Νέα

Αφέντρα Τίνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Ρωτα οτι θες κ αν μπορω να σου απαντησω.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Ολα ειναι ενα παιχνιδι.Παιζεται (σε γενικεσ γραμμες μιλαω παντα) ενα παιχνιδι ρολων κ υποταγης κ εκει μεσα ο καθε ανθρωπος βγαζει τα φετιχ που εχει.Δεν ειναι απλα οπως το λετε πας κ σε σπαει στο ξυλο κ τραβα ςκ μια μαλακια κ αντε γεια.Αν ειναι ετσι πανε στην Τουμπα κ φωναξε γαμιεται ο ΠΑΟΚ.Εκει να δεις τι καλο ξυλο που θα φας.Μια αφεντρα κανει παιχνιδι μυαλου μαζι σου.Οτι αποθυμενο φετιχ εχεις εκει "επιτρεπεται" να το βγαλεις.Επισης δεν ειναι κατι το οποιο το κανεισ συνεχεια δλδ δεν πας συνεχεια σε αφεντρα.Ειναι κατι το οποιο μερικοι το ζητουν ανα περιοδους.Και το ξυλο που λες πως τρως δεν ειναι ετσι ακριβως.Δεν αρχιζει με μια ζωνη να σε γαμαει στο ξυλο.καμμια σχεση.Ολα γινονται μεσα σε ενα ερωτικο παιχνιδι φετιχισμου κ φαντασιωσεων.Ελπιζω να καταφερα να δωσω λιγο μια πολυ μικρη ιδεα του περι τινος προκειται.Φυσικα φιλε μου υπαρχουν κ οι παπατζουδες οι αφεντρες τυπου αυταρχικο σε μπουρδελα που δεν εχει καμμια απολυτως σχεση με αυτο που συζηταμε εδω.
 

SPERMATODOTIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά η Τίνα δεν δέρνει μόνο. Αν και το "δέρνει" σχετικό είναι... και γι' αυτούς που τα γουστάρουνε αυτά, εμένα δεν μου πέφτει λόγος.
Από την άλλη, όταν εγώ της εξήγησα ότι δεν είμαι μαζόχας αλλά μου αρέσουνε τα ερωτικά φετιχιστικά παιχνίδια με τα πόδια, ήταν πολύ τρυφερή μαζί μου και μου έκανε και μια ισπανική όνειρο...
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Αυτο ακριβως που εξηγουσα φιλε μου πιο πανω.Ετσι ακριβως ειναι! ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ολα ειναι ενα παιχνιδι.Παιζεται (σε γενικεσ γραμμες μιλαω παντα) ενα παιχνιδι ρολων κ υποταγης κ εκει μεσα ο καθε ανθρωπος βγαζει τα φετιχ που εχει.Δεν ειναι απλα οπως το λετε πας κ σε σπαει στο ξυλο κ τραβα ςκ μια μαλακια κ αντε γεια.Αν ειναι ετσι πανε στην Τουμπα κ φωναξε γαμιεται ο ΠΑΟΚ.Εκει να δεις τι καλο ξυλο που θα φας.Μια αφεντρα κανει παιχνιδι μυαλου μαζι σου.Οτι αποθυμενο φετιχ εχεις εκει "επιτρεπεται" να το βγαλεις.Επισης δεν ειναι κατι το οποιο το κανεισ συνεχεια δλδ δεν πας συνεχεια σε αφεντρα.Ειναι κατι το οποιο μερικοι το ζητουν ανα περιοδους.Και το ξυλο που λες πως τρως δεν ειναι ετσι ακριβως.Δεν αρχιζει με μια ζωνη να σε γαμαει στο ξυλο.καμμια σχεση.Ολα γινονται μεσα σε ενα ερωτικο παιχνιδι φετιχισμου κ φαντασιωσεων.Ελπιζω να καταφερα να δωσω λιγο μια πολυ μικρη ιδεα του περι τινος προκειται.Φυσικα φιλε μου υπαρχουν κ οι παπατζουδες οι αφεντρες τυπου αυταρχικο σε μπουρδελα που δεν εχει καμμια απολυτως σχεση με αυτο που συζηταμε εδω.
Εντάξει. Μου έδωσες μια ιδέα για το τι ακριβώς πρόκειται. Μου είχαν περάσει άλλη ιδέα. Τι να πω τότε?  Όπως την βρισκει κανείς. Εξάλλου στο σεξ νομίζω επιτρέπονται τα πάντα αρκεί να είναι αποδεκτά από τις δύο μεριές και να το χαίρονται.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Γιαυτο ειμαστε ειμαστε να λυνουμε τις αποριες  ;)
Πολυ σωστα μιλησες στο σεξ ολα επιτρεπονται αρκει να αρεσουν κ στους 2.
Τωρα για το αν καποιος γουσταρει αφεντρες κ αλλος δεν γουσταρει περι ορεξεως κολοκυθοπιτα οπως λενε.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Γιαυτο ειμαστε ειμαστε να λυνουμε τις αποριες  ;)
Πολυ σωστα μιλησες στο σεξ ολα επιτρεπονται αρκει να αρεσουν κ στους 2.
Τωρα για το αν καποιος γουσταρει αφεντρες κ αλλος δεν γουσταρει περι ορεξεως κολοκυθοπιτα οπως λενε.
Σωστός. Απλά όταν όλοι γύρω σου λένε "τρωει ξύλο" κανείς δεν σου διευκρινίζει την λέξη "ξύλο", και είναι εύκολο να παρεξηγήσεις. Αν είναι έτσι και τα κωλοσκάμπηλα "ξύλο" θα ήταν. Απλά ίσως μετράει το πλαίσιο στο οποίο εντάσσονται τα πάντα και η αισθηματική/συναισθηματική κατάσταση.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Εχεις μπει εντελως στο νοημα!Αυτο ακριβως ειναι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ποτε δεν θα πληρωνα για να φαω ξυλο. Ουτε καν για να δωσω...
Βεβαια περι ορεξεως κολοκυθοπιττα.
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
μαγκες στειλτε μ το τηλ της να παω να δω αν ειναι και να κανω ποστ να σας πω.. thanks
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Παιδια αυτη δεν δινει μουνι.Μονο να σε βαραει θελει η να της γλυφεις τα ποδια. Η επαφη αποκλειεται.Και ζηταει 150 euros. Μηπως μας περνανε για πολυ μ.....ς ???  Δωστε τους πορτα να μαθουνε , να σπασουνε οι τσαμπουκαδες !!

Ας μου δώσει εμένα 150 € να την...λυσσάξω στο ξύλο... αν και δεν έχω ποτέ χτυπήσει γυναίκα...για κάτι τέτοιες θα έκανα εξαίρεση... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
άντε με την κάθε ανώμαλη... :jerking: :jerking: :jerking:
 

fntaros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπορώ να έχω και εγώ το τηλέφωνό της σε πμ? Ευχαριστώ πολύ
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Ολοι το τηλ ζητατε αλλα δεν βλεπω κανεις να γραφει αν την επισκεφτηκε τελικα.Τα κρατατε για τον εαυτο σας?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Ολοι το τηλ ζητατε αλλα δεν βλεπω κανεις να γραφει αν την επισκεφτηκε τελικα.Τα κρατατε για τον εαυτο σας?

Μάλλον φοβούνται να πουν τι τους έκανε η αφέντρα....... :2funny:
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Λες?Σιγα να μην τους πεσει ο αντρισμος.Λες κ μονο αυτοι γουσταρουν σαδομαζο κ φετιχισμο.Ρε ολοι γουσταρουν λιγοι ομως το δοκιμαζουν.
 

fntaros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπορώ να έχω και εγώ το τηλέφωνό της σε πμ? Ευχαριστώ πολύ
Ολοι το τηλ ζητατε αλλα δεν βλεπω κανεις να γραφει αν την επισκεφτηκε τελικα.Τα κρατατε για τον εαυτο σας?
Αφου δε μας εστειλε κανεις το τηλεφωνο αγαπητε συναγωνιστη πως να την επισκεφτουμε και να σου γραψουμε την εμπειρια μας? Αν εχει κανεις την καλοσυνη ας στειλει το τηλεφωνο. Ευχαριστω.
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Τινα παλια και εμπειρη αφεντρα την εχω επισκεφθει στο παρελθον ,με καταπληκτικα ποδια ,απλα τωρα εμφανιστηκε η Λολα με την Ευα που ειναι πιο οργανωμενες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom