Νέα

Αφεντρα Σεσιλια Χατζη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Τη Βαρονη δε τη παίρνει ούτε ο χάρος ρε, τι να πηδήξεις  από τη χοντρή...Θα μας τρελάνεις
χοντρή και έχει θέμα με την κσθαριότητα αλλά δεν μου το ζήτησε να λέμε αλήθειες και όχι μαλακίες
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
Συγνώμη, ατυχές παράδειγμα. Άλλο παράδειγμα, η Πέρσα; Έστω κάποια άλλη αφέντρα που έχετε γαμήσει, ωραία, αφού δεν θέλετε χοντρή.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Συγνώμη, ατυχές παράδειγμα. Άλλο παράδειγμα, η Πέρσα; Έστω κάποια άλλη αφέντρα που έχετε γαμήσει, ωραία, αφού δεν θέλετε χοντρή.
παιδί κουπί ξαναδιάβασε τι γράφω εγω δεν πάω να γαμήσω αλλά πολλές κάνουν σεξ για να αποφύγουν το αυταρχικό το να το κάνουν επιλεκτικά αλλάζει την πέρσα την είχα δει πιό παλιά και μου άρεσε φετιχίστρια και επιλέγει εκείνη με ποιόν θα πάει δεν πάμε να γαμήσουμε την αφέντρα να μας γαμήσει τον εγκέφαλο και γιατί όχι και την πίσω τρύπα μου πάω
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
παιδί κουπί ξαναδιάβασε τι γράφω εγω δεν πάω να γαμήσω αλλά πολλές κάνουν σεξ για να αποφύγουν το αυταρχικό το να το κάνουν επιλεκτικά αλλάζει την πέρσα την είχα δει πιό παλιά και μου άρεσε φετιχίστρια και επιλέγει εκείνη με ποιόν θα πάει δεν πάμε να γαμήσουμε την αφέντρα να μας γαμήσει τον εγκέφαλο και γιατί όχι και την πίσω τρύπα μου πάω
Συγνώμη, αν σε έφερα σε δύσκολη θέση.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Οι περισσότερες κάνουν κανονικότατα σέξ
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
παιδί κουπί ξαναδιάβασε τι γράφω εγω δεν πάω να γαμήσω αλλά πολλές κάνουν σεξ για να αποφύγουν το αυταρχικό το να το κάνουν επιλεκτικά αλλάζει την πέρσα την είχα δει πιό παλιά και μου άρεσε φετιχίστρια και επιλέγει εκείνη με ποιόν θα πάει δεν πάμε να γαμήσουμε την αφέντρα να μας γαμήσει τον εγκέφαλο και γιατί όχι και την πίσω τρύπα μου πάω
Είχε έρθει και από τα μέρη μας  με 80 ευρώ
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Δηλαδή ο μόνος τρόπος να έρθεις κοντά με αυτή την γυναίκα είναι να σε δείρει ή να σε πηδήξει;;;; :think: Kαι μετά απο τόσο ξύλο το μόνο που θα πάρω μια μαλακία;;; Ε όχι ρε παιδιά είπαμε. Μην μας πούνε και μαλάκες στο τέλος.. :jerking:
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Κι εγώ έχω κάνει σεξ σχεδόν με όλες τις αφέντρες που έχω πάει. Αλλά είναι απ' το χωριό, δεν τις ξέρετε.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Δηλαδή ο μόνος τρόπος να έρθεις κοντά με αυτή την γυναίκα είναι να σε δείρει ή να σε πηδήξει;;;; :think: Kαι μετά απο τόσο ξύλο το μόνο που θα πάρω μια μαλακία;;; Ε όχι ρε παιδιά είπαμε. Μην μας πούνε και μαλάκες στο τέλος.. :jerking:
Δεν είναι του σκληρού κάνει κανονικά και σέξ έχει κωλάρα,ούτε ξύλο θα φας ούτε πήδημα παίζει ρόλο και η εμφάνιση σου,πάντως κάνει σέξ.
 

kostas21d

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
695
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
6
Δεν είναι του σκληρού κάνει κανονικά και σέξ έχει κωλάρα,ούτε ξύλο θα φας ούτε πήδημα παίζει ρόλο και η εμφάνιση σου,πάντως κάνει σέξ.
Την έχεις δοκιμάσει και το λες; Γιατι οι άλλοι άλλα πράγματα λένε. Μην της βάλουμε χέρι παιδιά και μας χιμήξει.... Τελοςπάντων θα της μιλήσω πρώτα και βλέπουμε. Σίγουρα πάντως με τέτοια εμφάνιση είναι must see.
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Την έχεις δοκιμάσει και το λες; Γιατι οι άλλοι άλλα πράγματα λένε. Μην της βάλουμε χέρι παιδιά και μας χιμήξει.... Τελοςπάντων θα της μιλήσω πρώτα και βλέπουμε. Σίγουρα πάντως με τέτοια εμφάνιση είναι must see.
Μίλα ευγενικά  και δεν πρόκειται να σου χιμήξει,οι αφέντρες έχουν κάνει παρθενοραφή?Επαρχεία κάνουν κανονικότατα με προφυλακτικό.
 

bellower95

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σε όλους, η Σεσίλια πόσο χρεώνει και πόσο κρατάνε τα σέσσιον τις;
Επίσης κάπου είδα ότι είναι 27, όμως φαίνεται κάπως μεγαλύτερη (δεν το λέω για να προσβάλλω, μου αρέσουν οι μεγαλύτερες).
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Γειά σε όλους, η Σεσίλια πόσο χρεώνει και πόσο κρατάνε τα σέσσιον τις;
Επίσης κάπου είδα ότι είναι 27, όμως φαίνεται κάπως μεγαλύτερη (δεν το λέω για να προσβάλλω, μου αρέσουν οι μεγαλύτερες).
27 είναι οι φωτογραφίες την δείχνουν μεγαλύτερη 100 ευρώ μία ώρα
 

λανθιμος

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα που μπορω να βρω πληροφοριες επικοινωνιας με την κοπελα αυτη?
 

paiania21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2016
Μηνύματα
12
Κριτικές
13
Like
132
Πόντοι
290
ξερουμε κατι για την sesilia?πηγε κανεις προσφατα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom