Νέα

Αφέντρα Τίνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια θέλω και εγώ το τηλέφωνο της Τίνας
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Το τηλ της είναι δημοσιευμένο σ' εφημερίδα κ τελειώνει σε 827. Οποιος βαριέται να ψάξει... ας στείλει pm.


edit Duracell: Διόρθωση κειμένου.

ΔΙΑΒΑΣΕ τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum... ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΧΡΗΣΗ GREEKGLISH !!!
 

SPERMATODOTIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Η Τίνα είναι μια από τις καλύτερες, αποκλειστικά στα σαδομαζοχιστικά και στα φετιχιστικά.
Δεν γαμιέται ούτε παίρνει πίπα.
Είναι στην πιάτσα τουλάχιστον από το 2000, εγώ τότε είχα πάει πρώτη φορά. Τώρα πρέπει να είναι γύρω στα 30.
Είναι μικροκαμωμένη, με όμορφο σωματάκι, λευκό δέρμα, μαλλί πλατινέ, ωραίο πρόσωπο.
Εγώ έκανα μαζί της αποκλειστικά φάση ποδολαγνείας, τονίζω όμως - για τους γνώστες του αθλήματος - ότι έχει μικρό πέλμα, 36 νούμερο.
Είναι πεντακάθαρη, πάντα με προφυλακτικό γίνεται η φάση, κι αφού γίνει όλο το παιχνίδι είτε σου παίζει τον πούτσο με τις πατούσες της είτε σου βαράει μαλακία. Εμένα μου είχε κάνει και ισπανική, έχει ωραία μαλακά και κάπως κρεμαστά βυζιά για άρμεγμα. Σε αφήνει να της γλείψεις τις ρώγες και σου γλείφει και τις δικές σου.
Μετά το τέλος του παιχνιδιού, προσφέρει μπανάκι, μια χαρά.
Αν επιτρέπεται να γράψω το τηλέφωνό της εδώ, ας μου το πείτε και το γράφω.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
δεν επιτρεπεται
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Παιδια αυτη δεν δινει μουνι.Μονο να σε βαραει θελει η να της γλυφεις τα ποδια. Η επαφη αποκλειεται.Και ζηταει 150 euros. Μηπως μας περνανε για πολυ μ.....ς ???  Δωστε τους πορτα να μαθουνε , να σπασουνε οι τσαμπουκαδες !!

Ξεκολάτε ρε καμένοι!! Να την πληρώσω για να με γαμήσει/φτύσει/δείρει!!? Να βγάλω τη λωρίδα να της γαμήσω τ άστρα που θα την πληρώσω κιόλας ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ: ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΡΑΝΕ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΤΙΜΟΥΝ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑΠΕΙΝΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.564
Κριτικές
61
Like
39.298
Πόντοι
21.555
Ξεκολάτε ρε καμένοι!! Να την πληρώσω για να με γαμήσει/φτύσει/δείρει!!? Να βγάλω τη λωρίδα να της γαμήσω τ άστρα που θα την πληρώσω κιόλας ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ: ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΡΑΝΕ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΤΙΜΟΥΝ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑΠΕΙΝΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ.
:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blowup: :blowup: [move]:blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:[/move]
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Να πληρώνεις για να σε σπάνε στο ξύλο? αυτό κι αν είναι!!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
kai που να δησ να πλιρονισ για να σου βαζουνε
πεπονοφλουδα στο κολο...
Τα έχω ακούσει κι αυτά. Ο άνθρωπος είναι αχόρταγος. Όλο θέλει και βρίσκει καινούριους τρόπου "ικανοποίησης" που κατ' έμε ξεφεύγουν κάπως από λογικά όρια.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.564
Κριτικές
61
Like
39.298
Πόντοι
21.555
Τα έχω ακούσει κι αυτά. Ο άνθρωπος είναι αχόρταγος. Όλο θέλει και βρίσκει καινούριους τρόπου "ικανοποίησης" που κατ' έμε ξεφεύγουν κάπως από λογικά όρια.

Τι εστι λογικη;; για πες..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Κοίτα φίλε μου, πόσοι γουστάρουν να πληρώσουν για να φάνε ξύλο..... άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου!
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
αν ειναι αυτη που νομιζω, της πλακας.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Οταν δεν εχετε γνωση κατι μην λετε την αποψη σας.Δικαιωμα σας να μην σας αρεσει κατι αλλα δεν εχετε κανενα δικαωμα να κρινεται κ να κατακρινεται αυτους που τους αρεσει.Το τι γουστα εχει ο καθενας στο κρεβατι του ειναι δικο του κ απο την στιγμη που εσας δεν σας αγγιζει μοκο!!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Οταν δεν εχετε γνωση κατι μην λετε την αποψη σας.Δικαιωμα σας να μην σας αρεσει κατι αλλα δεν εχετε κανενα δικαωμα να κρινεται κ να κατακρινεται αυτους που τους αρεσει.Το τι γουστα εχει ο καθενας στο κρεβατι του ειναι δικο του κ απο την στιγμη που εσας δεν σας αγγιζει μοκο!!!
δεν νομίζω ότι προσβάλουμε κάποιον, ερωτήματα θέτουμε και μακάρι κάποιος να μας απαντούσε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom