Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
Το Μαριαννάκι τα σπάει όλα συναγωνιστές ίσως από τις καλήτερες εμπειρίες μου στα σπιτάκια..................


Υ.Γ. Ακολουθεί κρητική
το ονοματακι σου ταιριαζει με το μαριαννακι?
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Που έχουν χαθεί τα αιλουροειδή; Ελπίζω να μην πάθαν τίποτα...

Απο τη στάση των κοριτσιών (τοσες μέρες) θα με κάνουν να συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα!!!!
Η σιωπη σου Μαριαννα στο πμ που σου εστειλα και ακομη δεν πηρα απαντηση κατι τετοιο λεει  :think:

Καλησπερα κουκλες Ευα και Μαριαννα  :-* :-* :-*



Απο τη στάση των κοριτσιών (τοσες μέρες) θα με κάνουν να συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα!!!!
Καλησπέρα Μαριαννάκι και ακόμη περιμένω απάντηση στο Pm που σου έχω στείλει εδώ και μία εβδομάδα!!!! πολλά φιλάκια μωρούλι.

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*    :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*    :-* :-* :-* :-* :-* :-*    :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Απο τη στάση των κοριτσιών (τοσες μέρες) θα με κάνουν να συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα!!!!


Απο τη στάση των κοριτσιών (τοσες μέρες) θα με κάνουν να συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα!!!!
Καλησπέρα Μαριαννάκι και ακόμη περιμένω απάντηση στο Pm που σου έχω στείλει εδώ και μία εβδομάδα!!!! πολλά φιλάκια μωρούλι.

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*    :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*    :-* :-* :-* :-* :-* :-*     :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*



                Καλησπερα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Μωρο μου πολυ απλα ειχα τα γενεθλια μου την παρασκευη και την εκανα για τριημερο. Δεν σε ξεχασα μωρο μου και θα τα πουμε σε λιγο με π.μ που τελειωνω την δουλεια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
    Υ.Σ        μολις πατησα τα 68 μου χρονια . Για οσους ασχολουντε με την ηλικια μου :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
                 Καλησπερα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Μωρο μου πολυ απλα ειχα τα γενεθλια μου την παρασκευη και την εκανα για τριημερο. Δεν σε ξεχασα μωρο μου και θα τα πουμε σε λιγο με π.μ που τελειωνω την δουλεια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
    Υ.Σ        μολις πατησα τα 68 μου χρονια . Για οσους ασχολουντε με την ηλικια μου :2funny:

Καλησπέρα Μαριάννα!! Χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Είσαι μόλις δυο χρόνια μικρότερή μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
                 Καλησπερα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Μωρο μου πολυ απλα ειχα τα γενεθλια μου την παρασκευη και την εκανα για τριημερο. Δεν σε ξεχασα μωρο μου και θα τα πουμε σε λιγο με π.μ που τελειωνω την δουλεια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
    Υ.Σ        μολις πατησα τα 68 μου χρονια . Για οσους ασχολουντε με την ηλικια μου :2funny:
Να τα εκατοστισης  :-* :-*
λιγα ειναι μιας και γραφεις 68 και αμα τα γυρισω αναποδα 89  :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • red_flowers-3258.gif
    red_flowers-3258.gif
    16,8 KB · Εμφανίσεις: 31

Επισκέπτης
Καλησπέρα Μαριάννα!! Χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Είσαι μόλις δυο χρόνια μικρότερή μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


                    Καλησπερα μαρουλινι :-* :-* :-* :-* :-*
  Ελα δεν το πιστευω οτι εχουμε μονο 2 χρονια.Πιστευα οτι οτι ησουν πιπινακι :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
                    Καλησπερα μαρουλινι :-* :-* :-* :-* :-*
   Ελα δεν το πιστευω οτι εχουμε μονο 2 χρονια.Πιστευα οτι οτι ησουν πιπινακι :2funny: :2funny: :2funny:

Πιπίνια λέγονται οι δεκατετράχρονες-δεκαεξάχρονες. Εγώ εχω περάσει τα δεκάξι και βαδίζω ολοταχώς προς τα δεκαπέντε!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Χρονια πολλα Μαριαννακι....

η φιλη σου δεν μας μιλα πλεον;;;
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
                 Καλησπερα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Μωρο μου πολυ απλα ειχα τα γενεθλια μου την παρασκευη και την εκανα για τριημερο. Δεν σε ξεχασα μωρο μου και θα τα πουμε σε λιγο με π.μ που τελειωνω την δουλεια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
    Υ.Σ        μολις πατησα τα 68 μου χρονια . Για οσους ασχολουντε με την ηλικια μου :2funny:

Εισαι και υδροχοος δηλαδη;;;
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
                 Καλησπερα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Μωρο μου πολυ απλα ειχα τα γενεθλια μου την παρασκευη και την εκανα για τριημερο. Δεν σε ξεχασα μωρο μου και θα τα πουμε σε λιγο με π.μ που τελειωνω την δουλεια :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
    Υ.Σ        μολις πατησα τα 68 μου χρονια . Για οσους ασχολουντε με την ηλικια μου :2funny:


Ματάκια μου Χ Ρ Ο Ν Ι Α    Π Ο Λ Λ Α  και να σε χαίρονται ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΕ Α ΓΑ Π Ο Υ Ν!!!!

μόλις τωρα είδα τα μηνύματα σου!

ελα msn ή pm να τα πουμε!

ΦΙλάκια
 

Επισκέπτης
Ματάκια μου Χ Ρ Ο Ν Ι Α    Π Ο Λ Λ Α  και να σε χαίρονται ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΕ Α ΓΑ Π Ο Υ Ν!!!!

μόλις τωρα είδα τα μηνύματα σου!

ελα msn ή pm να τα πουμε!

ΦΙλάκια



                  Σε ευχαριστω να εισαι καλα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
                   Σε ευχαριστω να εισαι καλα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
                   Σε ευχαριστω να εισαι καλα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
                   Σε ευχαριστω να εισαι καλα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Μαριαννάκι, δες το Pm σου και στο άλλο .......  σου!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Μαριαννα χρονια σου πολλα να σαι παντα ευτυχισμενη και χαρουμενη και να μεταδιδεις αυτην την θετικη σου ενεργεια και στον κοσμο.να σαι καλα.(το ευακι γιατι δεν μπαινει τελευταια εδω?)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom