Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
    Καλησπερα ευακι :-* :-* :-* :-* :-* :-*αν και μολις ειδα το μηνυμα σου . Τωρα κλεινω και φευγω ;)
Καλο σαββατοκυριακο σε ολους :-* :-* :-*
                         
Καλο Σ/Κυριακο Μαριαννα
στο αλλο σας εβαλα και φωτο σημερα μιας και τοσο καιρο δεν εβαλες
καλησπέρα Μαριάννα . Καλησπέρα γατούλη μου . Καλά είσαι καρντασι μου ?? Νιαου νιαου νιαου .
Καλησπερα και παλι Ευα καλα εισαι ; ολα πανε καλα ;
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
    Καλησπερα ευακι :-* :-* :-* :-* :-* :-*αν και μολις ειδα το μηνυμα σου . Τωρα κλεινω και φευγω ;)
Καλο σαββατοκυριακο σε ολους :-* :-* :-*
                         
καλή ξεκούραση κούκλα μου . Και εγω για καφέ ειμαι και συνδέθηκα απο το κινητό μου . Νιαου νιαου
.
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλο Σ/Κυριακο Μαριαννα
στο αλλο σας εβαλα και φωτο σημερα μιας και τοσο καιρο δεν εβαλες Καλησπερα και παλι Ευα καλα εισαι ; ολα πανε καλα ;
καλά ειμαι γατούλη μου κι εγω . . . 
Φιλάκια πολλά και απο μένα καλό σαββατοκύριακο σε όλους και θα τα πούμε όταν πάρω το λαπτοπ απο τον  τεχνικό . .
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.687
Κριτικές
47
Like
15.345
Πόντοι
5.885
Γεια σου Ευάκι.... :-* :-* :-* :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλο Σ/Κυριακο Ευα
παλι το εσπασες το λαπτοπ  :grin: :grin: :grin:
 

escboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Eυάκι είσαι μεγάλη αδυναμία. Να περάσεις ένα υπέροχο Σ/Κ κοριτσάρα μου και να χαλαρώσεις...Πολλά φιλάκια μωράκι μου!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
καλησπέρα μωρακι μου γλυκο . Ελπίζω να τα πούμε απο κοντά καποια στιγμή . Φιλάκια πολλά . . .

Καλησπέρα Ευάκι!! Εφόσον χρησιμοποιείς τον φορητό της πρέπει να τα λέτε από κοντά συχνά!! Γιατί λοιπόν το τελευταίο σχόλιο;
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μαριαννάκι, εισαι εδώ???????? το Ευάκι?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
                  Καλησπερα. Απλα γλυκε μου φαρκελι τα βλεπει απο τον δικο μου που τον αφηνω πολλες φορες στο μαγαζι. Γιατι σας φαινεται τοσο περιεργο? ;) :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Φαντάσου να απαντάω με ..."την φωνή του δεύτερου εαυτού μου"  :) :) :)
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα στα κορίτσια (Μαριαννάκι & Ευάκι) βλέπω οτι επιστρεψατε και τα δύο. Ειναι ΟΚ ο υπολογιστή σου τωρα Ευά???
Πολλά φιλιά :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:    και για το Μαριαννάκι  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους!!!!!  ξέρει κανείς τι έχει γίνει με τα κορίτσια μας (Μαριάννα και Εϋη)? εχουν μέρες να φανούν εδώ μέσα και σήμερα στις 13:00 που πέρασα απο εκεί, η Μαριάννα, δεν ήταν κι ο ευγενέσαττος κύριος είπε οτι πιθανότατα να μην πάει καθόλου σήμερα........ Τι έγινε????? ενημερώστε όποιος ξέρει. Ξέρουμε αν αύριο θα είναι εκεί η Μαριάννα και τι ώρα?

Ευχαριστώ
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μαριάννα, σου έστειλα Pm, δες το κι απάντησέ μου.  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Καλησπέρα σε όλους!!!!!  ξέρει κανείς τι έχει γίνει με τα κορίτσια μας (Μαριάννα και Εϋη)? εχουν μέρες να φανούν εδώ μέσα και σήμερα στις 13:00 που πέρασα απο εκεί, η Μαριάννα, δεν ήταν κι ο ευγενέσαττος κύριος είπε οτι πιθανότατα να μην πάει καθόλου σήμερα........ Τι έγινε????? ενημερώστε όποιος ξέρει. Ξέρουμε αν αύριο θα είναι εκεί η Μαριάννα και τι ώρα?

Ευχαριστώ

θα την καναν για τριημερο και για να σηκωσουν τον αετο τα κοριτσια :rockon:
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Μαριαννακι καλησπέρα, σου εχω στειλει μηνυμα στο email σου, δες το και περιμενω απαντηση. Πολλα φιλάκια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom