
αλλα εχει και αυτο την δικαιολογια του
σαν να ερχεται καποιος εσενα σαν πελατης στο μαγαζι σου και να μην του αρεσει ο γυρος που κανεις και να τρωει απο αλλου....ε δεν τον ψιλοσυχτηριζεις γιατι εσυ νομιζεις κατα την δικη σου γνωμη οτι εχεις τον καλυτερο γυρο.
ετσι και η ευα νομιζει οτι ειναι θεα για αυτην και για πολους εδω μεσα.
απλα τα πραγματα.
ο γυρος ηταν εντελος τυχαιο παραδειγμα και γιατι κοντευουμε και στο μεσσημερι
σωστός.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φίλε μου πρέπει να ξέρεις ότι ποτέ δεν πρέπει να εκφραζόμαστε με απαξιωτικό τρόπο για γυναίκες ακόμα και όταν αυτές είναι ιερόδουλες. Εάν κάποια από τις ιερόδουλες δεν σου αρέσει εμφανισιακά, απλούστατα λες "δεν μου αρέσει" και δεν πας μαζί της. Η απόκριση της Εύας είναι φυσιολογική, εάν σκεφτείς πρώτα σε ποια θέση βρίσκεται. Πιθανότατα  να μην επέλεξε τη "δουλει(ί)ά" της όπως η ίδια την χαρακτηρίζει, ίσως να δέχεται καθημερινά διάφορες λεκτικές επιθέσεις και ειρωνικά σχόλια και λόγω αυτών να συμπεριφέρεται μερικές φορές όπως συμπεριφέρεται. Μην ξεχνάς ότι όταν πετάς σε κάποια "πέτρες" για την εμφάνισή της, μην περιμένεις να σου πετάξει πίσω τριαντάφυλλα.  :) :) :) :) :)

Ποια δουλεια της??
Ας κρατουσε τα λεφτα της εγχειρισης και να γινοταν ο μητσος ο οικοδομος :huh: :huh: :huh:
Αντε πηξαμε στα μεταλλαγμενα προιοντα.Κανουν κακο στην υγεια :dancing: :dancing: :dancing:.Επιλεγετε βιολογικα.Οπως τα γεννησε η μαΝα τους δηλαδη.Ουτε καν σιλικονες.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Παιδάκια έλεος
Καλά δεν  σας έμαθε ποτέ κανένας ότι άμα κάνετε κριτική θα  σας κρίνουν και οι άλλοι ?
Δηλαδή τι σημαίνει ότι ο κάθε ένας καλυμμένος πίσω από την ανωνυμία ενός Nickname μπορεί να λέει ότι θέλει και άμα του την «πούνε» γίνεται ξαφνικά θιγμένος και τιμητής της ηθικής 
Το πώς είναι ο καθένας και το τι κάνει στη ζωή του ΓΟΥΣΤΟ του και ΜΑΓΚΙΑ του αρκεί να μην ΕΝΟΧΛΕΙ και αν μην ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ

Εάν ΑΠΑΙΤΗΤΕ Σεβασμό μάθετε να ΣΕΒΕΣΤΕ ,ΟΠΟΙΟΣ και να είναι ο Άλλος
Ο κάθε ένας εχει μια ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ και αυτή ,όποια και να είναι, ΠΡΕΠΕΙ να είναι ΣΕΒΑΣΤΗ

 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδάκια έλεος
Καλά δεν  σας έμαθε ποτέ κανένας ότι άμα κάνετε κριτική θα  σας κρίνουν και οι άλλοι ?
Δηλαδή τι σημαίνει ότι ο κάθε ένας καλυμμένος πίσω από την ανωνυμία ενός Nickname μπορεί να λέει ότι θέλει και άμα του την «πούνε» γίνεται ξαφνικά θιγμένος και τιμητής της ηθικής  
Το πώς είναι ο καθένας και το τι κάνει στη ζωή του ΓΟΥΣΤΟ του και ΜΑΓΚΙΑ του αρκεί να μην ΕΝΟΧΛΕΙ και αν μην ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ

Εάν ΑΠΑΙΤΗΤΕ Σεβασμό μάθετε να ΣΕΒΕΣΤΕ ,ΟΠΟΙΟΣ και να είναι ο Άλλος
Ο κάθε ένας εχει μια ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ και αυτή ,όποια και να είναι, ΠΡΕΠΕΙ να είναι ΣΕΒΑΣΤΗ

Απάντησα σε αυτό Excalibur, συμφωνώ, διάβασε την απάντηση μου ξανά, νομίζω σε καλύπτει...Φιλικά.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου πως όλοι οι άνθρωποι πρέπει να έχουν τα σεβασμό των άλλων, πολύ περισσότερο αυτές οι κοπέλες κατ'εμε. Το ''μπάζο'' που ανέφερα αν και σε σχέση με τις κριτικές που γράφονται εδώ μέσα δεν είναι τίποτα(και αποτελεί προσωπική τοποθέτηση για την εμπειρία που είχα μαζί της), το παίρνω πίσω, καταλαβαίνω απόλυτα αυτά που λές, συμφωνώ και σε ευχαριστώ για την σοβαρή απάντηση σου.
Ακόμα, συμφωνώ με την τοποθέτηση σου για το ότι όταν πετάς πέτρες δεν θα πάρεις πίσω τριαντάφυλλα. Περιμένω λοιπόν να πάρω πέτρες αλλά με συγχωρείς φίλε μου η τοποθέτηση της κυρίας για εμένα φεύγει πολύ από τις πέτρες και πηγαίνει σε άλλα επίπεδα, δρόμου... που δεν θέλω να αναφέρω. Δεν με ανδιαφέρει τι άλλο έχει με κάποιον άλλο γκόμενο που αναφέρει, η απάντηση της όμως δείχνει για εμένα χαμηλότατο επίπεδο και φυσικά δεν είναι καθόλου φυσιολογική.
Παρόλα αυτά, όπως είπα, σε ευχαριστώ για τη σοβαρότητα σου. Είσαι σωστός.  
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Δηλαδή ρε φίλε ο το ενα μέλος παρεξηγήθηκε απο το  :birdman:
και το αλλο μέλος  δεν πρεπει να παρεξηγηθει απο το μπαζο ουτε απο το οικοδόμος  :uglystupid: :uglystupid:
και ξαφνικά εγινε το επίπεδο του δρόμου ενω μέχρι τωρα ήταν του Πανεπιστημιου ...
καλα που μας το ειπες γιατι δεν το ειχα καταλάβει μέχρι τωρα
Λιγη αυτοκριτική δεν εβλαψε ποτέ κανέναν

Φιλικα πάντα
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή ρε φίλε ο το ενα μέλος παρεξηγήθηκε απο το  :birdman:
και το αλλο μέλος  δεν πρεπει να παρεξηγηθει απο το μπαζο ουτε απο το οικοδόμος  :uglystupid: :uglystupid:
και ξαφνικά εγινε το επίπεδο του δρόμου ενω μέχρι τωρα ήταν του Πανεπιστημιου ...
καλα που μας το ειπες γιατι δεν το ειχα καταλάβει μέχρι τωρα
Λιγη αυτοκριτική δεν εβλαψε ποτέ κανέναν

Φιλικα πάντα

Πρώτα από όλα, εγώ δεν είπα οικοδόμος.
Δεύτερον, ναι, είναι άλλο να σε πεί κάποιος μπάζο και άλλο να σου στέλνει κωλοδάχτυλα δεν νομίζεις???
Τρίτον, το επίπεδο γίνεται του δρόμου όταν ανταλάσουμε κωλοδάχτυλα, ποτέ όμως δεν ήταν του Πανεπιστημίου, εσύ το λες αυτό. :uglystupid:
Φιλικά πάντα και σε εσένα
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Με συγχωρης αλλά ή εισαι υποκειμενικός ή διαβάζεις μόνο οτι θέλης να διαβάσης.
ΤΕΣΠΑ ,
Δεν εχω καμμια προθεση να φτιάξω εγω τον κόσμο ,( δεν μπορω να φτιάξω τον εαυτό μου )
Δεν θα βαρύνω άλλο το θέμα και ας κρατησει ο καθένας την αποψη του
 

GVICTORY

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι λέτε ρε παιδιά? Τρελαθήκαμε? Είναι μια δουλειά που όταν ο πελάτης δεν είναι ικανοποιημένος πρέπει να λέει τη γνώμη του. Δηλαδή όταν τα χώνουμε δεν πρέπει να μιλάμε γιατί κάποια καλόπαιδα θα μας στέλνουν να μαμηθούμε??? Κοιτάξτε κυρίες μου να γίνετε πρώτα επαγγελματίες, ο σεβασμός κερδίζετε να ξέρετε παντού. :rockon:
 

PLAY_MAN

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι λέτε ρε παιδιά? Τρελαθήκαμε? Είναι μια δουλειά που όταν ο πελάτης δεν είναι ικανοποιημένος πρέπει να λέει τη γνώμη του. Δηλαδή όταν τα χώνουμε δεν πρέπει να μιλάμε γιατί κάποια καλόπαιδα θα μας στέλνουν να μαμηθούμε??? Κοιτάξτε κυρίες μου να γίνετε πρώτα επαγγελματίες, ο σεβασμός κερδίζετε να ξέρετε παντού. :rockon:

Παιδια δεν ξερω τι γραφετε αλλα η κοπελα εκτος απο πολυ καλο ΣΕΞ (που παει να πει οτι ειναι πολυ καλη επαγγελματιας ) ειναι και παρα πολυ συζητησιμο ατομο μιλαμε οτι περνας παρα πολυ ευχαριστα την ωρα σου γιατη διαθετει παρα πολυ χιουμορ ;)
Τωρα αν ο αλλος ειναι βρωμιαρης επομενο ειναι να υπαρχει αλλη αντιμετωπιση ..... Εγω ενα εχω να πω Ευα εισαι καυλα κοριτσαρα μου ...
 

papatzhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια, ξερει κανείς πότε δουλεύει η Μαριάννα; Γιατί δεν την έχω πετύχει ποτέ;
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε παπατζη,
εγω προσπαθώ να πετύχω την Ελενα και δεν μπορώ! Οποτε πάω πετυχαίνω τη Μαριάννα! Κάποιος ενημέρωσε ότι η Ελενα ειναι Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή, όλη μέρα... έτρεχα Σάββατο πρωί 10 η ώρα την περασμένη εβδομάδα να την πετύχω, και τελικά μου λέει η τσατσά ότι ανοίγουν 10:30 και είναι η Μαριάννα!
Δέν έχουν τηλέφωνο να μπορεί να πάρει κάποιος να ρωτήσει ποιά κοπέλα είναι πρίν πάει το κέρατο τους; Η κάποιος να ενημερώνει ΜΟΝΟ όταν είναι 100% σίγουρος;;;
 

Kalvinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
81
Like
4
Πόντοι
80
η ΕΛΕΝΑ είναι 1,000.000.000% γυναίκα από το Μόναχο. Σίγουρα-σίγουρα γιατί έχουμε βρεθεί και σε home visit.
Τώρα για το αποτελέσματα της συνεύρευσης, τι να πω, πραγματικά άλλη εικόνα...

Έχω να πώ κι εγώ κάτι για την Έλενα. Πράγματι είναι καταπληκτικό εργαλείο. Γυναίκα. Έχει την έκφυλη ψυχρότητα της ωραιοπαθούς καριόλας, που με καβλώνει αφάνταστα. Πήγαινα μαζί της γιατί αυτό το πεντάλεπτο ένοιωθα ότι πηδούσα ένα πολύ καλοχτισμένο και λυγερό παγόβουνο, πάντα πισοκολλητό, αφού δεν ήθελα να βλέπω την κακοπροαίρετη ξινίλα στο πρόσωπό της. Όλοι έχουμε τα βίτσια μας. Την είχα πάρει αρκετές φορές παλιότερα, αλλά δυστυχώς έχασα για πάντα αυτό το υπέροχο πουτανάκι, γιατί ενώ ήξερε ότι ημουν πελάτης και πάντα της φερόμουνα άψογα κι ευγενικά, κάποια φορά αποκάλυψε τον ηλίθιο γερμανικό φασιστοχαρακτήρα της με τον εξής γελείο τρόπο: Φεύγοντας ένα βράδυ από το μπουρδέλο, συνειδητοποιώ ότι δεν υπήρχε στην τσέπη μου το πορτοφόλι μου. Ήξερα ότι κάποτε θα την πάθαινα, αφού εκεί που συνήθως αφήνω τα ρούχα μου κάτι θα μου έπεφτε και θα το έχανα. όποιος νυχτοπερπατεί... Γυρνάω αμέσως. Ο ευγενέστατος τσάτσος είχε βγεί να κλείσει την πόρτα, ήμουν βλέπετε ο τελευταίος πελάτης. του εξηγώ και του λέω ότι μπορεί να μου έπεσε γύρω από την καρέκλα που είχα αφήσει τα ρούχα μου όταν πηδούσα την Έλενα. Με απίστευτη ευγένεια και προθυμία, πηγαίνει να δεί. Τότε η γερμανίδα βγαίνει στο διάδρομο και με αρχίζει να φωνάζει στα γερμανικά, ακατανόητα για μένα. Ευγενέστατα, κατανοώντας ότι ενδεχομένως να έχει αγριευτεί, της εξηγώ τί συμβαίνει. Εκείνη όμως συνεχίζει την άθλια συμπεριφορά, πάντα στην άγνωστή σε  μένα γλώσσα της. Ο καημένος ο υπάλληλος με κοιτούσε από πίσω και μού έκανε νόημα σηκώνοντας τους ώμους απολογητικά. Μόλις που προλάβαμε να συνεννοηθούμε και να μου πει ότι δεν βρήκε τίποτα. Τότε η ηλίθια σκύλα, που βρισκόταν σε απίστευτο ναζιστικό οίστρο κακίας και μοχθηρίας μου ρίχνει μια σπρωξιά. Ράους! μου φωνάζει. Ένας θεός με προφύλαξε να μην της κατεβάσω τη μούρη κάτω, γιατί, όπως καταλαβαίνετε, αυτό το "ράους" σημαίνει κάποια πράγματα για έναν έλληνα όταν το ακούει από γερμανό και μάλιστα γερμανίδα πουτάνα! Βέβαια το συναίσθημά μου ήταν στιγμιαίο, αφού δεν είχα να κάνω παρά με μία καημένη γυναικούλα, που μάλλον δεν την βοηθούσε και το μυαλό της, και που ενδεχομένως να νόμιζε ότι βρισκόταν και σε άμυνα!!! Έτσι αφού είπα ένα δυνατό ευχαριστώ στον συμπαθέστατο υπάλληλο, έφυγα πολύ ανήσυχος για το πορτοφόλι μου, το οποίο ευτυχώς τελικά είχε παραπέσει μέσα στο αυτοκίνητό μου και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Αυτή όμως η παρεξήγηση, αποκάλυψε τον απαράδεκτο χαρακτήρα της Έλενας. Πιστεύω οτι μετράει σαν κορμί, το έχει άλλωστε γυμνάσει και προσέξει πολύ, αλλά τί να το κάνει κανείς όταν το άτομο είναι ... καμμένο στο μυαλό! :uglystupid:

Αυτά για την περίφημη Έλενα.

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Φίλε παπατζη,
εγω προσπαθώ να πετύχω την Ελενα και δεν μπορώ! Οποτε πάω πετυχαίνω τη Μαριάννα! Κάποιος ενημέρωσε ότι η Ελενα ειναι Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή, όλη μέρα... έτρεχα Σάββατο πρωί 10 η ώρα την περασμένη εβδομάδα να την πετύχω, και τελικά μου λέει η τσατσά ότι ανοίγουν 10:30 και είναι η Μαριάννα!
Δέν έχουν τηλέφωνο να μπορεί να πάρει κάποιος να ρωτήσει ποιά κοπέλα είναι πρίν πάει το κέρατο τους; Η κάποιος να ενημερώνει ΜΟΝΟ όταν είναι 100% σίγουρος;;;
φιλε την κυριακη το απογευμα ηταν εκει,30 ευρω το μαλλι
και το ρισκαρεις αν θα περασεις καλα,μπορει να εξελιχτει πολυ δυσαρεστο το πηδημα μαζι της
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Γιατι το λες αυτο ρε φιλε????

φιλε την κυριακη το απογευμα ηταν εκει,30 ευρω το μαλλι
και το ρισκαρεις αν θα περασεις καλα,μπορει να εξελιχτει πολυ δυσαρεστο το πηδημα μαζι της
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
μερικες φορες ειναι ολο μη και μη,εχει μια φοβερη κολαρα και οταν πας να τη πηδηξεις στα τεσσερα σε συγκρατει..μου χει τυχη μαζι της πανω απο δυο φορες,ειναι ρισκο επομενως
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom