Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πολυ εξαφανισμενες εισαστε τι συμβενη


        Τιποτα, απολυτως τιποτα. Απλα δεν θα κανουμε την παρειτσα ,τοσο συχνα,που καναμε παλια.Γιατι πολυ απλα ειναι τοσο λιγα τα ατομα (και μεσα σε αυτα εισαι και εσυ) που αξιζει να τους μιλαμε που δεν ξερω πια . Πολυ κακια γλυκε μου γιωργο με τα (κοριτσια) τα δικα μας :idiot: ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
         Τιποτα, απολυτως τιποτα. Απλα δεν θα κανουμε την παρειτσα ,τοσο συχνα,που καναμε παλια.Γιατι πολυ απλα ειναι τοσο λιγα τα ατομα (και μεσα σε αυτα εισαι και εσυ) που αξιζει να τους μιλαμε που δεν ξερω πια . Πολυ κακια γλυκε μου γιωργο με τα (κοριτσια) τα δικα μας :idiot: ;)
Το καταλαβα και πολυ καλα τι εννοεις,το ιδιο σπαστηκα και εγω καποια στιγμη .......
τα υπολοιπα θα σου τα πω με πμ
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Τιποτα, απολυτως τιποτα. Απλα δεν θα κανουμε την παρειτσα ,τοσο συχνα,που καναμε παλια.Γιατι πολυ απλα ειναι τοσο λιγα τα ατομα (και μεσα σε αυτα εισαι και εσυ) που αξιζει να τους μιλαμε που δεν ξερω πια . Πολυ κακια γλυκε μου γιωργο με τα (κοριτσια) τα δικα μας :idiot: ;)

Ωραία !!!

Βγάλαμε συμπεράσματα στο τι θα ...σκεφτούμε και τι θα ..πούμε  :grin: :grin: :grin:

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα!!!!  γιατι αποερίτε με τη σταση των κοριτσιών?????? δεν έχετε δεί και μόνοι σας αυτά που λέει η Μαριάννα, δεν έχει δίκιο? είναι μερικοί που δεν ξέρουν τι γράφουν και μερικές φορές κάπου θύγουν τα κορίτσια με αποτέλεσμα να δημιουργούνται άσχημες καταστάσεις και να χαλάει η παρέα!!!!

Σε όλους αυτούς ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ, είχατε δεν είχατε χαλάσατε τη παρέα!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Μαριαννάκι καλή σου μέρα! έχεις έμα πμ
Πολλά φιλιά
 

papatzhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα Μαριάννα. μήπως μπορείς να γραψεις εδώ ή  σε pm το πρόγραμμα του Αγκύρας 1;
:)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Μαριαννα και Ευα  :-* :-* :-*
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα Μαριαννάκι!!!! εισαι καλά; είδες το Pm που σου έστειλα;
 

Επισκέπτης
Καλημέρα Μαριαννάκι!!!! εισαι καλά; είδες το Pm που σου έστειλα;


                        καλημερα μωρο μου. Καλημερα γιωργακι και μαρουλια :-* :-*
                  Το ειδα το π.μ τωρα ομως την παρασκευη ολη μερα ειναι η μυρτω . Ξερεις εσυ ;)
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα , τώρα ποια κοπέλα είναι ?
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ΝΑΙ, ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ..... ΔΕΣ ΤΑ PM ΣΟΥ! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :thumbsup:
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Η ΕΛΕΝΑ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΔΩ ΠΙΑ; ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ Μ' ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ;
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Η ΕΛΕΝΑ , ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕ ΣΥΓΚΡΑΤΟΥΝ ΟΝΟΜΑΤΑ.
ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΑΓΚΥΡΑΣ ή ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ;
 

Συνημμένα

  • Elen2.jpg
    Elen2.jpg
    151,9 KB · Εμφανίσεις: 19

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τη ξερεις ρε φίλε; πως μιλας έτσι; γι' αυτο δε φαίνονται τα κοριτσια και επαψαν να μιλανε εδω μεσα, για κατι τετοιους σαν κι εσενα!!!!!!! εσυ, δηλαδη τι εισαι καλύτερος;
Για να μιλας έτσι εσύ εισαι χειρότερο μπαζο απο τη κοπέλα! αντε :shit: :shit: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
τη ξερεις ρε φίλε; πως μιλας έτσι; γι' αυτο δε φαίνονται τα κοριτσια και επαψαν να μιλανε εδω μεσα, για κατι τετοιους σαν κι εσενα!!!!!!! εσυ, δηλαδη τι εισαι καλύτερος;
Για να μιλας έτσι εσύ εισαι χειρότερο μπαζο απο τη κοπέλα! αντε :shit: :shit: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

αντε ρε παπαρα που θα μου απαγορεψεις και να εκφερω γνωμη..
την εχω γαμησει 2 φορες και ειναι φολα η τυπισσα...
τωρα αν εσυ προσβαλεσαι επειδη εισαι αγαπουλης...στα παπαρια μου. :birdman:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
αντε ρε παπαρα που θα μου απαγορεψεις και να εκφερω γνωμη..
την εχω γαμησει 2 φορες και ειναι φολα η τυπισσα...
τωρα αν εσυ προσβαλεσαι επειδη εισαι αγαπουλης...στα παπαρια μου. :birdman:
Ηρεμησε οτι και να ειναι δεν πρεπη να προσβαλεις την κοπελα
δεν σου αρεσε    δεν ξαναπας

διαβασε και λιγο τους κανονες του σαϊτ

Ιερόδουλες (Γενικά)
Γενικά θέματα για ιερόδουλες. Περιμένουμε από τα μέλη μας σεβασμό προς τα κορίτσια και τη δουλειά τους
Συντονιστής: pitsilistis
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom