Νέα

Αφεντρα Σεσιλια Χατζη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Επειδη ειναι για γελια ως "αφέντρα" δειτε την στο shopping star σαν Ελένη....ω ρε αναδουλειές στον κλάδο...
Αυτή με το κοντό καρέ μαλλί,για αυτό πήγε να διαφημιστεί.

Αυτό εδώ εννοείς;





Αρκετά βαριά την βλέπω καμία σχέση με τις φωτογραφίες που έχει ως αφέντρα
Ναι στο δεύτερο βίντεο, αυτή είναι
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Απαράδεκτη είναι και βαριέται τη ζωή της, τουλάχιστον όσο μπορώ να κρίνω από το δικό μας session στην Πάτρα που είχε κατέβει. Της είχα αναφέρει όσα ήθελα να κάνουμε, αυτή έλεγε σε όλα ΟΚ και τελικά το μόνο που είχε φέρει μαζί της ήταν ένα στραπον, το οποίο λογικά το φορούσε και στο ταξίδι για να γλυτώσει να πακετάρει πράγματα, μιας και όπως είπα βαριέται τη ζωή της. Το μόνο που της δίνω είναι ότι είχε ωραίο σώμα με καμπύλες.
Ναι τεμπέλα το έχω γράψει και άσχετη.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
27
Like
4.237
Πόντοι
1.446
Άντε μωρέ με την βλαμμένη πήγε και στο shopping star τρομάρα της,μην κάθεστε και ασχολείστε με τέτοια ζόμπι πηγαίνετε σε καμια δοκιμασμένη να περάσετε καλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Αυτη ανηκει στη μπλακ λιστ,ας ξεχαστει στο περασμα του χρονου
 

Nikos(3)

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε kymata14, αυτές είναι οι μόνες αφέντρες ή "αφέντρες" που ξέρω που προσφέρουν και σεξ:

3.) Για τη Θεανώ, διάβασε το thread της και αν βγάλεις άκρη πες μου κι εμένα. Πάντως, επειδή όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά, για να έχουν μαζευτεί τόσοι που να λένε ότι κάνει και σεξ, μάλλον όντως το κάνει σε επιλεγμένους σκλάβους που περνάνε τα σωματομετρικα τεστ.

Και κυρίως τα πουτσομετρικά θα έλεγα :cheesy: δεν αρκεί να έχεις ωραίο σώμα και να είσαι ευπαρουσίαστος εάν δεν το έχεις πάνω από 20 cm και χοντρό δεν έχεις τύχη. Τουλάχιστον τέτοιες προτιμήσεις είχε ως swinger . Βέβαια εννοείτε ότι και για άλλες που δεν ακούγονται τόσα πολλά εάν έχεις τις προϋποθέσεις αυξάνεις και τις πιθανότητες
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Παιδες, τι λεει η Σεσιλια;;αφηνει να κανεις τιποτα;;Θελω σαν τρελος να σκισω τα μασταρια της...οσοι εχετε εμπειρια,στειλτε π.μ. για πληροφοριες...ευχαριστω προκαταβολικα.
 

Nikos(3)

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Παιδες, τι λεει η Σεσιλια;;αφηνει να κανεις τιποτα;;Θελω σαν τρελος να σκισω τα μασταρια της...οσοι εχετε εμπειρια,στειλτε π.μ. για πληροφοριες...ευχαριστω προκαταβολικα.
τά

Με τη λαχτάρα θα μείνεις . Στην καλύτερη να σε έχει δεμένο και να στα κουνάει πάνω από το κεφάλι σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom